استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

amin2x

عضو جدید
یعنی این پاییز اموزشی نمیریم؟!!
نمیدونم ولی من اصلا خوش بین نیستم.خوده گزینش با تمام استعلاماتش تو بهترین حالت 3 ماه طول میکشه.من وقتی عسلویه بودم برا مصاحبه طرف به من گفت 4 ماهه تمومه الان 5 ماه گذشته هیجی به هیجی.کارای اداری همینه دیگه

vahidmanu

عضو جدید

mansour.mm20

عضو جدید

مسئول جذب نيروي انساني مجتمع گاز پارس جنوبي : طراحي نرم افزار ويژه تشريفات استخدام در فرايند جذب 90

مسئول جذب نيروي انساني شركت مجتمع گاز پارس جنوبي در سال 90 با اشاره به طراحي نرم افزار ويژه تشريفات استخدام به برنامه ريزي زنجيره وار و منسجم در تمام مراحل فرايند جذب امسال اشاره نمود.
به گزارش روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي عقيل عمراني خو که از سال 81 به بعد در تمامی جذب های این شرکت فعالیت داشته است با بيان اينكه اين آزمون با استقبال چشمگير متقاضيان خصوصاً در مقاطع تحصیلی کارشناسي و کارشناسي ارشد مواجه گرديد افزود: كل دواطلباني که به صورت اينترنتي در اين مرحله ثبت نام نمودند 37762 نفر بود كه 29929 نفردر آزمون شركت كردند.
وي در ادامه اين گزارش با اشاره به استقبال بسيار خوب فارغ التحصیلان ممتاز اظهار داشت: از ميان ثبت نام کنندگان حدود 550 نفر فارغ التحصيل ممتاز و بقيه داوطلب عادي بودند.
مسئول جذب سال 90 این مجتمع با اشاره به آزمون استخدامي امسال گفت: آزمون استخدامي در تاريخ 6/3/90 و در هفت شهر تهران،اصفهان، تبريز، مشهد، بوشهر، شيراز و اهواز برگزار گرديد.
عمراني خو كل مجوز استخدامي اين شركت در سال 90 را تعداد 652 نفر اعلام نمود که شامل 80 نفر در مقطع تحصيلي دكتري، 97 نفر در مقطع تحصيلي كارشناسي ارشد و 475 نفر در مقطع تحصيلي كارشناسي می باشد.
وي اضافه نمود: اين اولين آزموني بود که بر اساس قوانين و مقررات جديد استخدامي انجام مي شد که با توجه به تغيير ضرايب و اولويت ها، داراي پيچيدگي ها و حساسيت خاصي بود.
عمراني خو در خصوص پذيرفته شدگان آزمون كتبي و مصاحبه فني-تخصصي نيز گفت: از پذيرفته شدگان آزمون کتبي دو برابر ظرفيت آزمون رواشناختي و هوش در تاريخ 10/4/90 در دو شهر بوشهر و تهران بعمل آمد.و پس از آن نیز مصاحبه فني و تخصصي پذيرفته شدگان از تاريخ 19/4/90 لغايت 6/5/90 در دانشكده نساجي دانشگاه امير كبير برگزار گردید.
وي در ادامه با اشاره به تسريع در شروع بکار نفرات خاطر نشان نمود: هماهنگي هاي اوليه با مركز طب صنعتي تهران صورت گرفت تا پس از جمع بندي كميته ها بلافاصله روزانه تعداد 25 نفر را جهت انجام معاينات پزشكي معرفي نمود .
از نکات برجسته اين جذب می توان انجام مراحل تشريفات استخدامي با استفاده از نرم افزار ويژه که توسط مسئول جذب سال 90 این شرکت طراحي و اجرا شده است اشاره نمود که علاوه بر صرفه جويي هاي مالي امکان هر گونه گزارش گيري با صحت و دقت بالارا در حداقل زمان مقدور مي سازد. از دیگر نکات مثبت این جذب حداقل نمودن فاصله بين پايان مصاحبه تا شروع بکار، اخذ شماره کارمندي جهت کارآموزان قبل از شروع دوره آموزشي از تامین نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران، تشکيل پرونده الکترونيکي براي تمامی نفرات پذيرفته شده، تعامل نزديک با واحدهاي ستادي، صدور کارنامه همراه با جزئيات براي نفراتي که نسبت به عدم پذيرش خود اعتراض داشتند؛ مي باشد.
مسئول جذب مجتمع گاز پارس جنوبي در ادامه با اشاره به دوره هاي آموزشي اظهار داشت: تاکنون 395 نفر طي سه مرحله جهت شروع دوره آموزشي معرفي شده اند. دوره اول در تاريخ 9/7/90 در محمودآباد مازندران، دوره دوم در تاريخ 23/7/90 در دانشگاه صنعتي اصفهان، دوره سوم در تاريخ 14/8/90 در مجتمع نفت اصفهان و دوره آموزشي گروه بعدی نيز در دست اقدام مي باشد و انشاء اله تا قبل از پايان سال دوره چهارم نيز شاغل خواهند شد.
عمراني خو در پايان از تمامي افرادي که در فرآيند جذب نيروي انساني اين شرکت در سال 90 نقش داشتند صميمانه تشكر و قدرداني نمود.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ما هنوز تحقیقات هم نیومدن ! نمیدونم چی بگم ! از اینکه تابستون هم تمام بشه و هنوز تو خونه باشم نگرانم :confused:

