**جزوه های آزمون ارشد معماری**

kavehsafari66

عضو جدید
همونطور که قول داده بودم نانو رو هم گرفتم کاملشو
چک کنین ببینین کیفیتش خوبه همشو اپلود کنم؟ اگه تشکر زدین میفهمم خوبه اگه نه که باید دوباره ازش بخوام بهترشو بفرسته

سلام
این جزوه رو نگذاشتین :(

بچه ها کسی درس نامه های مرکز معماری درباره مدیرین کارگاهی رو نداره؟؟؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif((
خواهشا کمک کنید اگه کسی داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوستان خواهش می کنم اگر این جزوه ها رو دارین بذارین.ممنون
درک عمومی علی عسگری
جزوه کامل مانا قابوسی و نسیم عسگری

دوستای عزیز
جزوه درک عمومی علی عسگری که کتاب شده الان، میتونید از انتشارات کنکاش بخرید، همچنین کتاب سروش رو که همون جزوه 500 صفحه ای قدیمشه
جزوه های قابوسی و عسگری رو باید تهیه کنید از ایوانخانهف فکر نکنم پی دی افشون باشن مگر اینکه کسی اسکن کنه و زحمتشو بکشه
تو تاپیک جزوه هام بگردید شاید تونستید پیدا کنید

پ.ن: تو معماری منتظر دیگران نمونید، خودتون دست بکار شید، خودتون جستجو کنید، متکی بار نیاید، تاپیک جزوه ها رو از صفحه 1 شروع کنید به دیدن و دانلود کردن مطمئنم خیلی بدردتون میخوره

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره-جزوه دوباره-سارای دوباره :-D

سلام دوباره-جزوه دوباره-سارای دوباره :-D

سلام به همه دوستای گل خودم
دلم براتون یذره شده بود. اینقده.
منو ببخشید بخاط یه مسئله ای (جنایی :-D) یه مدت از همه چی محروم بودم :-(
هم از اینترنت هم از تلفن و خلاصه قطع رابطه با همه دنیا
از امروز داداشم رفت سفر من از زندان آزاد شدم :)
دوباره شروع میکنم جزوه های خوبو براتون میذارم البته با اجازه کتبی و رسمی از اساتید
این اولیش نانو که قول داده بودم که توسط خود نویسندگان کتاب تو دانشگاه تهران تدریس میشه. البته اینو از خود استاد نگرفتم. یه دوره هایی هستش به نام دوره های عالی تو دانشگاه تهران برا تکنولوژی معماری که دکتر گلابچی سرپرستشه. انگاری یه درسی دارن به نام مصالح جدید که دکتر سروش نیا و خانم دکتر تقی زاده درس میدن و یه سی دی میدن به دانشجوها که کلی فایل توشه اینم تو اون سی دیه هس. تنها چیز بدرد کنکور بخوره تو سیدیه بودش
یکی از فامیلامون که کلاسو رفته بوده اینو بهم دادش
ایشالله بدردتون بخوره
http://s4.picofile.com/file/7956156662/NANO_2.pdf.html
اگه بتونم جزوه های خانم قیابکلو و دکتر حیدری مهندس سلطاندوستو هم گیر بیارم میذارم براتون
راستییه خبر دیگه
مخ سحرم زدم دوباره بکشونمش اینجا....هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا گفتم از وقتی رفتی همه دارن گریه می کنن اشکشون بند نمیاد :-D

tanha1hamishe

عضو جدید
سلام ، سارا خانم جزوه های استاد سروش نیا توی درس مصالح فقط همون چند تای معدود (سیمان ، دانه بندی ، شیشه و..) بود؟؟؟ دیگه ادامه نداره یا اینکه شما یا سحر خانم ندارین؟؟؟

از کجا میتونم کاملش رو تهیه کنم؟؟ لطفاً راهنماییم کنید !! ممنون میشم

معمارباشی

عضو جدید
دوست خوبم جزوه خانم عسگری رو موسسه ایوانخانه تهران داره البته به صورت خامه... تا اونجا که شنیدم زیاد کارا نیست......باید جزوه رو از کسی که کلاسشو رفته یا میره و نکات مهم رو که سر کلاسشون میگن و بچه ها یادداشت میکنن تهیه کنید........البته معمار باشی به نظرم گفته بود جزوه خودشو تا چند وقت دیگه میذاره بچه ها استفاده کنن.....

من خودم سر کلاسشون نبودم ... ولی فایل صوتی کارگاه دو روزه اشرو دارم
اگه بهمبگید جوری میتونم حجم فایل صوتی رو کم کنم همراه جزوه براتون می زارم ... البته جزوه ی منم خامه ... (احساس کردم مثل جزوه سروش نیانیست و می شه خوندش و من نمی تونم بگم خامه چون کامل نوشته و جا خالی و ... نداره )

بوطیقا 5

عضو جدید
ببخشيد اينجا مطرح ميكنم زود حذف ميكنم اين پست رو اما
كسي كتاب کتاب نقد آثاری از معماری معاصر ایران نداره قسمت تئاتر شهر كار سردار افخمي رو برام عكس بگيره؟

چطور میشه upکرد فایلرو ،منpdf رو دارم ،اگه راهی نشون بدی و بخوای بذارم برات.........

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو مقاله از دکتر متدین

دو مقاله از دکتر متدین

سلام
دکتر متدین رو که حتما همه می شناسین؟
ببینین اگه خوبه بازم دارم بزارم

-مسجد چهار ایوانی

-علل پیدایش باغ های تاریخی ایران

پیوست ها

• 2.pdf
    335.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 3.pdf
    214.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش توسط مدیر:

معمارباشی

عضو جدید
من خودم سر کلاسشون نبودم ... ولی فایل صوتی کارگاه دو روزه اشرو دارم
اگه بهمبگید جوری میتونم حجم فایل صوتی رو کم کنم همراه جزوه براتون می زارم ... البته جزوه ی منم خامه ... (احساس کردم مثل جزوه سروش نیانیست و می شه خوندش و من نمی تونم بگم خامه چون کامل نوشته و جا خالی و ... نداره )

کسی نبود بگه چجوری حجم فایل صوتی رو می تونم کم کنم ؟؟؟؟

shokoo.m

کاربر بیش فعال
دوتا جزوه معماری جهان مانا قابوسی و معماری اسلامی نسیم عسگری روی توی جزوه ها میذارم،دوستانی که دنبالش بودن و دسترسی نداشتن بتونن استفاده کنن
برای دوستم k.g که جزوه ها رو اسکن کرده( و خیلی گله ،ماهه ، هرچی بگم کم گفتم) دعا کنید که توی همه کاراش موفق باشه
و همین جا ازش تشکر میکنم
:w30:
واسه منم اگه خواستین دعا کنین

معمارباشی

عضو جدید
مرسی شکوه جان ... منم دقیقا همین جزوه رو می خواستم بزارم که شما زحمتش رو کشیدید ...
بچه ها من فایل صوتی این جزوه رو دارم ... البته باید تلاش کنم ببینم می تونم حجمشو کم کنم یا نه ...
براتون اپ می کنم حتما

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاصه نکات کتاب معنا در معماری غرب

خلاصه نکات کتاب معنا در معماری غرب

خلاصه نکات کتاب معنا در معماری غرب شولتز , دکتر مهرداد قیومی

این خلاصه ها مربوط به درسنامه ی مرکز معماری ایران میباشد که جهت آزمون کارشناسی ارشد معماری تهیه شده است .

فقط شامل فصل دوم

پیوست ها

• kholase nokat Memari Gharb - www.beautiful-arts.ir.pdf
    304.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
* جزوه دست نویس معماری معاصر دکتر حقیر / سال 90

* جزوه ی تصویری معماری معاصر ایران از ر.بخشی (معرفی بنا به همراه اسم معمار)

* جزوه ی بیان مختصری از معماری معاصر ایران (برگرفته از کتاب معاصر ایران بانی مسعود و جزوه ی دکتر کامل نیا)

منبع وبلاگ دکتر سعیدی پور

پیوست ها

• moaser.Haghir.pdf
    5.1 مگایابت · بازدیدها: 7
  • MoaserIran.Ax.pdf
    4.9 مگایابت · بازدیدها: 7
  • MoaserIranBaniMasoodKamelnia.pdf
    607.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها در رابطه با این تاپیک چند تا سوال دارم::)
1.جزوه هایی که اینجا گذاشته میشه امکان داره که تکراری باشه؟(یعنی دوتا از یه جزه باشه که مثلا یکیش کامله و اون یکی نه و....)
2.اگه این امکان هست از کجا باید متوجه بشیم که این جزوه دانلو شده همون جزوه مدنظرمون هست یا نه اخه یکی مثل من که جزوه اصلی رو ندیده که امکان مقایسه رو داشته باشه؟؟؟
3. الان مثلا تا جایی که من دیدم دو تا زبان عمومی عصر کنکاش داریم کدوم یکی اونیه که من میخوام ؟؟؟ایا باید هر دورو دانلود کنم و خودم نتیجه بگیرم؟؟؟این که نمیشه خوووب:redface:
من تو این قضیه خیلی مشکل دارم یه عالمه جزوه دارم که دانلود کردم اما اصلا نمیدونم بدردم میخورن یا نه و یا اینکه اینا همونیه که بچه ها میگن یا نه و تازه جایی که میبینم بازم دانلود میکنم اصلا نمیدونم چی به چیه و کلی گییییییج شدددم:(
لطفا کممممممک:cry:

معمارباشی

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

معمارباشی

عضو جدید
کتاب فناوری های نوین - مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن

(این کتاب، کتاب گلابچی نیست ولی کتابیه که لطف کردن از روش کپی کردن ... شاید نگاه به عکساش بد نباشه .... بچه هایی هم که نمی خواهن یا دسترسی ندارن به کتاب های فناور های نوین گلابچی ممکنه این بکارشون بیاد )

http://www.mediafire.com/?67bf6mm9wqi7ute

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی جزوه تنظیم شرایط حریری ( دانشگاه تهران ) رو نداره ؟؟؟ اینطور که شنیدم جزوه خوبیه ... ممنون میشم اگه کسی داره بذاره

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله از دکتر منصوری (منظر)

مقاله از دکتر منصوری (منظر)

دو مقاله از دکتر منصوری

اصول ایمن سنجی در طراحی پارک ها
گیاهان دارویی جزیی مهم از باغ شفابخش و اثرات انها بر حواس پنجگانه کاربران این باغ

پیوست ها

• 1_627.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 2_890.pdf
    143.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

kavehsafari66

عضو جدید
سلام دوستام
جزوه شیشه از دکتر سروش نیا
البته خیلی تاکید کرد قدیمیه و از این حرفای همیشگی و خیلی بیشتر تاکید کردش که حتما فصل شیشه کتاب نانو از این واجب تر و مهم تره چون خیلی جدیدتره و شکل هم بیشتر داره
مهتاب جونم اگه منظورت از سحر من ناچیزم که من کاری نکردم در مقابل زحمات شما. من فایلهام یکی دو مگیه شما زحمت میکشی فایل های به این سنگینی را آپلود می کنی عزیز دلم

سلام..پچه دانلود نمیشه..یعنی تا اخرش میاد بعد یدفغه می پره ....اگه کسی داره بگذاره لطفا

silent star1

عضو جدید

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند مقاله از دکتر منصوری (منظر)

چند مقاله از دکتر منصوری (منظر)

برا دکتر شیبانی گشتم چیزی پیدا نکردم متاسفانه
اشتباهی یکی دیگشو تو بخش دروس فنی در جواب سجی آپلود کردم

حلقه مفقوده اموزش معماری/دکتر سید امیر منصوری
تماشای صحرا(تاملی در زیبایی شناسی منظر در شعر حافظ/دکتر سید امیر منصوری

پیوست ها