نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

sepehr.h

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله abbasvatankhah http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
اگه خبری کسب کردی بما هم لطف کن بگو
من 26 اردیبهشت مصاحبه دادم مهندسی مکانیک دارم پارس جنوبی رو انتخاب کرده بودم پرسیدم کی جوابا رو اعلام میکنین گفتن به احتمال زیاد تا 25 خرداد عجله نکنید دوستان اونا هم حق دارن فقط تا 13 خرداد مصاحبه بوده ایشالا همه قبول بشید

سلام دوست عزيز،پستي كه شما بهش پاسخ دادي مربوط ميشه به سال گذشته و ربطي هم به اين آزمون كه شما رفتي نداره البته من خودم هم امسال از پارس جنوبي قبول شدم و 22 هم رفته بودم برا مصاحبه و تا اونجائي هم كه اطلاع دارم تا 25 نتايج مشخص ميشه ولي اعلام شدنش ديگه با خداست...

damoon.hd

عضو جدید
سلام دوستان. من منطقه 2 هستم.تقریبا 50 روز پیش مراحل طب صنعتی رو انجام دادم. و الان که پیگیری کردم گویا این هفته قراره مدارکو بفرستن تهران برای گرفتن شماره پرسنلی.البته جواب تاییدیه مدرک تحصیلی نیومده هنوز ولی گفتن مدارکو بدون تاییده تحصیلی میفرستیم تهران ببینیم تهران قبول میکنه.چون تاییدیه تحصیلی یه پروسه زمان بری هستش . شاید چندین ماه طول بکشه.البته یه سری از دوستان این مراحل رو زودتر انجام دادن ولی خب هنوز هم نرفتن برای دوره آموزشی. چیزی که هست از نظر من اگه کسی دست رسی داره باید از طریق تهران پیگیر شه چون تمام مراحل آخرش به تهران ختم میشه.یه دوره آموزش هم شاید اول تیر دوباره برگزار شه.البته شاید. هیچ قطعیتی نداره! یعنی اون بچه های قبلی که رفتن،بیان و نفرات جدید برن.این تمام اطلاعاتی بود که من داشتم. یه چیز عجیبی که من شنیدم این بود که این بچه هایی که امسال اردیبهشت آزمون جدید گاز رو دادن مراحل استخدامشون داره مثل موشک انجام میشه!!! عجیبه که کاره ماها اینقدر طول کشیده!!!

Yadavaran

عضو جدید
سلام دوستان. من منطقه 2 هستم.تقریبا 50 روز پیش مراحل طب صنعتی رو انجام دادم. و الان که پیگیری کردم گویا این هفته قراره مدارکو بفرستن تهران برای گرفتن شماره پرسنلی.البته جواب تاییدیه مدرک تحصیلی نیومده هنوز ولی گفتن مدارکو بدون تاییده تحصیلی میفرستیم تهران ببینیم تهران قبول میکنه.چون تاییدیه تحصیلی یه پروسه زمان بری هستش . شاید چندین ماه طول بکشه.البته یه سری از دوستان این مراحل رو زودتر انجام دادن ولی خب هنوز هم نرفتن برای دوره آموزشی. چیزی که هست از نظر من اگه کسی دست رسی داره باید از طریق تهران پیگیر شه چون تمام مراحل آخرش به تهران ختم میشه.یه دوره آموزش هم شاید اول تیر دوباره برگزار شه.البته شاید. هیچ قطعیتی نداره! یعنی اون بچه های قبلی که رفتن،بیان و نفرات جدید برن.این تمام اطلاعاتی بود که من داشتم. یه چیز عجیبی که من شنیدم این بود که این بچه هایی که امسال اردیبهشت آزمون جدید گاز رو دادن مراحل استخدامشون داره مثل موشک انجام میشه!!! عجیبه که کاره ماها اینقدر طول کشیده!!!
آقا جان کجاش موشک بوده خو آزمون برج 11 بوده خو الان برج 3 است ما رو حواله کردند به آخر برج 3 تازه تیرماه ماه رمضون هست کدام موشک موشک لاک پشتی خووو

damoon.hd

عضو جدید
آقا جان کجاش موشک بوده خو آزمون برج 11 بوده خو الان برج 3 است ما رو حواله کردند به آخر برج 3 تازه تیرماه ماه رمضون هست کدام موشک موشک لاک پشتی خووو

