استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

HAMED A

عضو جدید
مهندس خدا رحم کنه چه سوالات خفنی ازت پرسیدن شما با لیسانس رفتی یا با کارشناسی ارشد نکنه ازما هم این سوالهارو بکنند معادله ناویر استوکسو کی بلده خوووو:cry:
من با ارشد رفتم بخاطر همین خفن بود نگران نباشید...

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان کسی می دونه این پیام چیه قرار لان سایت نتایجو بزنه من نمی دونم چرا اینجوری شده

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/petprir/domains/petpr.ir/public_html/wp-content/themes/DBS-SilverOrchid/functions.php on line 124

bech.ir

عضو جدید
آقاجان کسی می دونه این پیام چیه قرار لان سایت نتایجو بزنه من نمی دونم چرا اینجوری شده

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/petprir/domains/petpr.ir/public_html/wp-content/themes/DBS-SilverOrchid/functions.php on line 124

به هاستینگت بگو حل کنه مشکل رو

وحیدوحید

عضو جدید

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامین تو پالایشگاه جم زده بودی ؟ اگه جم نزده بودی من جم زده بودم میتونی سوالارو یه سریاشو بگی . چون ما که قرار نیست جای هم رو بگیریم . من یه جا دیگم ;)
دلپیرو جان باور کن از حدود 20 تا سوال همیناش یادم موند که دیگه با اینکه میخواستم همه رو نگم اما گفتم :D
بیشتر از خوده کاراموزی و پروژم بود و زبان که گفتنش برات سودی نداره! متفرقه تا اونجا که یادمه همین تانک و هایسیس و جداسازی ngl ها و .. بود .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصویری از خشک شدن دریاچه ارومیه از سال 1984 تا امروز

واقعا ناراحت کنندس ولی از همه طرف داریم بیچاره میشیم .
زاینده رود ماهم که شده خشکیده رود ! فکر کنم توش استادیوم بسازن بیشتر میصرفه :confused:
البته الان یکم آب بعده 2 سال باز کردن موقت توش

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از سئوالایی که در مورد پایان نامه ام پرسیدن سئوالای علمی اینا بودن:
تعریف لایه مرزی - درایوینگ فرس در مایعات و گازها- معادلات ناویر استوکس-انواع رژیم جریان و پروفایل سرعتشون- کارایی مبدل جریان همسو بیشتره یا نا همسو-چرا از بخار بیشتر واسه گرم کردن در مبدلها استفاده میشه-
حالا بازم یادم اومد مینویسم
یه نفر هم که از نرم افزار میپرسید و چون من پایان نامه ام با متلب بود همش از متلب پرسید.
سوالاش زیادم سخت نبوده ! من غیر از معادلات ناویر استوکس که اصن یادم نیست مال چی چی بود ! و اون آخری بخار بقیه رو بلد بودم
اون آخری علت بخار چیه؟ کسی بلده؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش خب واسه گاز انصراف میدادی که واسه نفت بخونی :D . با خانو بچه ها میرین سی و سه پل دیگه ؟ ;) اخ اخ فار کرای خیلی باحال هست البته بازی نکردم فقط تبلیغشو دیدم . من فقط fifa 13 بازی میکنم .
نفت احتمال زیاد میدم که کتبی قبول بشم چون خوب دادم مثل گاز تقریبا. اما مصاحبش خدا به دادم برسه چون همون فرمول و معادلات تئوری که واسه گاز بلد بودم واسه نفت دیگه یادم نیست !
نه سی و سه پل چی داره آخه! ما که امکانات شما تهرانی هارو نداریم اما خب بجاش میریم پاساژها یا سینما :D
فارکرای 3 و بایوشاک شاهکارن حتما بعد از مصاحبه بگیر بازی کن یه مدت حال بیای ;)

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
|p=rgh
r همون دانسیته
من حساب کردم براش گفت بم درسته ! ارتفاع تانک بم داده بود دانسیته رو هم گفت حدود 1000 بگیر
فشار در خروجی پایین تانک مد نظر بود نه روی سطح! روی سطح همون اتمسفره خووووو

