صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرينآخرين
نمايش نتايج 11 تا 20 از 28

تاپیک: مدارك مایكروسافت

مدیر بازنشسته آواتار psychic
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

ممنون از اطلاعاتتون
    اول بگم که توی ایران غیر از مجتمع فنی تهران که اونم تقریبا غیر قانونی انتحان می گیره جایی دیگهی ای امتحانات مربوط به MCSE رو برگذار نمی کنن.
    Cisco هم که بماند...

در مورد Windows 2008 هم من زیاد اطلاعاتی ندارم ولی اگه اینجوری که می گید باشه باید بعد از این مدتی که گذاشته باید Microsoft مانور بیتشری روش می داد این در حالی هست که هنوزم داره 2003 رو امتحان می گیره و حتی آموزش های جامعی رو هم در موردش شروع نکردن

ويرايش شده توسط psychic در 2009/2/10 در ساعت 01:18 AM

عضو فعال آواتار Security
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2009/2

پيش فرض

سلام .
    امتحان هاي هيچكدوم قانوني نيستش.
    من نگفتم ويندوز 2007 ،!!! بلكه منظورم Windows7 هستش !

الان اگر كسي مدارك MCITP رو داشته باشه از نظر علمي و درجه علمي عقب تر هس از كسي كه مدرك MCSE 2003 داره ، ! چرا ميگن اون طرفي كه 2003 داره ، حتماً از 2000 با سيتم ها كار كرده ، و سابقش بيشتر هستش !
    در ثاني ، همه دنيا مثل ايران نيست كه كوركورانه سيستم هاشون رو up كنن به 2008 !!

اون هاي وقتي ميبينن كه همه سيستم هاشون درست كار مي كنن ، نيازي نمي بينن كه بخوان up كنن !

در ثاني به هيچ كدوم از موسسه ا اطمينان نكنيد . من خودم در يكي از نمايندگي هاي مجتمع فني تهران تموم كردم اما ...............
    و حرف آخر ! هميشه استاد سر كلاس مجبور هستش كه همه چي رو كامل نگه !
    چون خودم در تدريس هستم ...........

موفق باشيد
    http://gerdab.ir

یارب از عرفان ، مرا پیمانه ای سرشار ده

چـشـم بــیــنــا ، جـان آگـاه و دل بـیــدار ده
    هـر سر مـوی حواس من به راهی می رود
    این پریشان سیر را ، در بزم وحدت راه ده

عضو فعال آواتار Security
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2009/2

Thumbs down

به اين لينك يك سري بزنيد :
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

ممعمولا تجربيات خودشون رو نميگن !
    http://gerdab.ir

یارب از عرفان ، مرا پیمانه ای سرشار ده

چـشـم بــیــنــا ، جـان آگـاه و دل بـیــدار ده
    هـر سر مـوی حواس من به راهی می رود
    این پریشان سیر را ، در بزم وحدت راه ده

4. تشكر از اين پست

عضو
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    فوق دیپلم
    تاريخ عضويت
    2007/6
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

دبی، ترکیه یا هند نزدیک ترین جاهایی هستند که میتونید برای امتحان برید از ایرانی ها هم امتحان میگیرن اما باید خودتون رو واسه اینکه چند تا تست سنتر برید و نه بشنوید آماده کنید

6. تشكر از اين پست

عضو
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    مشهد پلاک 18

پيش فرض

سلام دوست من امتحان ماکروسافت رو هر جایی غیر ایران می گیرند البته سوریه هم تحریم هستش
    اما واسه سیسکو که من تازه دادم باید حتما دوتا پاسپورت داشته باشی یعنی اینکه مقیم یک کشوری باشی منم که دادم کلی باج دادم تا یارو واسم مدرک پر کرد.
    امتحانات ماکروسافت در هرجا یه قیمتی داره در دبی 125 دلار در ترکیه 80 دلار و در اذربایجان 50 دلار
    حتمان تو سایت چک کن دوست من

اما امتحانات سیسکو در همه جا یه قیمت هستش CCNA که 250 تومان است اگه هر اطلاعاتی خواستی در خدمتم

تازه وارد
    رشته
    مهندسی عمران
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/8
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه مهندسای عزیز کامپیوتر. یه راهنمایی میخواستم واسه اینکه چطور میتونم وارد زمینه کاری تخصصی کامپیوتر بشم. متاسفانه رشتم عمرانه و و علاقه شدیداً کامپیوتر و چند سالی هست که درس تموم شده و اینکه بخوام ارشد کامپیوتر امتحان بدم خیلی برام مشکل میشه. از قدیم برنامه نویسی میکردم ( با QB و بعدش VB) و با اصول کلی سخت افزار و نرم افزار هم آشنام. اگه هنوز جا واسه یه نفر هست! میخواستم بدونم
    1.از کجا میشه شروع کرد؟
    2.آیا با دوره هایی مثل MCSE یا MCITP و MCTS یا سیسکو میشه تخصصی وارد این زمینه شد؟
    3.نداشتن تحصیلات آکادمیک کامپیوتر چقدر مشکل ساز میشه؟
    4.در نهایت کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات آواتار dzzv_13
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/3
    محل سكونت
    کشتــی ناخــدا ویــکی

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله m86 نمايش پست
    سلام به همه مهندسای عزیز کامپیوتر. یه راهنمایی میخواستم واسه اینکه چطور میتونم وارد زمینه کاری تخصصی کامپیوتر بشم. متاسفانه رشتم عمرانه و و علاقه شدیداً کامپیوتر و چند سالی هست که درس تموم شده و اینکه بخوام ارشد کامپیوتر امتحان بدم خیلی برام مشکل میشه. از قدیم برنامه نویسی میکردم ( با QB و بعدش VB) و با اصول کلی سخت افزار و نرم افزار هم آشنام. اگه هنوز جا واسه یه نفر هست! میخواستم بدونم
    1.از کجا میشه شروع کرد؟
    2.آیا با دوره هایی مثل MCSE یا MCITP و MCTS یا سیسکو میشه تخصصی وارد این زمینه شد؟
    3.نداشتن تحصیلات آکادمیک کامپیوتر چقدر مشکل ساز میشه؟
    4.در نهایت کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون
    سلام
    اگه می خواهی توی زمینه ی شبکه کار کنی باید از کتاب network + شروع کنی البته چند تا کتاب در مورد مفاهیم شبکه هم بخونی بد نیست
    بعد از اون می تونی در زمینه های mcse که شامل هفت تا دوره است یا cisco بخونی که آن هم چندین دوره دارد
    پس برای کار اول نت ورک پلاس رو تموم کن بعد خودت می تونی تشخیص بدی که چه راهی رو در این زمینه ادامه بدی (یعنی اونی که مورد علاقته ادامه بدی)

10. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار nargil
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    دنيا

پيش فرض

سلام
    یه دوره ای هست به اسم مدیر سرویس دهنده های مایکروسافت که فنی حرفه ای ارایه کرده ومی گه همون MCSE ایا درست ؟وگرنه اسم این مدرک چیه ؟
    ممنون
    بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
    چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو

141

تازه وارد
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Pari-2719 نمايش پست
    سلام
    يك سئوال فرق mcse با سيسكو چي هست؟

بعضي ها مي گن اول يكمي mcse را ياد بگيريم بعد بريم سيسكو را ياد بگيريم . آيا بهم ربطي داره ؟
    سلام
    mcse مدركي هستش كه از طرف شركت ماكروسافت ارائه ميشه و بر طبق سرفصل هاي اون هستش و بيشتر به مباحث نرم افزاري شبكه مربوطه و سيسكو مباحث سخت افزاري مثل راه اندازي روتر و سويچ و ....
    ميشه فقط با خوندن network+ سيسكو رو شروع كرد ولي مسلما اگر مقداري در mcse كار بشه خيلي بهتر هستش معمولا توصيه ميشه تا دوره infrastructure1 خونده بشه بعد سيسكو رو شروع كنيد.

13. تشكر از اين پست

تازه وارد آواتار network_boy
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض آیا می دانید دوره mcse2003 چیست؟

فناوري اطلاعات ( Information Technology ) از علوم رايانه ، ارتباطات و شبکه سازي تشکيل شده است امروزه کاربردهاي متنوع وگسترده اي از اين علم در محيط کار مطرح مي باشد . عصر شبکه در چند سال اخير گامهايي را در جهت ارائه دوره هاي بين المللي و تخصصي به منظور آموزش داوطلبان و تربيت متخصص جهت افزايش سطح دانش و آگاهي علمي جامعه انفورماتيک برداشته است که با استقبال بسيار خوب دانش پژوهان اين رشته و علاقه مندان علوم وابسته به رايانه مواجه شده است .

MCSE = Microsoft Certified Systems Engineer
    دوره مربـوط به شبــکه هاي کامپيـوتري بر مبناي سيستم عامل ويـنـدوز 2003 مي باشد و گواهينامه آن را شرکت مايکروسافت ارائه مي دهد . جهت دريافت مدرک MCSE دانش جويان بايد هفت امتحان را با موفقيت بگذراند(پنج امتحان بصورت اجباري و دو امتحان بصورت اختياري مي باشد) که به ازاي هر امتحان يک مدرک MCP دريافت مي کند.

داشتن گواهينامه MCSE 2003 ، نشانه تجربه و صلاحيت درطراحي،پياده سازي و پشتيباني از سيستم هاي اطلاعاتي مبتني برشبکه هايWindows 2003 است .
    همچنين داشتن مدرکMicrosoft Certified Professional (MCP) نشانه دانش ژرف در حداقل يکي از سيستمهاي عامل محصولات مايکروسافت است .
    جهت دريافت مدرک MCSE ، کارشناس بايد هفت امتحان را با موفقيت پشت سر بگذارد که به ازاي هر امتحان يک MCP دريافت مي نمايد .
    با گذراندن امتحانات زير شما مي توانيد مدرک MCSE را دريافت نمائيد :

70—270 , 70—290 , 70—291 , 70—293 , 70—294 , 70—297 , 70—298

نکته : به جاي يکي از دو امتـحان 70—297 , 70—298 ( Design ) مي توانيد يکي از امتحانهاي زير را پشت سر بگذاريد :

70—227 , 70—228 , 70—229, 70 - 350

منبع : [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. مدارك مایكروسافت
    توسط psychic در تالار شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات
    پاسخ ها: 25
    آخرین ارسال: 2013/9/27, 06:01 PM

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال