نظرتون در مورد قلیون کشیدن جوونا چیه؟

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دود کلا ضرر داره اما گاهی وقتا قلیون خیلی حال میده مخصوصا سنتیش(بندری)

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
ببینید دوستان چرا همه توجه ما مهارتمون رو در تحلیل اشتباه دیگران میذاریم ونمیگیم که خود ما چی میخوایم ؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بعضیا دوس دارن...

من یه بار با خانواده یکی از دوستام رفته بودم بیرون همشون قلیون کشیدن...مامانش به من گفتن بیا بکش منم از اونجایی که بچه خوبیم گفتم من خوشم نمیاد ولی در صورتی که خوشم میومد چرا گفتم نه؟!!!خودمم توش موندم!
:biggrin:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب بعضیا دوس دارن...

من یه بار با خانواده یکی از دوستام رفته بودم بیرون همشون قلیون کشیدن...مامانش به من گفتن بیا بکش منم از اونجایی که بچه خوبیم گفتم من خوشم نمیاد ولی در صورتی که خوشم میومد چرا گفتم نه؟!!!خودمم توش موندم!

شاید جا خوردی که بهت تعارف کردن!

خوبه جوگیر نشدی بکشی وگرنه الان باید می بردیمت کمپ ترک اعتیاد!:D

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بعضیا دوس دارن...

کاش امتحان میکردی ب ماهم میگفتی چ جوریه خوب!!!!:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید جا خوردی که بهت تعارف کردن!

خوبه جوگیر نشدی بکشی وگرنه الان باید می بردیمت کمپ ترک اعتیاد!:D
اره فک نمیکردم مامانش بکشه..ولی همشون این کاره بودن!!:surprised:
نه خدا رو شکر...اون لحظه از خودم خوشم اومد..:D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها تفریج ارزون قیمت همینه پس باید قلیون کشید تا ارزونه وقتی گرون شد ترک میکنیم
ولی جدا از شوخی خوب نیست ولی خود من ماهی 2 بار را با دوستان میریم چای خونه و میکشیم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
نظرم درباره قلیون کشیدن جوونا: به من باشه خودم بچه پسر یا دخترمو می برم پای قلیون می گم بکش! اون وقت مطمئنم تا آخر عمرش نمی کشه!! در مورد اتی جواب داده!! شاهد قضیه!

آخه هر چی بگی نکن ، حتماً مخفی مخفی می رن دنبالش؛ هر چی بگی اینو بکن اصلا اون کار رو نمی کنن...

از هر چی سیگار، قلیون، پیپ، برگ، دود، دم، قرص، آمپول، تازگیا شربت هم می خورن!، و چیزای نشئه آوره بدم میاد!!

من یه بار دستم سوخته وقتی می خواستم سیگار بکشم به همین خاطر نمی کشم!!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام.
چند وقتیه اکثر دوستام رو به قلیون آوردن.
این وسیله برای پسرهاش پره ضرره چه برسه به دخترا.

مراکز هم جمع نمیکنن، اکثر پارک ها و کافه ها الان قلیون میارن.
بهشون هم میگی چرا میکشین، میگن یه جور تفریحه و فاز میده و از اینجور حرفا.

شما نظرتون درباره افزایش این پدیده تو جامعه چی هست؟
چطوری میشه جلوی رشد قارچ گونه شو گرفت؟
مخصوصا وارد شدن دخترها به دود سیگار و قلیون و... :cry:

از بیکاریه!
کاریش نمی شه کرد!
هر کسی نمی ره سراغش ... کسی که میره سراغش خودش می دونه! زیاد نباید حساسیت نشون داد...
فرد خودش باید جایگزین پیدا کنه و تمرین کنه که نره سراغش...
بیماری نیست که براش یه نسخه بپیچن!
یه رفتار انحرافی ضداجتماعیه که واقع بینی می خواد و بس.
توش چی میریزن ؟ اینو بدونه نمی کشه!

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
بنده 6 ساله که قلیون میکشم ، و هر وقت هم خواستم نکشم ، نکشیدم (مثلن ماه رمضونا (چون روزه میگیرم) کلن قلیون کشیدن رو تعطیل میکنم.) :D
کسایی هم هستن که میگن اعتیاد اولش با این چیزا شروع میشه ، که این حرف بیشتر برا افراد بی جنبه صدق میکنه ، یه سری هم میگن قلیون برا سلامتی ضرر داره ، حرفشون هم درسته ولی خیلی چیزای دیگه هم هست که ضرر دارن ، مثل امواج مودم های خونگی یا پارازیت ها و ...
ولی من بیشتر قلیونو به2 دلیل دوس دارم
1- دور هم بودن با رفقا
2- اون دود خوشگلش
اینم یه مثال برا کسایی که میگن قلیون اعتیاد آوره :D (شما یه قلیون بده به یه نفر و ازش بخواه چشماشو ببنده و قلیون بکشه ، طولی نمیکشه که طرف میگه آقا من نمیکشم ، در صورتی که اگه مععععتاد بود چشم بسته که سهله ، سرو ته هم میشست میکشید.) :cool:

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
خب بعضیا دوس دارن...