فشار در خروجی پایین هم با اتمسفر برابره! چون با هوا در تماسه.
اگر هم فشار کف ظرف مدنظر باشه باز هم از این فرمولی که شما گفتی محاسبه نمیشه. فشار کف ظرف برابر با وزن مایع بر مساحت کف ظرف هستش. که برابر با rgV هستش تقسیم بر مساحت کف ظرف (kg/m3)
این فرمولی که شما گفتی واسه فشار افقی بر دیواره هستش

delpier0

کاربر بیش فعال
نفت احتمال زیاد میدم که کتبی قبول بشم چون خوب دادم مثل گاز تقریبا. اما مصاحبش خدا به دادم برسه چون همون فرمول و معادلات تئوری که واسه گاز بلد بودم واسه نفت دیگه یادم نیست !
نه سی و سه پل چی داره آخه! ما که امکانات شما تهرانی هارو نداریم اما خب بجاش میریم پاساژها یا سینما :D
فارکرای 3 و بایوشاک شاهکارن حتما بعد از مصاحبه بگیر بازی کن یه مدت حال بیای ;)

بابا هی میگین تهران . اینجا هم امکاناتش همون پاساژ و سینماست دیگه . کلا امکانات تو ایران همینه. تازه شماها ترافیک تهرانو هم ندارید . البته شهرای بزرگ مثل اصفهانم خیلی شلوغ شدن ولی ...
من ماوس خوب ندارم واسه همین این بازی های اکشن رو نمیتونم انجام بدم :) . باور کن این مدت زمانی رو که واسه درس خوندن تو این چندین سال گذاشتیم اگه واسه بازی های کامپیوتری میذاشتیم الان تو مسابقات جهانی به یه جایی رسیده بودیم .
من خودم بازی های کامپیوتری رو از زمین های خاکی شروع کردم .:biggrin:

delpier0

کاربر بیش فعال
اگر هم فشار کف ظرف مدنظر باشه باز هم از این فرمولی که شما گفتی محاسبه نمیشه. فشار کف ظرف برابر با وزن مایع بر مساحت کف ظرف هستش. که برابر با rgV هستش تقسیم بر مساحت کف ظرف (kg/m3)

بچه ها من همون چند تا فرمولی هم که بلد بودم از ذهنم پرید . خواهشا اینم 2 تا فرمولی که میگید درست بنویسید من متوجه بشم . اینا مکانیک سیالات خووووووووووووووو:D

HAMED A

عضو جدید
سوالاش زیادم سخت نبوده ! من غیر از معادلات ناویر استوکس که اصن یادم نیست مال چی چی بود ! و اون آخری بخار بقیه رو بلد بودم
اون آخری علت بخار چیه؟ کسی بلده؟
نه خداییش سخت نبود ولی من یادم نبود. فکر نکنم قبول بشم مگر سابقه کارم به دادم برسه.
ناویر استوکس معادلات جریان هست تو سیالات میتونین پیداش کنین.(کتاب برد)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
فشار استاتیک تو سیالات مگه از فرمولی که گفتم محاسبه نمیشه؟ فرمولش تو کتاب سیالات راهیان ارشد دیدم خب!
یادم نیست گفت بم ته ظرف بازه یا بسته است و فقط فشاره کف رو میخواد! اما اینو یادمه که براش با این فرمول حساب کردم نگفت اشتباهه بم ! دیگه حالا نمیدونم :confused:

Saeed_kh

عضو جدید
دوستان استرس داره منو میکشه...
نمیدونم قبولم یا نه؟
به خدا هم توکل کردم و اعتماد دارم ولی بازم نمیدونم چم شده
تو رو خدا واسم دعا کنید...
یا فاطمه زهرا خودت کمکم کن...

delpier0

کاربر بیش فعال
دوستان استرس داره منو میکشه...
نمیدونم قبولم یا نه؟
به خدا هم توکل کردم و اعتماد دارم ولی بازم نمیدونم چم شده
تو رو خدا واسم دعا کنید...
یا فاطمه زهرا خودت کمکم کن...

داداش زیاد سخت نگیر . این نشد جای دیگه . اینو قبول نشی که اخر دنیا نیست خب . تازه خیلیا اصلا حاضر نیستن یه همچین جاهایی کار کنن . خطر مرگ و گازای سمی و استرس کار و جواب پس دادن به اینو اونو باند بازیو ...
منو که میبینی میخوام استخدام بشم دوست دارم اینجور کارارو وگرنه ...

Yadavaran

عضو جدید
مصاحبه

مصاحبه

آقا جان این نتایج آزمون پتروشیمی کارون هم اعلام نشد بتونیم امید قبولیمونو بالا ببریم . دیگه یواش یواش باید آماده صفر شد اصلا دل ودماق خوندونو ندارم به خاطر این آزمون شرکت گاز کار منشیگری شرکت جهانپارسو از دست دادم خداییش دیگه نمی دونم چکار کنم نشانه های افسردگی پیدا کردم خوابم زیاد شده روزا خواب شبها بیدار
آقاجان من ساعت 14.30 از اهواز به مقصد طهران روز دوشنبه حرکت می کنم سه شنبه طهرانم در جلسه مصاحبه .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش زیاد سخت نگیر . این نشد جای دیگه . اینو قبول نشی که اخر دنیا نیست خب . تازه خیلیا اصلا حاضر نیستن یه همچین جاهایی کار کنن . خطر مرگ و گازای سمی و استرس کار و جواب پس دادن به اینو اونو باند بازیو ...
منو که میبینی میخوام استخدام بشم دوست دارم اینجور کارارو وگرنه ...
تو گاز سمی و انفجار و گرمای 60 درجه و 12 ساعت کار در روز و شیفت شب و جواب پس دادن به بالاسری و حرف شنیدن از این و اون و ... رو دوست داری؟!!! :surprised:
چیییی مییییییگی!
من فقط بخاطره اینکه رشتم اینه و کاره آزاد هم تا حالا نکردم و تجربه ندارم و ضمنا درامدش نسبتا بد نیست حاضرم برم این مناطق کار کنم وگرنه این هیکل قشنگم برم جنوب بیام آب میشه خوووو :(

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان این نتایج آزمون پتروشیمی کارون هم اعلام نشد بتونیم امید قبولیمونو بالا ببریم . دیگه یواش یواش باید آماده صفر شد اصلا دل ودماق خوندونو ندارم به خاطر این آزمون شرکت گاز کار منشیگری شرکت جهانپارسو از دست دادم خداییش دیگه نمی دونم چکار کنم نشانه های افسردگی پیدا کردم خوابم زیاد شده روزا خواب شبها بیدار
آقاجان من ساعت 14.30 از اهواز به مقصد طهران روز دوشنبه حرکت می کنم سه شنبه طهرانم در جلسه مصاحبه .

به سلامتی ایشالا که قبول میشی و میری دنبال زندگیت

delpier0

کاربر بیش فعال
تو گاز سمی و انفجار و گرمای 60 درجه و 12 ساعت کار در روز و شیفت شب و جواب پس دادن به بالاسری و حرف شنیدن از این و اون و ... رو دوست داری؟!!! :surprised:
چیییی مییییییگی!
من فقط بخاطره اینکه رشتم اینه و کاره آزاد هم تا حالا نکردم و تجربه ندارم و ضمنا درامدش نسبتا بد نیست حاضرم برم این مناطق کار کنم وگرنه این هیکل قشنگم برم جنوب بیام آب میشه خوووو :(

اره باور کن . من عاشق گرما و خطرم . یهو منفجر بشه ببینم رو هوام :biggrin:
ولی جدا همشو به غیر از حرف شنوی داشتن از اینو اون دوست دارم

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج مصاحبه پتروشیمی کارون

اعلام نتایج مصاحبه پتروشیمی کارون

آقا نتایج شرکت کارون زدند ولی بخاطر گرایش اسمم نیمود فقط بخاطر سه واحد خدااااااااااااااااا

[h=2]اسامی و زمان مصاحبه داوطلبان مهندسی شیمی[/h] May. 26 استخدام دیدگاه‌ها خاموش
فهرست اسامی نفرات پذیرفته شده‌ی کارشناسی مهندسی شیمی در آزمون کتبی، برای مصاحبه حضوری به شرح زیر می‌باشد:
آدرس محل مصاحبه: ماهشهر – منطقه ویژه اقتصادی – سایت 2 – پتروشیمی کارون
لطفاً راًس ساعت مقرر در محل مصاحبه حضور داشته باشید.
فهرست اسامی:
يکشنبه 92/03/05 از ساعت 14 الی 17
اميد احمد زاده مجيد البو علی
سجاد رشيدی
عباس آبادی
منصور حميدی
علی هوشمندان
مهدی سالم دزفولی
امين بازيگر(بازگير)
حسين محمديان نسب
امير فروزانفر
پدرام کوهزاد
محمد کمالی سراج
حامد دريکوند
داوود رشيديان فر
حسن حيدری
رضا طالب قصابی
نورالدين همايون
محسن عنايتی
علی نوروزيان
محمد ور ناصری
غلامرضا غبيشاوی
سيد محمد جمشيدی
اکبر قلندر
سامان بيگدلی
وحيد فرجی
دو شنبه 92/03/06از ساعت 14 الی 17
هادی جانپور سامان عمورستمی
محمد نيلچی
حميد رضا مهميدی
احسان زنگوئی
مهرزاد اميد وار
عبداله مسعود نسب
محمود رفيعی
عبداله کمالی پور
مهدی احمد زاده چالشتری
محسن حاجی هاشمی
احمد بن سعيد
رضا صالحی اصل
محمد رضا شکوری خواه
شاهين آقا پور
سجاد خسروی
رضا شليبی
رضا قماشی
عبدالرحيم باوی
عليرضا خيريت
علی بن سعيد
سجاد اسماعيلی
عليرضا خلف عادی
جواد بهمئی
سه شنبه 92/03/07از ساعت 14 الی 17
عليرضا خالدی زاده سيد مصطفی موسوی کيانی
ناصر کامرانی فر
مجيد پيامنی
کمال مقدميان طعمی
حامد منصور نيا
ايمان ميرزاوند
محمد رضا آلبو عبادی
سيروس عبدی
حسين روئين تن
مسعود مير دورقی
احسان پور صمد
حامد جمعی
امين عاليوند
مجيد داستانيان
مجتبی خانی زاده
ايمان محبوبيان فر
محمد تقی پور بيرگانی
احسام شير مردی
حسين وحيدی نيا
سعيد سعيد نيا
امير صفتی راد
سيد مرتضی موسوی نسب
چهارشنبه 92/03/08از ساعت 14 الی 17
رضا طالب قصابی محمد عبدالخانی
مجتبی تقوا طلب
سعيد بگ زاده
اميد ورک شا
محمود دادآفرين
امراله مموئی
امين سپهريان
محمود قنواتی
اسماعيل عبداله پور
مصطفی عليمردانی
محمد ناصر عبداله پور
وحيد رايگان
جاسم حليم زاده محمر
رضا قنواتی
محمد حمودی
عليرضا(عبدالرضا ) عبدالشاهی
علی جوادی آزاد
نادر عساکره
محسن طالب قصابی
احسان چهرازی
علی اميدوار

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان مافرداد بطرف طهران حرکت می کنیم کسی هست از اهواز به سمت طهران فردا حرکت داشته باشه من سه شنبه مصاحبه دارم خووووو

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان مافرداد بطرف طهران حرکت می کنیم کسی هست از اهواز به سمت طهران فردا حرکت داشته باشه من سه شنبه مصاحبه دارم خووووو

اقا من پروژم واقعا چرت و پرت هست یکی یه کمک بکنه بگه من چیکار کنم خب ؟!!!!! هیچی از پروژم نمیفهمم . خیلی سختهههههههههههههه

sajjad_fx

عضو جدید
سلام
دوستان من فردا مصاحبه دارم
کسی توصیه ای،تجربه ای،پندی حکایتی چیزی داره به ما بگه این دم آخری؟
از الان استرس داره دیوونم میکنه خدا فردا رو بخیر کنه:confused: اولین باره دارم مصاحبه میدم
دلپیرو جان شما کی مصاحبه داری داداش؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من پروژم واقعا چرت و پرت هست یکی یه کمک بکنه بگه من چیکار کنم خب ؟!!!!! هیچی از پروژم نمیفهمم . خیلی سختهههههههههههههه

دقیقا مثل منی ! من پروژم ترجمه شده رفرنس خارجی اونم مقطع ارشد بود ! که خوبم برام ترجمه نکرده بود ! پدرررررررررری از من درومد واسه خوندن این برای مصاحبه که از 4 روز قبلش دل درد و دل پیجه بدجور گرفته بودم و داشت گریم میگرفت

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من فردا مصاحبه دارم
کسی توصیه ای،تجربه ای،پندی حکایتی چیزی داره به ما بگه این دم آخری؟
از الان استرس داره دیوونم میکنه خدا فردا رو بخیر کنه:confused: اولین باره دارم مصاحبه میدم
دلپیرو جان شما کی مصاحبه داری داداش؟
بیا اینم توصیه: یادت باشه رفتی تو به همه سلام کنی :D

آخرین ویرایش:
بالا