گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alidodar1

عضو جدید

کارنامه نفر اول کنکور ارشد برق 92 مهندس علی مهرپویا

زبان 5 %
ریاضی
75 %
مدار
91 %
کنترل
33 %
سیگنال
91 %
الکترونیک100 %
الکترومغناطیس54 %

چه کرده تو مدار وسیگنال و االکترونیک :eek: واقعلا گل کاشته به نظر من که با اختلاف زیاد نفر اول شده ، بچه ها خودتون رو گم نکنید :smile: مخصوصا الکترونیکیا و مخابراتیها ، شما هم میتونید ;) ، چون تعداد اونایی که همچین درصدی رو زدن فک نکنم به انگشتای یه دست هم برسه .

منبع

خیلی عجیبه..
ایشون کارشناسی در دانشگاه شریف بودن و با توجه به اینکه اونجا اکثر رفرنس ها انگلیسی معرفی میشه درصد زبانشون واقعا جای تعجب داره!
البته زبان مهمه ولی اونقدر که حیاتی باشه نه! به عنوان مثال مهندس تقدسی از اساتید برتر سیگنال هم از رتبه های برتر کنکور ارشد هستن ولی اونطور که خودشون میگن از بچگی از زبان بیزار بودن و تا الان هم نتونستن ارتباط خوبی با زبان داشته باشن و تو کنکور دکتری مخابرات سیستم پارسال زبان رو بسیار پایین زدن!

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
خیلی عجیبه..
ایشون کارشناسی در دانشگاه شریف بودن و با توجه به اینکه اونجا اکثر رفرنس ها انگلیسی معرفی میشه درصد زبانشون واقعا جای تعجب داره!
البته زبان مهمه ولی اونقدر که حیاتی باشه نه! به عنوان مثال مهندس تقدسی از اساتید برتر سیگنال هم از رتبه های برتر کنکور ارشد هستن ولی اونطور که خودشون میگن از بچگی از زبان بیزار بودن و تا الان هم نتونستن ارتباط خوبی با زبان داشته باشن و تو کنکور دکتری مخابرات سیستم پارسال زبان رو بسیار پایین زدن!
احتمالا زمان کم آوردن برای زدن تستهای زبان

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خیلی عجیبه..

دوست من ایشون که اینهمه رتبه هاشون بالاس.نشون میده دونه دونه سوالارو حل کردن دیگه فک نمیکنم وقتی واسه زبان بمونه. ما که خودمون میخوایم یه 40 درصد توی هرکدوم بزنیم وقت کم میاریم چه برسه به ایشون که همه سوالارو جواب دادن :biggrin:

ولی در کل درصداش بد نیس بالاخره تلاششو کرده همینقدر تونستی از جواب دادن به سوالا بربیاد :D

hmdelectron

عضو جدید
سلام دوستان
حالتون خوبه؟
بنده از سال 86 از درس و کنکور فاصله گرفتم
الان هم بیشتر تو محیط کار هستم
اگه امکانش هست یکی رفرنسها و جزوات برتر کنکور رو معرفی کنه تا اگه تونستم تهیه کنم
اگه کسی هم این جزوات رو داره حاضرم با قیمت خوب ازشون بخرم
با تشکر

داوود خطر

عضو جدید
سلام
دوسنان کسی در مورد ازمون MCHE اطلاعی داره . سطح ازمون در حد upper_ intermediate هست یا Advanc
ایا خوندن کتاب 1100 پیشنهاد می شه یا با لغات 504 و essential for toefl می تونیم از پس لغات بر بیایم .
برای گرامر هم نمی دونم تا چه حدی باید بلد بود . اگر امکان داره راهنمایی کنید .
دوستان ازمون تولیمو راحتر هست یا MCHE
نزدیک ترین ازمون برج 5 هست . دوستان این ازمون در 99 درصد دانشگاه ها برای مقطع دکتری قابل پذیرش هست . قیمت ازمون هم خیلی مناسبه 50 تومن . فقط می دونم نمره منفی نداره و 50 از 100 بیاری قبولی .

