جوک و لطیفه، لبخند و خنده :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدینوسیله روز مزرد رو به همسر عزیزم تبریک میگم که جون منو نجات داده وبا وارد شدنش تو زندگیم اجازه نداده من از خوشی بمیرم.:cool:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
یارو دو دقیقه پیش زنگ زده خونه به جای اینکه من بگم شما، اون میگه شما؟ منم گفتم ببخشید اشتباه برداشتم!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم داروخونه یه قرص ضد حساسیت گرفتم، تو عوارض جانبیش نوشته: سردرد، سرگیجه، نفخ، حالت تهوع، اختلال در خواب، دوبینی، اختلال در تشخیص، نارسایی کبد، نارسایی کلیه، نارسایی قلب، سکته قلبی، سکته مغزی، مرگ ناگهانی!
فکر کنم اگه سیانور می گرفتم، عوارضش کمتر بود.

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال خیلی وقته تو ذهنم داره وول می خوره...
چرا سایز نیمکت های مدرسه از اول دبستان تا پیش دانشگاهی تغییر نمی کنه؟
به خدا بچه ها رشد می کنن!!!!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیابون یه تصادف شده بود. همه جمع شده بودن. طرف برای اینکه صحنه رو از نزدیک ببینه از اون ور داد زد گفت «برید کنار، برید کنار من پدرشم» وقتی که رسید دید اونی که تو خیابون افتاده الاغه!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام گلکسی نوت بخرم، نه به خاطر امکاناتش، نه به خاطر کیفیتش بلکه به خاطر سایزش. آخه تنها گوشی موجود دربازاره که از سوراخ توالت رد نمیشه! یعنی عمرا بیفته توی چاه

از این بوگیرهای توالت که اسانس کاپوچینو و یا قهوه داره اصلا نخرید
چون وقتی که میرید کافی شاپ تا براتون قهوه و یا نسکافه میارن، خاطرات زنده می شه!

مامان من موقعی که خاله هام مهمون ما هستن :
پاشو دختر..زشته الان مهمونا میان آبروم می ره
مامان من موقعی که عمه و بچه هاش مهمون ما هستن :
پاشو بچه الان یه گله آدم می ریزه اینجا !

این روزا هی دخترا ابروهاشون رو پهن تر می کنن، پسرا نازکتر!لامصب اينجام چشم و هم چشميه !

پفک بسته ای هزار تومن، تازه نصفشم خالیه!
یه زمانی رو زمین پفک می دیدیم جفت پا می رفتیم روش که له بشه و کیف کنیم، الان باید دو دستی از رو زمین برداریمش، پوفش کنیم، بوسش کنیم، بذاریم دهنمون!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دیدی توی آرایشگاه، آرایشگره زیاد داره رو سرت کار می کنه، اصلا فکر نکن دوستت داره یا واسش خیلی مهمی، فقط بدون گند زده به سرت نمی دونه چه جوری باید جمعش کنه!

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا، کودکی رو بهم دادی
بعد ازم گرفتی

جوونی رو بهم دادی
بعد ازم گرفتی

خدایا یه چند وقتیه یه شوهر بهم دادی...
فقط خواستم یادآوری کنم:cool:

:w15:

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کافیه بنا بزاری یکی رو نبینی و باهاش رو به رو نشی،
تو یه کوچه خلوت تو کلکته هندوستان داری بستنی می خوری،
از رو به روت درمیاد والااااا دیدم که میگمااا D;

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من غلطای املایی مو اینجوری تشخیص میدم

که انگار این کلمه که نوشتم قیافش جدیده قبلنا یه جور دیگه بود .

تو اسپانیا 30 % ازدواجا از طریق فیسبوکه

.
.
.
.
.
ولی تو ایران بعده 3 ماه که با دختره چت میکنن تازه میفهمن پسر بوده..

مکالمات این روزهای منو فامیل :

من : ای وای من دیگه چرا ? من دیگه بزرگ شدم عیدی زشته
.
.
.
.
فامیل: خفه شو بگیر... :|

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبل از گرانی ، مامور راهنمایی رانندگی: پراید حرکت کن ! یابو مگه با تو نیستم !
بعد از گرانی همان مامور : راننده محترم پراید منتظر حرکت شما هستیم !

