نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arash_hz

عضو جدید
بچه ها سلام یه راهنمایی به من بکنید ممنون میشم
من مجاز شدم اگه اسکیس هم قبول شم و واسه ثبت نام دعوت شم بعد نرم میتونم ترم بهمن برم؟؟
اخه هنوز درسم تمام نشده 5 واحد دارم ):
چی میشه؟؟؟؟

hooman_archi

عضو جدید
Re: نتایج اولیه ارشد آزاد 92

Re: نتایج اولیه ارشد آزاد 92

بچه ها سلام یه راهنمایی به من بکنید ممنون میشم
من مجاز شدم اگه اسکیس هم قبول شم و واسه ثبت نام دعوت شم بعد نرم میتونم ترم بهمن برم؟؟
اخه هنوز درسم تمام نشده 5 واحد دارم ):
چی میشه؟؟؟؟

اگر مثل پارسال تکمیل ظرفیت دوم اعلا کنن آره ولی کارشون که معلوم نیست شاید امسال فقط یکبار تکمیل ظرفیت اعلام کنن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

saeed.yadollahi

عضو جدید
ببخشید مگه ارشد پیام نور از کنکور سراسری جداست؟ما تو کنکور سراسری پیام نورم انتخاب کردیم
اگه منظورت فراگیره که معماری نداره
چرا دوست عزیز.فراگیر معماری داره.2ساله.جدا از سراسری هست.دفترچش مهر میات.

saeed.yadollahi

عضو جدید
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و با بیان اینکه کلیه پذیرفته شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، اظهار کرد: سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود و 8000 نفر در این دوره پذیرفته می‌شوند. اقبالی با بیان اینکه امسال ظرفیت خالی نداشتیم، اظهار کرد: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت داشتیم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

http://arshadonline.ir/Pages/News-__تکمیل_ظرفیت___ارشد__دانشگاه_آزاد-467.aspx

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و با بیان اینکه کلیه پذیرفته شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، اظهار کرد: سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود و 8000 نفر در این دوره پذیرفته می‌شوند. اقبالی با بیان اینکه امسال ظرفیت خالی نداشتیم، اظهار کرد: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت داشتیم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

http://arshadonline.ir/Pages/News-__تکمیل_ظرفیت___ارشد__دانشگاه_آزاد-467.aspx

منظورشون از پذیرفته نشدگان چه کسانی هست؟ اونایی که توی اسکیس پذیرفته نمیشن یا اونایی که همون مرحله اول پذیرفته نشدن؟

e_s_h

عضو جدید
سلام دوستان یک سوال من تکمیل ظرفیت سال پیش بهمن ماه بندرعباس قبول شدم ولی نرفتم کلا ..الان میتونم برم یا باید شهریه ثابت و پرداخت میکردم؟

architect.m.gh

عضو جدید
سلام
من این رتبه کل رو نفهمیدم آخر چیه ؟
یکی گفته رتبه تو همون انتخابه یکی از بچه ها یه عکس گذاشته از کارنامه که نشون میده رتبه تو کل بچه های معماری از همه جاست
یک چیز دیگه هم اینکه مثلا من که مشهد زدم رتبه آخرین فرد قبول 194 شده با تراز آخرین فرد قبول 6063 در حالیکه مثلا تهران علوم تحقیقات رتبه آخرین فرد قبول 233 و ترازش 6505 یعنی با اینکه ترازش بالاتره رتبش پاینتر شده ؟ یعنی چی ؟
یعنی مشهد قبولیش سخت تر از همه جاست شانسه ما ؟ من رتبم 190 مشهد شانس دارم به نظرتون ؟

dash-memar

کاربر فعال
منظورشون از پذیرفته نشدگان چه کسانی هست؟ اونایی که توی اسکیس پذیرفته نمیشن یا اونایی که همون مرحله اول پذیرفته نشدن؟

کلا این رشته هایی که دو مرحله این معلوم نیست اوضاعش(خودشونم نمیدونن)

چون تو بقیه رشته ها، اونایی که قبول نشدن میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن - احتمالا داره اونایی که اسکیسم مجاز نشدن حداقل بتونن تو تکمیل ظرفیت دوم شرکت کنن

mahfo

کاربر بیش فعال
دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر كه آزمون تشريحي گروه آزمايشي هنر در مقطع كارشناسي ارشد روز جمعه مي باشد، به روابط عمومي مركز آزمون گفت: زمان آزمون تشريحي گروه آزمايشي هنر اعلام شد و داوطلباني كه به آزمون تشريحي دعوت شده اند مي بايست در روز جمعه مورخ 22/06/92 به محل برگزاري آزمون مراجعه نمايند. دكتر ناصر اقبالي در ادامه افزود: داوطلبان گروه آزمايشي هنر پذيرفته شده در مرحله اول مي بايست جهت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم روز چهارشنبه مورخ 20/6/92 به پايگاه اينترنتي مركز آزمون به آدرس www.azmoon.org مراجعه و برگه ورود به جلسه خود را دريافت كنند. رئيس مركز آزمون تأكيد كرد: پذيرفته شدگان مرحله اول در صورت عدم حضور در آزمون تشريحي مرحله دوم پذيرش و ارزشيابي نخواهند شد و از ادامه تحصيل در رشته تحصيلي موردنظر خود باز خواهند ماند. مشاور رياست دانشگاه تأكيد كرد: اين آزمون منحصراً در شهر تهران برگزار مي شود و پذيرفته شدگان مرحله اول لازم است جهت شركت در آزمون به محل حوزه امتحاني اي كه در برگه ورود به آزمون درج گرديده، مراجعه كنند. رئيس مركز آزمون در پايان توصيه كرد: داوطـلـبان مـي تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال يـا ابهـامـي بـه سـايت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه كنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح كنند و يا به آدرس الكترونيكي porsesh@azmoon.net ايميل خود را ارسال نمايند تا كارشناسان مركز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.

architect.m.gh

عضو جدید
سلام
من این رتبه کل رو نفهمیدم آخر چیه ؟
یکی گفته رتبه تو همون انتخابه یکی از بچه ها یه عکس گذاشته از کارنامه که نشون میده رتبه تو کل بچه های معماری از همه جاست
یک چیز دیگه هم اینکه مثلا من که مشهد زدم رتبه آخرین فرد قبول 194 شده با تراز آخرین فرد قبول 6063 در حالیکه مثلا تهران علوم تحقیقات رتبه آخرین فرد قبول 233 و ترازش 6505 یعنی با اینکه ترازش بالاتره رتبش پاینتر شده ؟ یعنی چی ؟
یعنی مشهد قبولیش سخت تر از همه جاست شانسه ما ؟ من رتبم 190 مشهد شانس دارم به نظرتون ؟

arezooo82

عضو جدید
آهان:biggrin: پردیس ها رو تو مدرک واسه آزاد ذکر نمیکنند میزنند علوم تحقیقات رشت. اطلاعات دیگه هم ندارم با عرض شرمندگی از آزادش از مهدی جان بپرس

من دانشجوی پردیس علوم تحقیقات قزوینم.متاسفانه از تکمیل ظرفیت بهمن 91 به اینور، عنوان پردیس تو مدرک قید میشه.

arezooo82

عضو جدید
پارسال همممه کسایی که تو مرحله اول نتایج قبول شدن و نرفتن، اجازه داشتن دوباره تو تکمیل ظرفیت مرحله اول شرکت کنن..بعدشم تازه اگه تو تکمیل ظرفیت اول قبول شدن و نرفتن هم بازم میتونستن واسه تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنن.

saeed.yadollahi

عضو جدید
من که رتبم 80 شده،چقدر شانس قبولی دارم؟تا تهران 40هزاااار تومان باید بدم.فکر کنم هزینه رفت و آمد با اقامت یک شب در تهران 200هزار بشه.ارزش داره؟

simai

عضو جدید
من که رتبم 80 شده،چقدر شانس قبولی دارم؟تا تهران 40هزاااار تومان باید بدم.فکر کنم هزینه رفت و آمد با اقامت یک شب در تهران 200هزار بشه.ارزش داره؟

واقعا خیلی زور.این همه بری تازه معلوم نیست جواباش چی باشه

آگرین

عضو جدید
من از کرمانشاه باید برم تهراااااااااان به خاطر رتبه 500 انوقتم تازه معلوم نیست چی بشه ...همون موقع اسکیس میگرفتین تو شهر خودمون راحتتتتتت...الان خسته و کوفته بریم سرجلسه 4 ساعت بشینیم که چی بشه:cry: ؟؟؟؟!!!! تا حالا جواب هم گرفته بودیم ....:(

saeed.yadollahi

عضو جدید
هنوز با مرخصیم موافقت نشده،ممکنه نرم.چون من تو سایت دانشگاه که رفتم 20نفر بیشتر نمیخواست،با این همه هزینه احتمال قبولیم کمه،چون برای اسکیس هم خوب تمرین نکردم.من فقط شیراز رو انتخاب کردم که کارم رو از دست ندم،نه اینکه برم تهران یا جای دیگه.نظر دوستان چیه؟

narsic

عضو
شما این دانشگاهی که قبول شدبد ثبت نام کنین

بعدش تکمیل ظرفیت شرکت کنین ، اگه تو تکمیل قبول شدین میرید دانشگاه جدید ، اگه هم نشدید که دانشگاه اولی پا برجاست

لطف کردین... :smile:پس حتما باید ثبت نام کرد... اگه تکمیل ظرفیت قبول شه شهریه رو پس میدن؟

dash-memar

کاربر فعال
لطف کردین... :smile:پس حتما باید ثبت نام کرد... اگه تکمیل ظرفیت قبول شه شهریه رو پس میدن؟

سیستم مالی دانشگاه آزاد یکپارچه هستش، شما چون قبلا ثبت نام کردین ، دیگه لازم نیست هزینه ای بدید و میرید دانشگاه جدیدتون ثبت نام میکنین

sora66

عضو جدید
هنوز با مرخصیم موافقت نشده،ممکنه نرم.چون من تو سایت دانشگاه که رفتم 20نفر بیشتر نمیخواست،با این همه هزینه احتمال قبولیم کمه،چون برای اسکیس هم خوب تمرین نکردم.من فقط شیراز رو انتخاب کردم که کارم رو از دست ندم،نه اینکه برم تهران یا جای دیگه.نظر دوستان چیه؟

اغلب همین شرایطو داریم..اما از اون اول که من با توجه به آمادگیم واسه سراسری اصلا نمی خواستم ازاد شرکت کنم که کنکورمو خراب کردم حالا خداراشکر میکنم که آزاد شرکت کرده بودم.اینو میدونم که خیلی سخت کار گیر میاد و خیلی های دیگه با مدرک بالاتر از من منتظرن جام خالی شه اما فکر میکنم می ارزه به 1روز غیبت کاریم...خوب چون شرایط دانشگاه آزاد معلوم نبود و شایعه بود که اسکیس حذف شده منم اصلا اسکیس کار نکردم..بنظرم شرکت کنید.

arezooo82

عضو جدید
مگه میشه؟
یعنی چی؟

آره بخدا..دروغ نمیگم.. یکی تو کلاس تو جمعمون گفت من خیلی خوش شانسم! چون آخرین نفر قیولی ام!! بعد یکی از بچه ها گفت خالی نبند آخرین نفر قبولی منم با رتبه 224 (علوم تحقیقات قزوین) ..کارنامه ها رو آوردن دیدیم آخرین نفر قبولی چند نفر داریییم!!!!!

آگرین

عضو جدید
آره بخدا..دروغ نمیگم.. یکی تو کلاس تو جمعمون گفت من خیلی خوش شانسم! چون آخرین نفر قیولی ام!! بعد یکی از بچه ها گفت خالی نبند آخرین نفر قبولی منم با رتبه 224 (علوم تحقیقات قزوین) ..کارنامه ها رو آوردن دیدیم آخرین نفر قبولی چند نفر داریییم!!!!!

کل وردیهای ارشد 91 دانشگاه شما چند نفره؟

baian saad

عضو جدید
سلام من در انتخاب سومم همدان قبول شدم ولی نمی خوام برم و نمی تونم برم تهران اسکیس بدم می تونم .میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟

baian saad

عضو جدید
سلام من در انتخاب سوم همدان قبول شدم امکانشم نیست برم تهران اسکیس بدم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا