کمک در مورد رتبه های سهمیه شاهد

aliasghar_sut

عضو جدید
سلام دوستان
میخوام بدونم که سهمیه شاهد در کنکور ارشد چقدر تاثیر داره؟
خیلی هم ضروریه
من رشته ام مهندسی برق هست
اگه کسی از شماها نمونه از رتبه های سهمیه شاهد (مهندسی برق ) و دانشگاهی که قبول شده سراغ داره خواهشا بگه تا ما روشن شیم
از همتون سپاسگذازم

آخرین ویرایش:

رضا ب

عضو جدید
شما رتبه و ترازتون چنده ؟

سلام دوستان
میخوام بدونم که سهمیه شاهد در کنکور ارشد چقدر تاثیر داره؟
خیلی هم ضروریه
من رشته ام مهندسی برق هست
اگه کسی از شماها نمونه از رتبه های سهمیه شاهد (مهندسی برق ) و دانشگاهی که قبول شده سراغ داره خواهشا بگه تا ما روشن شیم
از همتون سپاسگذازم

misento

عضو جدید
سلام
اگه یک بار از این سهمیه واسه کنکور دوره کارشناسی استفاده بشه واسه کنکور ارشد میشه یا نه همون یه باره ؟

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه یک بار از این سهمیه واسه کنکور دوره کارشناسی استفاده بشه واسه کنکور ارشد میشه یا نه همون یه باره ؟

سلام
فقط یک بار اجازه استفاده از سهمیه رو داری .فرقی نمیکنه کارشناسی باشه یا ارشد.

moqadam 93

عضو جدید
سلام ،
در جواب دوستان ، من رشته ام معماریه ...و هم در کارشناسی از سهمیه استفاده کردم و هم در ارشد...پس جواب شما اشتباه است که فقط یکبار ..فقط یکبار برای افراد خاصی است که اگر لازم باشه ذکر کنم ...و افرادی که در کارشناسی استفاده کرده و 4 سال از اول ورودش به دانشگاه نگذشته باشه و بخواد ارشد بده پس شرایط فقط یکبار اشتباه است...
اگر فردی در فوق یا کارشناسی در انتخاب رشته اشتباه کند و جایی قبول شود و انصراف دهد چه دولتی چه غیر انتفاعی و چه ازاد دیگر از سهمیه در ان مقطع نمیتواند استفاده کند...
در رابطه با رتبه و تراز باید گفت که اگر شما به رتبه مناسبی در سهمیه دست پیدا کنی به طور مثال 10 خوب شما امکان قبولیت هست البته به شرط اینکه 75 درصد که البته مثل اینکه شده 70 درصد نفر اخر قبولی در ان دانشگاه رو بیاری و البته این در تراز مشخص میشه نه درصد درسها...

بالا