لاک پشتی؟؟؟؟ پس بزار لاک پشتی رو بگم چجوریه تا امیدوار بشی به وضعیت خودت. این بچه هارو که میبینی اینجا پست میزارن خرداد سال 90 آزمون دادن!! چی؟ خرداد 90!!! الان خرداد 92 هستیم!!! هنوز هم منتظرن که کی قراره برن سره کار. حالا متوجه لاک پشتی شدید؟

aminabedini

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
تو این مدت من به یه نتیجه رسیدم، اونم این هست که انتظار توجه و رسیدگی از مسئولین بالا دست توقع زیادیه!
چرا؟ چون بچه های خودمون که درد آشنا هستندو همین مراحل مارو طی کردنند حتی به خودشون زحمت نمیدن بیان اینجا یه خبری بدن یا یه حاله بچه هارو بپرسند به محض اینکه که کارشون درست شد دیگه همه چی یادشون رفت این مسئولینم که ما داریم از فضا که نیومدن، همین مردمند پس این تو ذات ایرانی جماعته. خیلی دور نیست که ماهم بعد یه مدت همین جوری بشیم....
گفتا ز که نالیم ؟ که از ماست که بر ماست
البته امید وارم که من قضاوت عجولانه کرده باشم و همکارامون حتما شرایطشون جور نبوده نه این که مارو یادشون رفته باشه

سلام دوست من باید بگم که عجولانه قضاوت کردی چون توی مجموعه آموزش پل کله اصفهان خبری از اینترنت نیست فاصله این مرکز تا اصفهان 65 کیلومتر و تا زرین شهر 15 کیلومتره یعنی اینکه اصلا نمیشه به دنیای واقعی هم دست پیدا کرد دنیای مجازی پیش کش! ان شاالله خودتون به زودی میرین تو این مرکز آموزش و اونوقت میفهمین ما چی کشیدیم. هرچی به ما رسید آسمون تپید! تا چندوقت پیش آموزش توی محمودآباد بود بعدش رفت توی خیابون جابر انصاری داخل شهر اصفهان به ما که رسید رفت پل کله! مصبتو شکر ! بازم شکر که تموم شد 90 روز از 8 صبح تا 4 بعدظهر کلاس درس، یک روز در میون هم امتحان
اینا رو گفتم که بدونین ماها همه برادریم و دوس دارم که شما هم زودتر برین و سروسامون بگیریم هممون

damoon.hd

عضو جدید
سلام دوست من باید بگم که عجولانه قضاوت کردی چون توی مجموعه آموزش پل کله اصفهان خبری از اینترنت نیست فاصله این مرکز تا اصفهان 65 کیلومتر و تا زرین شهر 15 کیلومتره یعنی اینکه اصلا نمیشه به دنیای واقعی هم دست پیدا کرد دنیای مجازی پیش کش! ان شاالله خودتون به زودی میرین تو این مرکز آموزش و اونوقت میفهمین ما چی کشیدیم. هرچی به ما رسید آسمون تپید! تا چندوقت پیش آموزش توی محمودآباد بود بعدش رفت توی خیابون جابر انصاری داخل شهر اصفهان به ما که رسید رفت پل کله! مصبتو شکر ! بازم شکر که تموم شد 90 روز از 8 صبح تا 4 بعدظهر کلاس درس، یک روز در میون هم امتحان
اینا رو گفتم که بدونین ماها همه برادریم و دوس دارم که شما هم زودتر برین و سروسامون بگیریم هممون

ممنون از اطلاع رسانیت دوست عزیز. فقط اگه امکان یه توضیحی میشه در مورد محل اسکان اونجا بدید؟ چه امکاناتی داره؟ و اینکه آیا سرویسی وجود داره برای بچه هایی که اصفهانی هستن و بخوان مثلا 1 روز برن خونشون؟

aminabedini

عضو جدید
ممنون از اطلاع رسانیت دوست عزیز. فقط اگه امکان یه توضیحی میشه در مورد محل اسکان اونجا بدید؟ چه امکاناتی داره؟ و اینکه آیا سرویسی وجود داره برای بچه هایی که اصفهانی هستن و بخوان مثلا 1 روز برن خونشون؟

