زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیک سلام
تنها رو بیخودی امیدوار کردی خورد تو ذوقش :D منم فکر کردم سلام ویژه برای تنها گذاشتی :D

من که از امتحان برگشتم دارم تجدید قوا می کنم واسه امتحان بعدی

شما چه می کنید ؟

من دیروز از امتحان برگشتم.خخخخخ.
تو چرا تنهایی تنها؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک سلام
تنها رو بیخودی امیدوار کردی خورد تو ذوقش :D منم فکر کردم سلام ویژه برای تنها گذاشتی :D

من که از امتحان برگشتم دارم تجدید قوا می کنم واسه امتحان بعدی

شما چه می کنید ؟
امیدوار واسه چی؟؟؟؟؟
بچه ها یه سر به این تاپیک بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/452798-%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%86%E2%80%8C%DA%A9%D8%AC%DB%8C-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1(%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشقت کیه؟سارا کیه؟؟؟؟من میشناسمش؟؟؟با کی بودی؟با اون کسی ک بودی من میشناسمش؟برای چی با اون بودی؟:D

بابا همون سینا دیگه ! هی آی دی عوض میکنه این دفه اسم خودشو گذاشته عشقم\سارا :biggrin: حرفای دیروز بخون می بینیش

:surprised: این توئی ؟ باور کنم خودتی ؟ :eek:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیه.اغه من بخوام بحرفم یهو با کله میرم توسیاست جلو دستو پام ی چن نفرم ناراحت میکنم.برا همون.

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا ..... سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت !!!! عزیزم مواظب خودت باش نمی خوایم بلا ملایی سر دوستمون بیاد ؛ سیاستو ولش کن حرص خوردن فایده نداره

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه برم بچه ها

به اندازه کافی روحیه گرفتم

برم مشقامو بنویسم

برای امتحانام خیلی دعا کنید لطفا :cry:

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید...
اما اگرم این باشه متاسفانه به هیچ وجه شرایطش رو ندارم

مشکل همه همینه.واقعن خیلیا تنهان خیلیا نیاز دارن ک کسی کنارشون باشه.بااین وضع ک هیچکس کار ندارهو......وااااااااااااای دارم میرم تو غصه
:Dاومدم بیرون.شماهم نرو .جز ضرر ب چیزی نمیرسی

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل همه همینه.واقعن خیلیا تنهان خیلیا نیاز دارن ک کسی کنارشون باشه.بااین وضع ک هیچکس کار ندارهو......وااااااااااااای دارم میرم تو غصه
:Dاومدم بیرون.شماهم نرو .جز ضرر ب چیزی نمیرسی
شما بیخیال...
مام به درد خودمون میرسیم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیشد؟؟؟؟؟؟
یکم سیستمام دارن قاطی میکنن.ادامه پیدا کنه جرقه میزنن.اول بگو چندتا نطه رو براچی گذاشتی تا منم بگم چرا سیستمم قاط زده
جواب هردوسوال یکیه
اونور اعصابم خرابه
تو دو تا تاپیک ریختن سرم:D

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبلن اینجوری نبوده.امروز نمیدونم چرا هرتاپیکی میرم دعواس.یه چن نفرم بهم حرف زدن.اگه اینجوری ادادمه پیدا کنه یا میام باشگاه و اصن خنده و شوخی و کلن تعطیل میکنم یا دیگه نمیام باشگاه.رفتار بعضیا خیلی بهم برخورده ب خودشون نمیگم اما خودم ناراحت میشم

بالا