[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blackberry35

اخراجی موقت
خبر خبر تکمیل ظرفیت خنیفر اعلام کرد آقا جان خو
گفت و گوي nioc با عباس خنيفر: برنامه جذب نيروي انساني در شركت ملي نفت تشريح شد مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اعلام اين خبر كه طي چند هفته آينده، كار جذب هزار نفر از ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته انجام مي شود
مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اشاره به آزمون استخدامي سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت خواهند شد.
خنيفر از برنامه پنجساله مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران براي جذب سالانه سه هزار نفر به طور ميانگين خبر داد و خاطرنشان كرد: در سال جاري اين روند همانند سال گذشته ادامه مي يابد و علاوه بر هزار نفر باقيمانده از تعهد آزمون استخدامي سال گذشته، آزمون استخدامي براي جذب نيروهاي جديد نيز طبق برنامه برگزار خواهد شد.
http://nioc.ir/Portal/Home/ShowPage...bee62&ID=efbcbe73-a0fc-49a5-b6a2-1e74a1f2c7a9

آقا جان لینکش هم گذاشتم برید نگاه کنید خو

آخرین ویرایش:

kiyan_max2020

عضو جدید

davood253

عضو جدید
سلام داود پسر خوبی بالاخره رفتی جزیره سیری ایشالا حسابی سیر بشی
بسه دیگه چقدر تعریف می کنی
جوجه رو آخر پاییز میخورن
چند سال دیگه خواستی بیای مناطق موافقت نمی کنم ها
خوشحال شدم که کارت ردیف شده
امیدوارم کاره همه سریعتر ردیف بشه
سلام دلم برات تنگ شده بود بخصوص دلم براي كل كل كردن باهات.:biggrin:
همش مزاحه وگرنه شركت نفت استخدام بشي هر شركتش ميخواد باشه
هممون همكار هستيم و بايد دوستاي خوبي براي هم باشيم
با آرزوي موفقيت براي همه بچه هاي اين تاپيك

majid2798

عضو جدید
خدا رو 1000 مرتبه شکر که بالاخره آقا داوود هم قبول شد تو طب و استرسش خوابید.
من بهت تبریک میگم داوود جان،فکر میکنم بین بچه ها من از همه بهتر بدونم چقدر الان راحت شدی،آخه منم مثل خودت خیلی نگران این طب بودم که شکر خدا حل شد.

موفق باشی دوست عزیز

hiby

عضو جدید
تفرح ميخواي بري نه كار
اين را در نظر بگير كه ميخواي مجردي بري تو يه جزيره وسط دريا تفريح كني
عشق و حاله عشق و حاله داداش
تا منا داري غم به خودت راه نده
منكه دارم روز شماري ميكنم برم تو جزيره سيري
اگر جزيره سيري گرمه من يه ب بهش اضافه ميكنم ميشه سيبري اونوقت از سرماي سيبري يخ ميزنم:biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:

Mo.Samady121

عضو جدید
خوب مهندس جان این الان کجاش تموم شد؟:surprised:

مشکل که پا برجاست باید یه فکری کنید نه بیایید اینجا هی حرف خودتونو بزنید واضحه که در حق برخی بچه های پالایش اجحاف صورت گرفته

ولی خوب با قرار دادن بیوگرافی و زندگی نامه و وضعیت درسی و اینکه اول می گفتن من نفت شرکت می کردم و ...........کار درست نمیشه.

باید یه هماهنگی صورت بدین اعتراضی کنید شاید تونستید حقتونو بگیرید.

نه دوست عزیز ما برا اطلاع رسانی دیگر دوستان این مطالب رو گذاشتیم که بقیه پالایشیا که میرن لاوان و بندر مطلع شن و هماهنگ شیم که کلاه سرشون نره چون از 170تا فعلا 26 نفرو خواستن.
اون مطالب ما هم در جواب بعضی دوستان نفتی بود که میگفتن از اول فکرشو میکردین؟
فقط همین اگه آزرده خاطر شدین معذرتتتتتتتتتتتتتتتتتت.

mehdi-hp

عضو جدید
سلام آقا داوود. بهت تبریک میگم .بعد از چند روز غیبت خوش اومدی به تایپیک.
من دوشنبه طب دارم و اگر دو روزه کارم تموم نشه،با توجه به اینکه چهارشنبه تعطیله، از نظر اسکان به مشکلی نمیخورم؟
پنجشنبه ها طب انجام میشه؟

kuwait

کاربر فعال
اول به آقا داود تبریک میگم وباز هم امیدوارم خبر ای خوشی از سایر دوستان ببینیم
آقا کیان نه متاسفانه نپرسیدم
دوستان نفت وگاز پارس احتمالا ببرنتون فاز17 و18 چون مسئولش گفت الان داریم به شدت روی فاز های15 تا 18 مخصوصا 17و18 کار میکنیم و قراره خرداد ماه فاز های17و18 افتتاح بشن
دوستان نفتخیزاحتمال انتقالی گرفتنتون در حد صفره(نه خود صفر)اول اینکه تا 2سال آموزشیتون تمام نشه خبری از انتقال نیست بعدشم سال93 بیشتر نیروهای شرکت بازنشسته میشن و شرکت نیاز شدیدی به نیروهای که بهشون آموزش داده داره
ولی خب اگر اون بندپ رو داشته باشی(رئیس ی ,چیزی)مثل رئیس خودمون آقا کیان میشه

FAMINE RIAN

عضو جدید
اقا داود خوش بگذره سیری شاید ما هم گه گداری از اون ورا رد شدیم اخه POGC واسه ایجاد نشاط در کارکنان رفته یه سری جت اسکی یاماها اورده حالا اگه شد یه سر میزنیم البته از الان بگم اسرار نکنی که بگی بده یه دور بریم شاید زاشتم کنارش یه عکس بندازی ;)

پیوست ها

• dorfman_pacific-indiana-jonesfurfelt-fedora-main.jpg
    dorfman_pacific-indiana-jonesfurfelt-fedora-main.jpg
    11.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • network_tube.jpg
    network_tube.jpg
    44.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
همكاران فلاتي راستي وقتي دعوت به كار شدين حتمن قلاب ماهيگيري با خودتون بياريد .
با هم بريم ماهيگيري يادتون نره.
ما همه با هم ياور و يار هم ميريم به ماهيگيري و عشق و حال نه كار
;)
دوستان مناطق نفت خيز جنوب وقتي دعوت به كار شدين حتمن يه بسته قرص سردرد هم با خودتون ببريد:biggrin:

اقا داود گل تبریک میگم کارت ردیف شده .

در مورد جمله قرمز رنگت هم چشم ما یه بسته استامینوفن گذاشتیم کنار ولی فکر نکنم با این تعریف هایی که شما میکین استامینوفن هم افاقه کنه باید فکر یه مسکن قوی تر باشیم.:w15:

فعلا تا مجردی حالشو ببر .بالاخره که میخوای زن بگیری.خوبه تا 10 سال دیگه هم مجرد بمونی :D

