کلوپ طرفداران پرسپولیس

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز امیر جعفری میگف من با عدد 4 اومدم تو استدیو و شما هر وقت کم میارین میگین 6 تایی ها
آخه شما سرتقلالیام هروقت کم میارین میگی 4
ما از این شاهکارا زیاد داریم ، آخریش تو 10 دقیقه با 10 نفر 3 تا گل زدیم بهتون که معروف شد به 10 10 3 ، آره پرچم پرسپولیس همــــــــــــیشه بالاست

karimi912

عضو جدید
[h=1]درخواست رويانيان از بازيکنان پرسپوليس[/h]
[h=2]مدير عامل باشگاه پرسپوليس، تاکيد کرد: بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس از اظهار نظر درباره مربيان، مديران، داوران، بازيکنان و عوامل باشگاه‌هاي ديگر خودداري کنند.[/h]
محمد رويانيان در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس ضمن تبريک عيد سعيد فطر گفت: از بازيکنان پرسپوليس خواسته‌ايم از اظهار نظر درباره مربيان، مديران، داوران، بازيکنان و عوامل باشگاه‌هاي خودداري کرده تا از بروز حاشيه‌ها و عدم حفظ حرمت‌ها جلوگيري شود.

وي تصريح کرد: برخي اظهارنظرها موجب مي‌شود برخي حواشي به وجود بيايد و حرمت‌ها حفظ نشود. ما در آغاز فصل وظيفه خود مي‌دانيم جلوي اين مسايل را بگيريم تا برخي مسايل و عدم حفظ حرمت‌ها باب نشود. تکرار چنين مسايلي قطعا با برخورد انضباطي باشگاه و جريمه همراه خواهد بود.

رويانيان در ادامه گفت: از همه پيشکسوتان، بزرگان و دوستداران پرسپوليس مي‌خواهم که اتحاد و همدلي در خانواده بزرگ پرسپوليس را حفظ کنند و اجازه دهند تن زخم‌خورده پرسپوليس بهبود پيدا کند. همه بزرگ هستند، از پيشکشسوتان و مديران سابق تا بازيکنان سابق پرسپوليس. افراد مهم نيستند آنچه مهم است حفظ آرامش در پرسپوليس و بازگشت به پرسپوليس به جايگاه و اقعي است. اميدوارم شرايط به گونه باشد که کادر فني، بازيکنان و ديگر اعضاي تيم در آرامش به کار خود ادامه دهند و برخي مسايل براي آنها مشکل ايجاد نکند. همه براي ما قابل احترام هستند، همه اعضاي خانوده پرسپوليس، اما درخواست مي‌کنم اتحاد و همدلي اين خانوده بزرگ حفظ شده و بر قرار باشد.

او ادامه داد: پرسپوليس سالهاست به دلايل متعدد دچار مشکلاتي بوده و به قولي زخم‌خورده است. از همه اعضاي خانواده بزرگ پرسپوليس مي‌خواهم و درخواست مي‌کنم روي زخم پرسپوليس نمک نپاشند تا عميق نشود. اتحاد، همدلي و برادري موجب التيام زخم‌هاي باشگاه و تيمي مي‌شود که پرطرفدارترين تيم آسياست و دل‌هاي زيادي به عشق آن مي‌تپد. ما اميدواريم پرسپوليس به دور از حاشيه در ليگ بازي کرده و به اين مسيري که در آن قرار دارد ادامه دهد.

رويانيان در پايان خاطر نشان کرد: درخواست خاضعانه و صميمانه از همه بزرگان و اعضاي خانواده پرسپوليس دارم اعم از بازيکن، مربي، مدير، پيشکسوت، بازيکنان سابق و هوادران. اتحاد و همدلي مي‌تواند پرسپوليس را به روزهاي خوبش بازگرداند. از همه آنها که نامشان بزرگ است و زينت بخش پرسپوليس، صميمانه مي‌خواهم به هم احترام گذاشته و هر چه بوده و هست را فراموش کنند و هواداران عزير که در اين سال‌ها به رقم بحران‌هاي مختلف و عدم نتيجه‌گيري تيم محبوبشان را تنها نگذاشتند، شاهد اوج گيري پرسپوليس باشند تا همه علي الخصوص دل هواداران شاد شود.

karimi912

عضو جدید
[h=1]موافقت خلعتبري براي حضور در پرسپوليس[/h]
[h=2]محمدرضا خلعتبري در تماسي تلفني با مديرعامل پرسپوليس موافقت خود را براي حضور در اين تيم اعلام کرد.[/h]
بحث حضور محمدرضا خلعتبري در پرسپوليس اين روزها سوژه داغ رسانه‌هاي ايراني و باشگاه پرسپوليس است.

به نقل از فارس، خلعتبري پس از اينکه براي مرخصي 4 روزه به مناسبت عيد سعيد فطر از امارات به تهران آمد جلسه‌اي با رويانيان داشت.

وي شب گذشته در تماسي تلفني با رويانيان آمادگي خود را براي حضور در پرسپوليس به شرطي که جدايي‌اش از عجمان مشکل‌ساز نشود رسما اعلام کرد.

گفتني است مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال رايزني‌هاي لازم براي پرداخت جريمه به عجمان و گرفتن رضايتنامه خلعتبري هستند.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
امیر جعفری یه بازیگر لوده و عقده ای و بی ادب و بی تربیته .. بارها اینو ثابت کرده ..
دیروز هم گفت بازی 6تاییها یه دروغه .. اصلا هم به این فکر نمی کنن که پیشکسوتای خودشون امثال حجازی و پورحیدری و روشن و ... بارها درباره 6تایی ها حرف زدن درباره بازیش گفتن و همه چی رو تایید کردن .. پس اگه بازی 6تایی دروغه حجازی و روشن و پورحیدری و غلام مظلومی و ... هم دروغگو بودن ..

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جعفری یه بازیگر لوده و عقده ای و بی ادب و بی تربیته .. بارها اینو ثابت کرده ..
دیروز هم گفت بازی 6تاییها یه دروغه .. اصلا هم به این فکر نمی کنن که پیشکسوتای خودشون امثال حجازی و پورحیدری و روشن و ... بارها درباره 6تایی ها حرف زدن درباره بازیش گفتن و همه چی رو تایید کردن .. پس اگه بازی 6تایی دروغه حجازی و روشن و پورحیدری و غلام مظلومی و ... هم دروغگو بودن ..
دوست خوبم؛ استقلال یک بار هم در یه بازی دوستانه در دهه ی 60 و در زمین خاکی گود شهرزاد در جنوب تهران 6 بر 0 مغلوب پرسپولیس شد و فردای همون روز
مجله ی دنیای ورزش تیتر بزرگی زد که : باز هم استقلال 6 تایی شد.
واقعا" اگه ما 10 بر صفر هم به استقلال ببازیم، باز هم این 6 تا یه مزه ی دیگه ای داره و 40 ساله که استقلالی ها رو داره عذاب میده.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم نظر کسایی که فکر میکنند فوتبال کریمی تموم شده رو قبول ندارم.خواهشا اینقدر علایق شخصیتون رو اینجا نذارید!!! و اینقدر اسطوره رو خراب نکنید.جالب اینه که میگن من کریمی تخریب نکردم ولی بعدش میگن در ادامه خواهید دید که کریمی فوتبالش تموم شده و تو ادامه فصل میبینید و یا تراکتورو ول میکنه و... که به این جور حرفا میگن ادعا و پیشگویی .بهتره این ادعاهارو تو ذهن خودشون نگه دارند!!! اگه این اسمش تخریب نباشه لابد اسمش تعریفه!!! بعدش میگن من از رفتن کریمی خوشحال نیستم.کسی نیست بگه که این ناراحتی رو با تمام وجود میشه دید!!!!!!

حماقت به معنای بی عقلی کردن و اشتباه کردن هستش نه به معنای اینکه طرف احمق بوده.
انسان بعضی وقتا دچار حماقت های میشه.دلیل بر این نیست که احمق باشه.چون انسان جایزالخطاست.مطمئنا همه آدما تو زندگیشون دچار اشتباهات .بی عقلی ها و حماقت ها میشند ولی دلیل بر این نمیشه که احمق باشند!!!! احمق به کسی میگن که همه کارهاش اشتباهه . در ضمن برام مهم نیست بقیه چی فکر میکنند.من همینطوریش هیچ علاقه ای ندارم با یکسری افراد صحبت کنم چه برسه که بخوام با طرف سر حماقت بحث بکنم!!!!
بازم میگم اگرچه تکراریه .کار فرشاد اشتباه و حماقت بوده.حیف این بازیکن نبود که 3 سال بیرون بمونه و فدای افراد بشه!!

امثال مایلی کهن و پروین و... تو دهه 60-70 مربی و مدیر بودن ولی اونجا حاشیه نداشتند ولی از اواخر دهه 80 به بعد دیدیم که کم حاه درست نمیکنند.که باحالترینش بیانیه مایلی راجع به قلعه نوعی بود. وقتی بحث حاشیه باشه دامن همه رو میگیره.تو دهه 50-60 اخلاقیت مهمتر بود پس نه مربی-نه بازیکن و نه کس دیگه حق حاشیه سازی نداشت.چون بازیکن سالاری وجود نداشت.ولی تو این ایام حاشیه سازی نباشه عجیبه.از مربی گرفته تا مدیر باشگاه-تماشاگران-بازیکن و همه و همه. بیشتر از این من توضیحاتی نمیتونم بدم.چون تکراری میشه!!!

چطور میشه که تو این 3 هفته بعضیا فهمیدن که رفتن کریمی به نفع باشگاه بوده (یعنی اینقدر زود فهمیدند و منتظر نیم فصل نشدند!!) ولی وقتی میگیم کریمی عامل پیروزی تراکتور بوده میگن با یه گل بهار نمیشه و شانسی بوده و ازین حرفا(یعنی صبر کن بریم جلوتر اونوقتی که میفهمی شانسی بوده!!)!!!

اگه بخوایم ریشه ضد اخلاقی رو بچینیم باید غیر از کریمی خیلیا ی دیگه هم از فوتبال حذف بشند که اولش برمیگرده به مدیرای باشگاه.!!!

در آخرم بگم هر بازیکن و مربی جایزوالخطاست.ولی دلیل بر این نیست که کینه توزی کنیم و بهش لعنت بفرستیم و آرزو کنیم که فوتبالش تموم بشه.چون بازیکن تا وقتی خودش خداحافظی نکرده باشه فوتبالش تموم نشده.خصوصا اون فردم کریمی باشه که تو اروپا بازی کرده.وقتی با این شرایط میگن فوتبالش تموم شده یعنی اینکه ارزوی تموم شدن فوتبالشو تو سر دارند!!! از دوستان عزیز خواهش میشه از کریمی بد نگن و به تیم خودشون بپردازند.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوتبال کریمی تموم شده واین حرف شخصی رو آخر به صورت واقعیت خواهید دید و این حرف دلیل بر تخریب کریمی نیست و کسی که می خواد از واقعیت فرار کنه واز
یه بازیکن تموم شده ی حاشیه ساز طرفداری کنه، چنین افکاری داره.
در ضمن بهتره بعضی ها برن کتاب های دوره ی راهنمایی رو مرور کنن تا معنی حماقت رو بفهمن و بی جا اشتباه خودشونو با آوردن معنی های دیگه توجیه نکنن.
بله باید خیلی از بازیکنان حاشیه دار رو از فوتبال حذف کرد ولی اونا ادعایی نسبت به علاقه مندی به تیمشون ندارن ولی کسی که میگه دلم با پرسپولیسه و یک
روز قبل از بازی پرسپولیس با مس یه مصاحبه ی جنجالی علیه علی دایی می کنه و روحیه ی مربی وتیم رو پایین میاره و برای تیم حاشیه درست می کنه، مشخص
می کنه که واقعا" دلش با پرسپولیسه!!!!!!!!!!!
آقای محترمی که فقط ساز مخالف می زنی! لطفا" بفرمایید که ما کجا گفتیم لعنت به کریمی ؟!! که تو هم مثل کریمی مغلطه و حاشیه سازی می کنی ...
ببین آقای کارشناس! همه ی تماشاچی ها وقتی به بازی نگاه می کنن می تونن راحت کارشناسی کنن ولی هر کسی از دید خودش کارشناسی می کنه.
شما هم سعی کن دیگه حتی به طور غیر مستقیم به پست های من جواب ندی چون ما در مورد فوتبال هیچ سنخیتی با هم نداریم .
و برای اینکه نظر دیگران رو جلب کنی حرف هایی رو که من نزدم به دروغ به من نسبت نده و برای خودت حامی جمع نکن.
اگه خبر نداری یه سری به سایت های نظر سنجی و فیس بزن تا متوجه بشی که طرفدارها دیگه فهمیدن رفتن علی کریمی به سود پرسپولیس بوده. البته
اگه بعضی از طرفدارهای افراطی علی کریمی اجازه بدن که پرسپولیس کار خودشو انجام بده خیلی خوب میشه.

ما طرفدار پرسپولیسیم نه بازیکن تراکتورسازی .................

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفای شخصی برای کسی که میزنه محترم هست و از دید من ارزش خاصی نداره.من امیدوارم کریمی هر جا هست موفق باشه و امیدوارم نطرات شومی که دربارش میدن از کار بیفته چون به جادو و جنبل اعتقادی ندارم.

من همیشه با کسایی که اطلاعات فوتبالیشون ضعیف بوده و با گیر دادن به حواشی سعی میکنند به قول خودشون بزنند به خاکی احساس همدردی میکنم.این حرکتی هست برای فاصله گرفتن از واقعیات که بعضی مواقع جواب میده:biggrin: اینم که دوستان یادشون هست که کلمه حماقت تو کتابای راهنمایی تدریس میشده جای بسی شگفتی داره که دوستان اینقدر خوب یادشون هست.ولی بنظر من این نظر رو کسی میتونه بده که جدیدا دوره راهنمایی رو تموم کرده باشه حالا چه تو کلاس درس و چه دوره سواد آموزی!!!

کریمی هر چی که باشه بهتر از آدمایی هست که خوب خودشونو گول میزنند.این قضیه رو میگم برای رابطه دایی و رویانیان و اینهمه بد و بیراه و تهمتی که به هم میزنند.البته قصر تخریب رابطه این 2 عزیز رو ندارم ولی برای مرور خاطرات گذشته اینا رو گفتم!!! ولی مثل اینکه بعضیا میوفتند تو دنده لج ، حاضرند بازیکن مورد بحث کشته بشه تا حرفشون به کرسی بشینه.!!

حرفایی که زده میشه کمتر از لعنت نیست. کلی میان ازش بد میگن و نظر کارشناسی میدن که من میدونم فوتبالش تموم شده که انگار خوزه مورینیو هستد!!! و در آخرم میگن که من از رفتن کریمی خوشحال نیستم.حالا یکی نیست بگه که طرف واقعا خوشحال هست یا ناراحت؟!! حالا میان نظرات شخصی میگن که کریمی فقط حاشیه بوده و فوتبالش تمومه و ازین حرفا.حالا وقتی من میام نظر میدن میشم حاشیه ساز!!! اگه طاقت شنیدن واقعیت رو ندارید میتونی نظر ندید!!!م

ن نظری رو پستای بعضیا نمیدم.ولی بعضیا هستند که شروع میکنند.من بحث کریمی رو در جواب یکی از بچه ها گفتم و یه آقایی خودشو انداخت تو بحث.در حالی که نباید نظری میداد.الانم میگن به پستام جواب نده.برای من که خیلی زور داره یکی خودشو وارد بحث کنه بعدش بگه رو پستام نظر نده!!!:surprised:

بعضیا بدونند که من از سال 2009 اینجام .اگه میخواستم حامی جمع کنم که تاحالا یه گروه زیر نظر من بودند.کسایی دنبال حامی هستند که از الفاظ چاکرم نوکرم استفاده میکنند تا 2 نفر آدم پیدا کنند!!!

جالب اینه که بعضیا انواع انتقادات و تخریب ها رو نسبت به کریمی دارند و وقتی من از کریمی دفاع میکنم میگن طرفدار بازیکن تراکتور سازیم ونه پرسپولیس!!! البته این کار برای خراب کردن منه ولی مهم نیستو من برای این کج سلیقگیها ارزشی نداره:biggrin: چون احترام به اسطوره ها برام مهم هست و اجازه نمیدم هر کسی بی احترامی کنه بهش

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفای شخصی برای کسی که میزنه محترم هست و از دید من ارزش خاصی نداره.من امیدوارم کریمی هر جا هست موفق باشه و امیدوارم نطرات شومی که دربارش میدن از کار بیفته چون به جادو و جنبل اعتقادی ندارم.

من همیشه با کسایی که اطلاعات فوتبالیشون ضعیف بوده و با گیر دادن به حواشی سعی میکنند به قول خودشون بزنند به خاکی احساس همدردی میکنم.این حرکتی هست برای فاصله گرفتن از واقعیات که بعضی مواقع جواب میده:biggrin: اینم که دوستان یادشون هست که کلمه حماقت تو کتابای راهنمایی تدریس میشده جای بسی شگفتی داره که دوستان اینقدر خوب یادشون هست.ولی بنظر من این نظر رو کسی میتونه بده که جدیدا دوره راهنمایی رو تموم کرده باشه حالا چه تو کلاس درس و چه دوره سواد آموزی!!!

کریمی هر چی که باشه بهتر از آدمایی هست که خوب خودشونو گول میزنند.این قضیه رو میگم برای رابطه دایی و رویانیان و اینهمه بد و بیراه و تهمتی که به هم میزنند.البته قصر تخریب رابطه این 2 عزیز رو ندارم ولی برای مرور خاطرات گذشته اینا رو گفتم!!! ولی مثل اینکه بعضیا میوفتند تو دنده لج ، حاضرند بازیکن مورد بحث کشته بشه تا حرفشون به کرسی بشینه.!!

حرفایی که زده میشه کمتر از لعنت نیست. کلی میان ازش بد میگن و نظر کارشناسی میدن که من میدونم فوتبالش تموم شده که انگار خوزه مورینیو هستد!!! و در آخرم میگن که من از رفتن کریمی خوشحال نیستم.حالا یکی نیست بگه که طرف واقعا خوشحال هست یا ناراحت؟!! حالا میان نظرات شخصی میگن که کریمی فقط حاشیه بوده و فوتبالش تمومه و ازین حرفا.حالا وقتی من میام نظر میدن میشم حاشیه ساز!!! اگه طاقت شنیدن واقعیت رو ندارید میتونی نظر ندید!!!م

ن نظری رو پستای بعضیا نمیدم.ولی بعضیا هستند که شروع میکنند.من بحث کریمی رو در جواب یکی از بچه ها گفتم و یه آقایی خودشو انداخت تو بحث.در حالی که نباید نظری میداد.الانم میگن به پستام جواب نده.برای من که خیلی زور داره یکی خودشو وارد بحث کنه بعدش بگه رو پستام نظر نده!!!:surprised:

بعضیا بدونند که من از سال 2009 اینجام .اگه میخواستم حامی جمع کنم که تاحالا یه گروه زیر نظر من بودند.کسایی دنبال حامی هستند که از الفاظ چاکرم نوکرم استفاده میکنند تا 2 نفر آدم پیدا کنند!!!

جالب اینه که بعضیا انواع انتقادات و تخریب ها رو نسبت به کریمی دارند و وقتی من از کریمی دفاع میکنم میگن طرفدار بازیکن تراکتور سازیم ونه پرسپولیس!!! البته این کار برای خراب کردن منه ولی مهم نیستو من برای این کج سلیقگیها ارزشی نداره:biggrin: چون احترام به اسطوره ها برام مهم هست و اجازه نمیدم هر کسی بی احترامی کنه بهش
همه ی دنیا فوتبال ایران رو با علی دایی می شناسن پس اگه قراره به کسی بگیم اسطوره، اون شخص علی دایی هستش.
در ضمن کسی که چهار ساله توی این باشگاهه و با همه مشکل داره، وضعیتش احتیاج به تحلیل نداره.
ما به کسی که لیاقت داشته باشه نوکری هم می کنیم ولی برای افراد بی لیاقت و بی ادب ، تره هم خُرد نمی کنیم.
آخه به جای کل کل و طرفداری از بازیکن غریبه برو کمی سواد و مهمتر از اون ادب یاد بگیر. اینکه بخوای به هر قیمتی جواب کسی
رو بدی، فقط نشانه ی ضعف و فقر ادب و شخصیته.
من که تازه اومدم باشگاه، بیشتر از تو همفکر و هم نظر دارم اینجا. برو ببین به نظرات من بیشتر امتیاز میدن یا تو؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
در ضمن جناب عالی و کارشناس زبده ی فوتبالی مثل شما نباید به پست های دیگران دخالت کنه.
برگرد به چند روز قبل و ببین که چه جوری شروع به دخالت در پست های من کردی ...

به هر حال ما که از رو رفتیم چون سنگ پای قزوین نیستیم:biggrin:

karimi912

عضو جدید
[h=1]رويانيان: خلعتبري 3بار اعلام آمادگي کرده است[/h][h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ روز دوشنبه از طريق تلفن همراه، سامانه‌اي را براي کمک‌هاي اقتصادي هواداران به باشگاه معرفي مي‌کنم.[/h]
محمد رويانيان ضمن تبريک عيد سعيد فطر و روز خبرنگار براي چندمين بار به اهالي رسانه، اظهار داشت: خوشبختانه طبق پيش‌بيني‌هاي دايي، پرسپوليس در شرايط خوبي قرار دارد و اميدوارم بتواند نتايج خوب خود را دنبال کند.

به گزارش فارس،وي افزود: موضوع جدي حال حاضر براي باشگاه و حتي هواداران، خلعتبري است که ما روز دوشنبه سامانه‌اي از طريق همراه اول را براي کمک‌هاي اقتصادي به باشگاه به هواداران معرفي خواهيم کرد.

رويانيان ادامه داد: اين تصميم ما شايد در خيلي از تيم‌هاي دنيا اتفاق بيفتد و از هواداران مي‌خواهيم که همراه با عاشقان پرسپوليس ما را تنها نگذارند. همچنين درصدد هستيم يک شماره حساب در يکي از بانک‌هاي بزرگ ايران را افتتاح کنيم تا هواداران کمک‌هاي خود را براي ما ارسال کنند. البته هواداران منتظر باشند به زودي و ان‌شاءالله در هفته جاري چند اقدام پي‌درپي را خواهيم داشت تا براي پرسپوليس مفيد و مؤثر باشد.

وي با اعلام آمادگي نهادهاي مختلف براي کمک به قرمزپوشان نيز گفت: خوشبختانه سازمان صدا و سيما اعلام کرده که حاضر به کمک به باشگاه پرسپوليس است و در خصوص اتفاقات جديد، کمک‌هايي را به ما خواهد کرد که اين يک خبر خوب است.

وي در پاسخ به سؤالي درباره آخرين مذاکرات با خلعتبري نيز گفت: من سه بار با او حرف زدم و آخرين دفعه شب گذشته بود، خوشبختانه خلعتبري رسما تمايل دارد که به فوتبال ايران و پرسپوليس برگردد پس دوستان و حتي کساني که هم ما را دوست ندارند، کمک کنند.

وي افزود: الان بحث پرسپوليس مطرح نيست، خلعتبري بازيکن ملي ما است و بايد طبق صلاح مملکت به کشورش برگردد. ما همچنان چشم‌انتظار کمک‌هاي مسئولين و آمدن وزير ورزش هستيم تا ما را تنها نگذارند، بازگشت خلعتبري به نفع فوتبال پرسپوليس نيست بلکه به نفع اين مملکت و فوتبالش است پس اميدوارم زودتر با کمک‌ها اين اتفاق بيفتد، بسيار خوشحالم که خلعتبري اعلام رسمي‌اش را براي بازگشت به ما اعلام کرد.

karimi912

عضو جدید
[h=1]خلعتبري: منتظر روشن شدن وضعيتم هستم[/h]
[h=2]مهاجم مد نظر باشگاه پرسپوليس گفت: فعلا در رامسر هستم و با هماهنگي باشگاه عجمان به ايران آمدم.[/h]
از مدتها پيش بحث فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبري با باشگاه عجمان امارات مطرح شده و پرسپوليسي‌ها سفت و سخت خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ملي پوش باشگاه عجمان هستند.

خلعتبري در گفت‌وگويي کوتاه با خبرنگار فارس، در خصوص اينکه به چه دليل به ايران آمده است گفت: در آخرين بازي دوستانه‌اي که در امارات براي عجمان به ميدان رفتم دچار آسيب ديدگي شدم و از ناحيه مچ پا احساس درد ‌کردم.

وي افزود: به همين دليل با مشورت و هماهنگي باشگاه اماراتي به ايران آمدم و هم اکنون در رامسر در کنار خانواده‌ام حضور دارم و پايم را هم مداوا مي‌کنم.

خلعتبري در خصوص اينکه سرانجام تکليفش با تيم اماراتي چه شد و آيا تصميمي براي حضور و بازگشت به فوتبال ايران گرفته يا خير گفت: فعلا در شمال کشور هستم و منتظر مي‌مانم تا تکليفم روشن شود. همانطور که پيش از اين گفتم افتخار مي‌کنم که در کشورم بازي مي‌کنم ولي من يک فوتباليست حرفه‌ام هستم و بايد تا زمان روشن شدن وضعيتم به قراردادم پايبند بمانم ولي اميدوارم بهترين اتفاق برايم رخ دهد.

karimi912

عضو جدید
[h=1]نامه رسمي پرسپوليس به باشگاه عجمان[/h]
[h=2]مسئولان باشگاه پرسپوليس امروز 10 آگوست در نامه‌اي به باشگاه عجمان خواستار به خدمت گرفتن محمد‌رضا خلعتبري شدند.[/h]
مسئولان باشگاه پرسپوليس در چند وقت اخير ديدار و گفت‌وگوهايي را با محمد‌رضا خلعتبري مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان داشتند و نظر مثبت اين بازيکن را براي حضور در پرسپوليس گرفتند. خلعتبر‌ي مورد تائيد علي دايي نيز قرار گرفت.

به نقل از فارس،با توجه به اينکه اماراتي‌ها نام ليگ خود را به نام مجعول خليج ع ر ب ي نامگذاري کرده‌اند خلعتبري نيز تصميم گرفته تا فوتبالش را در ايران دنبال کند. به همين دليل پس از جلسات متوالي بالاخره باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي رسمي به باشگاه عجمان خواستار لغو قرارداد خلعتبري با عجماني‌ها و در اختيار گرفتن اين بازيکن شد.

اين نامه به باشگاه عجمان فرستاده شده و عجماني‌ها نيز با پيگيري مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام کردند به زودي جلسه هيئت‌مديره خود را تشکيل داده و در اين خصوص تصميم‌گيري خواهند کرد.

گفتني است امروز 10 آگوست آخرين روزي بود که پرسپوليسي‌ها مي‌توانستند به صورت رسمي خواستار حضور خلعتبري در پرسپوليس باشند که به وعده خود عمل کردند.

رويانيان هم در گفت‌وگويي اعلام کرده از روز دوشنبه آماده گرفتن کمک‌هاي مردمي براي رفع مشکل خلعتبري و پرداخت پولش است.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]دایی: پرسپولیس هنوز هم تیمی که دلم می خواست نیست[/h]
سرمربی تیم پرسپولیس گفت که میزبانی مناسب سایپا در بازی فردا می تواند باعث شود تا سایر تیم ها نیز از حق میزبانی بهره ببرند. علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا که در هیئت فوتبال است...
ارتش سرخ دات كام :
سرمربی تیم پرسپولیس گفت که میزبانی مناسب سایپا در بازی فردا می تواند باعث شود تا سایر تیم ها نیز از حق میزبانی بهره ببرند. علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا که در هیئت فوتبال استان البرز برگزار شد با تبریک عید فطر و روز خبرنگار و همچنین صعود تیم بسکتبال به فینال جام ملت های آسیا اظهار داشت: از زحمات محمدی و خاکی تشکر می کنم که شرایطی را فراهم کردند تا بتوانیم در کرج تمرین کنیم. بازی فردا حساسیت ویژه ای دارد و سعی می کنیم با کسب 3 امتیاز خود را به بالای جدول برسانیم. سایپا هم تلاش می کند خودش را بالا بکشد از این رو بازی سختی پیش رو داریم.

وی گفت: سایپا تیم بزرگی است و از بازیکنان خوب و کادر فنی مجربی بهره می برد. مطمئنا نتایج هفته های گذشته را نباید ملاک قرار دهیم. 3 بازی گذشته این تیم را آنالیز کردیم و سایپا تیمی نبود که در زمین خودش از راه آهن شکست بخورد. آنها در اهواز هم عملکرد خوبی داشتند. بازی سختی داریم و سعی می کنیم با گرفتن 3 امتیاز سربلند از زمین بیرون بیاییم. فردا دو تیم رقابت خوبی را برگزار خواهند کرد و امیدوارم تماشاگران هم از کیفیت این بازی رضایت داشته باشند.

دایی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه اولین میزبانی سایپا از پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خودش را چگونه ارزیابی می کند، گفت: مطمئنا میزبانی حق هر تیمی است و سال های گذشته هم روی این مسئله پافشاری می کردم. انشاءالله مسئولان اجرایی و شورای تامین تمهیدات لازم را برای بازی در نظر بگیرند تا مشکلی ایجاد نشود. برگزاری خوب این بازی کمک می کند تا سایر تیم ها بتوانند از میزبانی برخوردار شوند. همه چیز دست طرفداران خوب فوتبال و مسئولان حراست و امنیت ورزشگاه است. انشاءالله هواداران فقط تیم خودشان را تشویق کنند و دست به مسائل غیر اخلاقی و غیرفوتبالی نزنند.

وی با اشاره طرفداران تیمش گفت: همانطر که قبلا گفتم اگر هواداران یار کنار ما باشند توانایی بیشتری خواهیم داشت و انشاء الله بتوانیم بازی های بهتری را به نمایش بگذاریم. امیدوارم فردا در کرج اولین سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم.

دایی که پیش از این با سرمربی سایپا در این تیم و تیم ملی همکاری داشته درباره شناختش از فیرات و تاثیر آن بر بازی فردا گفت: مطئنا فردا بازی خوبی برگزار خواهد شود. وقتی که به سایپا آمدم در پنج هفته اول فیرات دستیار لورانت بود. از او در تیم ملی هم استفاده کردیم اما در میانه راه ما را رها کرد و به سپاهان رفت. هر دو از هم شناخت داریم به نظر من در فوتبال ایران شناخت مسئله طبیعی است و همه از هم این شناخت را دارند. انشاءالله شناخت ما بهتر باشد و بتوانیم موفق شویم
.
در ادامه این نشست خبرنگاری در مورد میزان رضایت دایی از شاگردانش پرسید که او اینگونه پاسخ داد: من از عملکرد تمام بازیکنانم تاکنون راضی ام. چه در دوران بدنسازی و چه در زمانی که بازی ها را آغاز کردم تیم خوبی داشتیم و در این مدت بازیکنان زحمت زیادی کشیدند. انشاءالله با تلاش بیشتر بتوانیم دل هواداران را به دست بیاوریم و نتایج در خور شأن پرسپولیس را کسب کنیم.