اتی شما اگه نباشی این تاپیک ها ازرونق میافته!مراقب باش اینبار همراشون بری امتحان خواهی کرد!

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا تونستین با دوستانه صحبت کردن کسی رو از قلیون کشیدن منصرف کنین؟
البته منظورتون از دوستانه رو هم اگه شفاف تر بگین ممنون میشم.

تاثیر پذیری جوونا از هم سن و سالهای خودشون بیشتره تا از پدر و مادراشون
اینکه خیلیا میرن قلیون میکشن بخاطر همین دور هم بودن با دوستاشونه که بهشون خوش میگذره نه فقط خود قلیون(اکثر مواقع)
پس تاثیر دوست بیشتر هست تا خانواده و یا عوامل دیگه ی بازدارنده

پرنسس دیانا

عضو جدید
تنها تفریج ارزون قیمت همینه پس باید قلیون کشید تا ارزونه وقتی گرون شد ترک میکنیم
ولی جدا از شوخی خوب نیست ولی خود من ماهی 2 بار را با دوستان میریم چای خونه و میکشیم

کجاش ارزونه؟؟!!!
قیمت یک قلیون و زمان مصرفش چنده و قیمت والیبال بازی کردن تو پارک چنده؟

همون ماهی دو بار هم اشتباهه، چون اون قهوه خونه رو همیشه پر نشون میده، هرکسی ماهی دوبار بره، هر روز اون قهوه خونه پر جوان دودی میشه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی شما اگه نباشی این تاپیک ها ازرونق میافته!مراقب باش اینبار همراشون بری امتحان خواهی کرد!

کدوم تاپیکها؟!!!
نه دیگه باهاشون نمیرم..اگرم برم فقط تاب بازی میکنم!
:D

• Like
واکنش ها: gsm1

پرنسس دیانا

عضو جدید
از بیکاریه!
کاریش نمی شه کرد!
هر کسی نمی ره سراغش ... کسی که میره سراغش خودش می دونه! زیاد نباید حساسیت نشون داد...
فرد خودش باید جایگزین پیدا کنه و تمرین کنه که نره سراغش...
بیماری نیست که براش یه نسخه بپیچن!
یه رفتار انحرافی ضداجتماعیه که واقع بینی می خواد و بس.
توش چی میریزن ؟ اینو بدونه نمی کشه!

میدونم از بیکاریه، اما چه کسی برای این بیکاری تبلیغ جایگزینی قلیون رو میکنه؟
بیشترین سود رو کیا از دودی شدن جوانان ایران میبرن؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب من فقط میدونم که جونها الان نیازی به نصیحت ندارن میدونن خوب نیست

فقط تنها کاری که میشه کرد نباید بهشون زیاد رو داد و تحویلشون گرفت

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی ایران تفریحات فان ومفرح اونقدر جذابیت نداره برای جوونها یا گرون هستن مثل بادی جامپینک وبولینگ و.... یا این که جذابیت نداره براشون
احساس میکنن با کشیدن یه قلیون که بهشون یه آزادی نسبی توی جامعه داده شده میتونن تفریح خوبی داشته باشن ..هر چه قدر هم این حیطه رو تنگ میکنن که قلیون ممنوع شد ..مردم حریص تر میشن ..
بعضیا هم که به خاطر کلاس گذاشتن وکم نیاوردن این کارو میکنن .

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم نمیکشم ولی تجربه نشون داده فشار روی جوونا اثر معکوس داره برای حذف یک چیز باید حتما یه چیز دیگه جایگزین بشه ولی در حال حاضر تفریحات کمه فکر میکنم همین باعث شده قلیون تو جامعه تبدیل به یه هنجار برای اکثر افراد و خانواده ها بشه.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی ایران تفریحات فان ومفرح اونقدر جذابیت نداره برای جوونها یا گرون هستن مثل بادی جامپینک وبولینگ و.... یا این که جذابیت نداره براشون
احساس میکنن با کشیدن یه قلیون که بهشون یه آزادی نسبی توی جامعه داده شده میتونن تفریح خوبی داشته باشن ..هر چه قدر هم این حیطه رو تنگ میکنن که قلیون ممنوع شد ..مردم حریص تر میشن ..
بعضیا هم که به خاطر کلاس گذاشتن وکم نیاوردن این کارو میکنن .
دقیقا بشدت باهات موافقم