mansour.mm20

عضو جدید
واسه ما هنوز تحقیقات هم نیومدن ! نمیدونم چی بگم ! از اینکه تابستون هم تمام بشه و هنوز تو خونه باشم نگرانم :confused:

نه بابا به احتمال زیاد تا پاییز اعزام میشیم برای آموزشی. و احتمالا هم گروه بندی بشیم واسه شهرهای مختلف از جمله محمود آباد- اصفهان- شیراز و شاید هم ماهشهر

hadishs

عضو جدید
واقعا هادی؟
پس جرا برا من نیومدن؟
شایدم اومدن من خبر ندارم..

میان. آروم آروم میان!
من بیرون بودم. وقتی رسیدمم محلمون یهو همه ریختن سرم که مبارکه قبول شدی : )))) محله های قدیمی اینش خوبه که همه همدیگه رو میشناسن و اینطور چیزا مخفی نمیمونه :)
اینطور که مشخصه اول تحقیقات محلی، بعد مصاحبه عقیدتی سیاسی و بعد از ماه رمضون هم طب صنعتی داریم.

Yadavaran

عضو جدید
اعاراض به نتایج آزمون شرکت گاز

اعاراض به نتایج آزمون شرکت گاز

[h=3]اعتراض شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت ملی گاز دردست پیگیری است[/h]
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: اعتراض جوانان بوشهری شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز به نتایج این آزمون از سوی نمایندگان این استان دردست پیگیری است.
به گزارش ایرنا دفترنماینده مردم بوشهر،گناوه ودیلم درمجلس شورای اسلامی دربوشهرروز یکشنبه به نقل ازعبدالکریم جمیری اعلام کرد:برای احقاق حق جوانان جوینده کار این استان، مدارک و مستندات پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز را از این شرکت مطالبه کرده ایم.
وی گفت:اشتغال جوانان مهم‌ترین مساله در جامعه است و دولتمردان وظیفه دارند با برنامه‌ریزی دقیق به این مطالبات پاسخ دهند.
جمیری افزود: استان بوشهر قطب بالقوه انرژی کشور است و توان بالایی در جذب نیروی کار برای اجرای پروژه‌های عظیم نفت، گاز و پتروشیمی در گستره این استان دارد.
بازگشت به صفحه آخرین اخبار استخدامی ادارات دولتی استان بوشهر
وی ادامه داد: مصوبه دولت در زمینه اختصاص سهمیه ۵۰ درصدی اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع نفت و گاز این استان به سختی تحقق می‌یابد و توقع ما این است که مسوولان وزارت نفت در پروسه جذب و به‌کارگیری نیرو رضایت‌مندی جوانان استان بوشهر را مدنظر قرار دهند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت:در ارتباط با اعتراض شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در نامه‌ای به وزیر نفت با ابراز گلایه از وضعیت جذب نیروهای بومی خواستار رسیدگی به این وضعیت و احقاق حقوق جوانان استان بوشهر شده‌ایم.
جمیری گفت: در مکاتبه ای که با وزیر نفت انجام گرفت مقرر شد نشستی پیرامون بررسی این موضوع و نتایج آن با وی و معاون وزیر نفت برگزار شود.
برخی جوانان دشتستانی شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز روز با ارسال نامه ای به نماینده ولی فقیه در استان، استاندار بوشهر و نماینده دشتستان درمجلس شورای اسلامی نسبت به رعایت نشدن مصوبه هیات دولت مبنی بر استخدام ۵۰ درصد نیروی بومی استان بوشهر در این آزمون اعتراض کردند.
