مطالعه گروهی برای کنکور ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

major7

عضو جدید
از بچه هایی که تصمیم دارن واسه کنکور امسال بخونن دعوت میشه بیان اینجا و اعلام حضور کنن و باهم دیگه برنامه ای بریزیم برای کنکور...برنامه کوتاه مدت هفتگی هم داشته باشیم که بر اساس اون برنامه بلند مدته باشه و سعی کنیم طبق اون پیش بریم..این تاپیک هم 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز محلی باشه واسه گفتگوی اعضا راجع به پیشرفتشون نسبت به برنامه...

البته طوری که مشخصه پارسال همچین قرار و برنامه ای بوده و بهم خورده خب ما امسال اجراییش خواهیم کرد

ما امسال بدون 1-هیجان کاذب و 2-نا امیدی به دوستان ثابت خواهیم کرد که توگروه خوندن هر چند که حتی همو نبینیم بهتر خواهد بود ما تیم بودن رو در این تاپیک تجربه خواهیم نمود.

ما از ایده ها استقبال خواهیم کرد در ابتدا و بعد اینکه تصمیم گرفتیم و برنامه ریخته شد با دوستی و جدیت و پشتکار ،برنامه رو دنبال خواهیم کرد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تذکرات مدیر :

1.
این تاپیک فقط برای اعلام برنامه ها و سازماندهی داوطلبان علاقه مند به مطالعه گروهی میباشد و هرگونه پست نامرتبط با محوریت تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد
2. پستهایی که حول اساتید،منابع و آزمونهای آزمایشی باشند بدلیل سنخیت نداشتن با محوریت تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد
3 .هر گونه پست تبلیغی و توهین آمیز بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

major7

عضو جدید
چقد سوت و کوره اینجا ... فکر میکردم استقبال خوبی بعمل بیاد ... به هر حال هنوز هم امیدوارم ...
کسانی که مبخوان گروهی برنامه ریزی و مطالعه کنیم بیان اینجا پست بزنن اعلام آمادگی کنن

آخرین ویرایش:

rezarst1911

عضو جدید
من هستم . قدرت میخونم . الان دارم ماشین . مدار . معادلات و سیستم کنترل رو شروع میکنم . ;)
سیستم رو از روی کتاب رضایی و جزوه ای که تو همین سایت گذاشتن . مدار رو از کتاب زرگر و جزوه زرگر که تو همین جا بود .
هر کسی هست بیاد جلووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

major7

عضو جدید
من هستم . قدرت میخونم . الان دارم ماشین . مدار . معادلات و سیستم کنترل رو شروع میکنم . ;)
سیستم رو از روی کتاب رضایی و جزوه ای که تو همین سایت گذاشتن . مدار رو از کتاب زرگر و جزوه زرگر که تو همین جا بود .
هر کسی هست بیاد جلووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

خیلی ازت ممنونم که اومدی .... ممکنه افرادی باشن که گرایششون با ما متفاوت باشه حتی منابع متفاوتی رو انتخاب کنن(بدلیل سطح متفاوت بچه ها باهم یا دید متفاوتشون نسبت به آزمون یا حتی زمان متفاوتی که برای خوندن می تونن بذارن) این اصلا باعث نمیشه که ما نتونیم as a team باشیم .
مهم برنامه زمانیه هستش که باید سعی بشه رعایت کنیم تا مثلا اول مهر هممون بدونیم (از رو هر منبعی که انتخاب کردیم و داریم میخونیم )نصف گام رسیدن به آزمون رو طی کردیم و من نظرم بیشتر اینه که هم یک آرامش قلبی بگیریم از اینکه چند نفر با یک برنامه بریم جلو و هم اینکه به هم انرژی مثبت بدیم برای تلاش بیشتر و نذاریم از هم تیمیامون کسی کم بیاره بین راه...

با هم افزایی هیچ کدوممون ضرر نخواهیم کرد و همه منتفع خواهیم شد.

بازهم دوستان بیان و اعلام آمادگی کنن نظر بدن

آخرین ویرایش:

دانشمند كوچك

عضو جدید
منم بیوالکتریکم
از تیرماه شروع میکنم چون تا آخر هفته امتحان دارمو بعدم خرید منابع،موقع خوندن دیر به دیر میام چون معتاد اینترنتم و وقتی میام پاش دیگه خدامیدونه کی بلند شم اما اگر پیشرفت کنم هدیه ای که به خودم میدم سرزدن به اینجاست
بعد هر آزمونم میام اینجا بهتون سر میزنم
ایشالله هممون به خواستمون برسیم

Sajjad_k

عضو جدید
سلام
من از 1تیر شروع می کنم!
هنوز 100% گرایشم رو مشخص نکردم ولی بیشتر کنترل دوست دارم بخونم....
امیدوارم تیمه خوبی بشیم.. :D

rezarst1911

عضو جدید
من میخوام یک یا چند نفر دوست خوب پیدا کنم تا تلفنی با هم مشورت کنیم و از اوضاع هم خبردار بشیم هر کسی حاضره پیام خصوصی بده. :smile:

major7

عضو جدید
خب خوشحالم که حداقل هسته اولیه شکل گرفته ...باهمین شروع میکنیم ...
تو این جمع چند نفری که هستیم؛ قطعا بعضیا پایشون بهتره ؛بعضیا وقت بیشتری رو میتون اختصاص بدن ، بعضیا کد رشته خاصی رو در نظر دارن و میخوان حتما اون رو بیارن ... اینا رو گفتم که بگم بعضیا میخوان سنگین تر از بقیه بخونن یا بالعکس ..این باعث نمیشه که ما نتونیم باهم برنامه بریزیم ....
برای قدم اول من پیشنهادم اینه که : فصل به فصل بخونیم یعنی مثلا چند روز وقت بذاریم برای خوندن فصل اول ریاضی مهندسی ..تو اون چند روز کسی که میتونه بیشتر بخونه منبع جامع تری رو میخونه و کسی هم که وقت کمتری رو میخواد بذاره منبع سبکتری رو انتخاب میکنه ..این کار 2 تا مزیت داره اول اینکه برنامه انعطاف پذیره و برای همه قابل اجرا خواهد بود دوم اینکه منابع مختلف توسط افراد مختلف خونده میشه و بچه ها میتونن تو تاپیک های رفع اشکال درس ها نکات مهم منابع مختلف رو یاد بگیرن .
اینکه فصل به فصل بخونیم که من پیشنهاد دادم(یعنی تا یک فصل از یک درس رو تموم نکردیم نریم سراغ مطالب بعدی همون درس یا نریم سراغ درس دیگه) ،بیاین و نظر بدین بچه ها...
در مقابل این مدلی خوندن ، خوندن روز به روز هستش که مثلا تو هر روز 2 الی 3 درس رو با هم بخونیم و روز بعدی 2-3 درس بعدی رو ...که عرض کردم من پیشنهادم فصل به فصله به دلیل اینکه خوندنمون به یه سرانجامی میرسه و خیالمون از اینکه یک فصل رو کامل یاد گرفتیم راحت میشه و دیگه مغزمون با انبوهی از مطالب غیر مرتبط تو روز درگیر نمیشه

ببینیم سر این مدلی خوندن به توافق می رسیم یا نه

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام به همه ی کنکوری های تلاشگر
منم هستم مخابرات میخوام شرکت کنم و پایم تقریبا خوبه و به دانشگاه های شریف یا تهران فک میکنم و مطمئنم به هدفم می رسم و امیدوارم که همگی به هدفشون برسن
من طبق برنامه خودم پیش میرم ولی به این جمع سر میزنم که انگیزه واسه خوندنم بیشتر شه
برنامم 6 روز در هفتست و یه روز استراحت

rezarst1911

عضو جدید
منم برنامه خودمو دارم .و دونبال دوست هستم تا با هم لجبازی کنیم.
نمیشه که مجبور بشیم همه از یه کتاب و یه فصل مشخص شروع کنیم . هر کسی نسبت به ظرفیتی که داره تصمیم میگیره چطوری بخونه فقط باید به هم کمک کنیم . :)

major7

عضو جدید
منم برنامه خودمو دارم .و دونبال دوست هستم تا با هم لجبازی کنیم.
نمیشه که مجبور بشیم همه از یه کتاب و یه فصل مشخص شروع کنیم . هر کسی نسبت به ظرفیتی که داره تصمیم میگیره چطوری بخونه فقط باید به هم کمک کنیم . :)
لج بازی نکن دوستانه بخون .......با همون دوستت یا همگروهیت ...تو کنکور ارشد هزاران نفر شرکت میکنن که صدها نفرشون رقیب واقعی ما هستن...ما به انداره کافی رقیب داریم...دنبال رفیق باشیم و با استفاده از رفیقمون هم افزاییی کنیم ...بهش انگیزه بدیم ... ازش انگیزه بگیریم ...راهنماییش کنیم ازش راهنمایی بگیریم و...

arash250

عضو جدید
سلام دوستان عزیز:gol:
من هم مخابرات ام . طبق برنامه خودم می خونم .
به نظرم با برنامه مجزا خوندن در کنارش رفع اشکال جمعی در اینجا شاید بهتره ;)
با آرزوی کامیابی برای همه شما :) ;)

ارتمیس فخری

عضو جدید
منم شدیدا موافقم فقط اگه بشه اینکه چه درسایی رو میخواین بخونیینم بگین :gol:
گرایش من قدرت میخوام مدار و مغناطیس ومعادلات رو بخونم انشالا از شنبه شروع میکنم.

major7

عضو جدید
منم شدیدا موافقم فقط اگه بشه اینکه چه درسایی رو میخواین بخونیینم بگین :gol:
گرایش من قدرت میخوام مدار و مغناطیس ومعادلات رو بخونم انشالا از شنبه شروع میکنم.
با سلام ...هرکسی برنامه خودشو داره و واسه خودش برنامه ریزی کرده. هدف من که یک برنامه ریزی انعطاف پذیر بود که با مشارکت تمام بچه ها بود حاصل نشد ...هیچ کس(علی رقم اینکه اومدن و تو تاپیک پست زدند)حاضر به همکاری برای برنامه ریزی نشد ... و من ازین بابت متاسفم.
تا 4-5روز دیگه من هم برنامه خودم رو خواهم نوشت و در تاپیک قرار خواهم داد.
به امید شادی همه

ghazal84

عضو جدید
هرکسی برنامه ای داره
حدود یک هفته است برنامه اجرامیکنم به همه کارهایی که دوست دارم میرسم واستراحتمم زیاد

من5 پامیشم
5/5تا یازده ونیم میخونم روزهای زوج جز شنبه+ظهرم میرم باشگاه تا دو ونیم +استراحت +پنج تا هفت میخونم+یک ساعت م ریاضی+دوساعتم زبان نیم ساعتش تخصصی ی
5/5تا یازده ونیم میخونم شنبه ها+ظهرم میرم باشگاه تا دو ونیم +استراحت +چهار تا هشتم گردش+یک ساعت م ریاضی+دوساعتم زبان که نیم ساعتش تخصصی ی
تا سه ونیم میخونم روزهای فرد+ پنج و نیم تا شش و نیم ورزش+شش تا نه کلاس دارم+یک ساعت م معادلات+دوساعتم زبان که نیم ساعتش تخصصی ی
جمعه تا سه ونیم میخونم+پنج تا یازده کارهای پیش بینی نشده تو هفته + یک ساعت امار

هر درسی شش تا دوساعت میخونم
ریاضی و معادلات هرکدوم سه ساعت
زبان م شش تا دوساعت

هر دو ساعت یک مبحث وهر60 دقیقه یک ربع استراحت میکنم
درسهای سختم اول صبح میخونم از دستشون زوتتر راحت شم

وفکرنکنم بتونم بیشتر از یک منبع بخونم فقط میخوام تسلط داشته باشم

آخرین ویرایش:

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام به همه
برنامه من که از اول تیرماه آغاز می شود:
روزهای زوج : معادلات-مدار-الک
روزهای فرد: ریهضی مهندسی-تجزیه - کنترل
هرروز زبان 1ساعت
جمعه ها جبران کمبودها
سعی میکنم هر هفته یک فصل با تست تموم کنم