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پیش رفتم مشهد اینقد پارک آبی و رستوران و مرکز خرید ساختن که آخر سر از یادم رفت برم حرم..... لدفا مسوولین رسیدگی کنن

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاالله روزی برسه که یاد بگیریم در نمایشگاه کتاب، کتاب هم بخریم ساندویچ همه جا هست!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بارم توی امتحان معارف چنان تحریفاتی تو دین وارد کردم که اگه آمریکا برگمو میدید بدون آزمون و مصاحبه استخدامم می کرد

یعنی اعتماد به نفس بعضیا رو اگه صندوق صدقات داشت الان بانک مرکزی بود :| ♥♥

ﮐﺘﺮﯼ ﻣﺜﻞ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮﻩ؛ ﻣﺪﺍﻡ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺟﻮﺷﯿﺪﻥ! ﻋﺮﻭﺱ ﻣﺜﻞ ﻗﻮﺭﯾﻪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺟﻮﺷﯿﺪﻥ ﮐﺘﺮﯼ ﺍﻭﻧﻢﮐﻢ ﮐﻢ ﺩﺍﻍ ﻣﯿﺸﻪ! ﭘﺴﺮ ﻣﺜﻞ ﺍﺳﺘﮑﺎﻧﻪ؛ ﻧﺼﻔﺸﻮ ﮐﺘﺮﯼ ﻭ ﻧﺼﻔﺸﻮﻗﻮﺭﯼ ﭘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ! ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ ﻣﺜﻞ ﻗﺎﺷﻖ ﭼﺎﯼ ﺧﻮﺭﯾﻪ؛ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻪﻫﻢ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﺮﻩ! :)))))))

چیزی که تو فروشگاه ها رو وسایل نوشته: لطفا دست نزنید چیزی که من می خونم: وقتی کسی حواسش نیست دست بزنید !

این تروریستا که بمب می ذارن و بعد مسئولیتش رو می پذیرن خیلی آدمای مسئولیت پذیرین ! به نظرم دخترا باید یه همچین آدمایی رو واسه زندگیشون انتخاب کنن!

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم : الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لذت ببرید !!!

وقتی دیدی یه دختر ریمل نزده بدون نقشه کشیده یه جایی گریه کنه:|:دی

زن،مثل طالبى ميمونه،اگه شيرين نباشه بايک کمى شکرميشه خورد. مردمثل هندونه ميمونه،اگه شيرين نباشه زن که هيچ، جلوى گاوهم بذارى نميخوره.

ایران اینترنت نداره که... فیلتر داره که یکم اینترنت قاطیشه.... :|

دم فـــــ یس بـــــوک گـــــرم کهـــــ دل هیچ کـــــسی رو نمی شکـــــنه ... . . . . . . . . . بـــــه هـــــر کســـــی اجازهـــــ میده از هر دانشگاهـــــی که آرزوشـــــه فارغ التحصـــــیل شه ... ♥♥

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستم پشتم نشسته سوار موتور
میگه من هر وقت خواب میبینم دارم یه چیزی خوب و خوشمزه ای میخورم،بعدش یه اتفاق یا خبر خوب برام میفته
میگه خواب دیدم دارم جوجه کباب میخورم
خو
چند روز بعد خبر دادن که ترمودینامیک ده گرفتم!!!
داشتم میمردم از خوشحالی!!!
یعنی تو با جوجه کباب 10 گرفتی؟؟؟
فک کنم اگه 20 بخوای باید خواب ببینی داری دایناسور میخوری!

آخرین ویرایش:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادی غصه بخورین ... خلاصه هر کاری میتونین بکنین تا زودتر پیر بشین !!! خانه ی سالمندان هنوز مختلطه..

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
گواهی نامه گرفتن دوستم حدود 1 سال و نیم طول کشید ، قبول که شده بود افسره از دوستم خوشحال تر بود !!!