در این نامه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: ما جمعی از فارغ التحصیلان دشتستانی با وجود قبولی در آزمون کتبی و شرکت در آزمون روانشناختی و مصاحبه حضوری (فنی و تخصصی) استخدامی شرکت ملی گاز در سال ۹۱ که در تهران برگزار شد اما در اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی با وجود بالا بودن ظرفیت پذیرش در حوزه استخدامی، نام هیچ یک از امضا کنندگان این نامه دیده نمی شود.
در ادامه این نامه معترضان به نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی گاز با اشاره به مصوبه هیات دولت مبنی بر سهمیه ۵۰ درصدی نیروی بومی استان بوشهر در جذب و استخدام نیرو در طرح ها، تاسیسات و شرکت های نفت وگاز، بی توجهی به این مصوبه را عامل اصلی عدم پذیرش خود در این آزمون می دانند.
امضا کنندگان این نامه که تعدادشان به ۷۰ نفر می رسد افزودند: به نظر می رسد که حقی از فرزندان تحصیل کرده واجد شرایط این دیار به صورت قطعی ضایع شده و از مسوولان عاجزانه می خواهیم این موضوع را به صورت جدی پیگیری کنند.
رونوشت این نامه به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس؛ شرکت گاز استان بوشهر؛ دفتر امام جمعه شهر برازجان و فرمانداری شهرستان دشتستان نیز ارسال شده است.
شرکت ملی گاز ایران در اسفندماه سال ۱۳۹۱ برای تأمین نیروی انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی درعسلویه، شرکت‌های پالایش گاز بید بلند، سرخون و قشم، شهید هاشمی‌نژاد، فجرجم بوشهر و شرکت‌های گاز استان‌های ایلام، بوشهر، خوزستان، سیستان و بلوچستان و شرکت انتقال گاز ایران (مناطق عملیاتی ۲، ۵، ۶، ۷، ۸ و ۹) اقدام به برگزاری آزمون برای جذب نیرو کرده بود.
آقاجان این بوشهریها اعتراض کردند فکر کنم می خاندتا مثل سال 90 اعتراض کنند خوووووو

Yadavaran

عضو جدید
تخقیقات محلی

تخقیقات محلی

واقعا هادی؟
پس جرا برا من نیومدن؟
شایدم اومدن من خبر ندارم..
آقا جان هفته قبل هم برای من آمده بودند نحقیقات . واسه شما هم می آیند نباید عجله کرد خووو.
درضمن من زنگ زدم شرکت گاز بیدیلند گفتند تا آخر ماه دعوت نامه رسمی براتون می فرستیم . خوووووو

hadishs

عضو جدید
آقا جان هفته قبل هم برای من آمده بودند نحقیقات . واسه شما هم می آیند نباید عجله کرد خووو.
درضمن من زنگ زدم شرکت گاز بیدیلند گفتند تا آخر ماه دعوت نامه رسمی براتون می فرستیم . خوووووو

دعوت نامه برای چی؟ گزینش؟
در ضمن تو که نباید نگران اعتراض بوشهری ها باشی. حتی اگه بر فرض اعتراضشون جواب هم بده و همه رو دوباره بخوان بررسی کنن (که نمیکنن) مشکلی برات پیش نمیاد. بیدبلند مال خوزستانه :)

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان من پول ندارم جوجه گنجشگ بخرم خو قربانی کنم تا الان هم نزدیکه 100 جلد انواع کتاب فروختم خووو. راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو .

Yadavaran

عضو جدید
صفحه اصلي>خبرها>خبرهاي داخلي
اعلام جزئيات جذب نيروي انساني بومي استان بوشهر در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، جزئیات جذب نیروی انسانی بومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس امیری با اعلام جزئیات جذب نیروی انسانی بومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان بومی استان بوشهر در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران به تفکیک مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب 2135، 2241 و 126 نفر بوده است که پس از اعلام نتیج و انجام مصاحبه های علمی و تخصصی 102 نفر در مقطع کاردانی، 135 نفر در مقطع کارشناسی و 34 نفر در مقطع کارشناسی در مرحله نهایی قبول شده اند.
وی در ادامه اعلام کرد: جذب نيروي انساني به استناد ضوابط ومعيارهاي انتخاب و استخدام نيروي انساني در صنعت نفت با فراخوان عمومي و برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه علمي، گزينش و طب صنعتي و ايجاد فرصت عادلانه و برابر بين داوطلبان واجد شرايط و بهره‌مندي متقاضيان بومي از امتيازات مربوطه و تقليل شرط سني و معدل و همچنين اختصاص سهميه‌هاي بومي، 5% ايثارگران و 25% بنياد شهيد صورت پذيرفته و با توجه به اختصاص سهميه بومي استان بوشهر (در مقاطع تحصيلي كارداني 70% ، كارشناسي 60% ، و كارشناسي ارشد 50%) در مجوزهاي استخدامي ، متقاضيان بومي حسب تعداد مجوز صادره در سهميه بومي به ترتيب مجموع امتيازات مكتسبه (آزمون و مصاحبه) منظور شده و باقيمانده نفرات بومي نيز با سهميه سايرين لحاظ شده اند.
امیری در ادامه افزود: براساس تصويبنامه شماره31623/ 48018 مورخ 20/2/91 هيأت محترم وزيران مقرر گرديده، در مواردي كه جذب نيروي انساني در منطقه عسلويه باشد علاوه بر داوطلبان بومي استان بوشهر، اهالي ساكن (به موجب محل تولد يا محل اخذ ديپلم) در شعاع يكصد و پنجاه (150) كيلومتري عسلويه (در محدوده استان هاي هرمزگان و فارس) بعنوان نيروي بومي در سهميه استان بوشهر لحاظ شود که در این آزمون نیز به همین منوال عمل شده است.
وی خاطر نشان کرد: به موجب دستور‌العمل و ضوابط استخدام در صنعت نفت در مصاحبه هاي علمي كسب حداقل 40 از 100 نمره بخش مصاحبه الزامي بوده و كمتر از آن براي كليه نفرات به منزله عدم پذيرش نهائي متقاضي تلقي مي‌شود و از طرفي انتخاب قبول شدگان نهائي نيز براساس مجموع نمرات كسب شده در مرحله آزمون كتبي، بخش مصاحبه حضوري فني و تخصصي و امتيازات ويژه مي‌باشد.
شايان ذكر است شرکت ملی گاز ایران همواره در جذب هاي نيروي انساني خود به منظور تأمين نيازمنديهاي نيروي انساني، از نفرات بومي (در صورت وجود) واجد شرايط، با حداكثر تلاش، نهايت مساعدت را بعمل آورده است.
جدول آمار مجوز جذب نیروی انسانی شركت مجتمع گاز پارس جنوبی در جذب اخیر شرکت ملی گاز ایران در زیر آمده است.
جذب شركت مجتمع گاز پارس جنوبي / سال 92 – 91
مقطع تحصيلي
نياز كل
سهميه 25% بنيادشهيد
سهميه 5% ايثارگران
مانده از كل مجوز
درصد بومي
نياز بومي
تعداد شركت كننده بومي در مرحله آزمون
تعداد مصاحيه شده بومي در چند برابر ظرفيت
تعداد قبولي نهائي بومي
كارداني
207​
52​
11​
144​
70​
102​
2135​
199​
102​
كارشناسي
322​
81​
17​
224​
60​
136​
2241​
267​
135​
كارشناسي ارشد
170​
41​
12​
117​
50​
60​
126​
51​
34​

* توضیح اینکه عدم تكميل ظرفيت نياز بومي در مقطع كارشناسي ارشد به دليل عدم وجود داوطلب بومي در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد مهندسي برق قدرت، كارشناسي ارشد مهندسي كامپيوتر نرم افزار و كارشناسي ارشد مهندسي كامپيوتر معماري مي باشد.