اگر هفته اول فصلی رو خوندم هفته سوم دوباره شروع به تست فصل اول میکنم؛یعنی 7روز بعد از هرفصلی مروری 1روزه باسوال یا تست انجام میدم
یعنی دور اول که میخونم خودش شامل دوبار خوندن میشه.
از طرفی هفته اول که خوندم تست هایی رو که بلد نبودمو نقاط ضعفمو 7روز بعد مرور میکنم و رفع شون میکنم
ادامه هفته سوم رو شروع به خوندن فصل سوم می کنم و بعد از هفته سوم یعنی هفته چهارم مرور فصل دوم و خواندن فصل چهارم

نکته:ممکن یه فصل گسترده بشه و دوهفته وقتمو بگیره اما برنامه کلی من به این صورت است
اگر روزی از نظر ساعتی کم آورم روز بعدی جبران میکنم
از طرفی هرشب گزارش شبانه ای از عملکرد خودم مینویسم تا دستم بیاد که چطوری عمل کنم بهتره و نقاط ضعف برناممو در هفته بعد جبران کنم

major7

عضو جدید
با سلام
برنامه من تا 92/4/14 :اتمام ریاضی مهندسی با اولویت:
1-سری فوریه- انتگرال فوریه-تبدیل فوریه
2-اعداد مختلط-نگاشت-توابع تحلیلی-بسط لران و محاسبه مانده -انتگرال مختلط
3-تشکیل معادله دیفرانسیل با مشتقات جزیی-معادله دیفرانسیل با مشتقات جزیی مرتبه اول-معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی مرتبه دوم-معادله موج،حرارت،لاپلاس

منبع :کریمی

حداقل انتظار: اتمام اولویت های 1 و 2

controlqueen

عضو جدید
با سلام
برنامه من تا 92/4/14 :اتمام ریاضی مهندسی با اولویت:
1-سری فوریه- انتگرال فوریه-تبدیل فوریه
2-اعداد مختلط-نگاشت-توابع تحلیلی-بسط لران و محاسبه مانده -انتگرال مختلط
3-تشکیل معادله دیفرانسیل با مشتقات جزیی-معادله دیفرانسیل با مشتقات جزیی مرتبه اول-معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی مرتبه دوم-معادله موج،حرارت،لاپلاس

منبع :کریمی

حداقل انتظار: اتمام اولویت های 1 و 2

سلام مهندسين؛روزاوله درس خوندن جطوربود؟من هم امروزبه طوررسمي شروع كردم:. امروزهنوزيكم براي كرايشم دودلم؛خودم كنترلم اماشك دارم كه خودشوادامه بدم يابرم مخابرات؟كسي ميتونه كمك كنه؟

fafa ghodrat

عضو جدید
سلام به همگي. خسته نباشيد. من بعد از يه استراحت درست و حسابي، ان شاالله از فردا شنبه 8تير شروع ميكنم.
تصميم دارم تابستون همه درس ها رو 1 دور خونده باشم
ميخواستم كنكور آزمايشي شركت كنم اما هيچكدوم واسه تابستون برنامه اي نداشتن
مطالب همه ي كتابها رو 4 قسمت كردم و هر 2 هفته يك چهارم منابع رو ميخونم. اميدوارم بتونم به برنامه ام عمل كنم
واسه همه تون ارزوي موفقيت ميكنم;)

f.babaei

عضو جدید
من الان دوماهه دارم میخونم اما چه خوندنی؟!
یه روز میخونم یه روز نمیخونم دو روز میخونم یه هفته نمیخونم...............
خودم دیگه خسته شدم!!!

deer

عضو جدید
دوستان منم شروع کردم اما هیچ برنامه ی درستی ندارم لطفا کمک کنید
رشته ام الکترونیک به احتمال زیاد الکترونیک امتحان میدم

homeyra khaledi

عضو جدید
دوستان منم شروع کردم اما هیچ برنامه ی درستی ندارم لطفا کمک کنید
رشته ام الکترونیک به احتمال زیاد الکترونیک امتحان میدم

سلام خسته نباشید
چرا برنامه ندارید؟!!!!!
مگه باخودتون حرفاتونو نزدین؟مگه هدف مشخصی ندارین؟
درسته کنکور سخته ولی باید تحمل کرد و تنبلی و کنار گذاشت و یه سال فقط به فکر خودتون و آیندتون باشید...........

deer

عضو جدید
من هدف رو مشخص کردم اما نمیدونم میتونم بهش برسم یا نه به خاطر همین کمی دل سرد شدم

rezarst1911

عضو جدید
من هدف رو مشخص کردم اما نمیدونم میتونم بهش برسم یا نه به خاطر همین کمی دل سرد شدم

من درخواست تاپیکی دادم که توش در مورد عدم تمرکز . دلسرد شدن . نبود انگیزه بحث کنیم اما تا الان که قبول نکردن .
شما هم یه پیامی به این مدیرا بدید یه جایی باشه در این مورد ها با هم بشینیم حرف بزنیم.

homeyra khaledi

عضو جدید

هر کاری ریسک خودشو داره شما اول باید تلاش کنید که ببینید میتونید یا نه!
ینی منظورم اینه به نتیجه فک نکنید به کارایی که باید واسه هدفتون انجام بدید فک کنید...........شما اگه مشغول باشید و نهایت تلاشتونو بکنید اصلا فکر دلسرد شدنم به ذهنتون نمیرسه...........
ما یاد گرفتین اگه کسی واسمون مهم باشه و ازمون کمک بخواد تموم تلاشمونو واسش انجام میدیم و اصلا به فکر خستگی نیستیم واسش ولی واسه خودمون چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟.........اون اندازه واسه خود 10 سال بعدمون تلاش میکنیم؟؟؟؟ینی اصلا صدای خودمونو میشنویم که به فکر خود آیندمون باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟.............به نظرم یه سال واسه خودمون تلاش کردن زیاد نیست و دلسردی نداره.............

maryam.mm

عضو جدید
سلام

منم می خوام بخونم هر چند دیره اما ماهی و هر وقت ا آب بگیری تازه است

البته یکم مشکلات دارم

تا حالا منتظر نتایج نهایی کنکور بودم اما هر چی فکر کردم دیدم با رتبه افتضاحم امکانش نیست

omidd60

عضو جدید
منم رشته قدرت هستم------بررسی رو دو فصل خوندم....ماشین 3فص

منم رشته قدرت هستم------بررسی رو دو فصل خوندم....ماشین 3فص

خیلی ازت ممنونم که اومدی .... ممکنه افرادی باشن که گرایششون با ما متفاوت باشه حتی منابع متفاوتی رو انتخاب کنن(بدلیل سطح متفاوت بچه ها باهم یا دید متفاوتشون نسبت به آزمون یا حتی زمان متفاوتی که برای خوندن می تونن بذارن) این اصلا باعث نمیشه که ما نتونیم as a team باشیم .
مهم برنامه زمانیه هستش که باید سعی بشه رعایت کنیم تا مثلا اول مهر هممون بدونیم (از رو هر منبعی که انتخاب کردیم و داریم میخونیم )نصف گام رسیدن به آزمون رو طی کردیم و من نظرم بیشتر اینه که هم یک آرامش قلبی بگیریم از اینکه چند نفر با یک برنامه بریم جلو و هم اینکه به هم انرژی مثبت بدیم برای تلاش بیشتر و نذاریم از هم تیمیامون کسی کم بیاره بین راه...

با هم افزایی هیچ کدوممون ضرر نخواهیم کرد و همه منتفع خواهیم شد.

بازهم دوستان بیان و اعلام آمادگی کنن نظر بدن

منم رشته قدرت هستم------بررسی رو دو فصل خوندم....ماشین 3فصل
بررسی = مدرسان شریف
ماشین =پردازش+ بیم بهارا:)

parviiiiizZz

عضو جدید
من الان دوماهه دارم میخونم اما چه خوندنی؟!
یه روز میخونم یه روز نمیخونم دو روز میخونم یه هفته نمیخونم...............
خودم دیگه خسته شدم!!!

این جوری که خیلی بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما از درس خوندن خسته و زده می شی که دو روز می خونی و یه هفته نمی خونی.
خوب ساعتایی که درس می خونی رو کم تر کن و اولش هم از کتاب های سبک تر شروع کن به خوندن.:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا