رفع غلط املایی اشتباهات برنامه نویسی css html jquery php asp

thankful

عضو جدید
جهت رفع مشکلات برنامه نویسی و طراحی سایت ارزان و زیبا باید در سایت مشکلات و اشتباهات و غلط های املایی کد های اشتباه در css html jquery php asp در طراحی سایت را برطرف کنید.
ابتدا در مرورگر فایر فاکس افزونه FIREBUG را نصب کنید .
روش نصب اسکتنشن در فایرفاکس extensions:
از منوی تولز گزینه اد وانز tools-ad-ons را میزنیم و در بالا سمت راست سرچ میکنیم firebug
از موی ظاهر شده که یک سوسک نارنجی را نشاد داده روی دکمه install کلیلک میکنیم و در همان صفحه میمانیم تا نصب تمام شود
فایر فاکس firefox را میبندیم و دوباره باز میکنیم.
حالا روش تصحیح مشکلات و غلط املایی کد های سایت مشتری با عنوان
رفع غلط املایی کد های اشتباه در css html jquery php asp طراحی سایت
حالا از منوی tools در فایر فاکس firefox گزینه web developer (آموزش وب دولوپر developer) را میزنیم.
در زیر منوی web developer گزینه تاگل تولز را toggle tools کلیک میکنیم.
در صفحه باز شده و در زیر صفحه پنجره ای ظاهر می شود.
حال در آدرس بار آدرس سایتی که طراحی کردیم را می زنیم مثلا من وب سایت وب یار را با عنوان:
طراحی سایت ارزان و زیبا با سئو و امنیت و هاست و دامنه رایگان https://www.webyar.net وارد کردم ،منتظر لود کامل و سریع این سایت شدم.
حالا در زیر در کادر تاگله فایر باگ را می بینید که مشکلات سی اس اس csss و مشکلات اچ تی ام ال html را نمایش میدهد و از انجایی که وب سایتwebyar.net کاملا استاندارد و بهینه سازی شده هیچ اخطاری نمایش نمیدهد.
شما هم میتوانید از اینجا به ما در خواست بدهید تا برایتان وب سایتتان را بهینه و سئو کنیم آن هم با کمترین قیمت بدون دست کاری سایت یا داشتن کد ها و یا نیاز به یوزر و پسورد سایتتان.
منبع : webyar

بالا