مرگ ماندلا؟!!!!!

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان امشب خبری رو خوندم ، مثل اینکه نلسون ماندلا فوت شدند!
خبر موثقی دارید آیا؟!

البته رافائل نادال چند روز پیش به اشتباه خبر مرگ این شخصیت بزرگ رو منتظر کرده بود ، ولی درست نبود و نادال بعدا معذرت خواهی کرد
http://www.jahannews.com/vdceww8wwjh8o7i.b9bj.html

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیشب یکی از دوستان تو منابع خارج از ایران مطلب رو خونده بود ،
صحت داره؟!

mor1360

عضو جدید
خدایش بیامرزد

مرد بزرگی بود!(اگه مرده:دی)

روحش شادباشه

نمیتونم دعا کنم خدا بیامرزدش ! ( به فرض مرگ! )

چون اطلاعاتی مبنی بر اینکه اوشون عضو محفل شوالیه های "سنت جان" (که یکی از شاخه های فراماسونری و شیطان پرستی است و رهبرش هم ملکه انگلیسه و علامتش همون صلیب هشت پر هستش) هست، موجوده ! این انقلاب ها و مبارزات و... هم بیشتر بازی دادن مردم بوده! چون دیگه نمی تونستن به روش قدیمی بر مردم حکومت کنن و مردم آگاه تر شده بودند، استعمار قدیم رو به استعمار جدید تبدیل کرده اند که مردم فقط خیال کنند که مستقل و آزادند ولی باز هم در جهت منافع نظام سلطه (فراماسونری جهانی) حرکت می کنند !

Jahan_Dar_Seytareye_Dajjal%20(171).jpg

مثل خیلی از آزادی خواهان(!) ( بولیوار، خوزه مارتیع فیدل کاسترو، گاندی ...) و سران کشورهای دیگه ( پادشاه عربستان، سران ترکیه و آذربایجان و...) ! در این لینک میشه به گوشه ای از واقعیات پی برد !

Jahan_Dar_Seytareye_Dajjal%20(145).jpg

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیتونم دعا کنم خدا بیامرزدش ! ( به فرض مرگ! )

چون اطلاعاتی مبنی بر اینکه اوشون عضو محفل شوالیه های "سنت جان" (که یکی از شاخه های فراماسونری و شیطان پرستی است و رهبرش هم ملکه انگلیسه و علامتش همون صلیب هشت پر هستش) هست، موجوده ! این انقلاب ها و مبارزات و... هم بیشتر بازی دادن مردم بوده! چون دیگه نمی تونستن به روش قدیمی بر مردم حکومت کنن و مردم آگاه تر شده بودند، استعمار قدیم رو به استعمار جدید تبدیل کرده اند که مردم فقط خیال کنند که مستقل و آزادند ولی باز هم در جهت منافع نظام سلطه (فراماسونری جهانی) حرکت می کنند !

مشاهده پیوست 155350

مثل خیلی از آزادی خواهان(!) ( بولیوار، خوزه مارتیع فیدل کاسترو، گاندی ...) و سران کشورهای دیگه ( پادشاه عربستان، سران ترکیه و آذربایجان و...) ! در این لینک میشه به گوشه ای از واقعیات پی برد !

مشاهده پیوست 155351

دوست من بعیده همیچن چیزی باشه دورموردشاهان وشاهزادگان عربستانی شکی نیست ولی درموردماندلابعیدمیدونم یه سری حدسیات بیشترنیست.
حالااین سایت تاچه اندازه معتبریود؟اینی که به همه ی جهان جزخودمون بدبین باشیم کاردرستی نیست.

آخرین ویرایش:

mor1360

عضو جدید
دوست من بعیده همیچن چیزی باشه دورموردشاهان وشاهزادگان عربستانی شکی نیست ولی درموردماندلابعیدمیدونم یه سری حدسیات بیشترنیست.
حالااین سایت تاچه اندازه معتبریود؟اینی که به همه ی جهان جزخودمون بدبین باشیم کاردرستی نیست.

حدسیات ؟!

به نظر من عکسی که گذاشتم به اندازه کافی گویاست! همچنین، کمی سرچ و مطالعه میتونه به آشکار شدن واقعیت منجر بشه! آیا شما اون مقاله موجود در لینک رو کامل خوندین؟!