گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
یه مشورتی داشتم باهاتون :
میخواستم برای ارشد برای کنترل بخونم که یکی از استادام پشیمونم کرد .
الان بین الکترونیک و قدرت موندم . میخوام از حالا معلوم کنم که بدونم چه درسهایی بخونم . لیسانس الکترونیک هستم .
اکثر استادام گفتن قدرت بری بهتره چون بازار کارش بهتره .
از نظر علاقه هم برام فرقی نداره زیاد ولی کلی علاقم به ترتیب اینجوریه : الکترونیک - کنترل - قدرت
حالا نظر دوستان چیه ؟
برای کدوم بخونم بهتره ؟ الکترونیک یا قدرت ؟؟

اینم منابع من :
مدار 1-2 کاروزرگر
ماشین 1-2 پژمانفر
کنترل خطی امین رضایی
معادلات جزوه معتمدی - کتاب کریمی
ریاضی مهندسی کریمی (مومن زاده)
الکترونیک اسلام پناه

برای زبان هم :
تخصصی پارسه
عمومی زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
به نظرتون چجوره این 2تا برای زبان ؟

elhamsrttu

عضو جدید
میشه بگین کتابهای ماشین و بررسی نشرآهنگو از کجا می تونم تهیه کنم.
ضمنا میشه یه توضیح کامل درباره متن و حجم(تعداد صفحه) این 2کتاب بدین که بدونم برای یه دانشجوی متوسط چه جوریه،خیلی سطح بالاست یا خیلی روون؟ این2کتابو نسبت به ماشین مدرسان و بررسی پورانم یه مقایسه ای بکنید.
بقیه دوستانم راهنمایی کنن
ممنونم

من کتابهای مدرسان و پوران رو نخوندم. ولی تا جایی که میدونم کتاب پوران پر غلطه
کتاب مدرسان هم بعضی جاها رو زیاد گفته.
کتاب ماشین سعید عونی انتشارات نشر آهنگ 500 صفحه و کتاب بررسی ایواتلو 700 صفحه است
حالا شاید فکر کنید تعداد صفحه هاش یکم زیاده. ولی انصافا یه سری سوالای تشریحی داره که عملا لازم نیست بخونید. مفید تعداد صفحه هایی که باید بخونید برای ماشین 300 و بررسی 400 صفحه است(هر سوالی تو این کتاب پاسخ تشریحی هم داره)
به نظر من هم چیز را از صفر شروع کرده و تا جایی رسونده که میتونی هر کنکوری را حداقل 60 بزنی.

.V A H I D.

عضو جدید
من کتابهای مدرسان و پوران رو نخوندم. ولی تا جایی که میدونم کتاب پوران پر غلطه
کتاب مدرسان هم بعضی جاها رو زیاد گفته.
کتاب ماشین سعید عونی انتشارات نشر آهنگ 500 صفحه و کتاب بررسی ایواتلو 700 صفحه است
حالا شاید فکر کنید تعداد صفحه هاش یکم زیاده. ولی انصافا یه سری سوالای تشریحی داره که عملا لازم نیست بخونید. مفید تعداد صفحه هایی که باید بخونید برای ماشین 300 و بررسی 400 صفحه است(هر سوالی تو این کتاب پاسخ تشریحی هم داره)
به نظر من هم چیز را از صفر شروع کرده و تا جایی رسونده که میتونی هر کنکوری را حداقل 60 بزنی.
ممنونم
میتونم این کتابارو اینترنتی بخرم
سایت نشر اهنگ چیه؟

elhamsrttu

عضو جدید
دورود بر دوستان
یه مشورتی داشتم باهاتون :
میخواستم برای ارشد برای کنترل بخونم که یکی از استادام پشیمونم کرد .
الان بین الکترونیک و قدرت موندم . میخوام از حالا معلوم کنم که بدونم چه درسهایی بخونم . لیسانس الکترونیک هستم .
اکثر استادام گفتن قدرت بری بهتره چون بازار کارش بهتره .
از نظر علاقه هم برام فرقی نداره زیاد ولی کلی علاقم به ترتیب اینجوریه : الکترونیک - کنترل - قدرت
حالا نظر دوستان چیه ؟
برای کدوم بخونم بهتره ؟ الکترونیک یا قدرت ؟؟

اینم منابع من :
مدار 1-2 کاروزرگر
ماشین 1-2 پژمانفر
کنترل خطی امین رضایی
معادلات جزوه معتمدی - کتاب کریمی
ریاضی مهندسی کریمی (مومن زاده)
الکترونیک اسلام پناه

برای زبان هم :
تخصصی پارسه
عمومی زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
به نظرتون چجوره این 2تا برای زبان ؟

به نظرم برو الکترونیک قدرت. این طوری هم به پول میرسی و هم به علاقه الکترونیکیه خودت.
تازه فکر کنم کسایی که از الکترونیک به الکترونیک قدرت میرن تو این گرایش موفقتر هستند(نمونه ی اون یکی از استادهامونه که کارشناسی الکترونیک بود ارشد الکترونیک قدرت)

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان فکر کنم از اینجا بتونید بخرید .
من خودم نخریدم . اما شاید خریدم
بررسی :
http://www.fardabook.com/مفاهیم-و-مسائل-سیستم-های-قدرت.html
ماشین :
http://www.fardabook.com/مفاهیم-و-مسائل-ماشینهای-الکتریکی.html

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستانی که کتب بررسی و ماشین نشرآهنگو دارن اگه میشه یه خورده بیشتر در موردشون توضیح بدن( چه جوری گفتن؟ مثل کتب کنکوری ان یا کتب مرجع ؟؟) . اخه من فقط از طریق اینترنت میتونم بخرم . قبلا به توصیه دوستان کتابهای از طریق نت خریدم که بعد تحویل دیدم واسه من یکی خوب نبودن . و کتاب همینجوری موند و مجبور به خرید کتب دیگه شدم .

.V A H I D.

عضو جدید
دوستانی که کتب بررسی و ماشین نشرآهنگو دارن اگه میشه یه خورده بیشتر در موردشون توضیح بدن( چه جوری گفتن؟ مثل کتب کنکوری ان یا کتب مرجع ؟؟) . اخه من فقط از طریق اینترنت میتونم بخرم . قبلا به توصیه دوستان کتابهای از طریق نت خریدم که بعد تحویل دیدم واسه من یکی خوب نبودن . و کتاب همینجوری موند و مجبور به خرید کتب دیگه شدم .
در مورد توضیح بیشتر درمورد این 2کتاب موافقم
منم دو دلم

atena2

عضو جدید
سلام من اصلا قصد شرکت توی کلاس رو نداشتم می ترسم خیلی برام وقت گیر باشند مخصوصا همین جوری هم محدودیت زمان دارم. اما خیلی از کلاسهای بعضی استادها تعریف می کنید. کتابهاشون می تونه جایگزین کلاسشون باشه ؟؟مثلا تقدسی و اسلام پناه رو میگم؟اسلام پناه توی کدوم موسسه هست؟؟من یه دوره کلاسهای پارسه رو رفتم آزاد قبول شدم و رتبه 2000 که هیچی قبول نشدم. اون کلاسها هم برای من بیشتر جنبه یادآوری دروسی رو داشت که فراموش کرده بودم. چون یه چند سالی فاصله افتاده بود. الان هم یم خوام منابعی که شما گفتید رو بخونم . از کلاسهای پارسه فقط همون جزوه های معتقدی رو می خونم . چون همون ریاضی مهندسی رو اون سال خوب زدم 50 در ضمن من یه مشکل عمده ای که داشتم اون سال شب کنکور خوابم نبرد و خیلی دچار استرس شدم . اون موقع کنکور صبح و عصر بود برای همین کنکور صبح خیلی افتضاح دادم. برای همین در مورد این مشکلم هم اگه کسی کمکی می تونه بکنه ممنون میشم. البته امیدوارم سال دیگه هم مثل امسال کنکور برق بعد از ظهر باشه چون هر چقدر دیر خوابم ببره صبح مجبور نیستم 7 بیدار شم و کمبود خواب و مشکل تمرکز پیدا کنم کسی اطلاع داره از این موضوع کاش پارسال خونده بودم برای کنکور!!

hoomif

عضو جدید
سلام من اصلا قصد شرکت توی کلاس رو نداشتم می ترسم خیلی برام وقت گیر باشند مخصوصا همین جوری هم محدودیت زمان دارم. اما خیلی از کلاسهای بعضی استادها تعریف می کنید. کتابهاشون می تونه جایگزین کلاسشون باشه ؟؟مثلا تقدسی و اسلام پناه رو میگم؟اسلام پناه توی کدوم موسسه هست؟؟من یه دوره کلاسهای پارسه رو رفتم آزاد قبول شدم و رتبه 2000 که هیچی قبول نشدم. اون کلاسها هم برای من بیشتر جنبه یادآوری دروسی رو داشت که فراموش کرده بودم. چون یه چند سالی فاصله افتاده بود. الان هم یم خوام منابعی که شما گفتید رو بخونم . از کلاسهای پارسه فقط همون جزوه های معتقدی رو می خونم . چون همون ریاضی مهندسی رو اون سال خوب زدم 50 در ضمن من یه مشکل عمده ای که داشتم اون سال شب کنکور خوابم نبرد و خیلی دچار استرس شدم . اون موقع کنکور صبح و عصر بود برای همین کنکور صبح خیلی افتضاح دادم. برای همین در مورد این مشکلم هم اگه کسی کمکی می تونه بکنه ممنون میشم. البته امیدوارم سال دیگه هم مثل امسال کنکور برق بعد از ظهر باشه چون هر چقدر دیر خوابم ببره صبح مجبور نیستم 7 بیدار شم و کمبود خواب و مشکل تمرکز پیدا کنم کسی اطلاع داره از این موضوع کاش پارسال خونده بودم برای کنکور!!

این فروم رو خوب زیر و رو کن...از کتابهایی که بقیه میخونن استفاده کن...منظورم کتابهایی که راسته کار ارشدی هاست...مثلا چون یک بنده خدایی رتبه 2 رقمی آورده دلیل نمیشه کتابی که خونده بهترین باشه...شاید پایش خیلی قوی بوده...از هر درس هم فقط 1 کتاب بگیر و خوب بخونش...اگر لازم شد 1 کتاب هم در کنارش ورق بزن و کارت رو تکمیل کن...آزمون آزمایشی هم ترجیحا سنجش شرکت کن...کلاس هم واجب نیست فقط برای 1 یا نهایت 2 درس واسه اینکه بالا بزنی و بترکونی کلاس یک استاد خوب رو برو...در ضمن به فکر بالا زدن کنترل و مغناطیس هم نباش چون بی فایده اس...واسه خواب شب کنکور هم یک قرصی هست که من خودم نخوردم ولی تعریفشو شنیدم...ماده اش گیاهی و هورمون های مربوط به خواب رو دستکاری میکنه...باید شب کنکور بخوری 2 ساعت قبل خواب ، اسمشم "ملاتونین" هست...
موفق باشید
:smile:

atena2

عضو جدید
اسلام پناه کجا کلاس داره ؟؟
می خوام بین اسلام پناه و تقدسی یکی رو انتخاب کنم
کلاس کدوم بیشتر مفیده و باعث در صد بالا میشه ؟؟

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

صبح روز قبل کنکور به مدت 4 ساعت که ورزش کنی شب به موقع که میخوابی هیچ به زور هم واسه کنکور بیدار میشی!

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونیکه مفیده و درصدتو میبره بالا همت خودته وبس
من سیگنالو از روی پوران ابی و نازنجی خوندم 67 درصد زدم
فقط رسیدم 8 تا سوالو بخونم 8 تاشم درست زدم
اگه وقت داشتم اون 4تای دیگه و هم میزدم
دوستم هم سیگنال 91 از روی همین کتابا خوند وهمین درصدو زد.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

بنظرمن با كتاب تقدسي و مومن زاده هرسوالي براي سيگنال قابل حل خواهد بود لذتي كه در فهميدن و درك عميق مفاهيم در موقع خواندن كتابي به آدم دست ميده ميارزه به هر كلاسي درصورتي كه وقت كافي داشته باشيد البته...
در مورد الكترونيك هم به همين صورت حتي بااين كتاب اسلام پناه درسنامه خوبي نداشت ولي يكبار نگاه كردن به تحليل نظري ايشون و درك روش مذكور باور بفرماييد هر سوال سختي رو تا 90 % قابل حل ميكرد بماند مسائل جانبي پس اولويت اول را كتاب قرار بديد در صورتي كه وقت كافي داريد و دوست داريد لذت ببريد از حل هر سوال كنكور!!!
البته باز هم تاثير اساتيد محترم در گرفتن نتيجه خوب به وضوح ديده شده است...

