مصاحبه تخصصی کارشناس سخت افزار

فاطمه_برق

عضو جدید
سلام به همگی.
ایا کسی میدونه که توی مصاحبه تخصصی کارشناس سخت افزار چه سوالاتی پرسیده میشه؟
تو رو خدا اگه میدونید جواب بدید
من رشته ام الکترونیکه و نمیدونم باید چه چیزایی رو بخونم.
چند روز دیگه هم مصاحبه تخصصی دارم. کارشناس سخت افزار امور مالیاتی قبول شدم.
خواهس میکنم راهنماییم کنید.

germann

عضو جدید
با سلام
منم قبول شدم ولی هنوز تاریخش که معلوم نشده !!!
سخت افزار کامپیوتر اعم از قطعه شناسی - اسمبل کردن-راه اندازی کامپیوتر - عیب یابی و ...

فاطمه_برق

عضو جدید
با سلام
منم قبول شدم ولی هنوز تاریخش که معلوم نشده !!!
سخت افزار کامپیوتر اعم از قطعه شناسی - اسمبل کردن-راه اندازی کامپیوتر - عیب یابی و ...
چند روز بعد از آخرین مهلت تحویل مدارک مصاحبه تخصصی گفتن که شروع میشه.

ava_16

عضو جدید
سلام منم مخابرات خوندم و قبول شدم اما نمیدونم چیا باید بخونم.....عیب یابی و این جورچیزا رو بابد از چه کتابی بخونیم؟!

rezvanh

عضو جدید
چند روز بعد از آخرین مهلت تحویل مدارک مصاحبه تخصصی گفتن که شروع میشه.

منم کارشناس سخت افزار امور مالیاتی قبول شدم و 19 هم دعوت شدم برا مصاحبه تخصصی بخدا تو اولین فرصت میام چیزایی که ازم پرسیدنو میزارم براتون ولی الان میخوام که باهام همکاری کنید اگه از دوستان کسی اطلاع داره چی میپرسن بگه.....

فاطمه_برق

عضو جدید
منم کارشناس سخت افزار امور مالیاتی قبول شدم و 19 هم دعوت شدم برا مصاحبه تخصصی بخدا تو اولین فرصت میام چیزایی که ازم پرسیدنو میزارم براتون ولی الان میخوام که باهام همکاری کنید اگه از دوستان کسی اطلاع داره چی میپرسن بگه.....

سلام رضوان جان.
تو رو خدا اگه رفتی مصاحبه تخصصی حتما بیا و بگو چیا ازت پرسیدن.به خدا خیلی ثواب داره.منم برات دعا میکنم که قبول شی...
تا اونجایی که من از این و اون پرسیدم گفتن که باید در مورد قطعه شناسی و اسمبلی کردن و عیب یابی کامپیوتر بدونیم.
حالا منم دارم همینا رو میخونم.ولی نمیدونم دقیقا چه جوریه.
تو رو خدا یادت نره که بیای بگی.
هر چی پرسیدن رو بیا بگو برامون.
به خدا دعات میکنیم که قبول شی...
:gol::gol::gol::gol:

فاطمه_برق

عضو جدید
سلام منم مخابرات خوندم و قبول شدم اما نمیدونم چیا باید بخونم.....عیب یابی و این جورچیزا رو بابد از چه کتابی بخونیم؟!

میتونید تو اینترنت سرچ کنید .
هر چی گیرتون اومد رو بخونید.
مهم نیست که نویسنده اش کی باشه.
فقط یاد بگیرید...

liverno

عضو جدید
سلام rezvanh : اگر اطلاعاتی از مصاحبه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ..همچنین سایر دوستان

m0slem

عضو جدید
سلام رضوان جان ، امروز نوزدهم . امیدوارم که تو مصاحبه موفق شده باشی
راستی رفیق الوعده وفا ، چیا پرسیدن؟

فاطمه_برق

عضو جدید
بچه ها اینو از یه سایت دیگه در آوردم:

Re: آمادگی قبول شدگان امور مالیاتی برای مصاحبه تخصصی

پست توسط sahar121 » يکشنبه خرداد 19, 92 11:05 am

hojinet نوشته است:دوستان خیلی نگران نباشن
من امروز رفتم مصاحبه
این طوری بود که شما هر چقدر که اطلاعاتتون خوب باشه سوال سخت تر می پرسن که نتونین جواب بدین
سوالات سخت افزار کامپیوتر مربوط به کیس و سخت افزار شبکه پرسیدن و در مورد شبکه و ICDL یه چند تا سوال پرسیدن و به طور عملی از office سوالاتی کردن که باید انجام بدی ولی نیاز به مدرک ICDL نبود گفتن بعداً بهتون وقت میدیم که بیارین
تقریباً نیم ساعت مصاجبه طول کشید و تعداد 8 نفر مصاحبه کننده نو اتاق بودن که لزوماً همشون سوال نمی پرسیدن
یه 15 دقیقه هم علاوه بر این مصاجبه زبان گرفتن که مربوط می شد به اصطلاحات کامپیوتر (مدرک زبان هم الان نیاز نبود )

تارا2581

عضو جدید
سلام دوستان منم برا کارشناس نرم افزار قبول شدم اگه کسی رفته مصاحبه یا میدونه چ جوری سئوال میاد لطف کنه اینجا بذاره .

فاطمه_برق

عضو جدید
سلام دوستان منم برا کارشناس نرم افزار قبول شدم اگه کسی رفته مصاحبه یا میدونه چ جوری سئوال میاد لطف کنه اینجا بذاره .

سلام دوست عزیز.
به این لینک مراجعه کن. http://banki.ir/forum/viewtopic.php?f=3&t=6730&start=40
به قسمتای دیگه اش هم سر بزن. شاید چیز بیشتری گیرت اومد.
موفق باشی.:gol::gol::gol:

بالا