ارشد مکانیک یا کارشناسی مکانیک؟

slta70

عضو جدید
با سلام دوستان عزیز. من کاردانی فیزیک دارم. امسال کنکور کارشناسی دادم رتبه ام خوب شد. میخواستم بدونم بنظر شما فیزیک رو ادامه بدم و کنکور ارشد مکانیک بدم؟ یا اینکه مستقیم مهندسی مکانیک رو از نو شروع کنم؟ در ضمن 50 واحد بیشتر از فیزیکم باقی نمونده ممنونم میشم کمکم کنید.

Uchiha Itachi

عضو جدید
با سلام دوستان عزیز. من کاردانی فیزیک دارم. امسال کنکور کارشناسی دادم رتبه ام خوب شد. میخواستم بدونم بنظر شما فیزیک رو ادامه بدم و کنکور ارشد مکانیک بدم؟ یا اینکه مستقیم مهندسی مکانیک رو از نو شروع کنم؟ در ضمن 50 واحد بیشتر از فیزیکم باقی نمونده ممنونم میشم کمکم کنید.

سلام. به نظرم مکانیک

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با سلام و احترام دوست عزیز..

از طریق رشته فیزیک میخوای بری کنکور ارشد مکانیک بدی؟ این موضوع تقریبا غیرممکنه.

اگه میخوای مکانیک بخونی، باید از نو مهندسی مکانیک رو شروع کنید...البته حتما در مورد این رشته تحقیق کنید و ببنید علاقه اصلا دارید یا نه.

موفق و پیروز باشید.

mohsenjigar2002

عضو جدید
بستگی داره که چند سالته !!!
اگه جوونی از نو شروع کن چون یک سری رشته ها مثل مکانیک،برق،متالورژی چیزی نیستن که با یه ارشد گرفتن بفهمی باید از پایه توی یه دانشگاه خوب شروع کنی
اگه سنت بالاست (بالای 30) خوب ادامه بده و یه مدرکی بگیر چون هرچی سن بالاتر میره آدم کششش کمتر میشه
اگه هم کار داری به نظرم سراغ مکانیک نرو!!
بچسب و یه مدرکی بگیر حالا توی ارشد توی همون فیزیک بخونی بهتره

BBOAnype

عضو جدید
سلام کسی میدونه زمان ثبت نام واسه ارشد فراگیر نوبت شانزدهم کی هستش و اینکه آیا امسال دو بار فراگیر برگزار میشه یا یه بار؟

بالا