livewaves

کاربر فعال

اسلام پناه الکترونیکه و تقدسی سیگنال!چه ربطی به هم دارن؟؟؟؟
جفتشون نصیررن
:surprised:

atena2

عضو جدید
اسلام پناه الکترونیکه و تقدسی سیگنال!چه ربطی به هم دارن؟؟؟؟
جفتشون نصیررن
:surprised:
میدونم
اما من فقط می خوام یه کلاس برم . برای دو تا کلاس نه وقت دارم نه پول...
اسلام پناه توی لیست کلاسهای نصیر نبود. یعنی پر شده ؟؟؟
من فقط توی مهستان پیدا کردم. اما خوب اگه نصیر داشته باشه برام بهتر و نزدیکتره .
خودم هم بیشتر نظرم الکترونیکه . چون پایه سیگنالم خوبه . برای همین برای سیگنال یک کم مرددم.

کتاب هم نمی دونم آبی پوران کدومه . اما من برای سیگنال تقدسی و مومن زاده و البته نارنجی پوران رو دارم و فکر کنم همین ها رو برسم بخونم.

alidodar1

عضو جدید
میدونم
اما من فقط می خوام یه کلاس برم . برای دو تا کلاس نه وقت دارم نه پول...
اسلام پناه توی لیست کلاسهای نصیر نبود. یعنی پر شده ؟؟؟
من فقط توی مهستان پیدا کردم. اما خوب اگه نصیر داشته باشه برام بهتر و نزدیکتره .
خودم هم بیشتر نظرم الکترونیکه . چون پایه سیگنالم خوبه . برای همین برای سیگنال یک کم مرددم.

کتاب هم نمی دونم آبی پوران کدومه . اما من برای سیگنال تقدسی و مومن زاده و البته نارنجی پوران رو دارم و فکر کنم همین ها رو برسم بخونم.

تو سایت نصیر بری تو دوره تابستون کلاس الک اسلام پناه هستش . زده جمعه 8 تا 13 قیمتشم 358 تومنه..
اگه میتونی از کتاب بخونی کلاس نرو
اسلام پناه جزوه خوش خط ،رنگی و کامل کلاس کنکورشو (پاییز 91) تو وبلاگش گذاشته! تو این پست
اگه بری کلاس دقیقا همونارو میخواد بگه بنویسی .. همین جزوه رو دانلود کن + کتاب راهیان ارشدشو واسه مثالهای بیشتر بگیر بخون(البته درسنامه نداره این کتاب)

پویان ط

عضو جدید
بنظرمن با كتاب تقدسي و مومن زاده هرسوالي براي سيگنال قابل حل خواهد بود لذتي كه در فهميدن و درك عميق مفاهيم در موقع خواندن كتابي به آدم دست ميده ميارزه به هر كلاسي درصورتي كه وقت كافي داشته باشيد البته...
در مورد الكترونيك هم به همين صورت حتي بااين كتاب اسلام پناه درسنامه خوبي نداشت ولي يكبار نگاه كردن به تحليل نظري ايشون و درك روش مذكور باور بفرماييد هر سوال سختي رو تا 90 % قابل حل ميكرد بماند مسائل جانبي پس اولويت اول را كتاب قرار بديد در صورتي كه وقت كافي داريد و دوست داريد لذت ببريد از حل هر سوال كنكور!!!
البته باز هم تاثير اساتيد محترم در گرفتن نتيجه خوب به وضوح ديده شده است...

سلام دوست عزیزم. کتاب مدار کهن کی چاپ میشه

jahangard-n

عضو جدید
بچه ها به نظرتون اگر کنکور سال های اخیر (10 سال) رو بعد از یه بار خوندن کل درسها بزنیم خوبه یا اینکه دست نخورده نگه داریم برای روزای آخر یا اینکه طی دور اول که داریم می خونیم اونا رو هم بررسی کنیم ؟؟؟
:confused:آخه هر کی یه چی میگه در این مورد

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون اگر کنکور سال های اخیر (10 سال) رو بعد از یه بار خوندن کل درسها بزنیم خوبه یا اینکه دست نخورده نگه داریم برای روزای آخر یا اینکه طی دور اول که داریم می خونیم اونا رو هم بررسی کنیم ؟؟؟

دوست عزیز.هیچ تست کنکوری رو نباید برای بعد مهر ماه بذاری.همه تستهای کنکور حداقل یک بار در همه دروس باید تا پایان شهریور و حداکثر تا دو هفته قبل از اولین آزمون آزمایشی بررسی بشه.این مرگبارترین اشتباهه که تستهای کنکور رو بذاری واسه آخر.

arash250

عضو جدید
سلام آقا احسان خوبی عزیز
من برای ریاضی مهندسی کتاب مدرسان شریف چاپ 91 دارم به نظرت تابستون رو همین بخونم یا برم مومن زاده بخرم؟ چون همه میگن مومن زاده خوبه!!
به نظرت تابستون روی مدرسان بخونم از مهر مومن زاده بخرم اونم را از مهر شروع کنم به خوندن؟ یا نه از همین اول کار مومن زاده بخرم فقط مومن زاده بخونم مدرسان شیفه را بزارمش کنار؟
خودم با مدرسان شریفه تقریبا راحتم کتاب مومن زاده را هنوز ندیدم ولی تعریفش را زاد نشیدم!!

jahangard-n

عضو جدید
دوست عزیز.هیچ تست کنکوری رو نباید برای بعد مهر ماه بذاری.همه تستهای کنکور حداقل یک بار در همه دروس باید تا پایان شهریور و حداکثر تا دو هفته قبل از اولین آزمون آزمایشی بررسی بشه.این مرگبارترین اشتباهه که تستهای کنکور رو بذاری واسه آخر.

خیلی ممنون از پاسختون
فقط چون میگن که کنکور 10 سال آخر رو مشابه به کنکور از خودتون آزمون بگیرید قبل از کنکور !!! (معمولا هم می گن 40 روز قبل کنکور) آدم فکر می کنه که آخه کار بی فایده ای میشه اگر یه بار هم قبلا اونها رو حل کرده باشه که ! (که پارسال این اشتباه رو کردم و فقط ماه آخر رو گذاشتم رو کنکور 10 سال اخیر )
پس طبق فرموده ی شما ، تمام تست های کنکور حتی سال های اخیر رو قبل از مهر تموم کنیم ولی دوباره اون 10 تا امتحان توی روزهای آخر از کنکور 10 سال اخیر هم سرجاش باشه ، هرچند تکراری :w11:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا احسان خوبی عزیز
من برای ریاضی مهندسی کتاب مدرسان شریف چاپ 91 دارم به نظرت تابستون رو همین بخونم یا برم مومن زاده بخرم؟ چون همه میگن مومن زاده خوبه!!
به نظرت تابستون روی مدرسان بخونم از مهر مومن زاده بخرم اونم را از مهر شروع کنم به خوندن؟ یا نه از همین اول کار مومن زاده بخرم فقط مومن زاده بخونم مدرسان شیفه را بزارمش کنار؟
خودم با مدرسان شریفه تقریبا راحتم کتاب مومن زاده را هنوز ندیدم ولی تعریفش را زاد نشیدم!!

سلام.مدرسان شریف رو بذار کنار مومن زاده رو بخر.مدرسان فرموله گفته درسا رو بخصوص من از مشتقات جزئیش خوشم نیومد اصلا.مومن زاده یه طوری درس رو گفته که بهت قابلیت حل مساله میده و درگت از مساله رو بالا میبره.مومن زاده رو حتما بگیر از همین تابستون شروع کن.قطعا این بهترین کتابه اما اگر احیانا واست اوایلش سنگین بود از جزوه دکتر معتقدی که در امضام هست استفاده کن.ولی چون مدرسان رو خوندی بعیده مومن زاده واست سنگین باشه.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از پاسختون
فقط چون میگن که کنکور 10 سال آخر رو مشابه به کنکور از خودتون آزمون بگیرید قبل از کنکور !!! (معمولا هم می گن 40 روز قبل کنکور) آدم فکر می کنه که آخه کار بی فایده ای میشه اگر یه بار هم قبلا اونها رو حل کرده باشه که ! (که پارسال این اشتباه رو کردم و فقط ماه آخر رو گذاشتم رو کنکور 10 سال اخیر )
پس طبق فرموده ی شما ، تمام تست های کنکور حتی سال های اخیر رو قبل از مهر تموم کنیم ولی دوباره اون 10 تا امتحان توی روزهای آخر از کنکور 10 سال اخیر هم سرجاش باشه ، هرچند تکراری :w11:

نه اون قضیه 40 روز اهمیت زیادی نداره.شما تا اوایل دی اگر تستها رو 3 بار حل کنی و واقعا بفهمیشون اصلا نیازی به اون آزمون جامع گرفتن ها نداری حداقل تجربه من به این شکل بود.ضمنا 10 سال نه! 25 سال.همه تستها رو باید از سال 67 حل کنید.

milad mansoury

عضو جدید

دوست عزیز فقط واسه کنکور سوالاته کنکور حل کن و تالیفیارو رو بنداز دور،حتی اګه شده ۱۰بار همه سوالای کنکوروحل کن ولی سمت تالیفی نرو مخصوصا توی مدار و ریاضیات.من قول میدم تو اګه سوالاته کنکورو زیاد حل کنی.سر جلسه ۹۳ خواهی دید همهی سوالات به ګونه ای با دانش سوالاته سالهای قبل به راحتی حل خواهند شد.
ولی متاسفانه ما ادما طمع داریم و حرص واسه حل کردن سوالاته تالیفی میزنیم که فقط واسه ی پر کردن صفحه های کتاب نوشته شدن.

jahangard-n

عضو جدید
دوست عزیز فقط واسه کنکور سوالاته کنکور حل کن و تالیفیارو رو بنداز دور،حتی اګه شده ۱۰بار همه سوالای کنکوروحل کن ولی سمت تالیفی نرو مخصوصا توی مدار و ریاضیات.من قول میدم تو اګه سوالاته کنکورو زیاد حل کنی.سر جلسه ۹۳ خواهی دید همهی سوالات به ګونه ای با دانش سوالاته سالهای قبل به راحتی حل خواهند شد.
ولی متاسفانه ما ادما طمع داریم و حرص واسه حل کردن سوالاته تالیفی میزنیم که فقط واسه ی پر کردن صفحه های کتاب نوشته شدن.
خیلی ممنونم ، والا من بیشتر مساله ام روی این قضیه بود که تست های چند سال اخیر (نه تالیفی ها بلکه کنکور ) رو نگه دارم برای نزدیک به کنکور که آقا احسان گفتند کار درستی نیست ، البته خودم هم پارسال ازین قضیه ضربه خوردم به نظر میرسه فرقی نمیکنه کلا مال چه سالی باشه سوالات 10 سال آخر یا اوایل کنکور کلا همه رو باید توی برنامه ام جا بدم نه اینکه نگه دارم برای هفته های آخر (کاری که پارسال کردم)

A L I R E Z A

عضو جدید
خیلی ممنونم ، والا من بیشتر مساله ام روی این قضیه بود که تست های چند سال اخیر (نه تالیفی ها بلکه کنکور ) رو نگه دارم برای نزدیک به کنکور که آقا احسان گفتند کار درستی نیست ، البته خودم هم پارسال ازین قضیه ضربه خوردم به نظر میرسه فرقی نمیکنه کلا مال چه سالی باشه سوالات 10 سال آخر یا اوایل کنکور کلا همه رو باید توی برنامه ام جا بدم نه اینکه نگه دارم برای هفته های آخر (کاری که پارسال کردم)

میخوام در نهایت این رو بهت بگم:
انقد باید تستها رو حل کنی که با هربار دیدنش شکوفه بزنی:Dباید انقد حل کنی که اگر تستی با تغییر عدد اومد بدونی عددای قبلی چی بوده...1000بار تستها رو بزن...4بار کمه:redface:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشيد دوست عزيز صرف اينكه شما فقط با سوالات كنكور به نتيجه رسيدين ملاك اين است كه سوالات تاليفي بدرد نميخورن موافق نيستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سوالات الكترونيك باغستاني و اسلام پناه و سوالات آزمونهاي سيگنال تقدسي و مومن زاده و سوالات مدار كهن (تاليفي) هركي نزنه اشتباه محض كرده(وقتي رايگان در اختيارتونه چرا استفاده نكنيد) البته بعد از حداقل 3 دور خوندن سوالات كنكور ... كسي كه ميخواد رتبه خوب بياره هيچوقت به سوالات فقط كنكورهاي قبل اكتفا نميكنه!!! موفق باشيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا