استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

civil 64

عضو جدید
سلام دوستان
من استخدامی شرکت نفت و گاز پارس در عسلویه دوره قبل 91 هستم حقوق شرکت گازی ها و هم دوره ما مثل ما حدودا 2.5 تو ماه میشه اما به نظر من شرکت گاز بهتر باشه در ضمن به ما
بعد از دو ماه دوره آموزشی 1.5 دادن
یه سوال از شما قبول شدگان شرکت گاز تو عسلویه دارم که آیا استخدام شما به صورت پیمانی رسمی است یا به صورت دیگر چون ما به صورت پیمانی رسمی هستیم اما من از شرکت نفت و گاز پارس راضی نیستم و می خوام بیام به شرکت گاز چون امکانات اون خیلی بیشتر از شرکت نفت و گاز پارس هست اگه کسی میدونه لطفا جواب بده

آخرین ویرایش:

mahdismh69

عضو جدید
آقاجون پارسال آموزشی های شرکت نفت حدود 1200000 می گرفتند الان باید بیشتر باشه . درضمن فکر کنم آموزشی تقسیم شند 700 خیلی زیاده ونفرات رو تقسیم میکنند خوووو.
مهندس به من که گفتن حقوق اصلیم حدود 1/5 هست.....یعنی تو آموزشی به اندازه حقوق اصلی میدن؟
حالا برای چی باید تا مهر صبر کنیم تا شروع بشه؟ زودتر شروع نمیشه؟

civil 64

عضو جدید
بله دوست عزیز استخدام به صورت پیمانی رسمی است

پس بیمه شوما هم بیمه نفت هست اگر به صورت پیمانی رسمی باشید
علت سوال من به این خاطر بود که شنیده بودم قراره شرکت گاز به بخش خصوصی واگذار بشه
در ضمن شرایط کاری شما اونجا به چه صورت هست آیا به صورت اقماری 2-2 هستید یا روزکار
من الان در حا حاضر اقماری 2-2 هستم

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
یعنی چجوریه؟ توضیح بدین لطفا

فکر کنم منظورشون اینه که 2 سال اول رو قرارداد میبندن باهامون و بصورت پیمانی هستیم. اما همون حقوق و مزایای رسمی رو داریم. بعد 2 سال قرارداد رو دائم میکنن و رسما میشیم رسمی :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال آقا جاان؟
کسی اطلاع داره بیمه گاز به چه شکلیه؟ مثل پالایشگاه اصفهان شده همون بیمه تامین اجتماعی و معمولی؟ یا مثل قدیم بیمه خوده شرکت نفته و فول رایگانه؟

hadishs

عضو جدید
علت سوال من به این خاطر بود که شنیده بودم قراره شرکت گاز به بخش خصوصی واگذار بشه
در ضمن شرایط کاری شما اونجا به چه صورت هست آیا به صورت اقماری 2-2 هستید یا روزکار

از نظر مزایا و بیمه فعلا همون شرایط نفت رو داریم اما بعد اینکه آزمون کتبی رو قبول شدیم گفتن شرکت گاز هم ممکنه خصوصی سازی بشه!
ما هم مثل شما قراره 2-2 اقماری باشیم.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوست عزیز شما که شاغلی یه توضیحی میدی جامع و کامل از وضع کار تو عسلوی و محل اسکان و خدمات و شرایط کاری؟ خواهشا کامل باشه :)
اون دو هفته که اونجا هستیم کجا ساکن میشیم؟ اتاق ها تک نفره است؟ امکانات چجوریه؟ کلا بعد ها ارزش داره با همسر اونجا خونه بگیریم و بمونیم یا خیلی ناجوره؟
خوده کار چجوریه؟ خیلی فشاره کاری بالاست؟ سخته؟
دما چجوریه؟
کاره ما کلا اونجا چی هست؟
اقماری حقوقش چقدر میشه ؟
حشرات موذی چه مدل هایی وجود دارن؟
راست میگن خون ما کثیف میشه و زود میمیریم ؟ !!
کلا به حقوقش می ارزه اونجا کار کردن؟
و ......
(لطفا کامل بگو و مفصل باشه دمت گرم)

civil 64

عضو جدید
خب دوست عزیز شما که شاغلی یه توضیحی میدی جامع و کامل از وضع کار تو عسلوی و محل اسکان و خدمات و شرایط کاری؟ خواهشا کامل باشه :)
اون دو هفته که اونجا هستیم کجا ساکن میشیم؟ اتاق ها تک نفره است؟ امکانات چجوریه؟ کلا بعد ها ارزش داره با همسر اونجا خونه بگیریم و بمونیم یا خیلی ناجوره؟
خوده کار چجوریه؟ خیلی فشاره کاری بالاست؟ سخته؟
دما چجوریه؟
کاره ما کلا اونجا چی هست؟
اقماری حقوقش چقدر میشه ؟
حشرات موذی چه مدل هایی وجود دارن؟
راست میگن خون ما کثیف میشه و زود میمیریم ؟ !!
کلا به حقوقش می ارزه اونجا کار کردن؟
و ......
(لطفا کامل بگو و مفصل باشه دمت گرم)

سلام
تو عسلویه گرمای هوا زیاد اذیت نمیکنه اما این آلودگیش هست که واقعا باعث آزار و اذیت آدم میشه
اقماری هم بستگی به پایه حقوقتان دارد که تقریبا چیزی بین 2 تا 3 تومن میشه
زیاد حشرات موذی نداره مثل همه جا هست
به نظر من اگه بتونین یه کار خوب تو شهر خودتون دست و پا کنین خیلی بهتر هست
محل اقامتتون هم فکر کنم توی کمپ شیرینو حدود 25 کیلومتری عسلویه هست
با توجه به رشتتون توی دپارتمانهای مختلف تقسیم میشوید
شرکت ما pogc هست اما شرکت شما spgc هست که شرکت بهره برداری از فازهای عسلویه میباشد من نمیدونم دقیقا اونجا مهندسین spgc چکار میکنند اما در حال حاضر کار آنچنان زیادی نیست برای انجام دادن و حداکثر کار مهندسین در عسلویه نظارت بر کار و روند پیشرفت آن است که کار آنچنان سختی نمی باشد و بیشتر کار دفتری است چون در حال حاضر هم کار ما همین گونه است
آوردن خانواده هم در آن محیط صنعتی کار زیاد خوبی نیست
اما من در کل رضایتی از کار در عسلویه ندارم
امیدوارم که توانسته باشم به سوالاتون جواب کامل داده باشم:smile:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تو عسلویه گرمای هوا زیاد اذیت نمیکنه اما این آلودگیش هست که واقعا باعث آزار و اذیت آدم میشه
اقماری هم بستگی به پایه حقوقتان دارد که تقریبا چیزی بین 2 تا 3 تومن میشه
زیاد حشرات موذی نداره مثل همه جا هست
به نظر من اگه بتونین یه کار خوب تو شهر خودتون دست و پا کنین خیلی بهتر هست
محل اقامتتون هم فکر کنم توی کمپ شیرینو حدود 25 کیلومتری عسلویه هست
با توجه به رشتتون توی دپارتمانهای مختلف تقسیم میشوید
شرکت ما pogc هست اما شرکت شما spgc هست که شرکت بهره برداری از فازهای عسلویه میباشد من نمیدونم دقیقا اونجا مهندسین spgc چکار میکنند اما در حال حاضر کار آنچنان زیادی نیست برای انجام دادن و حداکثر کار مهندسین در عسلویه نظارت بر کار و روند پیشرفت آن است که کار آنچنان سختی نمی باشد و بیشتر کار دفتری است چون در حال حاضر هم کار ما همین گونه است
آوردن خانواده هم در آن محیط صنعتی کار زیاد خوبی نیست
اما من در کل رضایتی از کار در عسلویه ندارم
امیدوارم که توانسته باشم به سوالاتون جواب کامل داده باشم:smile:
ممنون عزیز
-اگه حقوقت خوبه چرا رضایت نداری؟ علتش؟
-کمپ شیرینو چیه؟ به ما گفتن تو منطقه جم خونه سازمانی میدن !
-کاره دفتری؟!! من فکر کنم ما همه سایتمن بشیم و تو یونیت ها پرسه بزنیم نه دفتر ! البته دفتر خیلی بهتره
-انتقال میشه برای پالایشگاه یه شهره دیگه بعدا بگیریم؟

civil 64

عضو جدید
ممنون عزیز
-اگه حقوقت خوبه چرا رضایت نداری؟ علتش؟
-کمپ شیرینو چیه؟ به ما گفتن تو منطقه جم خونه سازمانی میدن !
-کاره دفتری؟!! من فکر کنم ما همه سایتمن بشیم و تو یونیت ها پرسه بزنیم نه دفتر ! البته دفتر خیلی بهتره
-انتقال میشه برای پالایشگاه یه شهره دیگه بعدا بگیریم؟

دوری از خانواده شرایط بد آب و هوایی طرح اقماری و ... باعث میشه که بعد از یه مدت دل زده بشی
در ضمن توی جم مربوط به متاهل ها میشه تازه اونم باید بری تو نوبت تا کی نوبتت بشه بهت خونه بدن در حال حاضر همه تو کمپ شیرینو هستن
وقتی اونجا کارها همش خوابیده دیگه سایتمن بودن معنی نداره همش تو دفتر پای اینترنتی
اگر همون اول کار ازتون تعهد بگیرن که مثلا ده سال باید تو عسلویه کار کنی دیگه نمیتونی بری

hanif68

عضو جدید
سلام

کسی میدونه مصاحبه عقیدتی هم هست یا نه؟ ;)

آغااااااااااا ما فعلا کَله مون داغه ، تا خودمون نریم تجربه کنیم نمیتونیم درک کنیم :biggrin:
من که از بیکاری و افسردگی داشتم نابود میشدم بلاخره هر جور باشه باهاش کنار میام:D

آخرین ویرایش:

amin2x

عضو جدید
داداش تو جم اونقد خونه نیست که به همه بدن الویت با متاهل هاست که اونا هم باس تو نوبت باشن.2 هفته اونجا توی یه کمپ هستید.منو که بکشن نمیرم تو بیابون زندگی کنم.من اقماریو بیشتر دوست دارم اصلا نمیتونم هر روز برم سرکار بشینم هی تقویمو نگاه کنم ببینم کی تعطیلی بهمون میخوره.تا اونجایی که من میدونم تو جم خونه بگیری دیگه اقماری نیستی باس بمونی که فایده نداره
راستی پالایشگاه های گاز به جز اس پی جی سی دارن خصوصی میشن یا شدن ولی اس پی جی سی حالا حالا نمیشه مگر اینکه تو دولت جدید تصمیمات جدید بگیرن تا زمانی که دولتی باشه حقوق و مزایا و بیمه وزارت نفتیه
راستی بگم اون بچه های pogc هستن که کارشون خوابیده دارن تعدیل میشن وگرنه spgc کارش بهرهبرداریه که خوابیدن نداره و کارش بیشتره ولی در کل اگه شیمی باشی کار زیاد سختی نداری

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کسی میدونه مصاحبه عقیدتی هم هست یا نه؟ ;)

آغااااااااااا ما فعلا کَله مون داغه ، تا خودمون نریم تجربه کنیم نمیتونیم درک کنیم :biggrin:
من که از بیکاری و افسردگی داشتم نابود میشدم بلاخره هر جور باشه باهاش کنار میام:D
منم تقریبا میدونستم شرایط بده اونجا و سخت میشه دووم اورد اما راستش منم از بیکاری و ... خسته شدم هرچی باشه حداقل دیگه روت میشه بگی 6-7 سال درس خوندی و مهندسی و واسه خودت موقعیت اجتماعی مناسبی پیدا میکنی و حقوقت هم که خوبه ! حالا این وسط تنهایی و غربت و هوای کثیف دیگه ملزومات کاره و چاره نیست !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش تو جم اونقد خونه نیست که به همه بدن الویت با متاهل هاست که اونا هم باس تو نوبت باشن.2 هفته اونجا توی یه کمپ هستید.منو که بکشن نمیرم تو بیابون زندگی کنم.من اقماریو بیشتر دوست دارم اصلا نمیتونم هر روز برم سرکار بشینم هی تقویمو نگاه کنم ببینم کی تعطیلی بهمون میخوره.تا اونجایی که من میدونم تو جم خونه بگیری دیگه اقماری نیستی باس بمونی که فایده نداره
راستی پالایشگاه های گاز به جز اس پی جی سی دارن خصوصی میشن یا شدن ولی اس پی جی سی حالا حالا نمیشه مگر اینکه تو دولت جدید تصمیمات جدید بگیرن تا زمانی که دولتی باشه حقوق و مزایا و بیمه وزارت نفتیه
راستی بگم اون بچه های pogc هستن که کارشون خوابیده دارن تعدیل میشن وگرنه spgc کارش بهرهبرداریه که خوابیدن نداره و کارش بیشتره ولی در کل اگه شیمی باشی کار زیاد سختی نداری
اطلاعات با ارزشی بمون دادی دمت واقعا گرم

hadishs

عضو جدید
اگه خونه بگیری (بتونی بگیری) و همونجا بمونی باید هر روز بری سر کار؟ اقماری نیستی دیگه؟ آخه یکی از بچه ها میگفت بومی هایی هم که قبول شدن طرح اقماری میخوره بهشون!
میزان حقوقش چقدر تفاوت داره؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
هادی اینارو ول کن یه مشکل مهمتر ! :(
شنیدم یکی با اطمینان میگفت دوره آموزشی تو شهرستان جم است !
بابا مارو به محمود آباد دل خوش کردن ببین به کجا ختم شد !!!!!

وحیدوحید

عضو جدید
هادی اینارو ول کن یه مشکل مهمتر ! :(
شنیدم یکی با اطمینان میگفت دوره آموزشی تو شهرستان جم است !
بابا مارو به محمود آباد دل خوش کردن ببین به کجا ختم شد !!!!!

نه رامین جون خیلی بعیده که این اتفاق بیفته
دوست من سال 90 که نفت قبول شد آموزشیشون توی عسلویه بود که همون موقع مسئولین گفته بودن که این دفعه اول و آخر بود که ما آموزشی رو اینجا برگزار کردیم. مثل اینکه خود مسئولین هم کلی اذیت شده بودن
واسه همین من بعید میدونم که این اتفاق بیفته ;)

hadishs

عضو جدید
دوست من سال 90 که نفت قبول شد آموزشیشون توی عسلویه بود که همون موقع مسئولین گفته بودن که این دفعه اول و آخر بود که ما آموزشی رو اینجا برگزار کردیم. مثل اینکه خود مسئولین هم کلی اذیت شده بودن

ایشالا که جنوب نباشه. فعلا بزارن خوش باشیم :)
یکی میگفت شیرازه. احتمالش هم هست که اصفهان باشه. اما محمودآباد خیلی خوبه. :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالا وحید جان .
برای من که ساکن اصفهان هستم بهترین حالت همینه که اصفهان باشه و بعد محمود آباد و بعد اهواز ... حالا دوستان خبری چیزی به گوششون خورد اطلاع رسانی کنن

وحیدوحید

عضو جدید
انشالا وحید جان .
برای من که ساکن اصفهان هستم بهترین حالت همینه که اصفهان باشه و بعد محمود آباد و بعد اهواز ... حالا دوستان خبری چیزی به گوششون خورد اطلاع رسانی کنن

اتفاقا به نظر من محتمل ترین گزینه اصفهانه ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم آموزشی ماها که همو میشناسیم (هادی، وحید ، علی کنکوری، حامد ، ... ) باهم باشیم و تقسیم نشیم ;)
به هر حال اونجا کمتر غربت زده بشیم :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه بار اصفهان اومدم اما منار جنبون نرفتم :(
ایشالا بیفتیم اصفهان منو ببری اونجا :D
بابا اونو بیخیال من میبرمت ناژوون باغ بهادران پل زمان خان ... خوش میگذره ;)
راستی وحید ساکن کجایی؟
هادی تو که مازندرانی آره؟ کجاش؟

hadishs

عضو جدید
بابا اونو بیخیال من میبرمت ناژوون باغ بهادران پل زمان خان ... خوش میگذره ;)
راستی وحید ساکن کجایی؟
هادی تو که مازندرانی آره؟ کجاش؟

من گلستانیم :) گنبد کاوس
حالا میگن شمالیم اما 200 کیلومتر با دریا فاصله داریم :(

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم کم کم دیگه باید به فکره متاهل شدن هم باشیما :tooth: منظورم شمایی بله شما دوست عزیز که قبول شدی و هنوز مجردی !!
کار که اوکی بشه مشکلی دیگه نیست بعدش . خونه هم یا اونجا میگیرین یا فکر کنم 15 تومن رهن بمون میدن که بیرون خودمون بگیریم.
پس بهانه بی بهانه :cool:

بالا