از پایینی یه سوال بپرس به سوال بالایی جواب بده!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
با آتئیست ها و لوسیفریان ها بحث نکن ولی قرآن هم نخون ، این جواب سوالت نبود ولی راهنمایی خوبی بود.

=

با 1 میلیارد پول چه میشه کرد ؟

:surprised:.. میشه بیشتر راهنمایی کنید؟؟ زیر دیپلم حرف بزنید :دیی
میشه رفت ونیز ایتالیا رو دید و برگشت!

بهترین کادویی که تا حالا گرفتی چی بوده؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مال قدیم بود بعد فرقی نمیکنه مرد و زن نداره:D

کی میخوابی؟

تازه اول بیداریمه!! امشب قراره مغازمونو خالی کنیم واسه مستاجر!! بابام نیم ساعته صدام کرده برم کمک من نرفتم ، حوصله ندارم :دیی

بدترین خاطره ای که از معلمات داری چی بوده؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:.. میشه بیشتر راهنمایی کنید؟؟ زیر دیپلم حرف بزنید :دیی
میشه رفت ونیز ایتالیا رو دید و برگشت!

بهترین کادویی که تا حالا گرفتی چی بوده؟؟

دوست دارم ولی خیلی وقته بحث دینی نمیکنم ولش کن :) در کل با ضد فکری که داری بحث نکن سودی نداره

==
هیچی هنوز
باورت میشه هیچی ؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حجاب ، نماز و .. اینا رو قبول دارم... ولی به نظرم بعضی چیزاش خرافاته!! مثلا فلان متن عربیو 31 بار بخون + اون یکیو517 بار و... تا حاجت بگیری!! به نظرم یه سری چیزای اینطوری و خرافاتی واردش شده!

چیکار کنم که قران خون شم! دوست دارم از اولش درست و حسابی و با تامل بخونمش ولی هی نمیشه!
برا مایی که زبان مادریمون عربی نیست اولین چیز داشتن یه ترجمه خوب مانند قران با ترجمه اقای پور جوادی یا مکارم هست..ترجمه اقای قمشه ای منو که از قران فراری میداد میتونید تفسیر المیزان جناب علامه طبا طبایی را هم دانلود کنی تو انترنت هست خیلی برا داشتن منبع برای تفسیر ایات خوبه....دعا میکنم قران خون حرفه ای بشی وهمیشه تو زندگیت ازش استفاده کنی..
چرا ما فقط خدا را موقع بدبختی هامون صدا میزنیم..چرا موقه خوشی هامون نمیگیم.خدایا تو باعث این شادی شدی ممنونیم..ولی تا یه سختی میشه میگیم خدایا این چه بلایی بود سرم اومد؟

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
با آتئیست ها و لوسیفریان ها بحث نکن ولی قرآن هم نخون ، این جواب سوالت نبود ولی راهنمایی خوبی بود.

=

با 1 میلیارد پول چه میشه کرد ؟

میشه یه اس ال 500 با کیت ای ام جی خرید یا یه پورشه کاررا یا یه مازراتی گرن کابریو ...

کدوم اینایی که گفتم رو بیشتر دوست داری داشته باشی؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم ولی خیلی وقته بحث دینی نمیکنم ولش کن :) در کل با ضد فکری که داری بحث نکن سودی نداره

==
هیچی هنوز
باورت میشه هیچی ؟

:surprised:...واقعا؟!!

خوب حتما خودتم خسیسی :دی بهترین کادویی که دادی چی بوده؟؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یه اس ال 500 با کیت ای ام جی خرید یا یه پورشه کاررا یا یه مازراتی گرن کابریو ...

کدوم اینایی که گفتم رو بیشتر دوست داری داشته باشی؟

مطمئنا پورشه کاررا جی تی

==

میشه با یه آونتادور توی تهران رانندگی کرد ولی جلب توجه نکرد ؟ این از بدبختی ما نیست ؟

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها کسی هستم که از شاسی بلند متنفرم
ماشین فقط سدان ، کوپه ، اسپورت
=

نه خداییش ماشین سنگین هم عشق داره ؟ اونم واسه دخترا ؟

وامگه چیه دوس دارم خوارزومه پایه یک بگیرم بعدبه پوزخیلیام بزنم;)
بدم مگه من ازدخترسوال پرسیم:eek:
چن تاامتحان داری؟

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه اول بیداریمه!! امشب قراره مغازمونو خالی کنیم واسه مستاجر!! بابام نیم ساعته صدام کرده برم کمک من نرفتم ، حوصله ندارم :دیی

بدترین خاطره ای که از معلمات داری چی بوده؟

بعضی وقتا نمره کم میدادن ولی اکثرن خوب بودن

چه ماشینی دوست داری؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:...واقعا؟!!

خوب حتما خودتم خسیسی :دی بهترین کادویی که دادی چی بوده؟؟

صرف نظر از پول خرج کردن ، کاکتوس خریدم واسه یکی :biggrin: کسی رو ندارم ، 2-3 تا رفیقیم که خط فکریمون تو این چیزا نیست.

=

کادو خودت دوست داری چی بگیری؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا مایی که زبان مادریمون عربی نیست اولین چیز داشتن یه ترجمه خوب مانند قران با ترجمه اقای پور جوادی یا مکارم هست..ترجمه اقای قمشه ای منو که از قران فراری میداد میتونید تفسیر المیزان جناب علامه طبا طبایی را هم دانلود کنی تو انترنت هست خیلی برا داشتن منبع برای تفسیر ایات خوبه....دعا میکنم قران خون حرفه ای بشی وهمیشه تو زندگیت ازش استفاده کنی..
چرا ما فقط خدا را موقع بدبختی هامون صدا میزنیم..چرا موقه خوشی هامون نمیگیم.خدایا تو باعث این شادی شدی ممنونیم..ولی تا یه سختی میشه میگیم خدایا این چه بلایی بود سرم اومد؟

من واقعا موقع خوشی هامم خدارو یاد میکنم ولی کمتر!! نمیدونم شاید طبیعتمون اینجوریه!!

بهترین سوره قرآن چیه از نظرت؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

من واقعا موقع خوشی هامم خدارو یاد میکنم ولی کمتر!! نمیدونم شاید طبیعتمون اینجوریه!!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا پورشه کاررا جی تی

==

میشه با یه آونتادور توی تهران رانندگی کرد ولی جلب توجه نکرد ؟ این از بدبختی ما نیست ؟

خوب نه ولی خیلیا هم نمیدونن چی هست فکر میکنن مثلن ماکسیما بهتره!

تو کرمانشاه دور دور میزنن؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نه ولی خیلیا هم نمیدونن چی هست فکر میکنن مثلن ماکسیما بهتره!

تو کرمانشاه دور دور میزنن؟

این موجوداتی که همه جا پیدا میشن
==

تصورت از فرهنگ و مردم کرمانشاه ، صادقانه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
صرف نظر از پول خرج کردن ، کاکتوس خریدم واسه یکی :biggrin: کسی رو ندارم ، 2-3 تا رفیقیم که خط فکریمون تو این چیزا نیست.

=

کادو خودت دوست داری چی بگیری؟

ماشین...لپ تاپ....دوربین .....گوشی...... کلا طبعم بالاس :دیی

تو زندگیت از چیت خیلی راضی ای؟؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
وامگه چیه دوس دارم خوارزومه پایه یک بگیرم بعدبه پوزخیلیام بزنم;)
بدم مگه من ازدخترسوال پرسیم:eek:
چن تاامتحان داری؟
4 تادادم رفت...
تا حالا رفتی برا امتحان پایه 1 شهرک یا فقط دوست داری تو خواب و خیالت؟ ....دخترای زیادی نمیرن ها...اگه واقعا دوست داری باید بجنبی...یکسالم هم بری و بیای ورد شی..

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
4 تادادم رفت...
تا حالا رفتی برا امتحان پایه 1 شهرک یا فقط دوست داری تو خواب و خیالت؟ ....دخترای زیادی نمیرن ها...اگه واقعا دوست داری باید بجنبی...یکسالم هم بری و بیای ورد شی..
نمیدونم حالابایدیه وقتی براش بذارم....
توام خوش به حالت..
شیردوس داری؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
از طرز فکرم راضیم ، از بدنی که توش گرفتار!!! شدم راضیم .

=

هدف؟

خیلی هدفا دارم..
رسیدن به موقعیت شغلی مناسب ، پوول و در نتیجه راحتی مهمترینشه!

این نون برنجیای کرمانشاه چیکارشون میکنن که انقدر خوشمزه ان :دیی

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هدفا دارم..
رسیدن به موقعیت شغلی مناسب ، پوول و در نتیجه راحتی مهمترینشه!

این نون برنجیای کرمانشاه چیکارشون میکنن که انقدر خوشمزه ان :دیی

- - -
واسه ما تکراری شده :) فقط شکر ریز بخر اگه دیدی ، نمیدونم ، ولی با چایی بیشتر حال میده.

-

فکرنمیکنی ، شغل و پول و ماشین و ازدواج و فرزند و ... یک چرخه ی تکراریه؟ تا حالا به تغییر فکر کردی؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره زیاد

چند بار مشروط شدی؟

1 بار کاردانی ، بعدش با اعتماد به نفس کامل رفتم آنچه را که مجاز نبودم برداشتم(پیشنیاز) و همرو پاس کردم ، رییس دانشگاه شخصا دید گند زده کارمو راه انداخت 5 ترمه تمومش کردم.
==

استعدادت با درسی که میخونی 1کیه ؟

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 بار کاردانی ، بعدش با اعتماد به نفس کامل رفتم آنچه را که مجاز نبودم برداشتم(پیشنیاز) و همرو پاس کردم ، رییس دانشگاه شخصا دید گند زده کارمو راه انداخت 5 ترمه تمومش کردم.
==

استعدادت با درسی که میخونی 1کیه ؟

درسم 6 سال پیش تموم شد!

جای دیدنی کرمانشاه چیه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
- - -
واسه ما تکراری شده :) فقط شکر ریز بخر اگه دیدی ، نمیدونم ، ولی با چایی بیشتر حال میده.

-

فکرنمیکنی ، شغل و پول و ماشین و ازدواج و فرزند و ... یک چرخه ی تکراریه؟ تا حالا به تغییر فکر کردی؟

نه اینا هرکدوم یه بار تو زندگی آدم اتفاق میفته....کجاش تکراریه؟!!غیر از این چیزای اصلی ، وقت گذاشتن برای بقیه چیزا وقت تلف کردنه از نظرم! اول واجبات بعد مستحبات :دیی

مثلا چه تغییری؟؟!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

همه سوره های قران یه جور نازن و یه پیام خاصی دارن. سوره نوزده مریم را..وسوره الرحمن دوست دارم با این ایه که بارها تکرار میشه...فبای الا ربکما تکذبان..
تا حالا محکم تو صورت کسی مشت زدی؟:D