بدرقه اجی گلم.........tina3254

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ای جانم..................مرسی فدات شم................آخه هی به من میگه شاید بیام!

زنده باسی
الان دینه گرهه نمیتون یاها؟

نه بابا به من گفت زودی میاد الک یبهت مینه خوسس میاد تو گرهه تونی اگه نیومد دوتاهی میریم میاریمس خوبه..............دی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب اگه آخر تابستون نیام 6 ماه دیگه ک میام آجییییییییییی!
حالا 6 ماه دیگه ام نیومدی یکی دوسال دیگه خوش باش دینه اشلا دست مارو هم بگیر مارم ببر چی میشه خب.......دی
پس چرا به من میگی شاید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....................خوشت میاد اشک بچه مردم دربیاری؟؟؟؟؟؟

خب کاره دینه راست میگه شاید رفت اب و هوا بهش ساخت دینه نیومد منم بودم نمیومدم

ati3254

کاربر حرفه ای
زنده باسی
الان دینه گرهه نمیتون یاها؟

نه بابا به من گفت زودی میاد الک یبهت مینه خوسس میاد تو گرهه تونی اگه نیومد دوتاهی میریم میاریمس خوبه..............دی

باشه عزیزم فقط به خاطر تو!!!!!!!!!!
یکی باید باباتو از خارک بیاره!!!!....................اون خودش بیاد نمیخواد راجع به تینا دلداری بده!

ati3254

کاربر حرفه ای
حالا 6 ماه دیگه ام نیومدی یکی دوسال دیگه خوش باش دینه اشلا دست مارو هم بگیر مارم ببر چی میشه خب.......دی

خب کاره دینه راست میگه شاید رفت اب و هوا بهش ساخت دینه نیومد منم بودم نمیومدم

پس حواسمون باشه تو نری!!!!!!!!!!!.................باز صدرحمت به تینا میگه 6 ماه دیگه میام!:D

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
باشه عزیزم فقط به خاطر تو!!!!!!!!!!
یکی باید باباتو از خارک بیاره!!!!....................اون خودش بیاد نمیخواد راجع به تینا دلداری بده!

هان منشییییییییی-بوووووووووووووووش گنده
هان کی بابا؟!!!
هان بابا راشت میگی ؟!هنوس خارکه من فکر کردم امتناناش تنون سده پس
ای وای من سخده بابام دنس خونه ها......دی
میهاد خب دهواس نتن دینه باباهیم گوناه داله خب........دی دختر باباهیم دینه
وای باباهیم ناناحت ببود اینخده که ننو خودس بهم این تایپپک معرفی کرد اشلا یکی باید به باباهی دلداری بده خب ............دی
پس حواسمون باشه تو نری!!!!!!!!!!!.................باز صدرحمت به تینا میگه 6 ماه دیگه میام!:D
خب مگه سیه اشلا بیا باهم بریم
اره دینه اخه دانه تنهایی میره نمیچسبه اگه همه باهم میرفتیم دیگه بر نمیگشت..........دی

ati3254

کاربر حرفه ای
هان منشییییییییی-بوووووووووووووووش گنده
هان کی بابا؟!!!
هان بابا راشت میگی ؟!هنوس خارکه من فکر کردم امتناناش تنون سده پس
ای وای من سخده بابام دنس خونه ها......دی
میهاد خب دهواس نتن دینه باباهیم گوناه داله خب........دی دختر باباهیم دینه
وای باباهیم ناناحت ببود اینخده که ننو خودس بهم این تایپپک معرفی کرد اشلا یکی باید به باباهی دلداری بده خب ............دی

خب مگه سیه اشلا بیا باهم بریم
اره دینه اخه دانه تنهایی میره نمیچسبه اگه همه باهم میرفتیم دیگه بر نمیگشت..........دی

امتحاناش تمومید ولی هنوز خارکه اخر این هفته میاد.............اره خیلی سخته!:razz:

اخی نگران نباش من دلداریش میدم!:D

اینم حرفیه..............:smile:

tina3254

عضو جدید

آرزو میکنم زود برگردی پیشمون.........................
قوربونت برم عزیز دلمی!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
امتحاناش تمومید ولی هنوز خارکه اخر این هفته میاد.............اره خیلی سخته!:razz:

اخی نگران نباش من دلداریش میدم!:D

اینم حرفیه..............:smile:

هان سه خوف پپس بیستل میاد اینسا این بابا سی دیده از خارک اینخده اونسا میمونه خب زودی بیاد دینه..............دی
هان خب پس خوفه

هان اینم حلفیه بوخدا

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند روز دیگه دختر خاله عزیزم...................tina3254 باشگاه از ایران میره............:crying::crying::crying:

دلم خیلی برات تنگ میشه عزیزم..................

سلام عزیزم از خداوند برای شما میخوام به دل مهربونت مرحم شه تا بتونی این دوری رو تحمل کنی و برای تینای عزیز دستان خدا پناهگاه امنش رو براش خواهم خواست...

:gol::gol:

ati3254

کاربر حرفه ای
ا؟؟؟ خداکنه بیاد! با اونم خدافظی کنم؟؟؟؟؟

آرهههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول سلام کن بعد خداحافظی!:D.......................داره جور میکنه واسه خاطر تو زودتر بیاد ببینتت قبل رفتنت!......................اذیتم کرد دیگه تهنایی چیکا کنم؟

tina3254

عضو جدید
درون خواب ناز......................اگه بیلیت گیرش بیاد فردا شب میاد...................

آرهههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول سلام کن بعد خداحافظی!:D.......................داره جور میکنه واسه خاطر تو زودتر بیاد ببینتت قبل رفتنت!......................اذیتم کرد دیگه تهنایی چیکا کنم؟
جرات نداره اذیتت کنه تو باشگاه حسابشو میرسم میکشمش اگه اخم بیاره رو صورتت!!!!!!!!!!!!!!!!!!