مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که میخوان برن کلاس
میشه لطفا جزوه هاتونو اینجا هم بزارین؟:redface:

من پارسال کلاس رفتم.اما کلاسای شیراز مثل تهران نیست.استادا هم معروف نیستن.اما هر کمکی از دستم بر بیاد میکنم.جزوه هایی که بچه ها لطف کردن گذاشتن خیلی خوبه.فقط جزوه ایستایی کامل اصلا گیر نمیاد.اگه کسی لطف کنه ممنون میشیم.:)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خوب بود.فقط ای کاش رتبه های برتر امسالم میگفتن.حالا شما کدومارو میخوای کلاس بری؟

من احتمالا کنکور آزمایشی های رایگان رو میرم و بعد برای کلاس های ایستایی ثبت نام میکنم چون مباحث محاسباتی سخته

pal2isa

عضو جدید
بچه ها شما اولویت خوندن کتابهای گلابچی رو چیا گذاشتید ؟ به ترتیب ....
مثلا 1. سازه در معماری
2. درک رفتار سازه ها و ......

می شه بگید .... ممنونم

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

pal2isa

عضو جدید
دوستان نظرتون در مورد کتاب زبان عمومی کنکاش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی خونده ؟ چطوره ؟ یا اگر واسه زبان عمومی کتاب بهتری می شناسید معرفی کنیددددددددد .... :):)

mahfo

کاربر بیش فعال

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی بره دوره ی مهر میخواین برین کلاس؟

آره 100 درصد ...هرچی به امتحان نزدیک تر باشه بهتره .. به مسئله ای به از سمینار ذهنمو مشغول کرده اونم شرکت تو هنرهای ساخت هستش .. فعلا موندم که چکار کنم ... یه سوال ازت دارم .. هنرهای ساخت سه گرایش داره آیا قبل از آزمون ارشد موقع ثبت نام معلوم میشه که من توی تکنولوژی معماری یا انرژی یا مدیریت میخوام امتحان بدم یا بعد از امتحان معلوم میشه که من کدوم رو رتبه اوردم ؟

mahfo

کاربر بیش فعال
آره 100 درصد ...هرچی به امتحان نزدیک تر باشه بهتره .. به مسئله ای به از سمینار ذهنمو مشغول کرده اونم شرکت تو هنرهای ساخت هستش .. فعلا موندم که چکار کنم ... یه سوال ازت دارم .. هنرهای ساخت سه گرایش داره آیا قبل از آزمون ارشد موقع ثبت نام معلوم میشه که من توی تکنولوژی معماری یا انرژی یا مدیریت میخوام امتحان بدم یا بعد از امتحان معلوم میشه که من کدوم رو رتبه اوردم ؟

نه قاعدتا قبل آزمون گرایشو باید مشخص کنید.چون دروس هرکدومش فرق داره...حالا بازم میخوای از بچه هایی که امسال امتحان دادن بپرس

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قاعدتا قبل آزمون گرایشو باید مشخص کنید.چون دروس هرکدومش فرق داره...حالا بازم میخوای از بچه هایی که امسال امتحان دادن بپرس

نه مثل معماری بعدش گرایشو مشخص میکنی. ولی چون دروس ضریب 4 هر رشته با اون یکی فرق میکنه برای درس خوندن باید بدونی که رو کدوم سرمایه گذاری کنی.

leila93

عضو جدید
سلام. کار اسکیسم خیلی ضعیفه. اما درسم خوبه. ترم 7 معماری هستم. دانشگاه ازاد درس می خونم. میخوام حتما همین امسال دانشگاه سراسری قبول شم. کلاسای اسکیس کاوه ضیاء دانشجوی دکتر صدیق رو شرکت کردم. هدفم دانشگاه شیرازه. به نظرتون میتونم؟
باید چکار کنم؟ میشه منو راهنمایی کنید؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.uploadtak.com/images/a5653__.jpg
برنامه کلاسهای ارشد ایوان خانه....
بچه ها کسی میدونه کلاسی که سروش نیا بره گرایش معماری میذاره با تکنولوژی و انرژی مباحثش فرق داره یا نه؟

معمولا واسه هنرهای ساخت کمی کامل تر و گرانتر بود هزینش. ولی چون امسال تعداد ساعت و هزینش مثل همه احتمالا فرقی نکنه.
به نظر من تو هرکدام که ساعتش براتون مناسبه شرکت کنید.

mahfo

کاربر بیش فعال
معمولا واسه هنرهای ساخت کمی کامل تر و گرانتر بود هزینش. ولی چون امسال تعداد ساعت و هزینش مثل همه احتمالا فرقی نکنه.
به نظر من تو هرکدام که ساعتش براتون مناسبه شرکت کنید.

آره همشون 81 ساعتن و قیمتشم 650000.واسه همین فک کنم فرقی نداشته باشن...مرسی دوستم از راهنماییت:smile:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه فکر نکنم ... من وقتی برای هنر و ساخت که میرم درواقع تنها چیزی که ازم تو ثبت نام سوال شده همین کد 1352 یا کد 1361 هستش فکر نکنم دیگه سوال کنه کدوم گرایشرو باید امتحان بدم سر جلسه امتحان خودم دیگه تست های مورد نظر رو باید بزنم حالا اگه مدیریت خونده باشم تست مدیریت اگه هم تنظیم شرایط خوندم همونو میزنم دیگه خود تصحیح کننده متوجه میشه که من کدوم گرایشش رو منظورم بوده من فکر میکنم اینطوریه

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا می تونیم جزوه های سروش نیا رو گیر بیاریم جدا ؟؟؟؟؟؟
مثلا از خود ِ ایوانخانه بخریمش ؟؟؟؟؟؟؟؟

انتشارات هر موسسه جزوه همه اساتیدش را داره و معمولا اگه بخواین براتون کپی میکنه. ولی جزوه ها اکثرا خامند و یک سری از مطالب سر کلاس بهشون اضافه میشه. که اونها را باید از بچه های سر کلاس بگیرید. واصولا برای فهمید جزوه یک نفر دیگه هم باید با بیان استاد آشنا باشی و هم کسی که اونو نوشته.(البته این نظر منه. شاید شما به مشکل بر نخورید)
در هر صورت ایوانخانه جزوه سروشنیا را باید داشته باشه.

pal2isa

عضو جدید
انتشارات هر موسسه جزوه همه اساتیدش را داره و معمولا اگه بخواین براتون کپی میکنه. ولی جزوه ها اکثرا خامند و یک سری از مطالب سر کلاس بهشون اضافه میشه. که اونها را باید از بچه های سر کلاس بگیرید. واصولا برای فهمید جزوه یک نفر دیگه هم باید با بیان استاد آشنا باشی و هم کسی که اونو نوشته.(البته این نظر منه. شاید شما به مشکل بر نخورید)
در هر صورت ایوانخانه جزوه سروشنیا را باید داشته باشه.

خودت داری جزو ای از بچه هاش که سر ِ کلاسش بودن ؟ چجوری گیر بیاریم ؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چه خوبه که یه همچین انجمنی رو تشکیل دادین،منم امسال برا بار اول میخوام امتحان بدم میشه کمکم کنین please.از کجا شروع کنم:redface:

اگه میخوای از الان شروع کنی بهتره که تابستان فقط زبان و دروس فنی بخونی،زبانو با کتاب 504 شروع کن،بعد تافل بخون.فنی هم 3تا کتاب گلابچی،درک رفتار سازه ها،سازه در معماری و مبانی سازه برای معماران.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میخوای از الان شروع کنی بهتره که تابستان فقط زبان و دروس فنی بخونی،زبانو با کتاب 504 شروع کن،بعد تافل بخون.فنی هم 3تا کتاب گلابچی،درک رفتار سازه ها،سازه در معماری و مبانی سازه برای معماران.
مرسی.من تو این منبع هایی که گفتی فقط مبانی سازه برا معماران رو ندارم.حتما باید اونم باشه که شروع کنم یا با درک و سازم میشه شروع کرد؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.من تو این منبع هایی که گفتی فقط مبانی سازه برا معماران رو ندارم.حتما باید اونم باشه که شروع کنم یا با درک و سازم میشه شروع کرد؟
نه نیازی نیست،اول درک رفتار سازه ها بخون،میتونی هم زمان فصل های مشابه با سازه در معماری هم بخونی و با هم پیش ببری،یا اینکه اول درک رفتار را تمام کنی بعد سازه در معماری.این دو تا که تمام شد مبانی سازه شروع کن.کتابای دیگه گلابچی هم خلاصه گذاشتن تو باشگاه بچه ها.اما اولویت با این 3 تاست.بعد آرکی تایپی،فناوری های نوین ،جزئیات ارتقا دهنده و...

معمارباشی

عضو جدید
نه نیازی نیست،اول درک رفتار سازه ها بخون،میتونی هم زمان فصل های مشابه با سازه در معماری هم بخونی و با هم پیش ببری،یا اینکه اول درک رفتار را تمام کنی بعد سازه در معماری.این دو تا که تمام شد مبانی سازه شروع کن.کتابای دیگه گلابچی هم خلاصه گذاشتن تو باشگاه بچه ها.اما اولویت با این 3 تاست.بعد آرکی تایپی،فناوری های نوین ،جزئیات ارتقا دهنده و...

اجازه هست منم نظرم رو بگم ؟
می دونی چیه ؟ مبانی سازه یرای معماران به مراتب برای شروع اسونتر و روانتر هست ... ولی کلیتش فرقی با درک رفتار سازه و سازه در معماری نداره و مهم نیست کدوم رو اول بخونی ....

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اکسین ثبت نام کردم . نمیدونم کارم درست بوده یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.