ماشالا دخترای ایرانی اینقدر پروتز میكنن دیگه كلاس شنا لازم نیست برن،همشون رو آب وامیستن .. :)

عزیزم به لباس مارکت نناز ! به لباس نیست که به ذاته آدمه ! وگرنه گاو لباسش 100 % چرمه خالصه ;

بالاخره روزای خوبم میاد فقط دادیم چین بسازه ارزون تردربیاد :| ♥♥

به مامانم میگم موهام میریزه،میگه کمتر برو اینترنت! :| خواستم بگم اگه دردی،مرضی،سرطانی چیزی دارین بگین از مامانم بپرسم دلیلش چیه! :|

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روایت داریم تو اون دنیا موضوع انشا میدن : زندگی خود را چگونه گذراندید ؟ ایرانیان مینویسند : پشت کامپیوتر منتظر نشسته بودیم دانلود شه...... :v ♥♥[/FONT]​

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم یه پسر سه کیلویی زائیده، 4 میلیون و 500 هزار تومن پول بیمارستان داده
یعنی دقیقاً کیلویی یک و نیم میلیون واسش در اومده

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه 9/9/90 ازدواج کنم نهمین سالگرد ازدواجمون میشه 9/9/99 .... انجمن خلاقان بیکار

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی وقتا به جای خاموشی در جواب ابلهان ، باید یه مشت بخوابونی زیر چشمش!
چون آدمی که ابله باشه ، معنی اون سکوت رو هم نمیفهمه....

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با دوستم داشتیم به چند تا کفتر نگاه می کردیم!! (منتظر بودیم) همون لحظه که هر دومون نگاش می کردیم، عنایت فرمود از بالای پل رو کف آسفالت!:redface: حرف نداشتیم بزنیم جز خنده!:biggrin:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه بودم، بابام منو برده بود مسجد، امام جماعت هم پير بود آروم آروم نماز ميخوند، منم حوصه ام سر رفته بود پا شدم رفتم بالاي منبر ميکروفونو ورداشتم، شروع کردم به خوندن شعراي مهد کودکمون، کل مسجد داشتن همراه با لبخند مليحي به نمازشون ادامه ميدادن...
يهو ديدم بابا نمازو ول کرده اينهو پلنگ گرسنه داره مياد سمتم، منم که به شدت احساس خطر ميکردم فرارو به قرار ترجيح دادم و بابا بدو من بدو، منم که ريزه ميزه بودم از بين نماز گزارا سريع رد ميشدمو داد ميزدم: کمک اين بيناموس (تازه ياد گرفته بودم) ميخواد منو بزنه!! ،
چند نفر که اصن افتاده بودن کف مسجد ريسه ميرفتن، بقيه هم در حال ذوق کردن بودن، اين ماراتون حتي تو تامو جري هم بي سابقه بود تا اينکه بابام منو گرفتو تا ميخوردم منو زد...

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه تا پشه رو ديوار حموم بودن، حمله کردم و دوتاشون رو کُشتم. اون يکي که زنده موند فرار کرد رفت تو هواکش..حالا نميدونم خودکشي کرده.! يا رفته بقيهشون رو خبر کنه، شب بريزن سرم...
خيلي اضطراب دارم...:|

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
یه پسری امروز شماره انداخت جلومون!! نمی تونستم هیچی بگم 5 دقیقه فقط خندیدم! دوستم هی می پرسه چی شده؟! نمی تونستم بگم با اشاره کارتو نشونش دادم می گم سیصد چارصد سال بود همچین صحنه ای ندیده بودم... پارش کردیم طوری انداختیم که ببینه!! روش هم نوشته مهندس!! مهندسیتو بخورن جوجه!!:biggrin: روز پسرای گل مبارک (اونایی که هنوزم که هنوزه شماره پرت می کنن!!!:biggrin:)

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چند روز که با درسا کلنجار میرم
اصن حس خنده نمیاد
نمیدونم چرا :|

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کرديد هر وقت تو زندگيتون يه روزنه اميد پيدا ميشه
سريع يه پتروس فداکار پيدا ميشه انگشتش رو ميکنه توش !!!

در نظر دارم با يه دختر عرب ازدواج کنم و اسم بچمو بذارم خليج پارس تا به مملکتم خدمت کرده باشم… در اين حد فداکارم من…

تلويزيون داره تبليغات موسسه کودکان نابغه رو نشون ميده، مرده تو تبليغ ميگه استـــعداد کودک شما در چيست؟ مامان من خيلي جدي ميگه در خــــر بازي ! :|
جاي هيچ حرفي واسم نمونده :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.