sahacole

عضو جدید
سلام به دوستان
دوستان برای من یه سوال پیش اومده
تقریبا منابعی که همه معرفی می کنند یکی هست فقط شاید در بعضی جاها با یه خورده اختلاف نظر روبرو شویم

معادلات : بیشتریا میگن دکتر معتقدی ،مهندس کریمی و آقاسی ، ولی میگن جزوه معتقدی بخون تست کریمی بزن
ریاضی مهندسی :دکتر معتقدی ، کریمی ، مومن زاده باز میگن از روی معتقدی بخون از روی کریمی تست بزن
آمار : چون بیشتریا میگن یک و تا سوال بیشتر نیست وقت نذار خواستی طورانی پارسه
مدار : ماشاالله زیاد شده منابع ،میگن پارسه برای ضعیف ها و یا مدرسان شریف ،البته کتاب زرگر هم برای ضعیف ها و متوسط ها بعدش کتاب تست تقوی راهیان ارشد
کنترل : همه که میگن جدیدا امین رضایی پوران بعدش تقوی راهیان
سیگنال : مومن زاده ، ولی باز الان کتاب تقدسی هم میگن خوبه
الکترونیک : دیگه بیشتریا میگن اسلام پناه الکترونیک یک رو راهیان ارشد و الکترونیک دو رو هم نصیر چاپ کرده
الکترومغناطیس : برای شروع میگن پارسه ولی باز میان جهش دکتر طاهری رو هم میگن
ماشین : حلم زاده پوران و پژمانفر مدرسان و به نظرم نشر آهنگ و کتاب پردازش هم هست
بررسی : هم حلم زاده پوران نشر آهنگ و کتاب بررسی پردازش هم هست
زبان : همه دیگه پارسه دکتر مظفری رو میگن

تازه بماند بعضیها میگن جزوه این اساتید رو هم تهیه کن یا داریم میخونیم
مگه چیزی که توی جزوه به لحاظ درسی میگن با کتاب تفاوت خیلی زیادی داره که بعضی ها جزوه رو هم تهیه می کنید ، چون بعضی از دوستان میگن توی جزوه همون چیزایی رو که توی کتاب هست گفته میشه ( منظور جزواتی هست که توی کلاس کنکور گفته میشه ) چون بعضی از دوستان میگن خود استاد گفته کتاب رو بخونید چون کلاس برای کسی هست که وقت نداره یا نمیدونم دلایل دیگه

من کلا گیج شدم این ترافیک جزوه و کتاب برای چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما میگید هر کسی با یک کتاب راحت هست من از اول این تاپیک رو خوندم ولی خوب منابع بیشتریا مشترک بوده پس چرا هی منابعی که معرفی میشه تکرار میشه ولی باز دنبال یه چیز دیگه هستیم !!!!!!!!!!
راستی کتاب ها هم که خالی از غلط و اشتباه تایپی نیستند و این خودش یک مشکل ایجاد میکنه چون شاید یه وقت متوجه نشیم که جواب درست کدوم بوده و کدوم راه حل درست بوده

من یکسال یه خورده بیشتر هست فارغ التحصیل شدم و دیگه لای هیچ کتابی رو باز نکردم ولی مطالب رو وقتی می بینم یه ذهنیتی از مطالب دارم و اینکه مبنای درسی هم ضعیف گذاشتم دلیلش هم این هست توی دانشگاهی که درس خوندم مثلا از هشت سر فصلی که برای ریاضی مهندسی باید گفته بشه فقط من سه فصل رو توی دانشگاه درس گرفتم و بقیه اش به قول خودمونی فاکتور گرفته شده و تدریس نشده

به لحاظ مالی هم نمیتونم برای رفتن به کلاس هزینه ای کنم فقط میتونم کتاب تهیه کنم چون به هر حال فکر کنم پول یک کلاس حدود 200 تومانی در بیاد ولی خرید تقریبی 6 یا 8 تا کتاب 150 تومان بشه البته به نظرم

اگه هم لازم باشه چطوری میتونم جزوه اساتید رو تهیه کنم باید بیام تهران یا نه ؟؟؟؟؟

دوستان یه نظر جامع بدن که چه کنم بهتر هست در زمینه تهیه کتاب و جزوه و برنامه ریزی و هنوز هم شروع نکردم برای خوندن ارشد
گرایشم هم قدرت بوده و میخوام همین رو ادامه بدم

میگن آدم به امید زنده هست ولی با این چیزایی که گفتم چقدر امید داشته باشم که به روش به قول پیام نوری ها خودخوان نتیجه مطلوب کسب کنم ( نتیجه مطلوب من هم قبولی در یکی از دانشگاههای تهران هست )

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان
حالتون خوبه؟
اگه امکانش هست یکی رفرنسها و جزوات برتر کنکور رو معرفی کنه تا اگه تونستم تهیه کنم
با تشکر

توی صفحات قبلی همین تاپیک پاسخ می گیرید

alidodar1

عضو جدید
دوست من ایشون که اینهمه رتبه هاشون بالاس.نشون میده دونه دونه سوالارو حل کردن دیگه فک نمیکنم وقتی واسه زبان بمونه. ما که خودمون میخوایم یه 40 درصد توی هرکدوم بزنیم وقت کم میاریم چه برسه به ایشون که همه سوالارو جواب دادن :biggrin:

ولی در کل درصداش بد نیس بالاخره تلاششو کرده همینقدر تونستی از جواب دادن به سوالا بربیاد :D

درسته ولی سوالای لغت زبان برعکس سوالای متون تخصصی اصلا احتیاجی به فکر کردن نداره مخصوصا سوالای لغت امسال که از این آبکی تر نمیشد بدن!

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
حالتون خوبه؟
با تشکر
بنظر من کتابهایی که الان هست کاملتر از جزوهاست
برای شروع این کتاب ها رو پیشنهاد میدم:
ریاضی مهندسی:راهیان ارشد
معادلات:کریمی
مدار:زرگر
الکترونیک:اسلام پناه
کنترل:رضایی
سیگنال:مومن زاده

hmdelectron

عضو جدید
بنظر من کتابهایی که الان هست کاملتر از جزوهاست
برای شروع این کتاب ها رو پیشنهاد میدم:
ریاضی مهندسی:راهیان ارشد
معادلات:کریمی
مدار:زرگر
الکترونیک:اسلام پناه
کنترل:رضایی
سیگنال:مومن زاده

ممنونم خانم مهندس

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنونم جناب مهندس

یه توصیه در مورد معادلات به دوستان . حتما حتما واسه شروع از جزوه معتقدی که در سایت اقا احسان هست استفاده کنید و به هیچ عنوان از درسنامه کتاب کریمی استفاده نکنید . به خاطر اینکه معادلات به این سادگیو میکنه یه کوه . من 2 دور جزوه معتقدی رو خوندم یه سری هم تست از کتاب کریمی ( که پر توش اشتباه تایپیه ) و معتقدی زدم و بعدش تونستم تستایه امسال و سال گذشته معادلاتو راحت حل کنم . الانم دارم باز واسه دور سوم و چهارم جزوه رو میخونم بعد اون دوباره تست . و بعد اونم باز همین روالو ادامه میدم

