تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcdoc

اخراجی موقت

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باشگاه معماری تهران برنامه رونمایی از جلد نخست مجموعه 7 جلدی کتاب "معمارانه آرتور" مراسمی را روز دوشنبه 27 خرداد از ساعت 17 الی 19 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می نماید.

بر اساس این گزارش، علاوه بر تحلیل جلد نخست کتاب توسط مولف ،پروفسور منصور فلاکی که مقدمه کتاب توسط ایشان نگارش یافته ؛ با محوریت اسکیس در معماری و دکتر وحید قبادیان نیز در بخشی جداگانه سخنرانی می کنند.

در این برنامه توسط ناشر کتاب هدایای ویژه ای از جمله بن تخفیف 110 هزار تومانی کلاس های اسکیس آرتور امید آذری ویژه تابستان در نظر گرفته شده است .که به حاضرین در سالن که رزرو نموده اند تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است که علاقمندان می بایست جهت حضور در برنامه تا پایان روز یکشنبه ۲۶ خرداد از یکی از طرق زیر رزرو نمایند:

ارسال عدد ۷ به سامانه پیامکی ۷۰ ۸۰ ۳۰۰۰
تماس با شماره ۹۲ ۵۸ ۹۵ ۸۸ از ساعت ۹ الی ۵ بعد از ظهر

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم که تو نبودی یه بحث کلی بود اتفاقا همیشه گفته هات ثمربخش
اگه دقت کرده بودی اول خط سوم ایهام داشت و بعدش به پست های قبل می پرداخت
مثلن پست های قبل خودت رو نگاه کن

چرا یه دوتا از تمرینات رو نمی ذاری ؟؟؟
.
.
.
کلن موندم دانشجویان دهه ی هفتاد و اوایل هشتاد عجب دانشجویانی بودن!!!

نه اتفاقا تذکر خیلی به جایی بود ... من بعضا زمان و مکان و فضا رو گم می کنم در حالیکه چونه ام داره واسه خودش....:smile:
... کل یوم 2 تا تمرین بدرد بخور و حتی نیمه بدردخور هم ندارم که بذارم.... اگه اینایی که الان جلومه بذارم ملت ضمن این که به ریشم میخندن کلا اسکیس رو سبک میگیرن و روز آزمون ضربه میخورن (یا مثل دوستی تصور میکنن که خدایی نکرده مشعول ایفای نقش هستم!)
... کاش ما هم جزو اون دهه هفتادی ها بودیم

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه معماری تهران برنامه رونمایی از جلد نخست مجموعه 7 جلدی کتاب "معمارانه آرتور" مراسمی را روز دوشنبه 27 خرداد از ساعت 17 الی 19 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می نماید.

چند سال پیش آرتور یه ورکشاپ برگزار کرده بود تو دانشگاهمون، در پاسخ به نگرانی یکی از بچه ها برای اسکیس های با موضوع خاص و عجیب، خیلی ریلکس و با اون لهجه شیرین آذریش جواب داد: نگران نباشین، بالاخره شما باید یه ساختمون طراحی کنین:D این جمله حکیمانش خاطره شده برام.

------------------------------------------

سهراب اون اسکیس احسان طایفست، طرف عمرشو گذاشته پای این چیزا، صدها میلیون تومن به جیب زده از همین قضیه. هر چند کارای اولشو ببینی از کار بچه های اینجا ضعیفتره. منتهی اون همه توانشو فول گذاشته برا اسکیس، نه اینکه فقط 2 ماه برای کنکورش وقت بذاره. الانم داره پول مارو پارو میکنه. جالبه صدیق بعضا به شاگرداش میگه طایفه درصد اسکیسش تو کنکور کم شده سمتش نرین:D

چند وقت پیش یه کتاب اسکیس دیدم به اسم فرم های غیر معمارانه! دیدم نویسنده هاش برادران صدیق هستن و پشتش توضیح دادن کارهای این کتاب صرفا جذاب نیستن که یک بار ورق بذانید و براتون جذاب باشه(پاسخی به کتاب های طایفه) بلکه باید روشون تعمق کنید تا درکشون کنید:D
اساتید ما اینا هستن دیگه، فقط زیراب زنی و رو کم کنیه کارشون، انتظار دارین تهش تو اسکیس معماری کجا برسیم.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید که پستم ربطی به موضوع نداره.آخه تازه عضو شدم.من امسال برا بار اول میخوام امتحان بدم.ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.پاک گیج شدم:w19:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید که پستم ربطی به موضوع نداره.آخه تازه عضو شدم.من امسال برا بار اول میخوام امتحان بدم.ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.پاک گیج شدم:w19:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/423941-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-93

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كسي هست بتونه چنتا عكس از چنتا سايت پلان خوب بزاره؟؟
من تو كشيدن سايت پلان يكم مشكل دارم
ممنون ميشم

من يه سوال خيلي مهم دارم
ميخام براي دوستم دانشگاه ازاد ثبت نام كنم تو قسمت معرفي رشته ها نوشته:
مقطع كارداني
مقطع كارداني ناپيوسته
مقطع كارشناسي
مقطع كارشناسي ناپيوسته

بعد فرق كارداني با كارداني ناپيوسته چيه؟؟؟؟
بعد اين دوستم هنرستاني بوده كدوم مقطع بهش ميخوره؟

يكي به اين دوتا سوال جواب ميده لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milad-karimi

عضو جدید
کاردانی ناپیوسته مال هنرستانیاست.... که ادامش میشه کارشناسی ناپیوسته..... ولی ریاضی ها و هنر ها از کاردانی میرن
من يه سوال خيلي مهم دارم
ميخام براي دوستم دانشگاه ازاد ثبت نام كنم تو قسمت معرفي رشته ها نوشته:
مقطع كارداني
مقطع كارداني ناپيوسته
مقطع كارشناسي
مقطع كارشناسي ناپيوسته

بعد فرق كارداني با كارداني ناپيوسته چيه؟؟؟؟
بعد اين دوستم هنرستاني بوده كدوم مقطع بهش ميخوره؟

hastia89

عضو جدید
كسي هست بتونه چنتا عكس از چنتا سايت پلان خوب بزاره؟؟
من تو كشيدن سايت پلان يكم مشكل دارم
ممنون ميشم

سلام
من چند تا تحلیل سایت تمرین اسکیس منظر آزمون ارشد 92 اینجا گذاشتم.صفحه 7 و 8 ببین بدردت می خوره.؟

hastia89

عضو جدید
workshop

workshop

سلام
می خواستم ازتون بخوام این چند روزه باقی مونده تا کنکور رو با هم کار کنیم . کسایی که workshop اساتید رو شرکت کردن یا قراره شرکت کنن هم اگه به کمک بدن ممنون میشیم. تا جایی که خبر دارم مهندس امیر شقاقی ورکشاپش شروع شده، دکتر صدیق و مرکز معماری هم قراره ورکشاپ برگزار کنن. اگه از بقیه اساتید هم خبر دارین ما رو هم با خبر کنین.
دوستایی که ورکشاپ ها رو شرکت می کنن اگه ممکنه موضوعاتی که تا حالا انجام دادن یا هر روز که موضوع جدیدی کار میکنن به ما هم خبر بدن ازشون ممنون میشیم.یا اگه دوستاتون میرن ورکشاپارو ازشون بپرسین و به ما هم بگین.
دقت کنین موضوعاتی که هر سال مورد توجه اساتیده متفاوته . اگر موضوعاتی که امسال ذهن اساتید رو بیشتر به خودش جلب کرده کار کنیم مسلما بهتره.
در ضمن موضوعی که گفتین ، بگین مال کلاس کدوم استاده. مرسی از همگی
میشه اینجا کارها رو برای مشاوره هم گذاشت ولی اگر فکر میکنین می خواین همون کار رو در صورت اومدن سر جلسه بکشین ، اشکالی نداره نذاشتین. فقط بگین که موضوع رو انجام دادین و راجع به طرح و ایدتون یا تحلیل موضوع صحبت کنین. و می تونید ایده ی اولیه تون رو بذارین .چون بهر حال ایده ی اولیه بین ادم های مختلف به طرح های متفاوتی منجر میشه.

kh_memar67

کاربر فعال
موضوع :گالری حفاظت از محیط زیست در عباس آباد

دوستان در مورد این کار که قبلا گذاشته بودم،با یکی از دوستام که کلاس شقاقی میره صحبت کردم و گفت که دقیقا نکته ی این سوال و چیزی که باید بهش توجه میشد همین کشیدگی شمالی - جنوبی بود چرا که هدف توجه به محیط زیست بود که باید دریا و جنگلو با هم مرتبط میکردیم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/437296-تمرین-گروهی-اسکیس-92/page133

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاردانی ناپیوسته مال هنرستانیاست.... که ادامش میشه کارشناسی ناپیوسته..... ولی ریاضی ها و هنر ها از کاردانی میرن

درست برعکس گفتی:)
کاردانی پیوسته مال هنرستانیاس
کاردانی نا پیوسته مال ریاضیاست:D

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام
می خواستم ازتون بخوام این چند روزه باقی مونده تا کنکور رو با هم کار کنیم . کسایی که workshop اساتید رو شرکت کردن یا قراره شرکت کنن هم اگه به کمک بدن ممنون میشیم. تا جایی که خبر دارم مهندس امیر شقاقی ورکشاپش شروع شده، دکتر صدیق و مرکز معماری هم قراره ورکشاپ برگزار کنن. اگه از بقیه اساتید هم خبر دارین ما رو هم با خبر کنین.
دوستایی که ورکشاپ ها رو شرکت می کنن اگه ممکنه موضوعاتی که تا حالا انجام دادن یا هر روز که موضوع جدیدی کار میکنن به ما هم خبر بدن ازشون ممنون میشیم.یا اگه دوستاتون میرن ورکشاپارو ازشون بپرسین و به ما هم بگین.
دقت کنین موضوعاتی که هر سال مورد توجه اساتیده متفاوته . اگر موضوعاتی که امسال ذهن اساتید رو بیشتر به خودش جلب کرده کار کنیم مسلما بهتره.
در ضمن موضوعی که گفتین ، بگین مال کلاس کدوم استاده. مرسی از همگی
میشه اینجا کارها رو برای مشاوره هم گذاشت ولی اگر فکر میکنین می خواین همون کار رو در صورت اومدن سر جلسه بکشین ، اشکالی نداره نذاشتین. فقط بگین که موضوع رو انجام دادین و راجع به طرح و ایدتون یا تحلیل موضوع صحبت کنین. و می تونید ایده ی اولیه تون رو بذارین .چون بهر حال ایده ی اولیه بین ادم های مختلف به طرح های متفاوتی منجر میشه.

دوستاني كه ميرن كلاس و اطلاعاتشونو به اشتراك ميزارن لطف ميكنن ولي خودتم ميدوني ديگه الان وقت طلاست
اونايي كه ميرن كلاس با كلاس هماهنگن و نميرسن بيان اينجا يا اينقد خستن كه به استراحت نياز دارن
پس وقت خودتو تلف نكن (مث تاپيك تمرين گروهي كه از 90 صفحه اي كه تايپ شده فقط 10 صفحش به درد بخوره و بقيش گپ و گفتمانه)
موضوعاتو گذاشتم
همونا رو بكش كه بارها از اومدن و سر زدن اينجا بهتره

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاني كه ميرن كلاس و اطلاعاتشونو به اشتراك ميزارن لطف ميكنن ولي خودتم ميدوني ديگه الان وقت طلاست
اونايي كه ميرن كلاس با كلاس هماهنگن و نميرسن بيان اينجا يا اينقد خستن كه به استراحت نياز دارن
پس وقت خودتو تلف نكن (مث تاپيك تمرين گروهي كه از 90 صفحه اي كه تايپ شده فقط 10 صفحش به درد بخوره و بقيش گپ و گفتمانه)
موضوعاتو گذاشتم
همونا رو بكش كه بارها از اومدن و سر زدن اينجا بهتره
یه سری از بچه ها از دوستاشون که ورک شاپارو میرن میگیرن اگه بزارید ممنون میشیم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یه سری از بچه ها از دوستاشون که ورک شاپارو میرن میگیرن اگه بزارید ممنون میشیم

تا وقتي بگرديم اون بچه ها رو پيدا كنيم اسكيس 93 رسيده
بچسب به خودت
زنده باد خوداموزي

glamorous

عضو جدید
سلااااااام
دوستای عزیزی که ورکشاپ استاد شقاقی رو میرن براشون مقدور نیست که موضوعاتو بذارن؟؟؟
میدونم برنامتون سنگینه و هر روز نمیتونید بذارید ،من خودم 91 شرکت کرده بودم اما امسال یه سری اتفاقاتی افتاد که تا 2 هفته قبل حسابی سرم شلوغ بود !اصلا نمیدونم جی کار کنم به نظر شما بیام تهران یا خودم یه جوری جمع بندی کنم؟؟!!

arcdoc

اخراجی موقت
دوستان کسی میتونه برای موضوع سال قبل یعنی عمارت نظر برنامه فیزیکی....تحلیل سایت...دیاگرام حبابی و طراحی سایت کنه و بزاره اینجا....یا اصلا همه اینکارو انجام بدیم ...بزاریم اینجا....چون شروع فرایند طراحی از اینجاست دیگه....بعدش ایدوگرام ها و پلان و سایر چیزهارو مرحله به مرحله کار کنیم....

kh_memar67

کاربر فعال
glamorous
سلااااااام
دوستای عزیزی که ورکشاپ استاد شقاقی رو میرن براشون مقدور نیست که موضوعاتو بذارن؟؟؟
میدونم برنامتون سنگینه و هر روز نمیتونید بذارید ،من خودم 91 شرکت کرده بودم اما امسال یه سری اتفاقاتی افتاد که تا 2 هفته قبل حسابی سرم شلوغ بود !اصلا نمیدونم جی کار کنم به نظر شما بیام تهران یا خودم یه جوری جمع بندی کنم؟؟!!​

من کلاسشو نمیرم ولی اینا رو دوستم واسم فرستاد
حسینیه دزفول

پیوست ها

• photo(09).jpg
    photo(09).jpg
    12.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • photo(12).jpg
    photo(12).jpg
    29.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kh_memar67

کاربر فعال
ساختمان نظام مهندسی قم
موفق باشین دوستیا... یادتونم باشه کسی پیروزه که اولا توکل داشته باشه و دوما اعتماد بخود...از هرچی پیش اومد نترسید و خودتونو نبازید

پیوست ها

• photo(11).jpg
    photo(11).jpg
    32.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • photo(13).jpg
    photo(13).jpg
    99.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mosafer.hesam

عضو جدید
یه موضوعو من پیشنهاد میدم کار کنید..... شاید امسال این واسه کنکور اسکیس باشه.... به نظر من امکان داره هاااا موضوع غرفه ایران توی نمایشگاه بین المللی باشه..... بحث جالبیه.... الان یهو به ذهنم رسید
آرامگاه شیخ بهایی در اصفهان
غرفه چین در نمایشگاه ایران
کمپ کوهنوردی در میانه قله دماوند
کارگاه تولیدی چرم تبریز
برج مخابراطی و رستوران در مشهد
خانه قایقرانی در زنده یاد دریاچه به رحمت واصل شده ارومیه
سرای مردم در کندوان
شیخ بهایی که حرم امام رضا دفنه میخای تو اصفهان براش آرامگاه بسازی؟

hastia89

عضو جدید
بچه ها من شنیدم موضوع اسکیس پارسال تربیت مدرس راجع به بیداری اسلامی بوده،درسته؟ یعنی دیگه امسال این گزینه حذفه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.