[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

دوستان من نمایشگاه کتابهای راهیان ارشدو خریدم واسه همه دروس؟خوبن؟کتاب دیگه ای لازم نسیت؟
خوش اومدی.امیدوارم تا اخر بهمن بتونیم بهم کمک کنیم.کتاب هایی که گرفتی خوبه.البته اکه تونستی کتاب های پارسه رو واسه جرم وریاضی تهیه کن

mona.masoudi

عضو جدید
من که کلاس نمیرم آخه عقیدم اینه همه چی به خودم آدم بستگی داره تازه کتابا هم خیلی خوب همه چیز رو تشریح کردن فقط اراده میخواد که دیگه باید عزممون زو جزم کنیم . . .
البته فکر نکنم تووی شهر ما ( اهواز ) کلاس درست و درمونی داشته باشه آخه هرچی امکانات مال تهرانیاست ;)
من تهرانم،به نظرتون کلاس می تونه مفید باشه؟اگه بخوام برم کجا خوبه؟

farid_ppe

عضو جدید
من که کلاس نمیرم آخه عقیدم اینه همه چی به خودم آدم بستگی داره تازه کتابا هم خیلی خوب همه چیز رو تشریح کردن فقط اراده میخواد که دیگه باید عزممون زو جزم کنیم . . .
البته فکر نکنم تووی شهر ما ( اهواز ) کلاس درست و درمونی داشته باشه آخه هرچی امکانات مال تهرانیاست ;)

دوست من شریف قبول شد یک عرب خوزستانی
با کتاب خودش خوند
خودمم هم علم صنعت
این فکرا فقط اذیت کنندست
قبوی دارم امکانات همش تهرانه ولی اراده ک همش خوزستانه اینو یادت نره

mona.masoudi

عضو جدید
خوش اومدی.امیدوارم تا اخر بهمن بتونیم بهم کمک کنیم.کتاب هایی که گرفتی خوبه.البته اکه تونستی کتاب های پارسه رو واسه جرم وریاضی تهیه کن

خیلی خیلی ممنون:smile: آخه من می خوام واسه هر درس یه کتاب بخونم،پارسه بهتر از راهیانه؟

خیلی خیلی ممنون:smile: آخه من می خوام واسه هر درس یه کتاب بخونم،پارسه بهتر از راهیانه؟
من هم پارسه دارم هم راهیان..هردوش یکیه تقریبا.البته بعضی از درس ها رو اگه همراه راهیان پارسه بخونی مثل جرم و ریاضیان میتونه کمکت کنه

ahvaz611

عضو جدید
من همشو راهیان خریدم،می خوام فقط رو اینا تمرکز کنم.به نظرتون کارم اشتباس؟
خب ببین بعضی درس ها رو راهیان به خوبی توضیح نداده البته من فقط طبق تجربیات دوستان و شنیده ها این رو میگم و دارم بهش عمل میکنم ،، مثلا شنیدم که پوران ترمو رو خوب توضیح داده و خودم که گرفتمش و یه نگاه اجمالی بهش انداختم دیدم با جون ودل توضیح داده یا مثلا جرم و ریاضی پارسه خیلی خوبن خیلی شسته رفته توضیح داده . . .

خب ببین بعضی درس ها رو راهیان به خوبی توضیح نداده البته من فقط طبق تجربیات دوستان و شنیده ها این رو میگم و دارم بهش عمل میکنم ،، مثلا شنیدم که پوران ترمو رو خوب توضیح داده و خودم که گرفتمش و یه نگاه اجمالی بهش انداختم دیدم با جون ودل توضیح داده یا مثلا جرم و ریاضی پارسه خیلی خوبن خیلی شسته رفته توضیح داده . . .
منم موافقم.

