معرفی آموزشگاه های زبان انگلیسی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
آره. در کل زبان هم چیزی نیست که 100 درصدش رو توی آموزشگاه یاد بگیریم. باید خودمونم تلاش کنیم. فیلم و موزیک و کتاب و مجله خیلی کمک میکنه!

سلام

الان که میبینم نه تنها زبان بلکه هر چیزی رو برای یادگیریش نباید متکی به کلاس و دانشگاه بود ... اگه واقعا خودمون بخوایم و پشتکار داشته باشیم میتونیم یاد بگیریم

برای یادگیری یه زبان جدید در کنار کتاب و فیلم و ... حتما از نرم افزار هم استفاده کنید خیلی عالیه

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

الان که میبینم نه تنها زبان بلکه هر چیزی رو برای یادگیریش نباید متکی به کلاس و دانشگاه بود ... اگه واقعا خودمون بخوایم و پشتکار داشته باشیم میتونیم یاد بگیریم

برای یادگیری یه زبان جدید در کنار کتاب و فیلم و ... حتما از نرم افزار هم استفاده کنید خیلی عالیه

مثلا چه نرم افزاری؟! :huh:

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
سلام بستگی به معلم داره من آموزشگاه زیادی نرفتم واطلاع زیادی ندارم.ولی ایساتیس چهاراه 7تیر روبروی بورس یه معلم خوب داره.

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دوستان کسی اینجا هست که کلاس دکتر نیکو صفت رفته باشه؟؟؟؟ میخوام بدونم واقعا کلاسهاش اونطور که تو تبلیغاتش میگه هست؟؟؟ خوب هست یا نه؟
اگر نه به جز سفیر و کیش و امثالهم که واقعا پیشرفت لاک پشتی دارن و بیششتر پولکی هستن, آموزشگاه مناسبی میشناسید که از همه لحاظ خوب باشه؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
دوستان کسی اینجا هست که کلاس دکتر نیکو صفت رفته باشه؟؟؟؟ میخوام بدونم واقعا کلاسهاش اونطور که تو تبلیغاتش میگه هست؟؟؟ خوب هست یا نه؟
اگر نه به جز سفیر و کیش و امثالهم که واقعا پیشرفت لاک پشتی دارن و بیششتر پولکی هستن, آموزشگاه مناسبی میشناسید که از همه لحاظ خوب باشه؟؟

هیچ راه میانبری وجود نداره فقط اگر زمان خوندن رو زیاد کنید ، معلم خصوصی بگیرید یا اینکه تلاش شخصی رو بیشتر کنید ممکنه جواب متفاوت بگیرید

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من سفیر خوندم. از سالِ 89. ولی الان دو ترمه که نرفتم. می خوام آموزشگاهمو عوض کنم. شما نظری دارین؟! برایِ مکالمه کجا رو پیشنهاد می کنین؟!

farzan_k

عضو جدید
سلام من کتابهای interchange رو گرفتم و کتاب intro اش رو تموم کردم و خوندم با فلش کارت و ...
حالا میخوام برم کلاسهای فرهنگسرای it که توی تقاطع جمهوری - کارگر هست
به نظرتون کلاسهاش خوبه؟ تا حالا کسی اونجا کلاس رفته؟ پیشنهادتون برای ادامه زبان خوندن من چیه؟

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سفیر خوندم. از سالِ 89. ولی الان دو ترمه که نرفتم. می خوام آموزشگاهمو عوض کنم. شما نظری دارین؟! برایِ مکالمه کجا رو پیشنهاد می کنین؟!
من ایران استرالیا رو پیشنهاد می کنم موسسه خوبیه استادای با سوادی داره ولی فکر کنم از سفیر یه مقدار هزینش بیشتر باشه من 2 سال رفتم اونجا بدشم با کلاسای تافل ( یه موسسه دیگه چون اونجا نداشت) تونستم تافل نمره خیلی خوبی بگیرم (106 تقریبا معادل 7.5 توی IETLS هست)
البته بگم که من 2 ساله که نرفتم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از کلاسهای زبان مجتمع فنی تهران خبر نداره ؟؟؟ کلاسهاش چجوریه؟؟؟ خوبه بده؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از کلاسهای زبان مجتمع فنی تهران خبر نداره ؟؟؟ کلاسهاش چجوریه؟؟؟ خوبه بده؟؟