hadishs

عضو جدید
خداییش راست میگی؟!!
چرا واسه من نمیان !! :cry:

میان، دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره. مهم اینه که دارن کار میکنن.
با اون خبری هم که علی کنکوری گذاشت مشخص شد که بوشهری ها هم بیخودی داشتن شلوغش میکردن. ایشالا شنبه بیاد، قضیه بیشتر مشخص میشه

وحیدوحید

عضو جدید
صفحه اصلي>خبرها>خبرهاي داخلي
اعلام جزئيات جذب نيروي انساني بومي استان بوشهر در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، جزئیات جذب نیروی انسانی بومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس امیری با اعلام جزئیات جذب نیروی انسانی بومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان بومی استان بوشهر در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران به تفکیک مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب 2135، 2241 و 126 نفر بوده است که پس از اعلام نتیج و انجام مصاحبه های علمی و تخصصی 102 نفر در مقطع کاردانی، 135 نفر در مقطع کارشناسی و 34 نفر در مقطع کارشناسی در مرحله نهایی قبول شده اند.
وی در ادامه اعلام کرد: جذب نيروي انساني به استناد ضوابط ومعيارهاي انتخاب و استخدام نيروي انساني در صنعت نفت با فراخوان عمومي و برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه علمي، گزينش و طب صنعتي و ايجاد فرصت عادلانه و برابر بين داوطلبان واجد شرايط و بهره‌مندي متقاضيان بومي از امتيازات مربوطه و تقليل شرط سني و معدل و همچنين اختصاص سهميه‌هاي بومي، 5% ايثارگران و 25% بنياد شهيد صورت پذيرفته و با توجه به اختصاص سهميه بومي استان بوشهر (در مقاطع تحصيلي كارداني 70% ، كارشناسي 60% ، و كارشناسي ارشد 50%) در مجوزهاي استخدامي ، متقاضيان بومي حسب تعداد مجوز صادره در سهميه بومي به ترتيب مجموع امتيازات مكتسبه (آزمون و مصاحبه) منظور شده و باقيمانده نفرات بومي نيز با سهميه سايرين لحاظ شده اند.
امیری در ادامه افزود: براساس تصويبنامه شماره31623/ 48018 مورخ 20/2/91 هيأت محترم وزيران مقرر گرديده، در مواردي كه جذب نيروي انساني در منطقه عسلويه باشد علاوه بر داوطلبان بومي استان بوشهر، اهالي ساكن (به موجب محل تولد يا محل اخذ ديپلم) در شعاع يكصد و پنجاه (150) كيلومتري عسلويه (در محدوده استان هاي هرمزگان و فارس) بعنوان نيروي بومي در سهميه استان بوشهر لحاظ شود که در این آزمون نیز به همین منوال عمل شده است.
وی خاطر نشان کرد: به موجب دستور‌العمل و ضوابط استخدام در صنعت نفت در مصاحبه هاي علمي كسب حداقل 40 از 100 نمره بخش مصاحبه الزامي بوده و كمتر از آن براي كليه نفرات به منزله عدم پذيرش نهائي متقاضي تلقي مي‌شود و از طرفي انتخاب قبول شدگان نهائي نيز براساس مجموع نمرات كسب شده در مرحله آزمون كتبي، بخش مصاحبه حضوري فني و تخصصي و امتيازات ويژه مي‌باشد.
شايان ذكر است شرکت ملی گاز ایران همواره در جذب هاي نيروي انساني خود به منظور تأمين نيازمنديهاي نيروي انساني، از نفرات بومي (در صورت وجود) واجد شرايط، با حداكثر تلاش، نهايت مساعدت را بعمل آورده است.
جدول آمار مجوز جذب نیروی انسانی شركت مجتمع گاز پارس جنوبی در جذب اخیر شرکت ملی گاز ایران در زیر آمده است.
جذب شركت مجتمع گاز پارس جنوبي / سال 92 – 91
مقطع تحصيلي
نياز كل
سهميه 25% بنيادشهيد
سهميه 5% ايثارگران
مانده از كل مجوز
درصد بومي
نياز بومي
تعداد شركت كننده بومي در مرحله آزمون
تعداد مصاحيه شده بومي در چند برابر ظرفيت
تعداد قبولي نهائي بومي
كارداني
207​
52​
11​
144​
70​
102​
2135​
199​
102​
كارشناسي
322​
81​
17​
224​
60​
136​
2241​
267​
135​
كارشناسي ارشد
170​
41​
12​
117​
50​
60​
126​
51​
34​

* توضیح اینکه عدم تكميل ظرفيت نياز بومي در مقطع كارشناسي ارشد به دليل عدم وجود داوطلب بومي در مقاطع تحصيلي كارشناسي ارشد مهندسي برق قدرت، كارشناسي ارشد مهندسي كامپيوتر نرم افزار و كارشناسي ارشد مهندسي كامپيوتر معماري مي باشد.

طبق این جدول اگه همه ی سهمیه ها مثل بومی و شهدا و... رو از اون 322 نفری که مورد نیاز بوده کم کنیم میمونه 88 نفر و اگر در حالت خوش بینانه بگیم تعداد مهندسی شیمی ای که مورد نیاز هست نصف این 88 نفر بوده (که فکر کنم از نصف هم کمتر بوده) پس 44 نفر مهندسی شیمی بدون سهمیه میتونستن قبول بشن! یعنی من و کسانی که مثل من هستن (مثل رامین یا حامد) تونستیم کار خیلی خفنی انجام بدیم و قطعا خدا هم خیلی خیلی بهمون حال داده!
خلاصه من به دوستانی که جز این 44 نفر هستن یه تبریک خیلی خیلی ویژه عرض میکنم!:D

آخرین ویرایش:

sandis

عضو جدید
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :biggrin:
بسی خندیدیم با این آمارشون خدا وکیلی اینا بوشهری ها رو چیز فرض کردن الان ؟
:confused:
یه جمع بندی ساده بزنی کل بومی که امسال جذب شده میشه 699 نفر من شمردم 716 نفر قبوش شده تو این لیستی که تو سایت زده هست حالا فرض کنیم 200 نفر هم از سهمیه ها اسمشون تو لیست نباشه میشه 516 نفر یعنی از کل این اسامی که زده شده 516 نفر اسمشون تو لیست هست که بومی بوشهر هستند و مابقی از شهرهای دیگه و قبولی مناطق گازی و یا پالایشگاه های دیگه هستند
خوب شما ها که اینقدر آمار دقیق از پارس جنوبی دارین چرا اسم شهرهای افراد رو جلو اسمشون نمی نویسین
:que:

وحیدوحید

عضو جدید
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :biggrin:
بسی خندیدیم با این آمارشون خدا وکیلی اینا بوشهری ها رو چیز فرض کردن الان ؟
:confused:
یه جمع بندی ساده بزنی کل بومی که امسال جذب شده میشه 699 نفر من شمردم 716 نفر قبوش شده تو این لیستی که تو سایت زده هست حالا فرض کنیم 200 نفر هم از سهمیه ها اسمشون تو لیست نباشه میشه 516 نفر یعنی از کل این اسامی که زده شده 516 نفر اسمشون تو لیست هست که بومی بوشهر هستند و مابقی از شهرهای دیگه و قبولی مناطق گازی و یا پالایشگاه های دیگه هستند
خوب شما ها که اینقدر آمار دقیق از پارس جنوبی دارین چرا اسم شهرهای افراد رو جلو اسمشون نمی نویسین
:que:

مشکل دقیقا از اونجایی شروع میشه که 102+135+34 برابر میشه با 271 نفر البته عدد 699 هم جای بسی تامل داره ;)

Saeed_kh

عضو جدید
خوب این که 50% بومی که تصویب دولت بوده رعایت نشده!!!

271 بومی از سه مقطع و کل پذیرفته شدگان 716 خوب حالا 50% کجاش بود؟!!!

وحیدوحید

عضو جدید

مهندس یه ضرب و تقسیم خیلی ساده اس!
70 درصد 144 نفر میشه 100.8 و تعداد قبولی کاردانی شده 102 نفر
60 درصد 224 نفر میشه 134.4 و تعداد قبولی کارشناسی شده 135 نفر
50 درصد 117 نفر میشه 55.5 و تعداد قبولی کارشناسی ارشد شده 34 نفر که احتمالا در این مقطع داوطلب ها حداقل شرایط لازم رو توی مصاحبه که همون 40 درصد هست رو بدست نیاوردن

hadishs

عضو جدید

خیلی جالبه تا حالا میگفتی 90 درصد قبول شده ها تو آزمون کتبی رو تو مصاحبه رد کردن. الان داری به آمار روشن و مشخص گیر میدی؟ همیشه همینطور بوده که اول 25 درصد شهدا و 5 درصد جانبازا رو جدا میکنن و بعد از باقی مونده بقیه سهمیه ها رو اعمال میکنن.

sandis

عضو جدید
داداش سعید بهتره شکست رو بپذیری داداش با این آماری که اعلام شد حقیقت معلوم شد. پس دیگه نه خودتو سبک کن نه آبروی استان رو ببر. چون فقط خودتو عذاب میدی

داداش سعید کیه عزیزم ؟ شکست ؟ کسی شکست نخورده ایشون در رقابتی نابرابر پیروز نشده حقیقت چی معلوم شد ؟ اولن این رو به شما بگم من خودم قبول شدم . آبروی استان؟! آبروی استان رو یکی مثل شما میبره که که به جای اینکه بیای دنبال حق همشهریات اینجا فقط حمایت از افراد دیگه می کنی معلومه تا موقعی که افراد اینجوری طرز فکرشون باشه بوشهر به هیچ جا نمی رسه 22 سالته الان داری میری سر کار اگه 27 28 سالت بود ببینم بازم اینجوری حرف می زدی شما با سهمیه قبول شدی با سهمیه سربازیت رو گرفتی بعد یه جوری صحبت می کنی یکی نفهمه میگه شما علم غیب داشتی چشم بسته سوالات رو جواب دادی

آخرین ویرایش:

mansour.mm20

عضو جدید
داداش سعید کیه عزیزم ؟ شکست ؟ کسی شکست نخورده ایشون در رقابتی نابرابر پیروز نشده حقیقت چی معلوم شد ؟ اولن این رو به شما بگم من خودم قبول شدم . آبروی استان؟! آبروی استان رو یکی مثل شما میبره که که به جای اینکه بیای دنبال حق همشهریات اینجا فقط حمایت از افراد دیگه می کنی معلومه تا موقعی که افراد اینجوری طرز فکرشون باشه بوشهر به هیچ جا نمی رسه 22 سالته الان داری میری سر کار اگه 27 28 سالت بود ببینم بازم اینجوری حرف می زدی شما با سهمیه قبول شدی با سهمیه سربازیت رو گرفتی بعد یه جوری صحبت می کنی یکی نفهمه میگه شما علم غیب داشتی چشم بسته سوالات رو جواب دادی
شما اگه قبول شدی به چی اعتراض داری پس؟
من میگم وقتی شرکت گاز اعلام کرده الان تعداد نفراتو ومشخص شده سهمیه ها دیگه چرا باز اعتراض میکنید؟
اگه اسم تک تک این 70-60-50 درصد بومی رو رو سایت بزارن بازم شما اعتراض میکنید.
بابا شرکت پارس جنوبی وقتی میگنه 60 درصد فقط بومی 40 درصد مابقی
و به وعده اش هم تا نسبت زیادی عمل کرده دیگه تقصیر اونی که از اصفهان و تهران و... چیه. تقصیرشون اینه که با کل کشور واسه چهل درصد جنگیدن قبول شدن. شما با اینکه 60 درصد داشتین فقط تو استان بوشهر نتونستید موفق بشید؟. بابا یکمم انصاف داشته باشید فرض کنید اهل اصفهان بودید بازم این حرفا رو میزدید .
همه ما هموطن هستیم نباید اینقد خودخواه باشیم
.

mansour.mm20

عضو جدید
عزیزم با بحث کردن تو این تالار مشکل بیکاری استان حل نخواهد شد. اتفاقا شما با این حرفای تند و نژاد پرستانتون بیشتر استان بوشهر رو یک مشت آدم مهمان ستیز نشان میدید

بالا