مرد واقعی به این میگن!!!

major7

عضو جدید
اسم تاپیک باید عوض بشه . . .
.........................................................تصور واهی مردان مجرد از همسر آینده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا باید یه مرغ دیگه هم بیاد اون یکی پاشو با نوکش تمیز کنه.دوتا دیگه هم بیان بالاشو ماساژ بدن....بععععلهههههههههه

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه شما زن واقعی رو من میزارم:D

آخرین ویرایش:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا باید یه مرغ دیگه هم بیاد اون یکی پاشو با نوکش تمیز کنه.دوتا دیگه هم بیان بالاشو ماساژ بدن....بععععلهههههههههه
به همین خیال باش گلم ایشالا وقتی بزرگ شدی پات از لحاف اومد بیرون حالتو میپرسم!!!:biggrin:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خروس خیلی با غیرته ای کاش مردا مثل خروس بودن ! ;)

نه تنها در برابر غریبه و دشمن از خانومش حفاظت میکنه

بلکه وقتی براشون دونه می ریزی از جاش تکون نمی خوره تا زن و بچش سیر بخورن و برن کنار ! حتی به غذا نگاه نمی کنه که یه وقت اونا عذاب وجدان نگیرن !

من واقعا از دیدن این صحنه لذت می برم ! :smile:

اما زنا نباید مثل مرغ باشن !

مرغا هیچی حالیشون نیست خیلی بی غیرتن اصلا ملاحظه ندارن !

این عکسی که استارتر عزبز گذاشته قضیش اینه که مرغه هر جا دونه ببینه بش رحم نمی کنه ! حتی اگه لای انگشتای یکی دیگه باشه نوک می زنه دونه رو بر می داره ! انگشت شوهرش زخمی هم شد مهم نیست !

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه عجب یه تاپیک درست حسابی زدی ;)
:smile:من همیشه تاپیک درست و حسابی میزنم.......;)

خروس خیلی با غیرته ای کاش مردا مثل خروس بودن ! ;)

نه تنها در برابر غریبه و دشمن از خانومش حفاظت میکنه

بلکه وقتی براشون دونه می ریزی از جاش تکون نمی خوره تا زن و بچش سیر بخورن و برن کنار ! حتی به غذا نگاه نمی کنه که یه وقت اونا عذاب وجدان نگیرن !

من واقعا از دیدن این صحنه لذت می برم ! :smile:

اما زنا نباید مثل مرغ باشن !

مرغا هیچی حالیشون نیست خیلی بی غیرتن اصلا ملاحظه ندارن !

این عکسی که استارتر عزبز گذاشته قضیش اینه که مرغه هر جا دونه ببینه بش رحم نمی کنه ! حتی اگه لای انگشتای یکی دیگه باشه نوک می زنه دونه رو بر می داره ! انگشت شوهرش زخمی هم شد مهم نیست !

;)......