تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soh-rab

عضو جدید
خب یه وقتی شد من یه کاری کردم
این کار مال تحلیل سایت یه کارخونه هست که توی معمار 46 بود و نفر اول شده بود دوتا دیاگرام توی پلان و مقطع هم براش کشیدم

DSC04246.jpg

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خسته نباشي عارفه جان كارتو دقيق نگا ميكنم ببينم چه كردي دختر
فقط لطف كن وقتي عكس ميگيري دوربين رو عمود كني به كاغذ
ممنون

مرسی عزیزم وقت نزار چون امروز به استاد نشونش دادم کاملا با خاک یکسان شدم....:redface:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

arefeh

کاربر ممتاز
خب چی گفت که شما خاک شدی؟

براتون تا شب ایرادایی م گفته رو میزارم...اما چیزهایی ک الان یادمه گفت از رنگ جیغ استقاده نشه و کف سازی هم به نقطه گریز نرفته...کلا دوباره کار رو انجام میدم و اوکی رو گزفتم مجدد میزارم که با این کار هم مقایسه می کنید شاید به دردتون خورد...
البته خودم هم فهمیدم چون الکی کل زمانمو گذاشتم رو فکر کردن آخرشم نتونستم اون چیزی ک مد نظر بود رو رو کار بریزم....

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
اره خيلي خوبه اگه كركسيونتو بنويسي برامون

راستی عزیزم در رابطه با ورک شاپ مرکز معماری اون 14 روز از استادم پرسیدم گفت همه 14 روز خودم نیستم اما شکوهی و اون خانم هم هستند ک بد نی کارتو کرکسیون کنند و اینکه گفت اگه می خوای کار خوب تحویل بدی میومدی مشهد چون همه دانشجوهاش دست قوی دارند...قرار شد برم فعلا تهران و یعد با مرکز صحبت کنند اگه قبول کردند چند روز آخر هم مشهد برم.:)
خدا خیرش بده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
پلان سفارت ياران در بانكوك كار ميرميرانو ميخام
كسي داره؟

ArchiTech

عضو جدید
راستی عزیزم در رابطه با ورک شاپ مرکز معماری اون 14 روز از استادم پرسیدم گفت همه 14 روز خودم نیستم اما شکوهی و اون خانم هم هستند ک بد نی کارتو کرکسیون کنند و اینکه گفت اگه می خوای کار خوب تحویل بدی میومدی مشهد چون همه دانشجوهاش دست قوی دارند...قرار شد برم فعلا تهران و یعد با مرکز صحبت کنند اگه قبول کردند چند روز آخر هم مشهد برم.:)
خدا خیرش بده
زمانش کی؟ ثبت نامش چجوریه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اقا خانوم هيچكس سوالاي پارسال ايوانخانه رو ندارههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

misa001

عضو جدید
اقا خانوم هيچكس سوالاي پارسال ايوانخانه رو ندارههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم میخوااااااااااااام...ب دوستان پارسالم دسترسی ندارم وگرنه تاحالا گذاشته بودمشون........

من کلاس اسکیسشونو می رم البته برای کنکور ک نیس ولی کلن خییییییییییلی خوبه حقیقتا آدم یه سروگردن بیشتر از بقیه می فهمه در انتهای کلاسا! نمی خام تبلیغ کنم ولی برای من خوب بود چون یه دید کلی بهم داد و کمک کرد آموخته هامو جمع و جور کنم
کسی از کلاسای دکتر صدیق خبر نداره؟
خوبه؟

jon_sina

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید :D
من هم اگه شد کارهامو میزارم نظر بدین.
با آرزوی موفقیت

arefeh

کاربر ممتاز
IMG_5429.jpg

برج نگهبانی در جنگل های گلستان

لطفا نظر بدید ...زمان گرفتم 4 ساعت...زمان اسکیس ارشد هم 4 ساعته؟

پیوست ها

• IMG_5430.jpg
    IMG_5430.jpg
    48.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه سئوال.من کلاس و اینا نمیرم...یعنی میخوام ها ولی نمیتونم......یه سئوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنین.........واسه پلان واسه اینکه تناسبات رعایت باشه احتیاج به شبکه بندی داریم....من با گونیا میکشم که وقتمو خیلی میگیره.....شما وسیله ای چیزی سراغ ندارین.مثلا نوع خاص از خط کش.....فک کنم یه همچین چیزی دیدم تو باشگاه ولی یادم نیس کجا بود

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چند وقت پیش رفتم چند تا کتاب خریدم چشمم به یه کتاب تازه از صدیق افتاد که پلانهای زیادی توش تجزیه تحلیل کرده بودند........فک کنم مفید باشه.....برا همتون دعا میکنم

presante

عضو جدید
بچه ها یه سئوال.من کلاس و اینا نمیرم...یعنی میخوام ها ولی نمیتونم......یه سئوال واسم پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنین.........واسه پلان واسه اینکه تناسبات رعایت باشه احتیاج به شبکه بندی داریم....من با گونیا میکشم که وقتمو خیلی میگیره.....شما وسیله ای چیزی سراغ ندارین.مثلا نوع خاص از خط کش.....فک کنم یه همچین چیزی دیدم تو باشگاه ولی یادم نیس کجا بود

سلام.....از برگه شطرنجی استفاده کن....برگه شطرنجی رو بزاز زیر پوستی, پلانو بکش, بعد به برگه معمولی منتقل کن

presante

عضو جدید
بچه ها چند وقت پیش رفتم چند تا کتاب خریدم چشمم به یه کتاب تازه از صدیق افتاد که پلانهای زیادی توش تجزیه تحلیل کرده بودند........فک کنم مفید باشه.....برا همتون دعا میکنم

خوب اسمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.....از برگه شطرنجی استفاده کن....برگه شطرنجی رو بزاز زیر پوستی, پلانو بکش, بعد به برگه معمولی منتقل کن
آخه میخوام خودشبکه هم تو شیتم موجود باشه.............به نظر من جدا از مسائل مفهومی اسکیس یه بخشی هم برا یه سری تکنیک کاربردی سر جلسه بزارین که بچه ها وقت کم نیارن......مثل برچسب زدن رو ماژیکا...

presante

عضو جدید
آخه میخوام خودشبکه هم تو شیتم موجود باشه.............به نظر من جدا از مسائل مفهومی اسکیس یه بخشی هم برا یه سری تکنیک کاربردی سر جلسه بزارین که بچه ها وقت کم نیارن......مثل برچسب زدن رو ماژیکا...

گویا راهکارهای خوبی بلدی....ممنون میشیم اگه چند تاشونو بگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.