محل اسکان سه تا سالن هستش که تو هر اتاق 3 یا 4 نفر رو اسکان میدن (ماله ما 4نفره بود) امکاناتش هم حموم و دستشویی مشترک داخل سالنه.از باشگاه و بوفه و... هم خبری نیست. برای ما بعد از 2 ماه پیگیری 2 روز در هفته سالن فوتسال گرفتن 2 روز هم استخر توی فرخشهر که تا اونجا رفت و برگشتش 1 ساعت طول میکشه
سرویس هم اوایل 1 روز در هفته بود که بعدا یک روز در میون گذاشتن برای اصفهان. :surprised:

pasha_m

عضو جدید
محل اسکان سه تا سالن هستش که تو هر اتاق 3 یا 4 نفر رو اسکان میدن (ماله ما 4نفره بود) امکاناتش هم حموم و دستشویی مشترک داخل سالنه.از باشگاه و بوفه و... هم خبری نیست. برای ما بعد از 2 ماه پیگیری 2 روز در هفته سالن فوتسال گرفتن 2 روز هم استخر توی فرخشهر که تا اونجا رفت و برگشتش 1 ساعت طول میکشه
سرویس هم اوایل 1 روز در هفته بود که بعدا یک روز در میون گذاشتن برای اصفهان. :surprised:
سلام مهندس جان
در ابتدا تشکر ویژه دارم جهت اطلاع رسانی خوب شما.
یک سئوال:
مورد سرویس یک روز در میون بصورت رفت و برگشته و اینکه برنامه حرکت سرویس چطوریه؟

alirezayy

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
من با آموزش منطقه دو تماس گرفتم میگفت احتمال داره کلاسهای آموزشی که قرار بود اول تیر شروع بشه، بیوفته بعداز ماه رمضان. با این اوضاع حالا حالا ها باید صبر کنیم اگه خواستید زنگ بزنید پیگیری کنید شاید زودتر از بلاتکلیفی در بیاییم.
اینم شماره تماس مستقیم آموزش منطقه دو 03116242087

signout

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
من با آموزش منطقه دو تماس گرفتم میگفت احتمال داره کلاسهای آموزشی که قرار بود اول تیر شروع بشه، بیوفته بعداز ماه رمضان. با این اوضاع حالا حالا ها باید صبر کنیم اگه خواستید زنگ بزنید پیگیری کنید شاید زودتر از بلاتکلیفی در بیاییم.
اینم شماره تماس مستقیم آموزش منطقه دو 03116242087
سلام مهندس جان
پرسنلی های اون 18 نفر از تهران اومده؟

damoon.hd

عضو جدید
حرکت از مرکز ساعت 4
برگشت از اصفهان ساعت8

مهندس من متوجه نشدم!یعنی 4 بعد از ظهر که میاد 8 شب برمیگرده؟؟؟این که فقط 1 ساعت طول میکشه تا برسه به اصفهان!!! این چه مدلیه دیگه!! این که بیشتر شبیه مرخصی های ساعتی دوران آموزشی سربازیه!!! 5شنبه جمعه ها هم کلاس هست؟

amin392

عضو جدید
سلام
بله شماره پرسنلی ها یه 2 هفته ای میشه اومده ولی گفتند زمان دعوت به اموزشی احتمالا بعد از ماه رمضان هست!

مهندس من متوجه نشدم!یعنی 4 بعد از ظهر که میاد 8 شب برمیگرده؟؟؟این که فقط 1 ساعت طول میکشه تا برسه به اصفهان!!! این چه مدلیه دیگه!! این که بیشتر شبیه مرخصی های ساعتی دوران آموزشی سربازیه!!! 5شنبه جمعه ها هم کلاس هست؟

سلام.بر همگی دوستان
من امروز منطقه 2 تماس گرفتم گفتن نامه هاتون رو فرستادیم تهران که شماره پرسنلیهاتون بیاد واحتمالا از برج 4 شروع بکارتون هست
منظور دوستمون احتمالا اینه که ساعت 4 بعد از ظهر میاد اصفهان و ساعت 8 صبح از اصفهان حرکت میکنه (البته من احتمال میدم که 8 صبح دیگه باید پل کله باشه نه اینکه تازه از اصفهان حرکت کنه)

damoon.hd

عضو جدید
سلام.بر همگی دوستان
من امروز منطقه 2 تماس گرفتم گفتن نامه هاتون رو فرستادیم تهران که شماره پرسنلیهاتون بیاد واحتمالا از برج 4 شروع بکارتون هست
منظور دوستمون احتمالا اینه که ساعت 4 بعد از ظهر میاد اصفهان و ساعت 8 صبح از اصفهان حرکت میکنه (البته من احتمال میدم که 8 صبح دیگه باید پل کله باشه نه اینکه تازه از اصفهان حرکت کنه)

سلام.ممنون از اطلاع رسانیت دوست عزیز

aminabedini

عضو جدید

بله 4 بعدازظهر از مرکز به سمت اصفهان و 8 شب حرکت از اصفهان به مرکز
پنج شنبه ها هم کلاس برقراره اما جمعه ها تعطیله اما تعطیلات رسمی رو واسه ما کلاس گذاشتن حتی 14-15 خرداد

aminabedini

عضو جدید
سلام.بر همگی دوستان

خیر دوست من 8 شب از اصفهان برمیگرده و صبحها سرویسی برای مرکز وجود نداره

alirezayy

عضو جدید
سلام
آقای عابدینی الان که شما دوره آموزشیتون به پایان رسیده بعدش قراره تو همون ایستگاهی که پذیرفته شدید مشغول به کار میشید یا تو ایستگاهای دیگه؟ بعد تو این مدت آموزشی چقدر حقوق بتون دادن؟ دفترچه بیمه هاتون رو گرفتید یا نه؟
با تشکر از شما
خیر دوست من 8 شب از اصفهان برمیگرده و صبحها سرویسی برای مرکز وجود نداره

aminabedini

عضو جدید
سلام
آقای عابدینی الان که شما دوره آموزشیتون به پایان رسیده بعدش قراره تو همون ایستگاهی که پذیرفته شدید مشغول به کار میشید یا تو ایستگاهای دیگه؟ بعد تو این مدت آموزشی چقدر حقوق بتون دادن؟ دفترچه بیمه هاتون رو گرفتید یا نه؟
با تشکر از شما
سلام
بله سه شنبه میریم ایستگاههای خودمون
حقوق دوره آموزشی حدود 850 + 152 تومن گاز کارته ( برای متاهلها گازکارت 180 تومنه) اما به طور علی الحساب 650 میدن تا زمانی که فیش حقوقی ها بیاد
دفترچه ها رو هم همون ماهه اول آموزشی دادن

mds_eng

کاربر فعال
دلتون خوشه هااااا تازه باید بیایید شروع به کار کنید تا بفهمید کجا گیر افتادید.
یعنی اینطور بهتون بگم که گدا صفت ترین شرکت زیر مجموعه وزارت نفت انتقال گازه. هر چقدر POGC و SPGC با پرستیژ هستن و به کارمنداشون میرسن انتقال گاز بی پوله.
روزهای اول رفته بودیم مهمانسراشون و با اینکه تا 8 شب ازمون کار می کشیدن و قانونا شام بهمون تعلق می گرفت خودشون برای خودشون شام می گرفتن اما ما مجبور بودیم خودمون بریم از بیرون شام بخریم!!!
دو ماه گذشته اما هنوز لباس کار و کفش کار نداریم. میگن شرکت پول نداره لباس بخره (یعنی تا این حد!!!).
کارش هم در حد کارگریه. پتک می دن دستتون باید برید کار کنید. و این در حالیه که کارش بسیار خطرناک هم هست. پیش لوله های گازی کار می کنید که اگه آسیب کوچیکی ببینن منفجر می شن و تا شعاع یک کیلومتر یا بیشتر رو نابود می کنن (حادثه سرخس نمونشه)
من نوبت کار 14-14 هستم اما بلیط هواپیما بهم نمی دن و این در صورتیه که SPGC هم که زیر مجموعه گازه بلیط رفت و برگشت به کارمنداش می ده و کمپ های آنچنانی با تمام امکانات (استخر، سینما، سالن بدنسازی، تنیس، زمین فوتبال و ...) در اختیارشون می ذاره.
فقط تنها خوبیش اینه که همه جای ایران شعبه داره و بعد از 7 سال که تعهدتون تموم شد می تونید انتقالی بگیرید و هر جا خواستید برید

alirezayy

عضو جدید
سلام مهندس
با این شرایطی که میگید لابد حقوق مزایاشم از همه جا بدتره؟
الان حقوق مشخص شده چقدر میدن؟ واسه مسکن چیکار کردید؟ ودیعه مسکن و میدن یا نه؟
باتشکر
یعنی اینطور بهتون بگم که گدا صفت ترین شرکت زیر مجموعه وزارت نفت انتقال گازه. هر چقدر POGC و SPGC با پرستیژ هستن و به کارمنداشون میرسن انتقال گاز بی پوله.
روزهای اول رفته بودیم مهمانسراشون و با اینکه تا 8 شب ازمون کار می کشیدن و قانونا شام بهمون تعلق می گرفت خودشون برای خودشون شام می گرفتن اما ما مجبور بودیم خودمون بریم از بیرون شام بخریم!!!
دو ماه گذشته اما هنوز لباس کار و کفش کار نداریم. میگن شرکت پول نداره لباس بخره (یعنی تا این حد!!!).
کارش هم در حد کارگریه. پتک می دن دستتون باید برید کار کنید. و این در حالیه که کارش بسیار خطرناک هم هست. پیش لوله های گازی کار می کنید که اگه آسیب کوچیکی ببینن منفجر می شن و تا شعاع یک کیلومتر یا بیشتر رو نابود می کنن (حادثه سرخس نمونشه)
من نوبت کار 14-14 هستم اما بلیط هواپیما بهم نمی دن و این در صورتیه که SPGC هم که زیر مجموعه گازه بلیط رفت و برگشت به کارمنداش می ده و کمپ های آنچنانی با تمام امکانات (استخر، سینما، سالن بدنسازی، تنیس، زمین فوتبال و ...) در اختیارشون می ذاره.
فقط تنها خوبیش اینه که همه جای ایران شعبه داره و بعد از 7 سال که تعهدتون تموم شد می تونید انتقالی بگیرید و هر جا خواستید برید

mds_eng

کاربر فعال
برای سکونت یا خونه سازمانی می دن یا ودیعه مسکن که اگه یکی شونو بگیری اون یکی رو اصلا نمی دن.
ودیعه مسکن بعد از 10 سال قسط بندی می شه. زمستون سال قبل ودیعه 25تومن بوده که الان کمش کردن شده 15 تومن. ولی مگه به این راحتی ها میدن؟؟؟؟
اولش به ما گفتن سعی می کنیم حتما بهتون ودیعه رو بدیم. بعد از شروع کار گفتن که باید state تون (فیش حقوقی) بیاد که معلوم نیست 2 ماه یا 4 ماه یا 6 ماه دیگه بیاد. اصلا حساب و کتابی نداره.
اساتید ستادها هم معمولا خواب تشریف دارن و علتش هم اینه که رسمی شدن و اصلا کسانی که رسمی شدن کار نمی کنن. اونهایی هم که کار می کنن قرارداد مستقیم هستن.
یعنی باید با هزار دردسر مرخصی بگیرید (6 ماه اول استخدام به هیچ وجه مرخصی نمی دن) برید ستاد منطقه تون و بیافتید دنبال کارهای ودیعه و ضامن جور کنید و قولنامه لازم داره و ....
حقوق هم فعلا ماهی 700 تومن می ریزن به حساب تا زمانی که فیش حقوقیمون مشخص بشه و بقیشو بریزن. اصل حقوقش (بیس و ضریب) با بقیه جاها فرقی نداره ولی پاداش ها و مزایایی بقیه دارن که انتقال گاز نداره. مثلا کارکنان پتروشیمی و نفت کلی پاداش و مزایا برای هر پروژه شون می گیرن که ما نمی گیریم

damoon.hd

عضو جدید

سلام دوست عزیز،اولا ممنون بابت اطلاعاتی که دادید. ثانیا من چندتا سوال داشتم که اگه امکانش هست پاسخ بدید.
اول اینکه شما کدوم منطقه هستید،یعنی ایستگاه تقویت فشار گاز کار میکنید یا اینکه جای دیگه و اینکه منطقه کاریتون کجاست؟
و اگه اشتباه نکنم از روز اول هم گفتن که اصلا تمام افرادی که استخدام میشن کارشون بصورت ثابته و باید ساکن بشن و سیستم اقماری براشون وجود نداره!
دوما اینکه شما که بهره بردار هستید ،این کاری که گفتید انجام میدید بیشتر شبیه بچه های تعمیرات هستش. من ایستگاهای تقویت فشار گاز رو دیدم . شامل توربین و کمپرسور لاین گاز و .. هستش.حالا ممکنه شما که رشتتون مکانیکه بیشتر توی سایت درگیر باشیدولی اینکه میگید پتک دادن دستتون دقیقا برای چه کاری بوده؟؟مگه اونجا پیمانکار نداره؟
سوما اینکه میگید غذا و لباس کار ندادن بهتون هنوز ،دیگه شرکت های پیمانکاری هم که تقریبا کارشون بردگیه این امکانات اولیه رو دارن، عجیبه که شرکت گاز نمیده.
و در آخر هم اگه امکان داره لطف کنید و اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید که بچه های برق کارشون چیه؟ با تشکر

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوست عزیز،اولا ممنون بابت اطلاعاتی که دادید. ثانیا من چندتا سوال داشتم که اگه امکانش هست پاسخ بدید.
اول اینکه شما کدوم منطقه هستید،یعنی ایستگاه تقویت فشار گاز کار میکنید یا اینکه جای دیگه و اینکه منطقه کاریتون کجاست؟
و اگه اشتباه نکنم از روز اول هم گفتن که اصلا تمام افرادی که استخدام میشن کارشون بصورت ثابته و باید ساکن بشن و سیستم اقماری براشون وجود نداره!
دوما اینکه شما که بهره بردار هستید ،این کاری که گفتید انجام میدید بیشتر شبیه بچه های تعمیرات هستش. من ایستگاهای تقویت فشار گاز رو دیدم . شامل توربین و کمپرسور لاین گاز و .. هستش.حالا ممکنه شما که رشتتون مکانیکه بیشتر توی سایت درگیر باشیدولی اینکه میگید پتک دادن دستتون دقیقا برای چه کاری بوده؟؟مگه اونجا پیمانکار نداره؟
سوما اینکه میگید غذا و لباس کار ندادن بهتون هنوز ،دیگه شرکت های پیمانکاری هم که تقریبا کارشون بردگیه این امکانات اولیه رو دارن، عجیبه که شرکت گاز نمیده.
و در آخر هم اگه امکان داره لطف کنید و اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید که بچه های برق کارشون چیه؟ با تشکر

جواب سوالاتونو به صورت خصوصی براتون ارسال کردم

pasha_m

عضو جدید
سلام
دوستان من مجددا امروز با منطقه 2 تماس گرفتم:
گفتند که دوره آموزشی که برای ما در نظر گرفتند احتمالا می مونه برای بعد از ماه رمضان .
بعد راجع به ایستگاهها سئوال کردم :که آیا بعد از دوره آموزشی به ایستگاه انتخابی خودمون میریم که در جواب گفتند بعضی از ایستگاهها هنوز ساخته نشده اند!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم به اطلاع دوستان برسانم.
حالا واقعا تکلیفه ماها چیه؟

NOBOADY

عضو جدید
دوستان محترم عرایض این دوست محترم به شدت تکذیب میشه.
طبق قانون صنعت نفت تمام دوستانی که به صورت اقماری هستند هزینه رفت و برگشت(مثل بلیط هواپیما و ...) شامل حالشون میشه.
لباس و کفش کار هم بهمون دادند و مسئله کمبود بودجه و از این قبیل اشکالات نیست.
همه افراد که در محل حضور دارند از رستوران موجود استفاده می کنند، همه و همه اعم از روزکار، نوبتکار و .... .
کارهم به سختیه کارهایی که در شرکت های پیمانکاری مجبور به انجامش بودیم به هیچ عنوان نیست، به هیچ عنوان!قابل قیاس نیست.درسته که من و بقیه کسانی که نزدیک به یک ماه آمدیم بیشتر از کسانی که چند سال سابقه دارند کار می کنیم ولی باز هم قابل قیاس با شرکت های پیمانکاری نیست.
من که به صورت اقماری هستم وقتی در محل کار هستم از امکانات محدود آنجا استفاده میکنم و وقتی به محل زندگیم بر میگردم از امکاناتی که در اختیار ساکنین شهرمون گذاشتند بهره می برم(مثله استخر،سالن فوتسال و ....).
من از اینکه به چشم یک کارآموز بهم نگاه میشه گاهی خسته میشم ولی این مسیری ایست که با آگاهی پذیرفتم و برا بهبودش تلاش می کنم.

NOBOADY

عضو جدید
سلام
دوستان من مجددا امروز با منطقه 2 تماس گرفتم:
گفتند که دوره آموزشی که برای ما در نظر گرفتند احتمالا می مونه برای بعد از ماه رمضان .
بعد راجع به ایستگاهها سئوال کردم :که آیا بعد از دوره آموزشی به ایستگاه انتخابی خودمون میریم که در جواب گفتند بعضی از ایستگاهها هنوز ساخته نشده اند!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم به اطلاع دوستان برسانم.
حالا واقعا تکلیفه ماها چیه؟
ما به منظور توسعه استخدام شدیم و برا چند وقت شاید چند سال در محل های دیگه به کار گرفته میشیم و بعضا تعدادیمون از زمان راه اندازی تا استقرار به محل مورد نظر اعزام میشیم.

بالا