davood253

عضو جدید
من دوشنبه طب دارم و اگر دو روزه کارم تموم نشه،با توجه به اینکه چهارشنبه تعطیله، از نظر اسکان به مشکلی نمیخورم؟
سلام
متشكرم
به نكته خوبي اشاره كردي
تو اسپرومتري خانوم دكتره گفت روزهاي پنجشنبه دكتر طب و بيشتر دكترها مث بينايي سنجي نيستن و فقط پرستارها هستن
اگر زرنگ باشي دوروزه تمومش ميكني
دوشنبه كه رفتي حتمن اگر تونستي اسپرومتري و بينايي سنجي و عدم اعتياد را انجام بده اگر اسپرومتري خواست نوبت بهت بده و گفت جواب آزمايش خون را داري بگو آره چون تو اسپرومتري اصلن به هيچ آزمايش و تستي كاري ندارن
و روز دوشنبه اگه نشد سه شنبه آزمايش خون را بده و سعي كن مث من ساعت 5 پشت آزمايشگاه باشي تا نفر اول تا پنجم باشي و جواب آزمايش را ساعت يك و دو برو بگير و سعي كن همه مراحل را انجام داده باشي تا ساعت 12 روز سه شنبه بعد از گرفتن آزمايش خون سريع برو نوبت براي طب بگير. اگر تونستي ساعت 11 برو نوبت طب بگير چون تا مياد نوبتت بشه جواب آزمايش خون هم به دستت رسيده.
موفق باشي

samy_Y

عضو جدید
هيچ شركتي از الان محل خدمت را مشخص نكرده جزء فلات عشق
به اين ميگن برنامه ريزي به اين ميگن شركت به اين ميگن اميد
ما كه افتاديم جزيره سيري ميريم حالش را ميبريم
جزيره سيري 6 سكو نفتي داره و بزرگترينش سكو نفتي نصرت است
جزيره سيري 72 كيلومتر از ساحل بندرلنگه فاصله داره و 15 كيلومتري جزيره ابوموسي است.
دورترين جزيره فلات قاره
ضريب حقوقيش هم بيشتر از ديگر جزيره ها است
پولدار شديم رفت.

مهندس جان نداشتيم .اطلا رساني بدون اطلاع كار خوبي نيس;)
شركت مناطق مركزي هم محل كارش معلومه اصلا ما رفتيم همونجا مصاحبه شديم.:D

JYH6656

عضو جدید
سلام
خوبی دوست عزیز شما تهران طب دارید؟
کدوم شرکت هستین؟
بگین تا راهنمایی کنم شما رو

JYH6656

عضو جدید
سلام
بچه طب صنعتی تهران کی و چه موقع کمسیون هاشو برگزار میکنه ٰ منظورم این هست کمسیون پزشکی هر چند وقت یکبار تشکیل میشه؟
و یه سوال دیگه این که کسی از نفت و گاز پارس تهران هست که هنوز طب نداده باشه؟؟؟؟

kiyan_max2020

عضو جدید
اقا داود خوش بگذره سیری شاید ما هم گه گداری از اون ورا رد شدیم اخه POGC واسه ایجاد نشاط در کارکنان رفته یه سری جت اسکی یاماها اورده حالا اگه شد یه سر میزنیم البته از الان بگم اسرار نکنی که بگی بده یه دور بریم شاید زاشتم کنارش یه عکس بندازی ;)

میشه بچه های مناطق هم سواره جت اسکیت کنی؟
صبر کن برید سره کار تو اون محیط های طاقت فرسا همچین دپرس بشین که نگو
اونوقته که حسرت یه شب تو اهوازو میکشید:biggrin:

majid2798

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیز پارس
یه خواهشی داشتم ازتون،از بچه هایی که اونجا کار میکنن الان و یا از شرایط اطلاع دارن،مثل جناب yas.
می خواستم در مورد شرایط کار و زندگی تو عسلویه یه توضیحی بدین.
خوابگاهها چطوریه،غذا چطوریه،رفت و آمد و...
خلاصه این چیزایی که خودتون میدونین هممون دل نگرونشیم.