ahvaz611

عضو جدید
دوست من شریف قبول شد یک عرب خوزستانی
با کتاب خودش خوند
خودمم هم علم صنعت
این فکرا فقط اذیت کنندست
قبوی دارم امکانات همش تهرانه ولی اراده ک همش خوزستانه اینو یادت نره
حرفتو کامل قبول دارم منم میخوام به وسیله ارادم با همه چی بجنگم . . . ;)

mona.masoudi

عضو جدید
کنکور خیلی گیج کننده است!!همه یه حرفی می زنن؟می خوام امسال خوب بخونم و نمی خوام مسرو اشتباه برم و بعدا حسرتش بمونه واسم.کلاس می تونه مفید باشه؟کجا کلاساش خوبن؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
در کل کتابای راهیا ارشد خوبه ... ولی تو ترمو همون طور که دوستمون گفتن پوران هم خیلی خوبه ولی راهیان هم به نظرم چیزی کم نداره و خودم هم از روی راهیان خوندم .... ولی ریاضی رو توصیه می کنم که از روی پارسه بخونید چون بهترینه ...

navidmooomen

عضو جدید
کنکور خیلی گیج کننده است!!همه یه حرفی می زنن؟می خوام امسال خوب بخونم و نمی خوام مسرو اشتباه برم و بعدا حسرتش بمونه واسم.کلاس می تونه مفید باشه؟کجا کلاساش خوبن؟

کلاس که پارسه فوق العاده است...اگه میتونی برو.طلا

ahvaz611

عضو جدید
اگه میخوای کلاس بری که من فکر میکنم کلاس های پارسه حرف اول رو بزنن . . .
دوستان نظرشون چیه ؟

P O U R I A

مدیر تالار
من که هنوز ثبت نام نکردم.اما بدون ازمون نمیشه
دوستان .. حتما یه آزمون شرکت کنید ... که من پارسه رو پیشنهاد میکنم ... به نظر من بهترینه ... البته به شرطی که برای تمام آزموناش آماده باشید و همه اونها رو جدی بگیرید ...

صد در صد میتونه مفید باشه.مثلا ریاضیات رو اگه بلد نباشی نمیتونی از روی کتاب بخونی.کلاس های پارسه میگن خیلی خوبه.

P O U R I A

مدیر تالار
صد در صد میتونه مفید باشه.مثلا ریاضیات رو اگه بلد نباشی نمیتونی از روی کتاب بخونی.کلاس های پارسه میگن خیلی خوبه.

اگه میخوای کلاس بری که من فکر میکنم کلاس های پارسه حرف اول رو بزنن . . .
دوستان نظرشون چیه ؟
منم موافقم ... جزوه های دست نویس پارسه رو که تو کلاساش تدریس می کنه رو حتما تهیه کنید ... بهترین جزوه برای نکات کنکوریه ...

shiva steres

عضو جدید
مونا خانوم تازگیا یه موسسه تاسیس شده توسط مولف راهیان(فک کنم خداکرمی) میگن اونم خوبه.البته هنوز نرفتم منم

پارسه شرکت میکنی دیگه ؟
کسی خبر داره امسال قیمتش چقدره ؟ زمان ثبت نامش تا کی هست ؟ اصب=لا چجوریاست کلا ؟
اگه کسی نمیدونه من فردا برم بپرسم . . .
اره پارسه.اما از اول مهر میرم چ.ن ازمونای اصلیش از اول مهر شروع میشه

P O U R I A

مدیر تالار
پارسه شرکت میکنی دیگه ؟
کسی خبر داره امسال قیمتش چقدره ؟ زمان ثبت نامش تا کی هست ؟ اصب=لا چجوریاست کلا ؟
اگه کسی نمیدونه من فردا برم بپرسم . . .

سال قبل قیمتش حدود 500 تومان بود ...

به نظر من 8 آزمون آخرش رو شرکت کنید کافیه .... یعنی از مهر به بعد ... تو تابستون سعی کنید یه دور همه درسا رو فقط بخونید تا بطور کلی کل مطالب رو بلد باشید ...

mona.masoudi

عضو جدید
سلام امسال دکتر بهزاد خداکرمی (سرپرست مولفین راهیان ارشد)تو دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی(www.chemedep.com) هستند و مدیر علمی بخش کنکور ارشد و دکتری دپارتمان هستند. یه سر به سایت بزنید،آزمون سراسری هم برگزار می کنند.آزمونهاشونم مث پارسه و ماهانو....بانک سوالی نیست و خود دکتر قراره همشو طرح کنن.

مشاهده پیوست 153208مشاهده پیوست 153209
بچه ها اینجا چه جوریهههه؟؟؟سایتشون رفتم خوب بود خیلیییی،این بهزاد خداکرمی همون راهیان ارشده؟

بالا