زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامتی..هوا خوبه تو هم خوبی منم بهتر شدم انگار:D
میخوام جزوه نویسی کنم

تو چه خبر؟؟؟:D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداروشکر که خوبی به خوبیه شما منم خوبم..:D

بنویس همیناس که بدردت میخوره:D

سیلامتی خبری نیس...:cool:
پس خبرا پیش کیه؟:D:D
از ظهره گفتم جزوه مینویسم میخوام اینایی رو که افتخار دادم به استاد و تا حدودیشو نوشتم رو تکمیل کنم بقیه هم جزوه بگیرم کپ بزنم...

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خبرا پیش کیه؟:D:D
از ظهره گفتم جزوه مینویسم میخوام اینایی رو که افتخار دادم به استاد و تا حدودیشو نوشتم رو تکمیل کنم بقیه هم جزوه بگیرم کپ بزنم...

نیدونم والا..لیمویی جون من باید برم بعدا میام..شبت خشنگ...:)

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گل کشاورزی.. من یه مدت نبودم.. اولا به خاطر این انترنت که همیشه قطع بود......و معلوم نیست چه خبره.. دوما به خاطر مشغلهکاری.. که این کار اعصاب برای هیچ کس نمیزاره.. دوما تلاش کردم کهاز طریق گوشیم وارد بشم.. که نشد... دیگه ببخشید.....راستی خیلی یادی از ما کردید.. از توجهتون ممنونم.. دم دوستم اگاهدخت گرم که حالی از ما حداقل پرسیدن ... به این میگن معرفت....بیخیال... خوش باشید.. خوش بگذره بای.

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین عابربانک ایران به روایت کیهان سال 1351
روزنامه ی کیهان، شانزده بهمن 1351، صفحه نوزده و بیست:

«اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری شروع به کار کرد.»

آقای «راد ـ لون» مسئول آموزش موسسه «باروس» کارت اعتبار نقدی خود را در محل مخصوص باجه اتوماتیک کامپیوتری قرار میدهد 10 ثانیه بعد، پول نقد مورد نیاز بطور اتوماتیک در اختیار آقای «لون» قرار خواهد گرفت.

این عکس، بامداد امروز در مراسم آغاز کار اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری در شعبه مرکزی بانک بیمه بازرگانان گرفته شده است.

اولین باجه اتوماتیک کامپیوتری که در محل شعبه مرکزی بانک بیمه بازرگانان (واقع در خیابان شاه) نصب شده است، از بامداد امروز آغاز بکار کرد و بدین ترتیب، ایران، در گروه کشورهای پیشرفته جهان که از سیستم اتوماتیک کامپیوتری در امر بانکداری استفاده میکنند، جای گرفت.

باجه اتوماتیک بانک بیمه بازرگانان، نخستین دستگاه کامپیوتری است که در خاورمیانه (صفحه ی 20) آغاز بکار میکند و با شروع بهره برداری از این دستگاه، کلیه دارندگان هر یک از حسابهای بانکی در بانک بیمه بازرگانان اعم از حساب پس انداز، حساب سپرده ثابت، حساب جاری و حساب اعتباری، خواهند توانست، با داشتن کارت اعتباری نقدی از باجه اتوماتیک کامپیوتری استفاده کنند و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، پول نقد مورد نیاز خود را بسادگی و فقط در 10 ثانیه دریافت دارند.

بامداد امروز در مراسم آغاز کار نخستین باجه کاپیوتری گفت و شنودی داشتیم با دو متخصص بین المللی که در کار نصب باجه اتوماتیک کامپیوتری بانک بیمه بازرگانان نظارت مستقیم داشته اند. ... 1 ـ آقای «راد ـ لون» مسئول آموزش موسسه بین المللی «باروس» انگلستان که در نصب باجه های اتوماتیک کامپیوتری در چند کشور جهان نظارت و شرکت داشته است. 2 ـ آقای «جیم ساترلند» متخصص باجه های کامپیوتری که اهل انگلستان است و هم اکنون مدیریت فنی شرکت «دیبا» را به عهده دارد.

سئوال

آیا در کشورهای خاورمیانه نیز این دستگاه نصب گردیده است؟

ــ خیر. ایران، نخستین کشور در خاورمیانه است که باجه اتوماتیک کامپیوتری در آن آغاز بکار میکند.

سئوال

آیا از باجه های اتوماتیک کامپیوتری، باز هم در ایران نصب خواهید کرد؟

ــ بله، ما در اسفند ماه دومین باجه اتوماتیک کامپیوتری را در ایران نصب می کنیم. دومین باجه در یکی دیگر از شعب بانک بیمه بازرگانان در تهران آغاز بکار خواهد کرد.

وبلاگ سیدمحمدی

بالا