تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آمفی تئاتر تو طبقه آخر! من ریز فضاهارو نخوندم، معمولا آمفی تو طبقه ی اوله چون تو موارد اضطراری راحت بشه جیم فنگ شد، ببین واسه راندو و فضا سازی و اینااا اولا که باید از بززگترین سطحت نورو بتابونی و اون سطح سفید میمونه سطح های مخالفو سایه میزنی و رنگ مشاهده پیوست 154007 این کار استادمه

استادا ک اسمشون روشه استاااد...باید کارشون هم استادانه باشه....مشکلم تو سایه زدنه...گیج میشه یا بعضی جاها اریب سایه میخوره ک نمیدونم گجاها اینجوری میشه...شاید یه سایه هم برا نشون دادن کار کافی باشه و به کار جلوه بدهه....

نه اصلا معلوم نبود....اخه هم اندازه و هم ارزش با بقیه فضاهاته....یکم خاص ترش کن یا بزرگترش کن...امفی تئاترو بردار(معمولا نظرگاه تو بالاترین طبقه و دنج ترین مکان بناس)

ااا باشه یه کاریش میکنم...ممنون از توضیحت
هیییییییییییح عجب مهندسایی هستیم ما در این کشور هرکسی یک طور آموزش دیده :D
اینم کار خودمه البته طرحش نه فقط راند و پرسپکتیوش از روی عکس زدم
مشاهده پیوست 154008

خوبه...ولی بافتشو ریزتر کن...من خودم آدم تو پرسپکتیو نمیدونم چه جوری باید کشید ک اندازش درست باشه...اما حس گردم آدمت گوچیکخ اما اگه اشتباه فکر می کننم و تو با اصولش کشیدی به منم یاد بدی ممنونت میشم:)

holooooooo

کاربر ممتاز
آدم تو کارت حتما بذار به کارت مقیاس میده، ببین اون آدمی که نزدیک بناستو نگاه کن اون قدش تقریبا 2 متره، این بنا 2 طبقس یه طبقش 3 متر باشه آدمه یکم از 3 متر کمتره دیگه، چون به نظرت بنام 1 طبقه اومده آدمم کوچیک دیده میشه حق با توء

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 154008
درخت ...و چمنات یه خوره بیشتر کار کن.......برا خطوط محیطیت از پنج دهم استفاده کردی؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
آدم تو کارت حتما بذار به کارت مقیاس میده، ببین اون آدمی که نزدیک بناستو نگاه کن اون قدش تقریبا 2 متره، این بنا 2 طبقس یه طبقش 3 متر باشه آدمه یکم از 3 متر کمتره دیگه، چون به نظرت بنام 1 طبقه اومده آدمم کوچیک دیده میشه حق با توء

آره حرفتو کاملا قبول دارم...ی چند تا موضوع کار کنم دستم روان شه رو اقلیم ها و ایده هاو....میرم سروقت فونت و آدم و چند تا درخت....;)

holooooooo

کاربر ممتاز
آره کچله چمنام :))) نه F
مارکشم owner

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 154004مشاهده پیوست 154005مشاهده پیوست 154006

تو پرسپکتیو گویا بد صعف دارم یعنی تو فضاسازی و....:cry:دوستان اگه راهنمایی کنند تو این رمینه ممنون میشم

من کلا آدم منتقدیم، ولی این کارت خوبه. نمره خیلی خوب نگیره، نمره خوب میگیره. بزرگترین نقطه قوتش اینه که این کار معماریه، یه پرسپکتیو قبلا گذاشته بودین که گلخونه بود فکر کنم، اون معماری نبود، ولی این معماریه.

گرافیک پلانت بد نیست، میتونه بهتر هم بشه، سعی کن مواردی مثل کد ارتفاعی، جهت شمال، جهت پله و ... رو رعایت کنی، طبقات بالا رو آکس بندی کردی که کار خوبیه(هرچند معلوم نیست چرا رو بعضی آکس ها ستون نداریم:D) طبقات پایین هم این کار رو بکن، این که 3تا ورودی کنار هم گاشتی زیاد جالب نیست. برای ورودی پیش فضا هم بذاری بهتره، اگه جلوی ورودی یه فضای بارزشتر باشه بهتره(داخل ساختمون که میشه تو دیوار نگاه نکنه) پله ای که ایجاد کردی خوبه، هم برای پلان هم مقطع، استفاده های فضایی بهتری هم میشد ازش کرد. مقطعت طراحی شدست، اگه از یه جای بهتر میزدی برشت رو که قسمت نظرگاه رو با تاکید بیشتری نشون بده بهتر بود و تا حد زیادی جواب سوال رو داده بودی. به نظرم در همین حد خوبه، هم معماریو داره هم سازه رو، زیاد دنبال دیتیل رفتن رو اعتقاد ندارم خودم.
پرسپکتیو ساده و نسبتا خوبیو داری. نشون میده مال این منطقه هست طرحت و بی هویت نیست. همون چند تا پله به نشستن کار روی زمین کمک کردن. جا داشت ورودیت با تاکید بیشتری کار میشد. یا مثلا هاشورهای روی جان پناه و پنجره های کوچیک با حوصله تر زده میشد، الان انگار با حالت عصبی کار کردی:D این مورد در بافت سنگ پایین نمات هم وجود داره. در کل کار ساده ای هست که به مساله جواب داده.

کلا حالت خوب آمفی تئاتر اینه که طبقه همکف باشه، و بالاش هم طبقه دیگه ای نباشه. ارتفاعش هم از یک طبقه معمولی بیشتره و به مقطع حرکت خوبی میده.

===============================================================

*) یه مدته دارم کارهای خوب اسکیس و اساتید این زمینه رو بررسی میکنم، واقعا تو کار استادا به ندرت حجم قوی پیدا میشه! همشون در حد کارهای معمولی هست که خودمونم انجام میدیم، تنها تفاوتشون توی راندوی کاره که با رنگ و راندوی قوی کارشونو خوب ارائه میدن. دغدغه من اینه که کارم ترکیب حجمی خوبی داشته باشه و در عین حال به موضوع اسکیس و محل طراحی بخوره، که تابحال موفق نبودم، ولی مشخصا این مساله تو کار استادا هم دیده نمیشه! نمونش همین کاری که هولو گذاشت:D یه کار و یه حجم خیلی ساده که به لطف راندو سر و شکل جذابی پیدا کرده.

holooooooo

کاربر ممتاز
آقای donfidelio این کاریی که من گذاشتمو استادم طراحی نکرده!!! تو کلاسمون عکس یه نمای ویلا رو دیوار بود استادم همونو برداشت واسش حجم زد این فقط یه کار راندو بود.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره حرفتو کاملا قبول دارم...ی چند تا موضوع کار کنم دستم روان شه رو اقلیم ها و ایده هاو....میرم سروقت فونت و آدم و چند تا درخت....;)
پلانات خیلی خوب شده.....بهت تبرک میگم......فقط تایم گرفتی؟

arefeh

کاربر ممتاز
من کلا آدم منتقدیم، ولی این کارت خوبه. نمره خیلی خوب نگیره، نمره خوب میگیره. بزرگترین نقطه قوتش اینه که این کار معماریه، یه پرسپکتیو قبلا گذاشته بودین که گلخونه بود فکر کنم، اون معماری نبود، ولی این معماریه.

گرافیک پلانت بد نیست، میتونه بهتر هم بشه، سعی کن مواردی مثل کد ارتفاعی، جهت شمال، جهت پله و ... رو رعایت کنی، طبقات بالا رو آکس بندی کردی که کار خوبیه(هرچند معلوم نیست چرا رو بعضی آکس ها ستون نداریم:D) طبقات پایین هم این کار رو بکن، این که 3تا ورودی کنار هم گاشتی زیاد جالب نیست. برای ورودی پیش فضا هم بذاری بهتره، اگه جلوی ورودی یه فضای بارزشتر باشه بهتره(داخل ساختمون که میشه تو دیوار نگاه نکنه) پله ای که ایجاد کردی خوبه، هم برای پلان هم مقطع، استفاده های فضایی بهتری هم میشد ازش کرد. مقطعت طراحی شدست، اگه از یه جای بهتر میزدی برشت رو که قسمت نظرگاه رو با تاکید بیشتری نشون بده بهتر بود و تا حد زیادی جواب سوال رو داده بودی. به نظرم در همین حد خوبه، هم معماریو داره هم سازه رو، زیاد دنبال دیتیل رفتن رو اعتقاد ندارم خودم.
پرسپکتیو ساده و نسبتا خوبیو داری. نشون میده مال این منطقه هست طرحت و بی هویت نیست. همون چند تا پله به نشستن کار روی زمین کمک کردن. جا داشت ورودیت با تاکید بیشتری کار میشد. یا مثلا هاشورهای روی جان پناه و پنجره های کوچیک با حوصله تر زده میشد، الان انگار با حالت عصبی کار کردی:D این مورد در بافت سنگ پایین نمات هم وجود داره. در کل کار ساده ای هست که به مساله جواب داده.

کلا حالت خوب آمفی تئاتر اینه که طبقه همکف باشه، و بالاش هم طبقه دیگه ای نباشه. ارتفاعش هم از یک طبقه معمولی بیشتره و به مقطع حرکت خوبی میده.

===============================================================

ممنون ک وقت گذاشتید و دقیق نیگاه کردین...بله من خودم هم تا حدی پیشرفت خودمو دارم احساس می کنم:)از بابت اون موضوعات توی پلان چشم یه سریشو از قلم انداختم.ولی آکسام درسته تو همه برخوردای خطوط ستون دارم فقط طبقه سوم تو آمفی تئاتر حذف شده(راستی یه سری ستونها مخصوصا یه ردیف ک تو طبقات بالا حذف میشه دیگه نباید خط آکسش رو کشید توی اون طبقه؟)
اون پنجره ها واقعا رو اعصاب بودند...مخصوصا روی جان پناه ک باید سایه نیم سایه ایجاد میکردم...نمیشد اینها ذو حذف میکردم بعدش تو تحلیلام یه بخشیشو بزرگ میکردم نشون میدادم؟؟؟خیلی زمان برد اونها....:wallbash:امفی تئاتر هم که ارتفاع شو به خاطر استاندارد و سازه اش زیاد کردم اما دیگه جا نبود بیارم پایین.
اما مسائل خوبیو بهم گوشزد کردید ممنون;)

arefeh

کاربر ممتاز
پلانات خیلی خوب شده.....بهت تبرک میگم......فقط تایم گرفتی؟

ممنونم دوست عزیز....راستش نه چون رو اقلیم و اینها حیلی فکر کردم...بعد گفتم اول دوستان ایرادامو بگن بعد تو کار اصلاحیم تایم میگیرم:smile:

Tanin_hd

عضو جدید
ببینید توی قسمت بالای عکس که چند تا مستطیل طوسی گذاشته اونجا نشون داده که با این روش تقریبا بدون پرداخت جریمه از کل بنا استفاده کرده.... و با یک نوار فضا سبز 80سانتی متری تونسته نور جنوب رو بگیره....و نورگیری و بازشدگی رو به حیاط همسایه ها ایجاد کرده که همه ی همسایه ها غربی شرقی هستن که حیاطاشون توی یک راستا هستش... اینجاهم هر 3طرف همسایه هستش ولی کاربری زمین مسکونی نیست....توی اون عکس.... اون شکل های سبز که به صورتL اومده بیرون منظور معمار از دید به فضای سبز بوده است توی تالار تختی هم اینجوری که 3طرف همسایه هستش ولی با همین راهکار میشه سطح اشغالو به دو قسمت تبدیل کرد و یک حیاط اختصاصی در مرکز زمین ایجاد کرد که از آن حیاط استفاده فضایی بهتری بشه و از ساختمان جدا نباشه... یعنی ساختمان به دو قسمت تبدیل بشه و حیاط بیاد وسط بدنه... و این دو تکه با پل به هم وصل بشن.... و ساختمانی که در قطعه جنوبی هستش 2طبقه بیاد پایین و اون یکی با زیرزمین 4طبقه بشه.... یعنی یک بنا با 3همسایه ولی از 3 جبهه نور میگیرد... یکی خیابون و دوتا حیاط میانی...
میشه یه اتود کوچولو بزنین لطفا؟:redface:اگه مثلا تو این زمین محدود بخوایم دو level داشته باشیم که بالا یه سالن یه سره باشه چطور میتونیم این حیاط رو هم داشته باشیم؟و اینکه تو این موضوع پارکینگ چجوریه داستانش؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
گذاشتم دو نا شیت اما نمیدونستم چیا میخواد همه رو انجام دادم....:d

مشاهده پیوست 154004مشاهده پیوست 154005مشاهده پیوست 154006

تو پرسپکتیو گویا بد صعف دارم یعنی تو فضاسازی و....:cry:دوستان اگه راهنمایی کنند تو این رمینه ممنون میشم
يكم تو كارت حالت مبتدي فرض ميشه

واقعااااا اینجوری ک دیگه اصلا وفت نمیشههههههههههههههههههههههه....عجب آدمهایی هستنااااااا....:eek:

كسي هست يه مقطع خيلي عالي 1.50 داشته باشه با جزئيات بزاره ببنيم ديتيلشو چيكار كرده؟؟

عزیز جان متاسفانه من اصلا موضوع رو دقیق نمی دونستم فقط میدونستم عمارت نظر تو جنوب کنار دریا و اینکه تو یه سایت پلانی سحراب طراحی کرده بود منم از هم برداشتم...اما این نکته ها رو نمیدونستم اما جتما در طرح بعد رعایت میکنم;)ممنون
من ميخام شديدا رو عمارت نظر زوم كنم ببينم عارفه چي ميگه چن روزه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها ميشه نكات خيلي مهم تو هر اقليم رو در حد 4 5 جمله ياداوري كنين؟؟؟خيلي مهم هااا

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ميشه نكات خيلي مهم تو هر اقليم رو در حد 4 5 جمله ياداوري كنين؟؟؟خيلي مهم هااا
معتدل و مرطوب
برونگرائی:ساختمان باید از دو یا چهر طرف باز باشد
ایجاد فاصله میان کف بنا و زمین
احداث بامهای شیبدار
ایجاد ایوان در اطراف بنا
کشیدگی پلان در جهت شرق و غرب و استفاده از کوران طبیعی
استفاده از مصالح با ظرفیت حرارتی کم
کالبد شهریو روستایی بناها به طور مجزا از هم
ایجاد شبکه چوبی برای سایه اندازی و در عین حال تهویه هوا و عدم استفاده از شیشه در پشت شبکه چوبی

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گرم و مرطوب

گرم و مرطوب

فرم بنا:دارای حیاط مرکزی و نیمه درونگرا
ایوانهای وسیع و مرتفع
بالا بردن ارتفاع اتاقها و استفاده از بازشو های مرتفع
پنجره های زیر سقف در بدنه خارجی و بازشوهای کوچک و کشیده در داخل(کوران)
عدم وجود زیر زمین
بام مسطح ...دیوارهای بلند در بام و مجوف
استفاده از مصالح با ظرفیت حرارتی کم
پوشش سیمان سفید
گستره شهری در امتداد سواحل
معابر باریک و فضاهای شهری نیمه محصور
بافت شهری نیمه متراکم و بافت روستایی نسبتا باز

milad-karimi

عضو جدید
حتما ..... تا آخر امشب اتود میزنم.... منتظر باشید..... بعدشم مجبور نیستین که سالن یکسره داشته باشید چون سوال اینو نخواسته.... توی طرح سوال ارشد که من نسخه اصلشو دارم از پارکینگگم صحبتی نشده... اصلا اشاره نکرده ولی همه اینا حل میشه.... نگفته که زیر زمین نداشته باشه.... همه ی اینا نکته سسس هاااا....
میشه یه اتود کوچولو بزنین لطفا؟:redface:اگه مثلا تو این زمین محدود بخوایم دو level داشته باشیم که بالا یه سالن یه سره باشه چطور میتونیم این حیاط رو هم داشته باشیم؟و اینکه تو این موضوع پارکینگ چجوریه داستانش؟

arefeh

کاربر ممتاز
يكم تو كارت حالت مبتدي فرض ميشه

من ميخام شديدا رو عمارت نظر زوم كنم ببينم عارفه چي ميگه چن روزه

توووو چیش مبتدی هست؟؟؟میشه توضیح بیشتر بدی؟؟چون اکثر بچه ها اگه نگفتن عالیه گفتن رعایت شده همه چی....؟؟؟ولی دوست دارم بدونم کجاش از نظر شما مبتدیه ک اونم رفعش میکنم....:)
بعدم من ک چیزی نگفتم چند روزه ....از صبح بچه ها مرام گذاشتن و اونم با گیر دادن من کارمو نقد کردن....و حرفهایی هم ک زدن معلوم بود واقعا دقت کردن و وقت گذاشتن نه اینکه محض سرشیر مالی باشه....ازشون هم واقعا سپاسگذارم/:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:چون هم نقطه قوتمو فهمیدم هم ضعفهام رو و اینجور کک گفتن با تلاش بیشتر میتونم پیشرفت بیشتری کنم و اون رتبه بدمو جبران کنم....خدارو چ دیدی شاید جاتو گرفتمو اسکیس امثال من اول شدم:biggrin:

اینهایی ک سجی گفت باید برای خودت اتود آمادشو داشته باشی...مثل کاری ک من کردم ک تو تحلیل به دردت بخوره....طوری ک هر ک کارتو دید بدونه مختص اون اقلیمه ....خوشبختانه فکر میکنم تو اون زمینه کار من بی مشکل بوده...البته اینجور ک بچه ها نظر داده بودند:)

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان یه سئوال خیلی مهم....من الان متن موضوع اسکیس پارسال رو پبدا کردم و خوندم(البته بعد از طراحیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif)اما یه چی ک منو گیج کرد اینه ک نوشته بود سطح کل بنا نباید مثلا بیشتر از 700 باشه...
خوب ما تو این اقلیم مجبوریم رواق بگیریم خوب من اگه اینها رو هم محاسبه کنم تو سطح کل ک کار به فنا میره و باید نهایت 100 متر طراحی کنیم؟؟؟
و یه سئوال خیلی مهمتر اینکه مثلا کار خودم ک طبقه اول حدود 40% وید میشه به پایین اونم اگه جز این مساحت بیارم ک دیگه بدبختم؟؟؟چرا اینجوریه؟؟؟من دارم خنگ میزنم و اشتباه متن رو خوندم یا نه ....
یه کوچولو توضیح بدین لطفا.........مررررررسییییی

هدیه من به بچه ها

بچه ها این یکی از آهنگهای مورد علاقه منه...البته کل آهنگهایAligator رو دارم و تو زمان طراحی اونها رو گوش میدم اما یه بخش این آهنگ روانیهههههههه....پیشنهاد میکنم اینو یه بارم شده اونهایی ک گوش ندادند گوش کنند....من هر وقت خسته میشم اینها شدیدا روحیه میده بهم....کلا مودم عوض میشه به قول استاد وحشیانه میشینم سر اسکیس........:w16::w31::w43:مشاهده پیوست Track 10.rar

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان یه سئوال خیلی مهم....من الان متن موضوع اسکیس پارسال رو پبدا کردم و خوندم(البته بعد از طراحی:d)اما یه چی ک منو گیج کرد اینه ک نوشته بود سطح کل بنا نباید مثلا بیشتر از 700 باشه...
خوب ما تو این اقلیم مجبوریم رواق بگیریم خوب من اگه اینها رو هم محاسبه کنم تو سطح کل ک کار به فنا میره و باید نهایت 100 متر طراحی کنیم؟؟؟
و یه سئوال خیلی مهمتر اینکه مثلا کار خودم ک طبقه اول حدود 40% وید میشه به پایین اونم اگه جز این مساحت بیارم ک دیگه بدبختم؟؟؟چرا اینجوریه؟؟؟من دارم خنگ میزنم و اشتباه متن رو خوندم یا نه ....

هدیه من به بچه ها

بچه ها این یکی از آهنگهای مورد علاقه منه...البته کل آهنگهایAligator رو دارم و تو زمان طراحی اونها رو گوش میدم اما یه بخش این آهنگ روانیهههههههه....پیشنهاد میکنم اینو یه بارم شده اونهایی ک گوش ندادند گوش کنند....من هر وقت خسته میشم اینها شدیدا روحیه میده بهم....کلا مودم عوض میشه به قول استاد وحشیانه میشینم سر اسکیس........:w16::w31::w43:مشاهده پیوست 154041
آهنگت آدمو یاد باشگاه میندازه:neutral:..........کلا هنگام کارای هنری از جمله اسکیس آهنگ آرام گوش بدین..........من بتهوون رو پیشنهاد میکنم.....همیشه کمکم کرده.........

arcdoc

اخراجی موقت
آهنگت آدمو یاد باشگاه میندازه:neutral:..........کلا هنگام کارای هنری از جمله اسکیس آهنگ آرام گوش بدین..........من بتهوون رو پیشنهاد میکنم.....همیشه کمکم کرده.........
راست میگه من که با شنیدن این اهنگ دست به هالتر شدم...چندتا جلو باز زدم...دم خوبی میده انصافا:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
راست میگه من که با شنیدن این اهنگ دست به هالتر شدم...چندتا جلو باز زدم...دم خوبی میده انصافا:biggrin:

نگوووووووو...دلم تنگ شده واسه اسکات پا...این اسکیس کوفتی تموم شه بریم سروقت عشق و حال گذشتمون...وااااالااااااااااااااااا

آره اما اینهارو قبل اینکه طرح رو برنم گوش میدوم...(البته اگه قبلش رو طرح هنگ باشم اول میرم میخوابم 30 مین...توووو اون تایم طرحم میزنم بعد یهو ک از خواب بیدارر میشم این آهنگو گوش میدم بعد روانی ک شدم میشینم مثل بچه آدم طرح میزنم....بتهوون اگه گوش کنم ک پابه پاش اشک میریزم از بدبختیاااام یادم میااااد....(من به عنوان یه مهندس معمار روانی شدن و هیجان رو دوست دارم نه آرامش)اماخوبه این تاپیک علاوه بر تقد کارها نقد موسیقی دانها هم شداااااا

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 154008

خوبه --آفرین
ولی ضخامت خطوط رعایت نشده--دور رو نزدیک یه جا دیده میشه! بهتره اونی که دورتر بود رو محوتر نشون میدادی- --حدس میزنم خطوط رو سریع نمیکشی--سرعت کشیدن بالا باشه خطوط مستقیم درمیاد---

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 153920مشاهده پیوست 153919 سلام این اسکیس من با موضوع ایستگاه زاه اهنه اگه میشه نظر بدید

پرسپکتیو رو خوب زدی آفرین---ولی کار به خلوتی میزنه--البته خوده ساختمان به اندازه شلوغ هست که اطراف روش تاپیر نذاره---کف رو میتونستی بهتر دربیاری --ساده زدی --آدم یادت رفته خیلی مهمه

با آرزوی پیشرفت

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان یه سئوال خیلی مهم....من الان متن موضوع اسکیس پارسال رو پبدا کردم و خوندم(البته بعد از طراحی:d)اما یه چی ک منو گیج کرد اینه ک نوشته بود سطح کل بنا نباید مثلا بیشتر از 700 باشه...

مشاهده پیوست 154041

بچه ها یه سئوال دیگه هم داشتم...و اینکه دقیقا میدونید چه شهرهای رون اصفهانی اند و کدومها رون راسته و رون کرمانی؟؟؟؟
اینو میدونم ک مکان های تاریخی مثل تخت جمشید و اصفهان و ...رون اصفهانی و تبریز و تهران و کاشان و یزد رون راسته و کرمان و همدان هم رون کرمانی هستند....بقیه شهرها چی هستند؟؟؟و یه چی دیگه ما تو طراحی میتونیم از اینها هم ایده بگیریم دیگه؟؟؟؟و مثلا من موضوع امشبم دبستان 5 کلاسه بم هست...یه ایده دارم ک انجام دادم میبینید اما میخواستم ببینم میتونیم از رون کرمانی هم استفاده کنم؟؟؟آخه یه جا خوندم ک کاشانی ها و یزدی ها این رون رو رون نکبت میدوونند...میخوام ببینم ربطی م نداره؟؟؟
لطفا اینم راهنمایی کنید

holooooooo

کاربر ممتاز
خوبه --آفرین
ولی ضخامت خطوط رعایت نشده--دور رو نزدیک یه جا دیده میشه! بهتره اونی که دورتر بود رو محوتر نشون میدادی- --حدس میزنم خطوط رو سریع نمیکشی--سرعت کشیدن بالا باشه خطوط مستقیم درمیاد---

مرسی، آره یکی ام اینو بهم گفت که خطوط دورتروو نازک تر بکشم!!! آره یکم فس میدم جدیدا تو خط کشیدن :D

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپکتیو رو خوب زدی آفرین---ولی کار به خلوتی میزنه--البته خوده ساختمان به اندازه شلوغ هست که اطراف روش تاپیر نذاره---کف رو میتونستی بهتر دربیاری --ساده زدی --آدم یادت رفته خیلی مهمه

با آرزوی پیشرفت
علاوه بر نظر f9023 عزیز.......ایستگاه راه آهن باید خطی باشه مگه اینکه سایت محدودمون کرده باشه

miss kimia

عضو جدید
هدیه من به بچه ها

بچه ها این یکی از آهنگهای مورد علاقه منه...البته کل آهنگهایAligator رو دارم و تو زمان طراحی اونها رو گوش میدم اما یه بخش این آهنگ روانیهههههههه....پیشنهاد میکنم اینو یه بارم شده اونهایی ک گوش ندادند گوش کنند....من هر وقت خسته میشم اینها شدیدا روحیه میده بهم....کلا مودم عوض میشه به قول استاد وحشیانه میشینم سر اسکیس........:w16::w31::w43:مشاهده پیوست 154041
یکی از دوستان صدای قلب مادرشو از خروجی HF سی سی یو ضبط کرده و موقع اسکیس زدن گوش میکنه. میگه آرومش میکنه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
توووو چیش مبتدی هست؟؟؟میشه توضیح بیشتر بدی؟؟چون اکثر بچه ها اگه نگفتن عالیه گفتن رعایت شده همه چی....؟؟؟ولی دوست دارم بدونم کجاش از نظر شما مبتدیه ک اونم رفعش میکنم....:)
بعدم من ک چیزی نگفتم چند روزه ....از صبح بچه ها مرام گذاشتن و اونم با گیر دادن من کارمو نقد کردن....و حرفهایی هم ک زدن معلوم بود واقعا دقت کردن و وقت گذاشتن نه اینکه محض سرشیر مالی باشه....ازشون هم واقعا سپاسگذارم/:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:چون هم نقطه قوتمو فهمیدم هم ضعفهام رو و اینجور کک گفتن با تلاش بیشتر میتونم پیشرفت بیشتری کنم و اون رتبه بدمو جبران کنم....خدارو چ دیدی شاید جاتو گرفتمو اسکیس امثال من اول شدم:biggrin:

اینهایی ک سجی گفت باید برای خودت اتود آمادشو داشته باشی...مثل کاری ک من کردم ک تو تحلیل به دردت بخوره....طوری ک هر ک کارتو دید بدونه مختص اون اقلیمه ....خوشبختانه فکر میکنم تو اون زمینه کار من بی مشکل بوده...البته اینجور ک بچه ها نظر داده بودند:)

اولا كه من اول ميشم ميزنمتا
بعدم نه نه هيجان زده نشو
نوشته بودي تو حجم پرنده مسئله داري من ديدم مشكلي نداشت فقط يكم مبتدي به نظر مي امد هويت داشت

یکی از دوستان صدای قلب مادرشو از خروجی HF سی سی یو ضبط کرده و موقع اسکیس زدن گوش میکنه. میگه آرومش میکنه

:surprised:

arefeh

کاربر ممتاز
اولا كه من اول ميشم ميزنمتا
بعدم نه نه هيجان زده نشو
نوشته بودي تو حجم پرنده مسئله داري من ديدم مشكلي نداشت فقط يكم مبتدي به نظر مي امد هويت داشت

:surprised:

اشتباه تایپی داشتی دید ناظر....مشکل من تو پرازانته بیشتر و بزک کردن پرسپکتیو....همون مبتدییییی بودنش
هههههههه مثل من شدیییییییییییی.خخخخخخخخخخ

دیگه دوستان اصرار کردن یه light هم میزارم برای شب بخیر....good night my best freinds:gol::gol:

مشاهده پیوست 15 Brahms Lullaby.rarمشاهده پیوست 15 Brahms Lullaby.rarمشاهده پیوست 15 Brahms Lullaby.rar

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.