ممنون از همتون

kiyan_max2020

عضو جدید
دوستان نفت وگاز پارس احتمالا ببرنتون فاز17 و18 چون مسئولش گفت الان داریم به شدت روی فاز های15 تا 18 مخصوصا 17و18 کار میکنیم و قراره خرداد ماه فاز های17و18 افتتاح بشن
دوستان نفتخیزاحتمال انتقالی گرفتنتون در حد صفره(نه خود صفر)اول اینکه تا 2سال آموزشیتون تمام نشه خبری از انتقال نیست بعدشم سال93 بیشتر نیروهای شرکت بازنشسته میشن و شرکت نیاز شدیدی به نیروهای که بهشون آموزش داده داره

با همه آره با مام آره
داشتیم برادر کویت
بچه های مناطق حق ندارن مارو تنها بزارن برن
بهتره به گرفتن امکانات بهتر فکر کنیم و یه 5 سالی بد بگذرونیم
و ضریبمونو زیاد کنیم 2 واقعا ستمه

FAMINE RIAN

عضو جدید

الان فقط سر به سر هم میزاریم اما اونقد تو زندگیم از لحاظ مالی اذیت شدم که حاضرم هر جایی کار کنم فقط بتونم واسه خودم زندگی کنم و منظورم از خودم اینه که راحت باشم و پر از استرس نباشم

davood253

عضو جدید
'
رئيس بچه ها را نترسون
بخدا تو گرما و شرجي باشين خيلي بهتر از اينه كه تو يه شركت خصوصي باشين كه تو محل كارتون دوربين كار كنه كه يوقت يك دقيقه استراحت نكني .
نترسين دوستان
پس اين پرسنل شركت نفت چطوري كار ميكنن اونا آدم نيستن
ما هم مث بقيه اونا
فكر حقوقي كه ميگيريد باشيد و آسايشي كه براي خانوادتون فراهم ميكنيد باشيد
تو بيمارستان نفت يه پرسنل رسمي ما را ديد و بهمون تبريك گفت و همچنين گفت بعضي از شركت نفتي ها حاضرن 20 ميليون بدن پسرشون استخدام شركت نفت بشه.
ميگفت خدايي نكرده اگر بيماري خاصي براي شما يا خانوادتون پيش بياد تو ايران معالجه شد كه شد نشد انگليسي آلماني ميفرسته تا معالجه بشين و حتمن اين كار را ميكنه ( خدا براي كسي نخواد)
بعد حاضر نيستيد به خاطر اين همه امكانات و امتيازات براي شركت نفت يكم سختي آب و هوا را تحمل كنيد؟
وگرنه سختي كارش از شركتهاي خصوصي كمتره مطمئن باشيد.
پس اگر نگران وضع هوا بوديد امكانات شركت نفت را تصور كنيد حله ديگه.

aa313

عضو جدید

سلام به مهندسین عزیز پارس
یه خواهشی داشتم ازتون،از بچه هایی که اونجا کار میکنن الان و یا از شرایط اطلاع دارن،مثل جناب yas.
می خواستم در مورد شرایط کار و زندگی تو عسلویه یه توضیحی بدین.
خوابگاهها چطوریه،غذا چطوریه،رفت و آمد و...
خلاصه این چیزایی که خودتون میدونین هممون دل نگرونشیم.

ممنون از همتون

[COLOR=#0000ff گفت:
yas_85[/COLOR];4946086]سلام داوود جون
خسته نباشی،تبریک میگم
ایشالا دعوت به کارت رو جشن بگیریم

بابا کشتیمون با فلاتت
:biggrin:
داوود یه کاری میکنی بیام اینجا مزایای pogc رو لو بدم بگم بچه هاشون اینجا تو عسلوییه و این اطراف چه امکاناتی دارنا:D
ولی بازم فلات رو عشقه
ایشالا تو جزیره سیری یا همون سیبری بت خوش بگذره
یه لنسر حتما ببر
ماهی اونجا فراوونه
بابت اقماری خیالت راحت
14-14 عشق و حاله specially for u that already alone
;)
داداش اگه اطلاعاتی دارین درباره pogc بفرمایین،استفاده کنیم! مثلاً اطلاع ندارین بچه هایی که الان گرفتن برا کار در خشکی میخوان یا سکو ، پارس جنوبی یا شمالی، برای تکمیل فازها یا بهره برداری از طرح های آماده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
دم شما گرم

ehsan6472

عضو جدید
تبریک میگم آقا داوود گل انشالله خبر شروع به کارتو بیای بگی.;)

آخرین ویرایش:

starshid

عضو جدید
بچه ها پیشنهاد میکنم این ماجرای مقایسه شرکت ها روتمومش کنید. ممکنه بگین این یه گپ و گفت دوستانه ست و بیشترش شوخیه. قبول . . . اما ادامه اون زیاد جالب نیست.
اولا اغلب ما توی انتخاب محل استخدام آزادی کامل نداشتیم. مثلا خود من که به خاطر خیلی از مسائل شخصی اصلا خوزستان رو انتخاب نکرده بودم. اما به مناطق نفت خیز دعوت شدم. پس انتخاب کاملی در کار نبوده که حسرت چیزی رو بخوریم یا ...
ثانیا ، بیشتر ما حتی یک روز رو هم در شرایط کاری جدید تجربه نکردیم. پس برای قضاوت خیلی زوده و مطمئن باشید بعدا به خیلی از این پیش بینی ها و کری خوندن ها می خندیم!

در مجموع باید فقط خدارو شکر کنیم که در شرایط کاری نامناسب این روزها ، کار خوبی نصیبمون شد.
واقعیت اینه که اگه هرکدوم از ما به هرکدوم از این شرکت ها دعوت می شدیم ، 100% می پذیرفتیم!

m1984mm

عضو جدید
با عرض سلام
استخدام 1000 نیروی ذخیره آزمون سال 90 به زودی / تبدیل وضعیت بیش از سه هزار و 700 نفر از کارکنان پیمانکاری
نفت نیوز: مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر که طی چند هفته آینده، کار جذب هزار نفر از نیروهای ذخیره آزمون استخدامی سال گذشته انجام می شود، افزود: بر اساس برنامه اعلامی از سوی دولت مبنی بر ضرورت تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری، تاکنون بیش از سه هزار و 700 نفر تبدیل وضعیت شده اند.
به گزارش نفت نیوز، عباس خنیفر در جریان هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در یک نشست خبری با بیان این مطلب افزود: از بین پنج هزار و 300 نفر نیروی پیمانکار شرکت ملی نفت ایران
که باید در فاز اول، تبدیل وضعیت شوند، کار تبدیل وضعیت بیش از سه هزار و 700 نفر انجام شده و باقی این افراد نیز طی دو هفته اینده تبدیل وضعیت خواهند شد.

وی متذکر شد: همچنین حدود 2 هزار نفر نیروی پیمانکار دیپلمه با حداقل 10 سال سابقه کار در این شرکت شناسایی شده اند که به تدریج و پس از اتمام فاز اول، فرایند تبدیل وضعیت آنان نیز به سرانجام می رسد؛ همچنین قرار است تعدادی به این فهرست افزوده شوند که فهرست جدید هنوز به منابع انسانی شرکت ملی نفت ابلاغ نشده است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به آزمون استخدامی سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته برای جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاری شده بود که این جذب به صورت کامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقی مانده این برنامه از محل ذخایر آزمون استخدامی سال گذشته، طی دو هفته آینده با برگزاری پنل های مصاحبه، جذب شرکت نفت خواهند شد.

خنیفر از برنامه پنجساله مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برای جذب سالانه سه هزار نفر به طور میانگین خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری این روند همانند سال گذشته ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقیمانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته، آزمون استخدامی برای جذب نیروهای جدید نیز طبق برنامه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: nioc

yaserja

عضو جدید
من تو پتروشیمی کار میکنم دلم لک زده واسه یه استراحت دو هفته ای قبل از شروع دوره آموزشی(فلات) اگه مطمئن بودم تقریبا وسط های خرداد دعوت میشیم دیگه اول خرداد نمیرفتم سر کار

بالا