از پایینی یه سوال بپرس به سوال بالایی جواب بده!

zeus.m

عضو جدید
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
..............................................................................................................:cry:

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
..............................................................................................................:cry:
شوما خوبی ؟ خانواده خوبن ؟

فاز 4...باجلان

اخراجی موقت
اخه یکی باید بی طرف باشه.....
من گفتم امتحان ندارین....گفت نه ...گفتم همون.....این شد توهین من که چرا گفتم همون...!!

خب مرجع تقلیدت و عوض کن یه دانشمند پرکار تر بزار...:دی

بهم ریختگی اتاقت و توضیح بده...البته اگه هست..؟

حتما یه چیز گفتی ها.././
دمت گرم مرجع تقلید که نمیشه باهاش شوخی کرد..... خواهش میکنم..... خیلی رو این قضیه حساسم./../لطفا
ندارم فقط برگه چک نویس ها هست...باور کن منظمم...
تابستون کجا میری؟

فاز 4...باجلان

اخراجی موقت
اتقاقا با 6 نقر بودم تو دانشگامون بودن.. دخترای خسیسی بودن
میگم نخندیا.. خوب نبود.. 1000

خوب تو دختراشو دیدی ..من که دختر نگفتم.//.
میزنم تو مخت ها ..خوبه دیگه ..یعنی بد نیست میتونی خیلی جاها بری ... حتی پزشکی هایه تهرانم شاید بری...
/
رازی رو زدی؟>

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما یه چیز گفتی ها.././
دمت گرم مرجع تقلید که نمیشه باهاش شوخی کرد..... خواهش میکنم..... خیلی رو این قضیه حساسم./../لطفا
ندارم فقط برگه چک نویس ها هست...باور کن منظمم...
تابستون کجا میری؟

همین بوده میتونی بری بخونی پستا هستش دیگه.....

مرجع تقلید اینجا کنایه از اواتارت یا اون کسی که تو زندگیت سرمشق قرار میدی...من شوخی نکردم که....

احتمالا میمونم تهران به کارام برسم
شما چطور؟

فاز 4...باجلان

اخراجی موقت
همین بوده میتونی بری بخونی پستا هستش دیگه.....

مرجع تقلید اینجا کنایه از اواتارت یا اون کسی که تو زندگیت سرمشق قرار میدی...من شوخی نکردم که....

احتمالا میمونم تهران به کارام برسم
شما چطور؟

خوب اگه نیست بهش پیام بده././
سرمشق زندگی من امامان معصومن نه اینا.... اینا بزرگانی هستن که به جهانیان خدمت کردن و نوکرشونم هستم.... میگم من خیلی رو مرجع تقلید حساسم .. حتی دوست ندارم شوخی هم کنم .....

راستش نمی دونم ..احتمالا خیلی جاها برم... خیلی هم کار دارم../
کتکت زدن؟؟