راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان من به کسی نمیتونم پیام خصوصی بدم دلیلش چیه؟
ممنون از پاسختون...

Asma1010

عضو جدید
سلام یه سوالی داشتم ولی ربتی به سیستم نداره.من امسال کنکور سراسری شرکت کردم تو رشته میکروبیولوژی درس های تخصصی خیلی خوبم ولی عمومی اصلا تو کنکور جواب نمیدم به نظرتون چند درصد احتمال قبولی دارم؟؟خیلی مهمه واسم جواب این سوال لطفا کسانی که اطلاع دارن جواب بدن

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

tarane.barani

عضو جدید
سلام شب همگی خوش
من یه سوال در مورد پروتکل کن از مدیر بخش برق sh85 داشتم(چون در این مرود تایپیک ایجاد کرده بودند)...اینکه اگه منابعی در این مورد دارن رو بهم بگن
اما پیام خصوصی ایشون بسته ست و پیام بازدید کننده هم نمیشه براشون گذاشت...چه جوری میتونم ازشون کمک بگیرم؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان من به کسی نمیتونم پیام خصوصی بدم دلیلش چیه؟
ممنون از پاسختون...

سلام :gol:

جهت تست ، یک پیام خصوصی برای خودتون ارسال کنید ببینید به دستتون میرسه ؟

سلام یه سوالی داشتم ولی ربتی به سیستم نداره.من امسال کنکور سراسری شرکت کردم تو رشته میکروبیولوژی درس های تخصصی خیلی خوبم ولی عمومی اصلا تو کنکور جواب نمیدم به نظرتون چند درصد احتمال قبولی دارم؟؟خیلی مهمه واسم جواب این سوال لطفا کسانی که اطلاع دارن جواب بدن

درخواستتون رو میتونید در بخش مربوطه مطرح کنید :

تالار زیست شناسی

سلام شب همگی خوش
من یه سوال در مورد پروتکل کن از مدیر بخش برق sh85 داشتم(چون در این مرود تایپیک ایجاد کرده بودند)...اینکه اگه منابعی در این مورد دارن رو بهم بگن
اما پیام خصوصی ایشون بسته ست و پیام بازدید کننده هم نمیشه براشون گذاشت...چه جوری میتونم ازشون کمک بگیرم؟

شما درخواستتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید ، یا ایشون یا دیگر عزیزان تالار برق در این رابطه کمکتون خواهند کرد !

[h=3]راهنمایی ,سوالات , درخواست ها , کمک و مشکلات مهندسی برق[/h]

mammuot

عضو جدید
سلام
میشه راهنمایی کنید چه جوری میشه واسه امضا عکس گذاشت.واسه من گزینه آوردن عکس نداره.اینم عکسش:

[2r.png

mayor2

کاربر فعال
سلام دوستان مشکل من خیلی ساده است اما نمی دونم چرا هر کاری می کنم درست نمیشه:cry: زمانی که یک مطلب رو تایپ می کنم و می خواهم به خط بعدی برم کلید enter کار نمی کنه. و نمی دونم چه جوری باید به سطربعدی برم. این مشکل فقط اینجا و توی این سایت وجود داره و کلا صفحه کلیدم سالمه و درسایر سایت ها و نرم افزار ورد هم از این کلید استفاده می کنم و درسته اما نمیدونم اینجا چرا نمیشه. اخه این مشکل اینجا برام خیلی جدی شده چون دوستان قسمت دانلود مقالات دانشگاهی چندین بار این موضوع رو به من تذکر دادند. :redface: و اگر با این وضعیت پیش بره فکر نکنم دیگه جوابم رو بدهند. لطفا من رو راهنمایی کنید که چه کار کنم! ایا تنظیمات سیستمم مشکل داره! یا چیز دیگه است!!!!!!!! باتشکر

chegoara

عضو جدید
گلایه

گلایه

با سلام وخسته نباشید چند روز پیش یه تاپیک تو قسمت ازمونهای دانشگاهی گروه مکانیک میخواستیم راه بندازیم که در رابطه با جزوات ترو تمیز ارشد پارسه بود ولی متاسفانه اصلا ثبت نشده میخواستم ببینم مشکل از طرف ما بوده تا اونو برطرف کنیم یا اینکه مشکل دیگه ای بوده
با تشکر

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام وخسته نباشید چند روز پیش یه تاپیک تو قسمت ازمونهای دانشگاهی گروه مکانیک میخواستیم راه بندازیم که در رابطه با جزوات ترو تمیز ارشد پارسه بود ولی متاسفانه اصلا ثبت نشده میخواستم ببینم مشکل از طرف ما بوده تا اونو برطرف کنیم یا اینکه مشکل دیگه ای بوده
با تشکر

سلام دوست خوبم

علت تاييد نشدن تاپيکتون شايد به خاطر تکراري بودن موضوعش بوده:gol:
[h=1]جزوات ارشد مكانيك......پارسه[/h]

rel!ance

کاربر فعال
یک خواهش دارم (شاید هم پیشنهاد) :
اگه ممکنه مطلب اصلی تاپیک که استارتر مطرح کرده در همه صفحه های اون تاپیک بیاد. مثلا بعضی تاپیکها 10 یا 20 صفحه هستن عنوانشون هم به تنهایی
مثل اینجا گویا نیست و باید حتما متن رو بخونی اونوقت باید مرتب بری صفحه اخر ببینی استارتر چی گفته یا چه عکسی گذاشته یا چه لینکی گذاشته. خوب شاید وقت نداشته باشیم . یا شاید سرعتمون کم باشه و .....
لطفا رسیدگی کنین.

دستتون درد نکنه :w27: :w30:

آخرین ویرایش:

whiterose

عضو جدید
سلام
چرا صفحات باشگاه یهو همش انگلیسی و از چپ به راست نمایش داده میشه؟
تو
setting
که چیزی پیدا نکردم!

javad_arch

عضو جدید
سلام من تازه واردم میخاستم ببینم چرا نمیتونم آفراد آنلاین رو ببینم ؟؟؟
یه مشکل دیگه ای هم که هست فضای سایت خیلی گیج کننده و سخته همه قوانین و راهنمایی ها رو هم خوندم اما . . !
ممنون میشم کمکم کنین.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان مشکل من خیلی ساده است اما نمی دونم چرا هر کاری می کنم درست نمیشه:cry: زمانی که یک مطلب رو تایپ می کنم و می خواهم به خط بعدی برم کلید enter کار نمی کنه. و نمی دونم چه جوری باید به سطربعدی برم. این مشکل فقط اینجا و توی این سایت وجود داره و کلا صفحه کلیدم سالمه و درسایر سایت ها و نرم افزار ورد هم از این کلید استفاده می کنم و درسته اما نمیدونم اینجا چرا نمیشه. اخه این مشکل اینجا برام خیلی جدی شده چون دوستان قسمت دانلود مقالات دانشگاهی چندین بار این موضوع رو به من تذکر دادند. :redface: و اگر با این وضعیت پیش بره فکر نکنم دیگه جوابم رو بدهند. لطفا من رو راهنمایی کنید که چه کار کنم! ایا تنظیمات سیستمم مشکل داره! یا چیز دیگه است!!!!!!!! باتشکر

این قبیل مشکلات معمولاً به دلیل سرعت پایین نت یا ناهماهنگی مرورگر با ورژن سایت پیش میاد !

یک خواهش دارم (شاید هم پیشنهاد) :
اگه ممکنه مطلب اصلی تاپیک که استارتر مطرح کرده در همه صفحه های اون تاپیک بیاد. مثلا بعضی تاپیکها 10 یا 20 صفحه هستن عنوانشون هم به تنهایی
مثل اینجا گویا نیست و باید حتما متن رو بخونی اونوقت باید مرتب بری صفحه اخر ببینی استارتر چی گفته یا چه عکسی گذاشته یا چه لینکی گذاشته. خوب شاید وقت نداشته باشیم . یا شاید سرعتمون کم باشه و .....
لطفا رسیدگی کنین.

دستتون درد نکنه :w27: :w30:

با تشکر از پیشنهاد مفیدتون ، لطفاً نظرات ، پیشنهادات و انتقاداتون در مورد سایت رو در این تاپیک مطرح کنید

سلام من تازه واردم میخاستم ببینم چرا نمیتونم آفراد آنلاین رو ببینم ؟؟؟
یه مشکل دیگه ای هم که هست فضای سایت خیلی گیج کننده و سخته همه قوانین و راهنمایی ها رو هم خوندم اما . . !
ممنون میشم کمکم کنین.

سلام ؛ به باشگاه خوش اومدید :gol:

لیست کاربران آنلاین رو در انتهای صفحه اصلی میتونید ببینید

در مورد نحوه کار با سایت ، میتونید به این تاپیک مراجعه کنید :

[h=3]راهنمای کلی استفاده از سایت[/h]

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا با گوشي نميشه وارد شد؟
من هردفعه تلاش كردم به اسم كاربري خودم با گوشي همراهم وارد بشم نشده...
مشكل از كجاست...؟
نرم افزار خاصي ميخواد؟
لطفا راهنماييم كنيد...
انقدر اين اينترنت قطع ميشه ...
كه مجبور ميشيم با گوشي وارد بشيم.. اونم كه نميشه..
ممنونم..

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشكل از كجاست...؟
نرم افزار خاصي ميخواد؟
لطفا راهنماييم كنيد...
ممنونم..

استفاده از گوشی ظاهراً مشکلی نداره !

بعلاوه اگر سیستم عامل گوشیتون اندروید باشه میتونید از Tapatalk استفاده کنید

mohamad_70

عضو جدید
فایل ضمیمه

فایل ضمیمه

چطوری میتونم یه فایل رو ضمیمه کنم؟
ممنون.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مشكل از كجاست...؟
نرم افزار خاصي ميخواد؟
لطفا راهنماييم كنيد...
ممنونم..

یعنی فکرمی کنید از نام کاربری تون هست؟
به حروف ی موجود در اسمتون توجه کنید ..
من که بیشتر مواقع میام با موبایل مشکلی نداره ..

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

استفاده از گوشی ظاهراً مشکلی نداره !

بعلاوه اگر سیستم عامل گوشیتون اندروید باشه میتونید از Tapatalk استفاده کنید

یعنی فکرمی کنید از نام کاربری تون هست؟
به حروف ی موجود در اسمتون توجه کنید ..
من که بیشتر مواقع میام با موبایل مشکلی نداره ..
ممنونم از دوستان...
نميدونم مشكل از كجاست...
همه سايت ها ميتونم وارد بشم.. ولي نميدونم چرا اينجا رو نميشه..
شايدم به حرف ي حساسه نميدونم...
بازم ممنون

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. من میخوام بعضی از پست هایی رو که تو صفحه مشخصانم هست پاک کنم.چکار باید بکنم؟

لطف می کنتد اگه جواب بدید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. من میخوام بعضی از پست هایی رو که تو صفحه مشخصانم هست پاک کنم.چکار باید بکنم؟

لطف می کنتد اگه جواب بدید

سلام

ابتدا تیک هر پیامی رو ک میخواید پاک کنید بزنید (سمت چپ هر پیام ی جای مخصوص هست میتونید اونجا رو تیک دار کنید) بعد از پایین صفحه از قسمت ابزارهای مدیریت، حذف پیام ها رو انتخاب میکنید و پیام ها رو پاک میکنید
موفق باشید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنونم از دوستان...
نميدونم مشكل از كجاست...
همه سايت ها ميتونم وارد بشم.. ولي نميدونم چرا اينجا رو نميشه..
شايدم به حرف ي حساسه نميدونم...
بازم ممنون

اسم کاربریتون رو داخل یه فایل متنی کپی و به گوشیتون انتقال بدید ؛ موقع ورود به باشگاه با گوشی اسم کاربری رو از داخل فایل متنی کپی و در قسمت مربوطه پیست کنید !

بالا