تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehmari

عضو جدید
سلام بچه ها... سریال کارت انتخاب اول دیگه چیه؟؟؟ :surprised: همین 15 تومن که میریزیم؟ آخه لینک نداده که از کجا گرفتین؟

rojmanesi

عضو جدید
من الان دارم برخی پست ها رو بلند واسه بچه های شرکت هم میخونم این جمله ات باعث انفجار خنده شد.... تاق پنج اوهفت
چند ماهی میشد از آموزه های استاد پیرنیا هم غافل شده بودیم ممنون که ما رو متوجه بسیاری ِ تحقیقات ایشون کردی

بهزاد خان چی شد؟؟؟؟؟
سوالات اسکیس معماری چاپ نشد ؟؟؟؟ منتظریمآ آ آ آ :)

mehmari

عضو جدید
دستتون درد نکنه دیگه ... چرا جواب نمیدین؟ مگه اسکیس گیرتون نیارم...
این کارت اعتباری اول چیه آخه؟ :(

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

اول پولو میریزی بعد بهت شماره کارت میده، اونا رو وارد میکنی، کارتو بهت میده. لینکشم همون بالاست بعید بود نبینی: http://92.242.195.24/payment/

mahdooneh

عضو جدید
منم تمام رشته ها رو انتخاب کرده بودم!ولی فقط معماری میخوام بدم.اصلا نمیدونستم اینجوری میشه.75000 تومن پول بی زبونم هدر رفت.سنجش پولدار شد!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دارم برخی پست ها رو بلند واسه بچه های شرکت هم میخونم این جمله ات باعث انفجار خنده شد.... تاق پنج اوهفت
چند ماهی میشد از آموزه های استاد پیرنیا هم غافل شده بودیم ممنون که ما رو متوجه بسیاری ِ تحقیقات ایشون کردی

خوبه دیگه ماروکردی جوک استار و به ریشمون میخندید:biggrin:

الان دارن سوالات طراحی فرش رو میزنن .... خیلی جَلَب هستن فکر کنم بو بردن ... اما من که از رو نمیرم

بهزاد جان داداش دمت گرم بسه دیگه ما هممون به زحمتات پی بردیم الان دنبال یه راه فرار باش که بتونی از اونجا درای به سر جلسه برسی;) و الا باید با سوالا پشت نیسان بیای سر جلسه .ا
منم رفتم که پست بعدیمو بعد کنکور بزارم;) ایشالا ههمون موفق و سربلند باشیم:)
بازم جا داره از دوستانی که حس رقابت رو به رفاقت تبدیل کردند تشکر کنم. بدون شک مسیری که طی شد مسیری بود که فقط دانشجویان معماری میتونستند با اینهمه محبت به دوستان و البته به رقبای خودشون کمک کنند.
یا علی

hastia89

عضو جدید

اگه منظورتون صفحه بعد از وارد کردن مشخصات و شماره پروندست، باید از اون بالا که لینک داده خرید کارت اعتباری نوشته اینجا ، با یه کارت عابر 15000 تومن واریز کنین بهتون یه شماره میده ، اونو باید تو این صفحه ای که گفتین وارد کنین.

miss mim

عضو جدید
دوستان من میخام بین 2آزمون برم تئاتر شهر رو از نزدیک ببینم،شاید دیگه قسمت نشد بیام تهران.نزدیکم هست به حوزه ها.اگه دلتون خاست شما هم بیاید قدمتون رو چشم ;)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 7.5 یا 8شب 5ش بعد منظر جلوی تئاتر شهر اونایی که میخوان بیان دستا بالا!
تشکر رو بزنید بفهمیم کیا میان!

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوارزمی کنکورای پارسال حوزه کنکور بوده؟ کسی اطلاعی نداره چطوره وضعیتش میز دارن یا شاسی بیاریم؟

miss mim

عضو جدید
عامو برید بخابید دیگهههه.استرس گرفتم ک هنوزم دارید کار میکنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.