arash250

عضو جدید
سلام به دوستان
دوستان برای من یه سوال پیش اومده
تقریبا منابعی که همه معرفی می کنند یکی هست فقط شاید در بعضی جاها با یه خورده اختلاف نظر روبرو شویم
معادلات : بیشتریا میگن دکتر معتقدی ،مهندس کریمی و آقاسی ، ولی میگن جزوه معتقدی بخون تست کریمی بزن
ریاضی مهندسی :دکتر معتقدی ، کریمی ، مومن زاده باز میگن از روی معتقدی بخون از روی کریمی تست بزن
آمار : چون بیشتریا میگن یک و تا سوال بیشتر نیست وقت نذار خواستی طورانی پارسه
مدار : ماشاالله زیاد شده منابع ،میگن پارسه برای ضعیف ها و یا مدرسان شریف ،البته کتاب زرگر هم برای ضعیف ها و متوسط ها بعدش کتاب تست تقوی راهیان ارشد
کنترل : همه که میگن جدیدا امین رضایی پوران بعدش تقوی راهیان
سیگنال : مومن زاده ، ولی باز الان کتاب تقدسی هم میگن خوبه
الکترونیک : دیگه بیشتریا میگن اسلام پناه الکترونیک یک رو راهیان ارشد و الکترونیک دو رو هم نصیر چاپ کرده
الکترومغناطیس : برای شروع میگن پارسه ولی باز میان جهش دکتر طاهری رو هم میگن
ماشین : حلم زاده پوران و پژمانفر مدرسان و به نظرم نشر آهنگ و کتاب پردازش هم هست
بررسی : هم حلم زاده پوران نشر آهنگ و کتاب بررسی پردازش هم هست
زبان : همه دیگه پارسه دکتر مظفری رو میگن

تازه بماند بعضیها میگن جزوه این اساتید رو هم تهیه کن یا داریم میخونیم
مگه چیزی که توی جزوه به لحاظ درسی میگن با کتاب تفاوت خیلی زیادی داره که بعضی ها جزوه رو هم تهیه می کنید ، چون بعضی از دوستان میگن توی جزوه همون چیزایی رو که توی کتاب هست گفته میشه ( منظور جزواتی هست که توی کلاس کنکور گفته میشه ) چون بعضی از دوستان میگن خود استاد گفته کتاب رو بخونید چون کلاس برای کسی هست که وقت نداره یا نمیدونم دلایل دیگه

من کلا گیج شدم این ترافیک جزوه و کتاب برای چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما میگید هر کسی با یک کتاب راحت هست من از اول این تاپیک رو خوندم ولی خوب منابع بیشتریا مشترک بوده پس چرا هی منابعی که معرفی میشه تکرار میشه ولی باز دنبال یه چیز دیگه هستیم !!!!!!!!!!
راستی کتاب ها هم که خالی از غلط و اشتباه تایپی نیستند و این خودش یک مشکل ایجاد میکنه چون شاید یه وقت متوجه نشیم که جواب درست کدوم بوده و کدوم راه حل درست بوده

من یکسال یه خورده بیشتر هست فارغ التحصیل شدم و دیگه لای هیچ کتابی رو باز نکردم ولی مطالب رو وقتی می بینم یه ذهنیتی از مطالب دارم و اینکه مبنای درسی هم ضعیف گذاشتم دلیلش هم این هست توی دانشگاهی که درس خوندم مثلا از هشت سر فصلی که برای ریاضی مهندسی باید گفته بشه فقط من سه فصل رو توی دانشگاه درس گرفتم و بقیه اش به قول خودمونی فاکتور گرفته شده و تدریس نشده

به لحاظ مالی هم نمیتونم برای رفتن به کلاس هزینه ای کنم فقط میتونم کتاب تهیه کنم چون به هر حال فکر کنم پول یک کلاس حدود 200 تومانی در بیاد ولی خرید تقریبی 6 یا 8 تا کتاب 150 تومان بشه البته به نظرم

اگه هم لازم باشه چطوری میتونم جزوه اساتید رو تهیه کنم باید بیام تهران یا نه ؟؟؟؟؟

دوستان یه نظر جامع بدن که چه کنم بهتر هست در زمینه تهیه کتاب و جزوه و برنامه ریزی و هنوز هم شروع نکردم برای خوندن ارشد
گرایشم هم قدرت بوده و میخوام همین رو ادامه بدم

میگن آدم به امید زنده هست ولی با این چیزایی که گفتم چقدر امید داشته باشم که به روش به قول پیام نوری ها خودخوان نتیجه مطلوب کسب کنم ( نتیجه مطلوب من هم قبولی در یکی از دانشگاههای تهران هست )

سلام دوست من
خوبی عزیز
یه نصیحت بهت می کنم امیدوارم به دردت بخوره . درواقع نصیحت که چه عرض کنم(چون کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم)
در واقع تجربه کنکور امسال خودمه...!!
(ترم هشتم الان - با این که معدلم 18.7 بود کنکور92رو به یه سری دلایل اشتباهات و وسواسهای الکی خراب کردم)
من هم پارسال این موقع وضعیت شما را داشتم گنگ و مبهوت!! مونده بودم چیکار کنم هر درسی را از چی بخونم !!
سرتو درد نیارم فقط سه ماه تابستون درگیر این بودم که منبع انتخاب کنم والکی و بی خودی سه ماه از وقت کنکورم حروم شد
ترم مهر را هم مرخصی تحصیلی گرفته بودم که کامل درس بخونم . باورت نمیشه من 20 روز از مهر گذشته بود هنوز درگیر انتخاب منبع بودم !! برای هر درس کلی کتاب دور خودم جمع کرده بودم و از هرکدوم یه تیکه ناقص خونده بودم!!

چندتا توصیه امیدوارم به دردت بخوره :
1-در انتخاب وسواس به خرج ندید ( یکی را زود انتخاب کن و شروع کن و زمان را از دست نده وگرنه مثل من یک سال از عمرت حروم میشه)
2-از بین این منابعی تایپ کردید(همه خوبن) فقط یک منبع که باهاش راحتترید بخرید یعنی منبعی که فکر میکنید روش حلش به مزاق شما میاد را بخرید
3-منبع تون فقط تست های کنکور سراسری 10 سال اخیر را داشته باشند(وقتتون را برای تست های تالیفی حروم نکنید)
4-یک منبع را حدقل چند دور بخونید بعد به فکر منبع ثانی دیگه ای باشید( اشتباه من را تکرار نکید مثلا من فرضا برای کنترل از روی سه تا کتاب همزمان می خوندم کنترل را سفید گذاشتم!!)

تجربه چندتا از دوستایی که رتبه های عالی آوردن به من گفتن اولویت را بدید به کتاب خوندن بعد برید سراغ جزوه .

امیدوارم که به دردت خورده باشه
فقط زود شروع کن و وسواس به خرج نده که سال دیگه این موقع مثل من پشیمونی

nasrin1990

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز.من جزوات کنکوری خیلی از درسها رو دارم به نظرتون جزوه کفایت میکنه یا حتما باید کلاسشون هم برم؟؟؟تورو خدا راهنمایی کنید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز.من جزوات کنکوری خیلی از درسها رو دارم به نظرتون جزوه کفایت مینه یا حتما باید کلاس هم برم؟؟؟تورو خدا راهنمایی کنید

شما اگه قشنگ از روی کتاب و جزوه بخونید مطمعن باشید بهترین نتیجه رو میگیرید.اگه سوالیم براتون پیش اومد میتونید از دوستانی که اینجا هستن بپرسید یا توی سایت اساتید سوالتون رو مطرح کنید حتما راهنماییتون میکنن. خیلیا هستن بدون کلاس نتیجه گرفتن شمام یکی از همونا باشید

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنم این دوتا خیلی به درد کسایی که امسال می خوان ارشد برق بدن می خوره به درد من که خوردن
تو این سایت اگه درصد هر درسو بش بدین رتبه و ترازو می ده بهتون:
همونطور که نوشته مال سال89 هست و از اونموقع تا حالا کنکورا ستختر شده نسبتا ( به خصوص که اون موقع دو مرحله ای هم بود کنکور) در نتیجه درصدا اومده پایین ولی ترازش درسته یعنی ترازو تقریبا درست می گه( تا اونجا که من چک کردم)
اینم تراز قبولی گرایشا و دانشگاه های مختلف البته این فقط مال قدرته
mnk-ghodrat.jpg
روی هم رفته بد نیستن و تا 80 85 درصد می شه روشون حساب کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

livewaves

کاربر فعال
بچه ها درس مدار بین کهن و زرگر کدام بهترن؟کدام پایه ای تر درس میدن؟
زرگر کنترل هم درس میده؟

فک کنم کنترلم درس داده باشه
زرگر کلاسیک و پایه ای همراه با تلفیقی از روشای تستی تدریس میکنه

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام دوست من
خوبی عزیز
یه نصیحت بهت می کنم امیدوارم به دردت بخوره . درواقع نصیحت که چه عرض کنم(چون کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم)
در واقع تجربه کنکور امسال خودمه...!!
(ترم هشتم الان - با این که معدلم 18.7 بود کنکور92رو به یه سری دلایل اشتباهات و وسواسهای الکی خراب کردم)
من هم پارسال این موقع وضعیت شما را داشتم گنگ و مبهوت!! مونده بودم چیکار کنم هر درسی را از چی بخونم !!
سرتو درد نیارم فقط سه ماه تابستون درگیر این بودم که منبع انتخاب کنم والکی و بی خودی سه ماه از وقت کنکورم حروم شد
ترم مهر را هم مرخصی تحصیلی گرفته بودم که کامل درس بخونم . باورت نمیشه من 20 روز از مهر گذشته بود هنوز درگیر انتخاب منبع بودم !! برای هر درس کلی کتاب دور خودم جمع کرده بودم و از هرکدوم یه تیکه ناقص خونده بودم!!

چندتا توصیه امیدوارم به دردت بخوره :
1-در انتخاب وسواس به خرج ندید ( یکی را زود انتخاب کن و شروع کن و زمان را از دست نده وگرنه مثل من یک سال از عمرت حروم میشه)
2-از بین این منابعی تایپ کردید(همه خوبن) فقط یک منبع که باهاش راحتترید بخرید یعنی منبعی که فکر میکنید روش حلش به مزاق شما میاد را بخرید
3-منبع تون فقط تست های کنکور سراسری 10 سال اخیر را داشته باشند(وقتتون را برای تست های تالیفی حروم نکنید)
4-یک منبع را حدقل چند دور بخونید بعد به فکر منبع ثانی دیگه ای باشید( اشتباه من را تکرار نکید مثلا من فرضا برای کنترل از روی سه تا کتاب همزمان می خوندم کنترل را سفید گذاشتم!!)

تجربه چندتا از دوستایی که رتبه های عالی آوردن به من گفتن اولویت را بدید به کتاب خوندن بعد برید سراغ جزوه .

امیدوارم که به دردت خورده باشه
فقط زود شروع کن و وسواس به خرج نده که سال دیگه این موقع مثل من پشیمونی

دوست عزیز از حرفاتون ممنون،نمیدونم چرا حرفتون بهم آرامش داد.خیلی خوب گفتید....
واقعا منم الان سردرگم منبع شدم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اخه میدونی چیه . وقتی کتاب الکترومغناطیس اشرفیان گویا چاپش قراره به اندازه تانجانت پی دوم طول بکشه یا کتاب مدار کهن ادم مجبوره جزوشونو بخره[/QUOTE]

خدارو شکر واسه همین دو درسی که شما میگید اونقدر کتابای خوبی تو بازار هستش که لزومی نداره شما دست رو دست بذارید که کتابای این آقایون بیاد بازار.شما بهتره از همین کتابای موجود اون دو تا درسو تا اونجاییکه میتونید پیش ببرید بعد وقتی کتابای آقایونی که فرمودید اومد بازار برید تهیه کنید.مطمعن باشیی چون شما از اونیکی کتابا خوندید پس سرعت خوندن کتابای جدید زیاد میشه و وقتتونم تلف نمیشه.
انتظار نداشته باشید کتابایی که قراره بیاد یه چیزای عجیبی واسه گفتن داشته باشن یا اینکه توی هیچ کتاب دیگه ای وجود نداشته باشه.تنها فرقاشون احتمالا در حل کردن بعضی از سوالاته!

livewaves

کاربر فعال
اخه میدونی چیه . وقتی کتاب الکترومغناطیس اشرفیان گویا چاپش قراره به اندازه تانجانت پی دوم طول بکشه یا کتاب مدار کهن ادم مجبوره جزوشونو بخره

فقط توی مغناطیس با شما تا حدودی موافقم.دپارتمان مهندسی برق قوی ترین دپارتمان توی رشته های مهندسی هست.به نظرم اصلا لزومی نداره که منتظر کتاب کسی باشیم چون کنکور چنین وقتی به ما نمیده.تا پارسال دو تا ضعف رشته ما داشت.یکی کتاب الکترونیک و دیگری کتاب کنترل خوب تو بازار نبود که اینم به لطف خدا رفع شد.کتابای شاخی مثل مهندس رضایی و اسلام پناه اومد تا بعضیا فقط توی کلاسا روشای خوب رو تدریس نکنن و پولای نجومی به جیب بزنن

پویان ط

عضو جدید
فقط توی مغناطیس با شما تا حدودی موافقم.دپارتمان مهندسی برق قوی ترین دپارتمان توی رشته های مهندسی هست.به نظرم اصلا لزومی نداره که منتظر کتاب کسی باشیم چون کنکور چنین وقتی به ما نمیده.تا پارسال دو تا ضعف رشته ما داشت.یکی کتاب الکترونیک و دیگری کتاب کنترل خوب تو بازار نبود که اینم به لطف خدا رفع شد.کتابای شاخی مثل مهندس رضایی و اسلام پناه اومد تا بعضیا فقط توی کلاسا روشای خوب رو تدریس نکنن و پولای نجومی به جیب بزنن
فقط که مغناطیس نیست. توی مدار هم کتاب خوب نیست.بررسی هم همینطور.ماشین کتاب مدرسان شریف خوبه که مطالب بی ربط توش پره

nasrin1990

عضو جدید
بچه ها تا حالا کسی همایشهای هدایت تحصیلی دانشگاها رفته؟؟؟به نظرتون میتونه مفید باشه؟؟؟26 خرداد همایش تو جهاد تهران؟؟؟خوبه بریم؟

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستانواسه کسی که صفره و هیچی یادش نیست برا مدار بین زرگر و کهن و الکترونیک بین ساغشتانی و اشرافیان کدام بهترن؟ کسی از درس دادن کنترل زرگر خبری داره............ممنون

مدار زرگر
الک اسلام پناه بعدش باغستانی

robat43

اخراجی موقت
کسی که یه رشته انسانی پیام نور با معدل 12.79 کارشناسی داره می تونه با فرض درست خواندن و زدن درصد بالا در رشته برق امید قبولی تو یه دانشگاه دولتی خوب را داشته باشه . یا از اصل غیر ممکن می شه و ان اثر20 درصد همه چیو خراب می کنه (فرض زدن درصد بالا را در نظر بگیرید)

livewaves

کاربر فعال
کسی که یه رشته انسانی پیام نور با معدل 12.79 کارشناسی داره می تونه با فرض درست خواندن و زدن درصد بالا در رشته برق امید قبولی تو یه دانشگاه دولتی خوب را داشته باشه . یا از اصل غیر ممکن می شه و ان اثر20 درصد همه چیو خراب می کنه (فرض زدن درصد بالا را در نظر بگیرید)

میشه
منظور شما ارشد هست یا کارشناسی؟؟؟

payam44

اخراجی موقت
من از منابع رفرنس برق الکترونیک یا مخابرات که توی ضرایب زیاد فرقی نداره بی اطلاعم و چون از یه رشته دیگر کوچ کردم به سمتش اصلا اطلاعی ندارم و با جستجو هم بیشتر سردرگم می شم . برای قبولی در دانشگاه دولتی خوب چه منابعی هست . رفرنسها چیان و برای چه مولفینی هست

rezarst1911

عضو جدید
سلام دوستان
لینکی که برای سیستم کنترل گذاشتن جزوش کامل؟ کسی دانلودش کرده ؟
کسی جزوه ریاضی مهندسی رو نداره بذاره ما بی پول ها که نمیتونیم بریم کلاس استفاده کنیم
عوضش دعاش میکنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا