حضرت علی یا زیباترین دختر دنیا

naser.66

عضو جدید
اونا کجا ما کجا.
راستی سلام.
به خودم نگاه کردم بغض من رو گرفت.
ببخشید بی دعوت اومدم.
مرسی خیلی آموزنده بود

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوره مام بیایم به جای گذاشتن
عکس خانم های خارجی یا حتی ایرانی

از تصاویری استفاده کنیم

که اهل بیت پسند باشه

و محبان اهل بیت رو یاد اهل بیت بندازه؟؟؟؟​

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردان خداهمینان دیگه.مابایدببینیم واقعاماکجای این قضیه هستیم .باامام حسین (ع)هستیم یافرمانداری ملک ری؟
خداهممونو عاقبت به خیرکنه.ممنون ازتایپیکتون:gol:

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز

از تصاویری استفاده کنیم

که اهل بیت پسند باشه

و محبان اهل بیت رو یاد اهل بیت بندازه؟؟؟؟​

پیشنهاد خوبیه اما یکمی رعایت کردنش سخته...

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا یه سری خانمهایی که دغدغه فرهنگی دارن
تو این باشگاه این حرکت رو آغاز کردن
به نظر منم باید ظواهر و شعار مذهبی رو حفظ کردو گسترش داد

بترسیم از روزی که چیزهای که غیر الهی هستش در نظر ما زینت داده بشه

زُينَ لِلَّذِينَ كَفَرُوا الْحَياةُ الدُّنْيا وَيسْخَرُونَ مِنَ الَّذِينَ آمَنُوا وَالَّذِينَ اتَّقَوْا فَوْقَهُمْ يوْمَ الْقِيامَةِ وَاللَّهُ يرْزُقُ مَنْ يشَاءُ بِغَيرِ حِسَابٍ(البقرة/212)
زندگي دنيا براي کافران زينت داده شده است، از اين‌رو افراد باايمان را (که گاهي دستشان تهي است)، مسخره مي‌کنند؛ در حالي که پرهيزگاران در قيامت، بالاتر از آنان هستند؛ (چراکه ارزشهاي حقيقي در آنجا آشکار مي‌گردد، و صورت عيني به خود مي‌گيرد؛) و خداوند، هر کس را بخواهد بدون حساب روزي مي‌دهد.

تَاللَّهِ لَقَدْ أَرْسَلْنَا إِلَى أُمَمٍ مِنْ قَبْلِكَ فَزَينَ لَهُمُ الشَّيطَانُ أَعْمَالَهُمْ فَهُوَ وَلِيهُمُ الْيوْمَ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ(النحل/63)
به خدا سوگند، به سوي امتهاي پيش از تو پيامبراني فرستاديم؛ اما شيطان اعمالشان را در نظرشان آراست؛ و امروز او ولي و سرپرستشان است؛ و مجازات دردناکي براي آنهاست!

يا أَيهَا النَّبِي قُلْ لِأَزْوَاجِكَ إِنْ كُنْتُنَّ تُرِدْنَ الْحَياةَ الدُّنْيا وَزِينَتَهَا فَتَعَالَينَ أُمَتِّعْكُنَّ وَأُسَرِّحْكُنَّ سَرَاحًا جَمِيلًا(الأحزاب/28)
اي پيامبر! به همسرانت بگو: «اگر شما زندگي دنيا و زرق و برق آن را مي‌خواهيد بياييد با هديه‌اي شما را بهره‌مند سازم و شما را بطرز نيکويي رها سازم!

أَفَمَنْ زُينَ لَهُ سُوءُ عَمَلِهِ فَرَآهُ حَسَنًا فَإِنَّ اللَّهَ يضِلُّ مَنْ يشَاءُ وَيهْدِي مَنْ يشَاءُ فَلَا تَذْهَبْ نَفْسُكَ عَلَيهِمْ حَسَرَاتٍ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِمَا يصْنَعُونَ(فاطر/8)
آيا کسي که عمل بدش براي او آراسته شده و آن را خوب و زيبا مي‌بيند (همانند کسي است که واقع را آنچنان که هست مي‌يابد)؟! خداوند هر کس را بخواهد گمراه مي سازد و هر کس را بخواهد هدايت مي‌کند؛ پس جانت به خاطر شدت تأسف بر آنان از دست نرود؛ خداوند به آنچه انجام مي‌دهند داناست!

وَإِنَّهُمْ لَيصُدُّونَهُمْ عَنِ السَّبِيلِ وَيحْسَبُونَ أَنَّهُمْ مُهْتَدُونَ(الزخرف/37)
و آنها [= شياطين‌] اين گروه را از راه خدا بازمي‌دارند، در حالي که گمان مي‌کنند هدايت‌يافتگان حقيقي آنها هستند!

إِنَّ الَّذِينَ ارْتَدُّوا عَلَى أَدْبَارِهِمْ مِنْ بَعْدِ مَا تَبَينَ لَهُمُ الْهُدَى الشَّيطَانُ سَوَّلَ لَهُمْ وَأَمْلَى لَهُمْ(محمد/25)
کساني که بعد از روشن شدن هدايت براي آنها، پشت به حق کردند، شيطان اعمال زشتشان را در نظرشان زينت داده و آنان را با آرزوهاي طولاني فريفته است!

sana 20100

عضو جدید
علامه جعفری می‌گفتند تو یکی از زیارتام که مشهد رفته بودم به امام رضا گفتم «یا امام رضا دلم می‌خواد تو این زیارت خودمو از نظر شما بشناسم که چه جوری منو می‌بینید؛ نشونه شم این باشه که تا وارد صحن حرمتون شدم از اولین حرف اولین کسی که با من حرف می‌زنه من پیامتونو بگیرم»
گفتند وارد صحن که شدم خانممو گم کردم. اینور بگرد، اونور بگرد، یه دفه دیدم چند قدم جلوتر داره به سمت حرم میره، خودمو رسوندم بهش و از پشت سر صداش زدم که کجایی؟ روشو که برگردوند دیدم زن من نیست، بلافاصله بهم گفت: «خیلی خری». حالا منم مات مونده بودم که امام رضا عجب رک حرف می‌زنه. خانمه دید انگار دست بردار نیستم دارم نگاش می‌کنم، دوباره گفت «نه فقط خودت، پدر و مادر و جد و آبادتم خرند».
ایشون میگفت: این داستان رو برا شهید مطهری تعریف کردم تا ۲۰ دقیقه می‌خندید.
شادی روحشون صلوات :)

m110h110s

عضو جدید

از تصاویری استفاده کنیم

که اهل بیت پسند باشه

و محبان اهل بیت رو یاد اهل بیت بندازه؟؟؟؟

حد اقل میشه قسمت اولشو رعایت کرد که عکس خانم های خارجی یا حتی ایرانی رونذاریم

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
علامه جعفری می‌گفتند تو یکی از زیارتام که مشهد رفته بودم به امام رضا گفتم «یا امام رضا دلم می‌خواد تو این زیارت خودمو از نظر شما بشناسم که چه جوری منو می‌بینید؛ نشونه شم این باشه که تا وارد صحن حرمتون شدم از اولین حرف اولین کسی که با من حرف می‌زنه من پیامتونو بگیرم»
گفتند وارد صحن که شدم خانممو گم کردم. اینور بگرد، اونور بگرد، یه دفه دیدم چند قدم جلوتر داره به سمت حرم میره، خودمو رسوندم بهش و از پشت سر صداش زدم که کجایی؟ روشو که برگردوند دیدم زن من نیست، بلافاصله بهم گفت: «خیلی خری». حالا منم مات مونده بودم که امام رضا عجب رک حرف می‌زنه. خانمه دید انگار دست بردار نیستم دارم نگاش می‌کنم، دوباره گفت «نه فقط خودت، پدر و مادر و جد و آبادتم خرند».
ایشون میگفت: این داستان رو برا شهید مطهری تعریف کردم تا ۲۰ دقیقه می‌خندید.
شادی روحشون صلوات :)
خیلی ممنون.
شاگردای ایشون که خیلی از علم ایشون تعریف میکردن .علامه هم یبار بهشون میگه من از نظر شما دانا و فهمیده هستم اما زنم به من میگه "تقی خره" !!
:biggrin:

آخرین ویرایش:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بسیار لذت بردم.مطلب خیلیییییییی زیبایی بود.از این تاپیکا داشتین ما رو هم خبر کنید:gol:
خواهش میکنم با کمال میل

ما رو که خبر نکردن.
خودمون با کمال پررویی اومدیم
تو هم بیا:biggrin:
خیلی خوش اومدید.

خيلي جالب بود!!...
اگه چنين تاپيكي داشتين مارو بي نصيب نرارين
دوستان من که همه بچه ها رو نمیشناسم شما خودتون میتونید لطف کنید و به دوستانتون هم خبر بدید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
تاپیک قشنگی بود....کاش ماهم میتونستیم یه ذره شبیه ایشون باشیم

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون منم نظره بقیه رو دارم...
یکبار که راحت میتونید گناه کنید مثلا نگاه به نامحرم، برای رضای خدا این کارو نکنید بعد ببینید چه شیرینی رو همون لحظه حس میکنید شیرینی بیشتر از اون نگاه! فقط یه بار امتحان کنید نتیجشو ببینید.

aseman.

عضو جدید
خوشا به سعادتشون.........
میگن علامه طباطبایی هم یه بار که نماز بودن خدا برای امتحان یه حوریه جلوش ظاهر میکنه، ولی اهمیت نمیده و به نماز ادامه میده.
میدونید که حوریه ها هزاربار از زنان زمینی زیباترند....