عکسهای جذاب و نادر از هواپیمای بوئینگ 747

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خريد 4 فروند ايرباس A380 توسط شركت هوايي امارات

تاریخ :

سه شنبه 18 ارديبهشت 1386 - ساعت 04:43

جام جم آنلاين: شركت هوايي امارات ايرلاينز اعلام كرد، تصميم دارد 4 فروند ديگر از هواپيماهاي غولپيكر ايرباس A380 را از گروه هواپيماسازي ايرباس خريداري كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، شركت هوايي امارات ايرلاينز پيش از اين 43 فروند هواپيماي ايرباس A380 را از گروه ايرباس خريداري كرده بود. عليرغم تاخير 2 ساله در زمان تحويل اين هواپيماها به دليل مشكلات فني خريد 4 فروند ديگر از اين مدل نشانه اعتماد شركت هوايي امارات ايرلاينز به گروه ايرباس است.
قيمت هر فروند ايرباس A380 براساس قيمتهاي كاتالوگ حدود 300 ميليون دلار است.
با خريد اين 4 فروند ايرباس A380 مجموع هواپيماهاي ايرباس A380 خريداري شده توسط شركت هوايي امارات ايرلاينز به 47 فروند رسيده است.
نخستين هواپيماهاي ايرباس A380 براساس برنامه جديد زمانبندي شده از 3 ماهه سوم سال 2008 به شركت هوايي امارات تحويل داده ميشوند.

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
خريد 4 فروند ايرباس A380 توسط شركت هوايي امارات

تاریخ :

سه شنبه 18 ارديبهشت 1386 - ساعت 04:43

جام جم آنلاين: شركت هوايي امارات ايرلاينز اعلام كرد، تصميم دارد 4 فروند ديگر از هواپيماهاي غولپيكر ايرباس A380 را از گروه هواپيماسازي ايرباس خريداري كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، شركت هوايي امارات ايرلاينز پيش از اين 43 فروند هواپيماي ايرباس A380 را از گروه ايرباس خريداري كرده بود. عليرغم تاخير 2 ساله در زمان تحويل اين هواپيماها به دليل مشكلات فني خريد 4 فروند ديگر از اين مدل نشانه اعتماد شركت هوايي امارات ايرلاينز به گروه ايرباس است.
قيمت هر فروند ايرباس A380 براساس قيمتهاي كاتالوگ حدود 300 ميليون دلار است.
با خريد اين 4 فروند ايرباس A380 مجموع هواپيماهاي ايرباس A380 خريداري شده توسط شركت هوايي امارات ايرلاينز به 47 فروند رسيده است.
نخستين هواپيماهاي ايرباس A380 براساس برنامه جديد زمانبندي شده از 3 ماهه سوم سال 2008 به شركت هوايي امارات تحويل داده ميشوند.

اخبار و ولش كن هنوز به خاطر مشكلات فني در پروازها استفاده نميشه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو هم از مغز ناقصت يه خورده استفاده كن سرچ كردن تو گوگل و ننه منم بلده

من کارم مهندسی ایمنی هواپیماس تو چند فرودگاه بین المللی کار کردم ... حوزه تخصصیمه... و با ایرلاین های خاورمیانه در ارتباطیم ...
.
.
.
.
اعتراف به اشتباه زیاد سخت نیست دوست گرام ....

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کارم مهندسی ایمنی هواپیماس تو چند فرودگاه بین المللی کار کردم ... حوزه تخصصیمه... و با ایرلاین های خاورمیانه در ارتباطیم ...
.
.
.
.
اعتراف به اشتباه زیاد سخت نیست دوست گرام ....

تو بابا معجره قرن هستي بر منكرش لعنت :biggrin:
نه بابا من تو هواپيمايي معراج هستم ولي مهندس پرواز نيستم ولي حداقل 4 سال تو پروازها هستم
رشته ام هم هيچ ربطي به شغلم نداره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو بابا معجره قرن هستي بر منكرش لعنت :biggrin:
نه بابا من تو هواپيمايي معراج هستم ولي مهندس پرواز نيستم ولي حداقل 4 سال تو پروازها هستم
رشته ام هم هيچ ربطي به شغلم نداره
هرچند که بعید میدونم در صنعت هوایی مشغول باشید ...
ولی بازم میگم اطلاعاتتون مال 4 سال پیشه و A380 تو ایرلاین های اسیا و اروپا فعاله ...
up date کن خودتو ... که دیگه از این گاف های اطلاعاتی ندی ....

مچکرم.

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچند که بعید میدونم در صنعت هوایی مشغول باشید ...
ولی بازم میگم اطلاعاتتون مال 4 سال پیشه و A380 تو ایرلاین های اسیا و اروپا فعاله ...
up date کن خودتو ... که دیگه از این گاف های اطلاعاتی ندی ....

مچکرم.

دوست گرامي من در متن تايپيك هيچ اطلاعاتي در مورد بوئينگ ننوشتم ولي برا صراحت ميگم 747 غولپيكرترين هواپيماي دنياست حالا تعداد صندلي هاي ايرباس زياد باشه دليل بر غولپيكر بودن نيست
ضمنا" لازم نيست به شما دروغ بگم نه كارم پيش شما گيره نه مثل شما خود شيفته هستم نه اطلاعاتمو مثل شما به رخ ريگران مي كشم نه اهل خودنمايي هستم مثل جنابعالي
ولي بدون اينكه از سرچ گوگل استفاده كنم دوس دارم با شما مناظره اي داشته باشم اگه حضوري بخواي آدرس ميدم مياي اول بزرگراه جناح ساختمان معراج يا اگه تو ياهو بخواي بازم در خدمتم
ولي تو ياهو تقلب مي كني مهندس پرواز :biggrin:

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيا غول پیکرترین هواپیمای دنیا را مي شناسيد؟ آنتونف 225 بزرگترین هواپیمای حال حاضر جهان می باشد،زمانیکه این هواپیما ساخته شد ، 50 % از بزرگترین هواپیماهای آن زمان بزرگتر بود ؛ هنگامی که در مقابل آن ایستاده اید احساس ترس خواهید کرد ، در مورد بزرگی آن همین بس که بوئینگ 747 در مقابل آن کوچک به نظر میرسد این هواپیما برای حمل شاتل فضایی "بوران" توسط دفتر طراحی آنتونوف در اوکراین طراحی شد. دفتری که قبلا هم هواپیمای خوب و بزرگ ترابری آنتونوف 124 را ساخته بود.در هنگام فرود اصلا احساس نمیکنید که یک هواپیما میخواهد بنشیند بلکه بیشتر شبیه فرود یک کشتی غول پیکر ازآسمان به زمین است.در لحظه فرود صدای غرش ان واقعا ترسناک است. وجود 30 چرخ در ارابه فرود آن انسان را متحیر میکند.اگر نگاهی به سالن داخل آن بیاندازید متوجه میشوید که براحتی میتواند تانک واتوبوس حمل کند،براستی که روسها با ساخت این هواپیما قدرت صنعت هواپیماسازی خود را به رخ دنیا کشیدند

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيا غول پیکرترین هواپیمای دنیا را مي شناسيد؟ آنتونف 225 بزرگترین هواپیمای حال حاضر جهان می باشد،زمانیکه این هواپیما ساختهشد ، 50 % از بزرگترین هواپیماهای آن زمان بزرگتر بود ؛ هنگامی که درمقابل آن ایستاده اید احساس ترس خواهید کرد ، در مورد بزرگی آن همین بس کهبوئینگ 747 در مقابل آن کوچک به نظر میرسد این هواپیما برای حمل شاتلفضایی "بوران" توسط دفتر طراحی آنتونوف در اوکراین طراحی شد. دفتری کهقبلا هم هواپیمای خوب و بزرگ ترابری آنتونوف 124 را ساخته بود.درهنگام فرود اصلا احساس نمیکنید که یک هواپیما میخواهد بنشیند بلکه بیشترشبیه فرود یک کشتی غول پیکر ازآسمان به زمین است.در لحظه فرود صدای غرش انواقعا ترسناک است. وجود 30 چرخ در ارابه فرود آن انسان را متحیر میکند.اگرنگاهی به سالن داخل آن بیاندازید متوجه میشوید که براحتی میتواند تانکواتوبوس حمل کند،براستی که روسها با ساخت این هواپیما قدرت صنعتهواپیماسازی خود را به رخ دنیا کشیدند

آنتونف 225 و روسيه براي حمل تجهيزات و سوخت توليد كرده و كاربري مسافربري نداره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامي من در متن تايپيك هيچ اطلاعاتي در مورد بوئينگ ننوشتم ولي برا صراحت ميگم 747 غولپيكرترين هواپيماي دنياست حالا تعداد صندلي هاي ايرباس زياد باشه دليل بر غولپيكر بودن نيست
ضمنا" لازم نيست به شما دروغ بگم نه كارم پيش شما گيره نه مثل شما خود شيفته هستم نه اطلاعاتمو مثل شما به رخ ريگران مي كشم نه اهل خودنمايي هستم مثل جنابعالي
ولي بدون اينكه از سرچ گوگل استفاده كنم دوس دارم با شما مناظره اي داشته باشم اگه حضوري بخواي آدرس ميدم مياي اول بزرگراه جناح ساختمان معراج يا اگه تو ياهو بخواي بازم در خدمتم
ولي تو ياهو تقلب مي كني مهندس پرواز :biggrin:

من اهل چت نیستم ...
در ضمن منم میتونم ادعا کنم جز سازمان سیا هستم ... و آدرس ساختمانش رو تو سیاتل یا واشنگتن بدم ...
.
.
و من اطلاعاتم رو به رخ دیگران نکشیدم ..فقط واقعیت رو گفتم که a380 غولپیکرترین هواپیمای دنیاس..
و شرکت بوئینگ هم یه هواپیمای جدید به اسم : 797 هستش که در رقابت با ایرباس داره میسازتش ... با قابلیت 1000 مسافر

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواپیمای ایرباس A380:
این هواپیمای غولپیکر ساخت ایرباس در حال حاضربزرگترین هواپیمای مسافربری جهان میباشد. این غول بزرگ از ۴ موتور فوق العاده قدرتمند بهره میگیرد که قادر میسازد تا یک غولی به طول ۷۲ متر و ارتفاع۲۴ متر ( به ارتفاع ساختمانی ۸ طبقه) از روی زمین کنده شود و به اوج آسمان برود. این هیولا قادر است با حداکثر سرعتی معادل ۱۰۶۰ کیلومتر در ساعت پرواز کند . ایرباسa380 برای نخستین بار در سال 2005 پرواز کرد و سرانجام در سال 2007 وارد ناوگان های هوایی شد. از اولین استقبال کننده های این هواپیما ، شرکت هواپیمایی سنگاپور میباشد .

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اهل چت نیستم ...
در ضمن منم میتونم ادعا کنم جز سازمان سیا هستم ... و آدرس ساختمانش رو تو سیاتل یا واشنگتن بدم ...
.
.
و من اطلاعاتم رو به رخ دیگران نکشیدم ..فقط واقعیت رو گفتم که a380 غولپیکرترین هواپیمای دنیاس..
و شرکت بوئینگ هم یه هواپیمای جدید به اسم : 797 هستش که در رقابت با ایرباس داره میسازتش ... با قابلیت 1000 مسافر

قديميا خوب گفتن نرود ميخ آهني در سنگ
برو مهندس پرواز يه خورده از مغزت استفاده كن نه از سرچ در گوگل :biggrin:

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنتونف 225 و روسيه براي حمل تجهيزات و سوخت توليد كرده و كاربري مسافربري نداره

قبول کن که اطلاعاتت به روز نیست ....و الکی پشت سرهم هی تاپیک میزنی

همه تالار ها پر از شده از تاپیکهای جنجالی ونا اگاهانه جناب عالی....

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول کن که اطلاعاتت به روز نیست ....و الکی پشت سرهم هی تاپیک میزنی

همه تالار ها پر از شده از تاپیکهای جنجالی ونا اگاهانه جناب عالی....

مبينا برو تايپيك ببين من چه اطلاعاتي در مورد بوئينگ 747 نوشتم غير از تصاوير

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قديميا خوب گفتن نرود ميخ آهني در سنگ
برو مهندس پرواز يه خورده از مغزت استفاده كن نه از سرچ در گوگل :biggrin:
بوینیگ 797 هنوز تولید رسمی نشده تو هیچ ایرلاینی استفاده نشده... وفقط تو اینترنت مطالبش منتشر شده ...
.
.
ولی ایرباس a380 تو خطوط اسیا و اروپا استفااده میشه ...

با این کارا گافی که دادی کمرنگ نمیشه ....

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوینیگ 797 هنوز تولید رسمی نشده تو هیچ ایرلاینی استفاده نشده... وفقط تو اینترنت مطالبش منتشر شده ...
.
.
ولی ایرباس a380 تو خطوط اسیا و اروپا استفااده میشه ...

با این کارا گافی که دادی کمرنگ نمیشه ....

آخه من تصاويري كه گذاشتم نوشتم زيبا و نادر اينا كجاش گافه ؟ ;)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتو خسته نکن مبینا خانم ....
ایشون مرغشون یه پا داره ...
و قبول نداره اطلاعاتشون خیلی قدیمیه ... :)

من هيچ اطلاعاتي در مورد بوئينگ ننوشتم غير از اينكه غولپيكرترين هواپيماي فعال دنياس