معمولا مجتمع فنی کلاسهای با کیفیتی برگزار می کنه ... کلاسهای آمادگی آیلتس رو یکی از دوستان می رفت و ناراضی نبود ... بیشتر از این اطلاعی ندارم من

punio

عضو جدید
سلام بچه ها یه موسسه خوب توی تهران بخواین معرفی کنین که دوره هاش فشرده باشه خوب کار کنن واز طرفی برای ازمون های خروج از کشور هم اماده ات کنه چی معرفی میکننین؟یه دوستم میگفت ایران استرالیا یکی هم برای تافل رو کلاس های مجتمع فنی تاکید داشت.....ممنونم

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه موسسه خوب توی تهران بخواین معرفی کنین که دوره هاش فشرده باشه خوب کار کنن واز طرفی برای ازمون های خروج از کشور هم اماده ات کنه چی معرفی میکننین؟یه دوستم میگفت ایران استرالیا یکی هم برای تافل رو کلاس های مجتمع فنی تاکید داشت.....ممنونم

سلام دوست عزیز ایران استرالیا هم خوبه به نظر من موسسه سفیر هم خوبه و کلاس ههای فشرده هم داره برای اطلاعات بیشتر می تونید به آدرس وب سایت زیر مراجعه کنید
http://www.gosafir.com/

موفق باشید....

asal mahdavi

عضو جدید
سلام . کلاسهای IELTS موسسه زبان پارسایان خیلی خوبه. استادش پک داره که واقعا کامله. دوستم هموم نمره ای که میخواست رو گرفت منم دارم کلاساشو میرم. 88255600

asal mahdavi

عضو جدید
سلام خوب چرا نمیری موسسه زبان پارسایان گیشا. خییییییلی کلاساش خوبه. بسته های آموزشی داره که خیییییییییییلی خوبه. استاد native هم داره
88255600

پک آیلتس کامل

پک آیلتس کامل

سلام دوستان میخواستم در مورد پک آیلتس که کانون زبان پارسایان داره بگم.
استاد صاحبی که مدرس تخصصی آیلتس و تافل یه پک داره که خیییییلی خوب و کامله ، چند تا از دوستای خودم با همین پک نمره ای که میخواستنو گرفتن منم دارم میرم این آموزشگاه و کلاس آیلتس میرم. خیلی استاد خوبیه. حتی آگه تو اموزشگاه ثبت نام هم نکنید میتونید این پک رو خریداری کنید. 88255600

ماریاا

عضو جدید
هیچ راه میانبری وجود نداره فقط اگر زمان خوندن رو زیاد کنید ، معلم خصوصی بگیرید یا اینکه تلاش شخصی رو بیشتر کنید ممکنه جواب متفاوت بگیرید

منم حرفتو تایید می کنم دوستم. من کلاس زبان می رفتم ولی خیلی طولش میدادن :razz: ز طرفی گرامرم خوب بود ولی مکالمه ام اصلا قابل قبول نبود. پیش یه معلم خصوصی می رم بهم گفت توی سه چهار ماه مکالمه زبانت خوب میشه البته به پشتکار و تلاش خودتم ربط داره. کتابای تاپ ناچ رو باهام کار می کنه و در کنارش دوتا دیگه کتاب هست که برای کاربردن اصطلاحات و لغات مناسب توی مکالمه بکار میره. حتی یه سایت ماهواره هم بهم معرفی کرده که فوق العاده جالبه. خوبیش اینه که همزمان فیلم هم کار می کنه. من که به شخصه خیلی ازش راضی هستم و از پیشرفتم توی این مدت کوتاه راضیم:) از سایت زیر این معلم رو پیدا کردم شاگرداش کامنت گذاشته بودن:
http://www.nowaroos.com/Thread-مدرس-زبان-و-آموزشگاه-زبان-انگلیسی-تووووپ-تووووووپ--2530?page=19

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام.
1-کدوم موسسه رو برای تافل در تهران پیشنهاد می کنید؟ به نظرتون آریان پور چطوره؟
2- کسی کلاس های فن ترجمه استاد آموخته، تو میدان توحید رو رفته؟ نظرتون در موردش چیه؟
ممنون:gol:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام.
2- کسی کلاس های فن ترجمه استاد آموخته، تو میدان توحید رو رفته؟ نظرتون در موردش چیه؟

سلام

موسسه آریان پور موسسه ی خوبیه اما من خودم اونجا نخوندم

فایل های صوتی این استاد در بخش کتابخونه موجوده اگه بخواید دانلود کنید

ehsanseh

عضو جدید
سلام من جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران شعبه میدان انقلاب کوچه رشتچی رو توصیه می کنم چون من آموزشگاه های زیادی رفتم ولی اینجا بهتره . site: jtt.irhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

منم دو ترم اونجا بودم ولی زیاد راضی نبودم.البته بیشتر بخاطر استاد بود نمیشه کلی گفت

haghi.mahdie

عضو جدید
سلام
دوستان من ميخوام برم کانون زبان ..اما از چند نفر شنيدم که کانون تمرکزش بيشتر روي گرامر است..و مکالمه کار نمي کنند.. حالا از دوستاني که کانون کلاس رفتند سوال مي کنم که اين مساله توي مکالمه 7تاثير داشته يعني الان مکالمه اونها ضعيفه نسبت به گرامر ..بعد کانون زبان چه متدي ياد مي دهند.؟ ..

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من ميخوام برم کانون زبان ..اما از چند نفر شنيدم که کانون تمرکزش بيشتر روي گرامر است..و مکالمه کار نمي کنند.. حالا از دوستاني که کانون کلاس رفتند سوال مي کنم که اين مساله توي مکالمه 7تاثير داشته يعني الان مکالمه اونها ضعيفه نسبت به گرامر ..بعد کانون زبان چه متدي ياد مي دهند.؟ ..

من در مورد یکی از نزدیکان که کلاسهای کانون رو تموم کرده دیدم که توی مکالمه مشکل داره ولی از نظر گرامر بچه های کانون خوبند ... اینطور که شنیدم کانون کتاب خودش رو داره و از کتابهای بین المللی استفاده نمی کنه ... البته سخت گیر هم هستند ... دوستانی که کانون رفتند اطلاعات بیشتر رو در اختیارمون بگذارند ممنون میشم

maryasen

عضو جدید
فرهیختگان

فرهیختگان

من 3 ترم کانون رفتم اما اصلاًراضی نبودم،چون واقعاً عین مدرسه است :child:
و تعیین سطحش هم مکالمه ای بود که خیلی مشکل می شد.
اگه ممکنه یه کلاس زبان خوب توی تهران که تافل بده به جز کیش رو معرفی کنید.
ممنون می شم.:w10:
سلام
برو کلاس های فرهیختگان که وابسته به دانشگاه تهرانه . سر گیشاس. تا پارسال که همین یه شعبه بود. فقط می تونم بگم از همه موسساتی که قبلش رفته بودم بهتر بود و نمره تافلم بعد دوره مکالمه شد 105

maryasen

عضو جدید
برو فرهیختگان عالیه
تافل رو بالای 100 شدم

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

من الان دارم آریان پور می رم. شعبه شهرک امید. فکر کنم دو تا شعبه هم توی جردن و ونک داشته باشه. کلا راضی نیستم. الان بالاترین سطح کلاس های ترمیک هستم یعنی advance 3. تا advance 4 کلاس های ترمیک داره. از سطح معلم و دانش آموزان راضی نیستم و مسلما ترم بعد دیگه اینجا نمیرم. دستکم این شعبه اش یک فضای حرفه ای برای یادگیری زبان نداره. مسلما موسسه های بهتری هستند.

asal mahdavi

عضو جدید
بسته آموزشي آيلتس

بسته آموزشي آيلتس

كانون زبان پارسايان گيشا كلاسهاي آمادگي آزمون آيلتس و تافل رو برگزار ميكنه كه استاداي خيلي خيلي خوبي داره از بسته هاي آيلتس استفاده ميكنند كه تاليف خود استاده و تضمينيه.
گيشا- ابتداي كوي نصر- سمت راست پلاك 7
88255600

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کیش چطوره؟!
کتاباش چیا هستن و همه شهرها شعبه داره؟! مکالمه کار می کنن بیشتر یا گرامر؟!... موسسه ایران چطور؟!

s_talone

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
بچه ها کیش چطوره؟!
کتاباش چیا هستن و همه شهرها شعبه داره؟! مکالمه کار می کنن بیشتر یا گرامر؟!... موسسه ایران چطور؟!

سلام دوست عزیز
کتاباش total english هستش و همه شهر ها شعبه داره ،بیشتر مکالمه هستش تا گرامر از موسسه ایران اطلاعات زیادی ندارم برای اطلاعات بیشتر از همه موسسه های زبان در ایران میتونید به آدرس وب سایت زیر مراجعه کنید
http://www.eslbase.com/schools/iran

hado_st

عضو جدید
سلام دوستان.
همه پست ها رو خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم! یه موسسه خوب یا یه فرد به صورت خصوصی میشه معرفی کنید برای آمادگی واسه آیلتس در کمترین زمان ممکن؟