وی افزود: بازیکنانی که جذب کردیم جوان هستند و به آینده آنها امیدوارم و در ادامه راه می توانند به ما کمک کنند. آنها تا حالا زحمت کشیدند و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از کدام بازی تیمش در هفته گذشته رضایت دارد گفت: در نیمه دوم هر سه بازی خوب کار کردیم و مطمئنا بازی هایی که در آن تیم به پیروزی می رسد شیرین تر است. متاسفانه مقابل ذوب آهن از فرصت هایمان استفاده نکردیم و در حمله مشکلاتی را داشتیم. در بازی با مس هم در نیمه دوم منطقی کار کردیم و مقابل تراکتورسازی هم خوب بودیم ولی هنوز این تیم تیمی نیست که من دلم می خواهد. کار زیادی داریم و در ابتدا باید از خودم آغاز و بیشتر کار کنم. انشاءالله بتوانیم در ادامه با هماهنگی که میان بازیکنان قدیم و جدید ایجاد می شود بهتر کار کنیم.

دایی اضافه کرد: در دیدار قبلی 65 درصد بازیکنان تیم ما قدیمی و سایر آنها را بازیکن جدید تشکیل دادند. مطمئنا سعی می کنیم آماده تر وارد زمین شویم و این هماهنگی نیاز به زمان دارد.

دایی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیمش گفت: خدا را شکر بازیکن محروم و مصدوم نداریم و همه آماده اند. یکی دو بازیکن ما مشکل کوچکی دارند که با تشخیص پزشک امیدواریم از آنها استفاده کنیم در غیر این صورت بازیکن جایگزین داریم.

وی در مورد اینکه آیا محمد نوری در ترکیب حضور خواهد داشت گفت: نوری امروز در تمرین حاضر می شود و بررسی می کنیم که می توانیم از او استفاده کنیم یا خیر. یکی دو بازیکنمان هم در این دو روز آنطور که باید شاید تمرین نکردند و باید شرایط آنها را هم بررسی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه مقابل سایپا بازنده نبوده و آیا این روند فردا هم ادامه خواهد داشت یا خیر گفت: همه چیز دست خداست و ما پیشگو نیستم. تمام سعی مان این است که 3 امتیاز بازی را بگیریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم و تا آخر این روند را ادامه دهیم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینه که بعضیا فقط از بازیکنایی که خودشون خوششون میاد به نام اسطوره یاد میکنند.ولی یادشون رفته که ایران همین 1 اسطوره رو نداره

اسطوره های اخیر فوتبال ایران شامل دایی-مهدوی کیا - کریمی- باقری و... میشند .اینا رو میگم چون افراد کمی دچار فراموشی میشند. در کل از دوستان خواهش میشه بحث رو الکی نبرند سراغ مقایسه اسطوره ها!!!
در ضمن از دید بعضیا کریمی با همه مشکل داره.این نظر شخصیه و خریدارم نداره!!!

این بی لیاقتی و بی ادبی که شما میفرمایید متعلق به خودتون هست. اینطور بی احترامی نشاندهنده شعور پایین هست. اتفاقا مشکل از من هست که دارم با یه فرد بی سواد و بی ادب بحث میکنم .متاسفانه نوع صحبتت کاملا شخصیتت پایینت رو نشون میده و من متاسفم که نمیتونم تاثیر مثبتی روت داشته باشم چون کار از کار گذشته و این کار ، کار محالیه.درست مثل قلعه نوعی که نوع صحبت کردنش شخصیتشو نشون میده!! به قول شعری که میگه بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست ....!!!

این امتیازاتی که بهت میدن نوش جونت.ایشالله که بیشترم میشه.اگه میدونستم عقده امتیاز و مهم شمرده شدن رو داری خودم از همون اول بهت امتیاز میدادم تا برای کسب امتیاز و پیدا کردن هم فکر احتیاج به نوکری کردن نداشته باشی!!
اینکه همه همفکر تو باشند یا من باشند اصلا برام مهم نیست

در ضمن من تو پست 8925 جواب پست 8904 رو دادم که این پست مربوط به GAME_OVER بود.یک درصد هم فکر نکن جواب برای تو بوده باشه.چون اصلا علاقه ای به حرفای تو جوابی بدم

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی بود از پرسپولیس انتقاد می کرد امروز اس دق لال رو دیدید صبا چکارش کرده بود پس چرا تماشاگران کیسه انتقاد نمی کنند.واسه همینه که نتیجه می گیرند

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کاریت کنم بی سواد و بی ادبی و فقط ادعا داری. تو در حد دیپلم هم سواد نداری و نشون دادی که وقتی کم میاری و حرفی برای گفتن نداری
با بی ادبی خاص خودت شروع به توهین می کنی. ادعا که فایده نداره. باید ببینیم که در عمل چی هستی. من عقده ی امتیاز ندارم و اونایی که
شعورشون از تو بالا بوده، صلاح دونستن وبه من که کمتر از یک ساله اومدم، بیشتر از تو که 4 ساله اومدی امتیاز دادن و این نشانه ی تأیید اون هاست
و نشانه ی کمبود و کج خیالی تو. اصلا" چرا باید با تو که فقط ادعا داری بحث کنم ؟! مگه آدم حسابی قحطیه؟!!!!!
آقای ادعا! تقدیم به شعور پایین و ادعای بالای شما:
ارزش انسان ز علم و معرفت پیدا شود .... بی هنر گر دعویِ بیجا کند رسوا شود
سر فرو می آورد هر شاخه از بارآوری ...... می کند افتادگی انسان اگر دانا شود
آدمی هرگز زسنگینی نمی بیند گزند ...... از سبک مغزی بشر چون سنگ پیش پا شود
ارزش گوهر شود پیدا برِ گوهرشناس ....... قدر ما در پای میزان عمل پیدا شود

علی فقط دایی ... اسطوره ی آسیا فقط پروین ... تیم فقط پرسپولیس ... بی ادب و پر ادعا فقط تو .

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
<font face="tahoma" size="+2"><marquee>به احترام<font color="red"> سردار</font><font color="blue"> 6تایی ها</font>خبر دار<marquee></font>​

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خوبم من تصمیم گرفتم که دیگه به این باشگاه نیام چون اینجا بعضی از افراد بی سواد و کم شعور هستن که
باشگاه علمی رو با میدان جنگ و چاله میدون اشتباه گرفتن و وقتی کم میارن شروع می کنن به توهین در حالی که فرق توپ و هندوانه رو نمی دونن.
همه ی پرسپولیسی های واقعی و غیر خائن رو دوست دارم.
لطفا" هوای پرسپولیس رو داشته باشید و به خاطر یه بازیکن تموم شده ی حاشیه ساز و مغرور، هرگز پشت تیم رو خالی نکنید.

خداوند توانا نگهدارتون :gol:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا به کسی بی حرمتی نمیکنم ولی اگه کسی بهم بی احترامی کنه جوابشو میدم.کلا اعتقاد دارم اکثر ماها عادت داریم که همه گفته هامونو تصدیق کنند.چون کلا فکر میکنیم خیلی میفهمیم.در حالی که واقعا چیزی نمیفهمیم.یکیش مثل بعضیا که تا نظر عکس میدی شرو میکنه به بد و بیراه گفتن و لقب هایی که مختص خودشه به بقیه نسبت میده!!!

بازم میگم کسی بهم بی احترامی کنه جوابشو میدم.چون باید فهم و شعور داشبه باشه و بی احترامی نکنه.البته نرود میخ آهنی در سنگ!!! جالب اینه که به دلیل شعور پایین بی احترامی رو خودشون شروع میکنند و میگن من بی احترامی کردم!!!

متاسفم برای خودم که دارم با یه کسی بحث میکنم که عقده تائید وتصدیق بقیه رو داره و گیر امتیاز گرفتنه.تا حالا چنین موردی رو ندیده بودم که یکی امتیازاتشو به رخ من بکشه!!!واقعا بعضیا وسعت فکریشون خیلی کوچیکه!!! با این حرفا یاد بچه های 3 -4 ساله میوفتم!! بازم میگم کاش اگه زودتر میدونستم بنگ امتیاز جمع کردنی خودم کلی برات لایک میزدم تا رکورد لایک زدانارو بشکونی و بشی محبوب همه و سرتو با افتخار بگیری بالا!!!:smile:

بهتره خودت به شعر یه نگاه بکنی تا ببینی که خودت تهی از این اخلاقیاتی.جالب اینه که میان کلی ادعا میکنند بعد میگن تو ادعا کردی

من اومدم گفتم که قبلا فوتبالیستم.من گفتم که مربی فوتبالم.من اومدم گفتم رشتم ادبیاته و خدای صحبت کردنم .و ادعای جدیدتم اینه که مداحی و....!!!!اینا که میگی بهش میگن ادعا اینو برای این گفتم که بفهمی .چون احساس میکنم اینارو نمیدونی!!! جالب این هست که چند بار در جواب من و بقیه گفتی من فوتبالیستم.من مربیم و....!!!خوب هستی که هستی خوش به حالت.حالا چه دلیلی داره تو بحثا اینارو به رخ بکشی؟!! به جای این ادعا ها جواب رو با جواب بده نه با ادعا!!!! واقعا با این توصیفاتی که داری این شعر برازندته!!!!

علی کریمی و دایی. ;)

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه بیای باشگاه یا نیای اصلا مهم نیست و احتیاج به اعلام کردن نداره .با بودن یا نبودن من و تو باشگاه به کار خودش ادامه میده.پس الکی خودتو بزرگ نکن!!!
بازم میگم القابی که متعلق به خودته رو اینجا مطرح نکن.بهتره خودت بری بیینی که الفاظ بی سواد و بی شعور(القاب منتسب به خودت ) رو کی مطرح کرده!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی بود از پرسپولیس انتقاد می کرد امروز اس دق لال رو دیدید صبا چکارش کرده بود پس چرا تماشاگران کیسه انتقاد نمی کنند.واسه همینه که نتیجه می گیرند

اتفاقا وقتی صبا به دروازه استقلال نزدیک میشد مجیدی رو تشویق میکردند