کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یا امام حسین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کشتیش قاتل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای آدم کش دقیقا کدوم بیمارستان هستی؟؟؟؟؟؟؟؟بد بختی اینه که یه جورایی بچه محلی...........خدا به داد ما و فک فامیلمون برسه.............

تا من بودم که زنده بود... بعدش نمیدونم چی شد!!!!خدا کنه که حالش خوب باشه.... براش دعا میکنم.... ینی من برا همه مریضام دعا میکنم... گریه هم میکنم براشون.. خلم!!!:w05:
الان بیمارستان امام خمینی هستم... قبلش شریعتی بودم....

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بـــــــــــــــــــــــــــــد!خیلی هم کلمه بدیه!!!!

نخیرم.. در حال حاضر بیمارستان امام خمینی هستم... بخش ریه.... تازشم من کار نمیکنم... کاراموزی میرم....
مجبورم که اونجا باشم!!

ی وقت خسته نشی انقد زحمت میکشی؟؟!
:D
نچ خیلی هم خوبه من به زنم میگم.........خخخخخخخ ولی نه نمیگم آخه مامانم میگه م از اون زن ذلیلام میشم که باید با آرپی جی زدشون.......خخخخخخخخخخخخ نمی دونم چرا ولی اینو میگه........خخخخخخ
آخی خیالم راحت شد..........اصلا نزدیک نیستی همون پایین مایینا هم یه کاری واسه خودت دست و پا کن...........
نه خیالت راحت من معمولا این جور مسئولیت های خفن رو به عهده میگرم...........
بیگیرتوروخداو حالم داغونه ازدرس دلزده شدم نمیتونم درس بخونم بایددیگه یه نذردرست وحسابی واسه قبولیم بگیریاو ننه:D
ننه تو بخون من ذکرم برات میگریم.............می خوای بیا با هم بریم سرابزی..........المیرا حواست باشه هاااااا..........فقط 3ماه مونده اینو تو کلت فرو کن خود بخود می تونی بخونی...........
اوه اوه چه جاده مضخرفی
جلوبندی ماشینم به فنا رفت اونجا
آره جاده مضخرف بود ولی خب چه میشه کرد بابای منه دیگه اگه از تو دل کوهم باید میرفت،میرفت ولی اونجا نمی موند..........خخخخخخخخ
چراید بیچاره خورسک گرفت..........خخخخخخ
;)
مسابقه حاضره، فردا میفرستمش در خونتون :دی

قربون دستت داداش فقط بیات شده بی زحمت اول بزارش تو تستر بعد بده بخوریم..........خخخخخخخخخ

Arch_masoud1

عضو جدید
بچه ها من دیگه برم مواظب خودتتون باشین

باشه مواظبیم گرگه اومد در باز نمیکنیم آخه آیفون تصویری گرفتیم:biggrin:

چونکه مثل اون سال داره تیم رو تنها میذاره.

داداش داره خدافظی میکنه
تو تیم دیگه که نمیره
اونسال سر اون جریانات خانوادگیش مجبور شد بره

Arch_masoud1

عضو جدید
من یادم رفت
سلام به همه دوستای آبی دل
شب همتون بخیر

سلام

بازم که میگی:mad:

آره جاده مضخرف بود ولی خب چه میشه کرد بابای منه دیگه اگه از تو دل کوهم باید میرفت،میرفت ولی اونجا نمی موند..........خخخخخخخخ
چراید بیچاره خورسک گرفت..........خخخخخخ

مطمئنی پراید بوده:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نچ خیلی هم خوبه من به زنم میگم.........خخخخخخخ ولی نه نمیگم آخه مامانم میگه م از اون زن ذلیلام میشم که باید با آرپی جی زدشون.......خخخخخخخخخخخخ نمی دونم چرا ولی اینو میگه........خخخخخخ
آخی خیالم راحت شد..........اصلا نزدیک نیستی همون پایین مایینا هم یه کاری واسه خودت دست و پا کن...........
نه خیالت راحت من معمولا این جور مسئولیت های خفن رو به عهده میگرم...........
همون مامانت فقط شناختت! الکی اینجا بیا قمپز در کن!!!:D

خداییش خیلی جای اشغالیه... به هیچکس توصیه نمیکنم... خودم حالم بد میشه میرم اونجا... بیچاره مریضا!!
:cry:
اره صرفه جویی میشه....خخخخخخ
:biggrin:........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا من بودم که زنده بود... بعدش نمیدونم چی شد!!!!خدا کنه که حالش خوب باشه.... براش دعا میکنم.... ینی من برا همه مریضام دعا میکنم... گریه هم میکنم براشون.. خلم!!!:w05:
الان بیمارستان امام خمینی هستم... قبلش شریعتی بودم....
،رین آفرین بهت امیدوار شدم خوبه بازم زیر دستت بمیریم شب اول قبر یه نفر هست برامون دعا کنه...........خخخخخخخخخ
نه دیگه واقعا خلی..........اگه تا آخر برای هر مریض گریه کنی یا چشمه اشکت خشک میشه یا آب مغزت که البته دومی فرقی هم نداره حالا اون جوری شاد بهتر باشی.......خخخخخخخخخخخ
ععععععه بیمارستان شریعتی جای خوبیه من از بقلش رد شد البته اانم همش از بغلش رد میشم........:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
،رین آفرین بهت امیدوار شدم خوبه بازم زیر دستت بمیریم شب اول قبر یه نفر هست برامون دعا کنه...........خخخخخخخخخ
نه دیگه واقعا خلی..........اگه تا آخر برای هر مریض گریه کنی یا چشمه اشکت خشک میشه یا آب مغزت که البته دومی فرقی هم نداره حالا اون جوری شاد بهتر باشی.......خخخخخخخخخخخ
ععععععه بیمارستان شریعتی جای خوبیه من از بقلش رد شد البته اانم همش از بغلش رد میشم........:D

تا اخر که اینجوری نمیمونم.... کم شده الان... بهتر میشم... ولی خیلی دلم براشون میسوزه.. فک کنم چشمه اشکم خشک شده.. وگرنه حسم تغییری نکرده...

رد شو...
:D از امام بهتر بود... ولی کلا بیمارستان اموزشی خوب نیس.... از من به شوما ها نصیحت....

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو دخدر ، حرف گوش کن!
دیدی این کسایی که بقالی دارن، ولی مشتری ندارن؟
هی دور مغازه میچرخن یکی پیدا شه؟
الان تو هم دقیقا همینجوری شدی :دی
یکی بیاد از این سوال بپرسه!
:D
سوالم بپرسن من جواب نمیدم:cool:نیست خسته ام:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنی پراید بوده:D
آره بابا پرایده ولی ما بهش میگیم رخش.........خیلی ماشینه.........
تازشم پراید کم ماشینی نیستااااااااا...............ذوالجناح ما فقرا پرایده...........مثل مشهد که حج الفقراست..........خخخخخخخخخخخ
بچه ها من دیگه برم
شب همگی خوش...
شب بخیر مرد.........یا علی ممد.........
همون مامانت فقط شناختت! الکی اینجا بیا قمپز در کن!!!:D
خداییش خیلی جای اشغالیه... به هیچکس توصیه نمیکنم... خودم حالم بد میشه میرم اونجا... بیچاره مریضا!!:cry:
........
من قمپز در نمی کنم حیف که نمی تونم بگم کی ولی می تونی بری از اونایی که منو میشناسن بپرسی الان قمپز نیستم...........خخخخخخخخخخ
مامانمم همچین بیراه نمیره.............
اگه یه روزی گول خوردم مطمئنا براش میمیرم..........خخخخخخخخخ عمرا..........:biggrin:

Arch_masoud1

عضو جدید
آره بابا پرایده ولی ما بهش میگیم رخش.........خیلی ماشینه.........
تازشم پراید کم ماشینی نیستااااااااا...............ذوالجناح ما فقرا پرایده...........مثل مشهد که حج الفقراست..........خخخخخخخخخخخ

پهلوون تو فقیر باشی پس ما دیگه مستضعفیم:D

نه هنو گمنامه:D

مگه شهیده:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من قمپز در نمی کنم حیف که نمی تونم بگم کی ولی می تونی بری از اونایی که منو میشناسن بپرسی الان قمپز نیستم...........خخخخخخخخخخ
مامانمم همچین بیراه نمیره.............
اگه یه روزی گول خوردم مطمئنا براش میمیرم..........خخخخخخخخخ عمرا..........:biggrin:

قمپز نیستی؟؟؟! اورین نباش! خوبه!!!:biggrin:

نگو از این حرفاااا! بهت نمیاد...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اخر که اینجوری نمیمونم.... کم شده الان... بهتر میشم... ولی خیلی دلم براشون میسوزه.. فک کنم چشمه اشکم خشک شده.. وگرنه حسم تغییری نکرده...

رد شو...
:D از امام بهتر بود... ولی کلا بیمارستان اموزشی خوب نیس.... از من به شوما ها نصیحت....
آهان پس از اون جهت ایشالا بهترم میشی......... اجرهمه دکترا و پرستارا با حضرت زینب...........ببینم به شما ها میگن انترن؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که خصوصی میریم...........خخخخخخخخخخ ولی ترجیحا جایی که تو و تسنیم و بقیه همکلاسی هات نباشی..........خخخخخخخخخخخ

دوستا آبیدلم که موندن شب بخیر من صب می خوام برم فوتبال نمیدونم چرا تا الانم بیدارم خدا بدادم برسه............

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا اخرش هستم:cool:بیا خودت برو جا من:biggrin:

من که عضو ناظر هستم
کلا قرار نیست بشینم، بعله! :cool:
اگه میبینی تو تاپیک صندلی داغ ( اون اصلیه ) قراره شرکت کنم واسه اینه که نامردا توطئه کردن اسم منو گذاشتن تو لیست
وگرنه عمرا :cool: