سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

rel!ance

کاربر فعال
مدل گوشیتونو خواسته بودم تا ببینم hotspot داره یا نه درواقع به این فن اوری اشتراک گذاری اینترنت موبایل از طریق wi-fi گفته میشه و باید گوشیتون این قابلیت رو داشته باشه که به شما اجازه میده از گوشی مثل مودم استفاده کنید و وبا وصل کردن کامپیوتر به اون میتونید از اینتر نت سیم کارتتون استفاده کنید.
گوشیم سامسونگ دو سیم کارته B5702 اصلی هست.
وای فای روی لبتابم میاد. یعنی وقتی کلیدهای ترکیبی را می زنم هم آیکون بلوتوث هم وای فای میاد اما گوشی را نمیدونم ! (گوشیم جدید نیست مال دو سال پیشه دیگه فکر نمیکنم تو بازار باشه)
الان من دارم با خط ایرانسل کانکت میشم و از گوشیم به عنوان مودم استفاده می کنم. یه مشکل دیگه اینه که تازگی گاهی آیکن گوشیم از لبتابم می پره و اونو نمیشناسه!! (یعنی تو قسمت اددیواس خودبخود حذف میشه و باز برمیگرده) البته بعد از چند بار خاموش و روشن کردن اونوقت آیکن گوشیم به لبتاب برمیگرده.
برای وای فای چه مدل گوشی لازمه؟ خط دائم میخواد؟

Риал Краесис

عضو جدید
گوشیم سامسونگ دو سیم کارته B5702 اصلی هست.
وای فای روی لبتابم میاد. یعنی وقتی کلیدهای ترکیبی را می زنم هم آیکون بلوتوث هم وای فای میاد اما گوشی را نمیدونم ! (گوشیم جدید نیست مال دو سال پیشه دیگه فکر نمیکنم تو بازار باشه)
الان من دارم با خط ایرانسل کانکت میشم و از گوشیم به عنوان مودم استفاده می کنم. یه مشکل دیگه اینه که تازگی گاهی آیکن گوشیم از لبتابم می پره و اونو نمیشناسه!! (یعنی تو قسمت اددیواس خودبخود حذف میشه و باز برمیگرده) البته بعد از چند بار خاموش و روشن کردن اونوقت آیکن گوشیم به لبتاب برمیگرده.
برای وای فای چه مدل گوشی لازمه؟ خط دائم میخواد؟

سلام تو گوشیت وای فای نداره پس کلا hotspot منتفیه در حال حاضر اکثر گوشیا hotspotرو ساپورت میکنند و خط دائم و یا اعتباری تفاوتی نمی کنه.
مشکل نشناختن بلوتوث فقط برای گوشی شما اتفاق می افته یعنی لب تاپتون فقط با گوشی شما مشکل داره یا با همه گوشی ها؟ اگه با همه گوشی ها پس مشکل از دیوایس بلوتوث تون میتونه باشه.بازم میگم محض احتیاط درایور بلوتوثتونو به روز کنید و نرم افزار مخصوص گوشی های سامسونگ رو تو سیستمتون نصب کنید این نرم افزار مشکلات اینچنینی رو ممکنه حل کنه.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کارت tv با کارت dvb فرقش چیه؟

با سلام
دوست عزیز
کارت TV مربوط به تلویزیون داخلی است و با دیتای آنالوگ است .
ولی DVB مربوط به تلویزیون دیجیتال (ماه.واره و ...) است . کارهای مهمی که با آن انجام می شود مانند : تماشای شبکه های ماه.واره ای ، دانلود آفلاین و در صورت یاده سازی بستر لازم و خرید اکانت مربوطه امکان اینترنت آفلاین - آنلاین نیز وجود دارد . بدین صورت که درخواست خود را با اینترنت معمولی می فرستید ولی دریافت اطلاعات را از طریق دانلود آفلاین خواهید داشت .
البته تلویزیون دیجیتال داخلی با عنوان DVB-T بیان می شوند .
با تشکر - سیستم 32

آویتا

عضو جدید
دوستان سلام راستش مشکل من اینه که: یه سیستم داشتیم چند تا کاربر داشت دسترسی به یک از درایو ها مخصوصه یکی از این کاربرا بو د تو ویندوز 7 حالا ویندوزش رو عوض کردم با admin هم بهم اجازه دسترسی به اون درایو رو بهم نمی ده رفتم با دستور Net User ، ادمینم رو فعال کنم پیغام موفقیت آمیز بودن دستور نمایش داده می شه اما بازم admin اصلی غیر فعاله چی کار کنم ؟ مرسیییییییییییی

AliEEEE

عضو جدید
مشکل در کلیک کردن

مشکل در کلیک کردن

من یه مشکلی برام پیش اومده که اگه میخوام رو دسکتاپ یا نوار پایین یا منوی استارت یا هر فولدری کلیک کنم اول باید روش راست کلیک کنم که فعال بشه وگرنه اصلا هیچ عمل نمیکنه. تنظیمات موسم هم درسته.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام راستش مشکل من اینه که: یه سیستم داشتیم چند تا کاربر داشت دسترسی به یک از درایو ها مخصوصه یکی از این کاربرا بو د تو ویندوز 7 حالا ویندوزش رو عوض کردم با admin هم بهم اجازه دسترسی به اون درایو رو بهم نمی ده رفتم با دستور Net User ، ادمینم رو فعال کنم پیغام موفقیت آمیز بودن دستور نمایش داده می شه اما بازم admin اصلی غیر فعاله چی کار کنم ؟ مرسیییییییییییی

چيزي که من فهميدم
روي درايوتون راست کليک کنيد و properties رو بزنيد از منوي security تنظيمات رو چک کنيد گروه ها ودسترسي ها رو

من یه مشکلی برام پیش اومده که اگه میخوام رو دسکتاپ یا نوار پایین یا منوی استارت یا هر فولدری کلیک کنم اول باید روش راست کلیک کنم که فعال بشه وگرنه اصلا هیچ عمل نمیکنه. تنظیمات موسم هم درسته.

شما تنظيمات موس رو بياريد.از گزينه buttom گزينه switch and secondry buttoms .... تيکش رو برداريد

AliEEEE

عضو جدید
ببینید من جای راست کلیک چپ کلیکم جابه جا نشده هنوز هم چپ کلیکه فقط وقتی میخوام با یه فولدر کار کنم و توش کلیک کنم باید اول روش یه راست کلیک کنم انگار قبل از راست کلیک قفله بعد که روش راست کلیک کردم اونموقع فعال میشه و میتونم توش چپ کلیک کنم هی تند به تند هم غیر فعال میشه که باید مدام راست کلیک کنم. اصن یه مشکل عجیبیه!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید من جای راست کلیک چپ کلیکم جابه جا نشده هنوز هم چپ کلیکه فقط وقتی میخوام با یه فولدر کار کنم و توش کلیک کنم باید اول روش یه راست کلیک کنم انگار قبل از راست کلیک قفله بعد که روش راست کلیک کردم اونموقع فعال میشه و میتونم توش چپ کلیک کنم هی تند به تند هم غیر فعال میشه که باید مدام راست کلیک کنم. اصن یه مشکل عجیبیه!

خب اينکارو کن folder option که ميدو.ني کجاست ؟
اونجا general روي گزينه اخري ببين دابل کليک فعاله يا نه ؟

rel!ance

کاربر فعال
سلام
8کسی میدونه قیمت اسپیکر کامپیوتر مدل Big master دارای USB مدل GS-809 چنده؟

Риал Краесис

عضو جدید

شما احتمالا ویروس داره سیستمت.

سلام
8کسی میدونه قیمت اسپیکر کامپیوتر مدل Big master دارای USB مدل GS-809 چنده؟

عزیز دل یه سرچ بزنی قیمتش پیدا میشه.

گودزیلا ی قشنگ

اخراجی موقت
با سلام
1-یه مدتیه سیستمم روشن نمیشه.وقتی کلید پاور رو میزنم فقط چراغش چشمک میزنه و روشن نمیشه.بعد چند بار این کار کردن و بعد از گذشت 5 تا 10 دقیقه روشن میشه.مشکلش چیه؟
2- وقتی روشنه هر 10 یا 20 دقیقه یه صدایی شبیه صدای قیچی از کیس میاد و کامپیوتر برای 2تا3 دقیقه هنگ میکنه.مشکلش میتونه مربوط به مشکل بالا باشه یا اینکه مربوط به چیه؟
با تشکر

گودزیلا ی قشنگ

اخراجی موقت
با سلام
چجوری میشه فهمید کدوم برنامه داره منابع سیستم رو بیشتر مصرف میکنه؟
از طریق task manager که وارد میشم توی نمودار نوشته 800mb از رم مصرف شده ولی توی پروسسها فقط 300mb مشخصه این اختلاف مال چیه؟

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
با سلام
از طریق task manager که وارد میشم توی نمودار نوشته 800mb از رم مصرف شده ولی توی پروسسها فقط 300mb مشخصه این اختلاف مال چیه؟

خود ویندوز هم کشک :smile:. احتمالا حجم خود ویندوزه بقیش

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
برنامه ای هست اینا رو در بیاره!!
مال خودت چندmb رم رو گرفته؟؟
ویندوز دوغه:w07::w07::w07: به کشک توهین کردی؟:w07::w07::w07:

برنامه های جانبی ای که کارشون شبیه task manager هست زیاده . فقط نمیدونم اونام مثه خود ویندوز نشون نمیدن یا میدن.

Риал Краесис

عضو جدید
با سلام
1-یه مدتیه سیستمم روشن نمیشه.وقتی کلید پاور رو میزنم فقط چراغش چشمک میزنه و روشن نمیشه.بعد چند بار این کار کردن و بعد از گذشت 5 تا 10 دقیقه روشن میشه.مشکلش چیه؟
2- وقتی روشنه هر 10 یا 20 دقیقه یه صدایی شبیه صدای قیچی از کیس میاد و کامپیوتر برای 2تا3 دقیقه هنگ میکنه.مشکلش میتونه مربوط به مشکل بالا باشه یا اینکه مربوط به چیه؟
با تشکر

دوست عزیز احتمالا مشکل یا از مادر بورد یا از پاوره

با سلام

یه گزینه تو همون قسمت پروسس قرار داره که میشه تمامی پروسس هارو مشاهده کرد فکر کنم شو پروسس فرام ال یوزر بود دقیق یادم نیست.

آویتا

عضو جدید
چيزي که من فهميدم
روي درايوتون راست کليک کنيد و properties رو بزنيد از منوي security تنظيمات رو چک کنيد گروه ها ودسترسي ها رو

شما تنظيمات موس رو بياريد.از گزينه buttom گزينه switch and secondry buttoms .... تيکش رو برداريد

سلام
من تمام تنظیمات مربوط به مجوزها رو دستکاری کردم تغییرات من در لحظه اعمال می شه اما وقتی می خوام ok کنم و پنجره رو ببندم پیغام دسترسی غیر مجاز رو میده و تنظیماتم لغو می شه .دیگه نمی دونم چی کار کنم .
مرسی

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
من تمام تنظیمات مربوط به مجوزها رو دستکاری کردم تغییرات من در لحظه اعمال می شه اما وقتی می خوام ok کنم و پنجره رو ببندم پیغام دسترسی غیر مجاز رو میده و تنظیماتم لغو می شه .دیگه نمی دونم چی کار کنم .
مرسی

به این دلیل که شما ادمین سیستم نیستین با حساب ادمین وارد شید و دسترسی رو به یوزرتون بدید.

arak_2008

عضو
سلام دوستان کسی میدونه این ارور برای چیه.در هنگام بازی فوتبال این ارور را میدهد.باید از بازی بیای بیرون یا اینکه سیستم قفل میکند و باید ریستات کرد.ممنون میشوم که راهنمایی کنید. Untitled.jpg

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،کامپیوترم مشکل صدا پیدا کرده!!!
یکی از بلندگوهام کار نمیکنه!!!اول فک کردم شاید یکی از بلند گوهام سوخته!!!از هدفن استفاده کردم ولی آنم متاسفانه یکی از گوشیاش صدا ازش درنمیاد!!!!
دوستان مشکل از کجاست؟؟؟لطفا راهنمایی کنین....-یاعلی

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز،
یک سوال در مورد مدارک صادر شده از طرف سازمان فنی حرفه ای داشتم، این مدارک چقدر اعتبار داره؟ چنین دوره هایی ارزش گذروندن دارن؟
الان آموزشگاه ها دوره های متنوعی مثل دوره شبکه برگزار می کنند و در نهایت از طرف سازمان فنی حرفه ای مجوز صادر می کنند.

Arman 512™

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه این ارور برای چیه.در هنگام بازی فوتبال این ارور را میدهد.باید از بازی بیای بیرون یا اینکه سیستم قفل میکند و باید ریستات کرد.ممنون میشوم که راهنمایی کنید. مشاهده پیوست 155336

احتمالا مشکل از کرک بازی هست ...
PES 2013 کرکش مشکل داره ... شما آخرین ورژن را دانلود کن و کپی کن./

Arman 512™

عضو جدید
سلام دوستان،کامپیوترم مشکل صدا پیدا کرده!!!
یکی از بلندگوهام کار نمیکنه!!!اول فک کردم شاید یکی از بلند گوهام سوخته!!!از هدفن استفاده کردم ولی آنم متاسفانه یکی از گوشیاش صدا ازش درنمیاد!!!!
دوستان مشکل از کجاست؟؟؟لطفا راهنمایی کنین....-یاعلی

مشکل نرم افزاری هستش ...
شما از Control Panel قسمت Hardware and Sound رو انتخاب کن و ببین Speaker فعال هست یا نه ...

ایران2

اخراجی موقت
سلام به همه دوستان عزیز،
یک سوال در مورد مدارک صادر شده از طرف سازمان فنی حرفه ای داشتم، این مدارک چقدر اعتبار داره؟ چنین دوره هایی ارزش گذروندن دارن؟
الان آموزشگاه ها دوره های متنوعی مثل دوره شبکه برگزار می کنند و در نهایت از طرف سازمان فنی حرفه ای مجوز صادر می کنند.
با سلام
این سوال بیشتر مناسب تاپیک گفتگو هست تا این تاپیک.
مدارک صادر شده در ایران دارای اعتبار هستند ولی به این معنی نیست که جایی بخاید برید کار کنید اینا زیاد به دردتون بخورن چون شرکت ها بیشتر مهارت عملی رو میخان و در مرحله دوم مدرک دانشگاهی. اگه در منزل وقت بزارید و بخونید به نظرم بهتره.چون نه هزینه ای میدید و میتونید یاد بگیرید. چون اکثر آموزشگاه ها کیفیت علمی آموزشیشون پایینه و فقط الفبا رو بهتون باد میدن.

بالا