نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

1architect

عضو جدید
دوستان کمک فوری مخوام لطفااااا اگه هستین کمک کنین
بین معماری پردیس قم و معماری بینالمللی قزوین کدومشو اول انتخاب کنم؟
راستش میترسم این قم خیلی مذهبی باشه و حجاب برتر هم الزامی باشه
کدومش به تهران نزدیکتره به نظرتون؟

این سوال منم هست...مخصوصاً حجاب برتر
تو رجایی رو چیکارمیکنی قبل از این دو تا میزنی یا بعدش؟

erisss

عضو جدید
این سوال منم هست...مخصوصاً حجاب برتر
تو رجایی رو چیکارمیکنی قبل از این دو تا میزنی یا بعدش؟

رجایی رو قبل شهرستان میزنم چون اصلا نمیتونم برم شهرستان ولی خب قطعا خیلی دانشگاهای شهرستانها بهتر از رجاییه

1architect

عضو جدید
رجایی رو قبل شهرستان میزنم چون اصلا نمیتونم برم شهرستان ولی خب قطعا خیلی دانشگاهای شهرستانها بهتر از رجاییه

منم مثل تو نمیخوام برم شهرستان ولی قم و قزوین فکر کنم میشه رفت و برگشت یعنی قبل از قزوین و قم رجایی رو میزنی؟ پیام نور تهرانم قبل از اینا زدی؟سوره رو چی؟

erisss

عضو جدید
منم مثل تو نمیخوام برم شهرستان ولی قم و قزوین فکر کنم میشه رفت و برگشت یعنی قبل از قزوین و قم رجایی رو میزنی؟ پیام نور تهرانم قبل از اینا زدی؟سوره رو چی؟

من پیام نورو نمیزنم ولی سوره رو بعد قزوین و قم میزنم در هر صورت آزاد رو به سوره ترجیح میدم.رجایی رو قبل قم و قزوین میزنم .

1architect

عضو جدید
من پیام نورو نمیزنم ولی سوره رو بعد قزوین و قم میزنم در هر صورت آزاد رو به سوره ترجیح میدم.رجایی رو قبل قم و قزوین میزنم .

مرسی عزیزم:smile:کاش بچه ها بیان بگن بین قزوین و قم هم با توجه به چیزایی که پرسیدی کدومو اول بزنیم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این دانشگاه تهران که توی توضیحات نوشته محل تحصیل پردیس قم
یعنی توی شهر قم هست ؟در ضمن خوابگاه داره یا نه ؟ چون آخر دفترچه هیچ توضیحی در مورد این نداده بود!!!
بله توی قم هست اول جاده قدیم قم تهران بله خوابگاه هم داره برای روزانه ها برای شبانه ها اگه ظرفیت خالی باشه میدن من پرسیدم

كسي هست بگه قضيه ي گرايشاي علم و صنعت چيه؟؟؟؟؟؟؟
گرایش پایداری راجع به معماری پایداره طرح هاشون هم بر همین رویکرده اساتید خوبی هم داره من جمله دکتر مفیدی دکتر فیضی گرایش مسکن هم مشخصه چیه دیگه اساتید این گرایش هم بسیار با تجربه هستند گرایش فناوری بسیار شبیه گرایش تکنولوژی دانشگاه تهرانه که طرح های این گرایش هم با رویکرد به سازه های نو و های تک انجام میشه ترکیبی از اساتید جوان و با تجربه حسن بزرگ این گرایشه گرایش درمانی هم طراحی فضاهای بیمارستانی و درمانیه طرح های سختی دارن اساتید باتجربه هم دارن ولی خوب من شنیدم که بازار کار خوبی نداره گرایش آموزشی فرهنگی رو زیاد اطلاع ندارم ازش ولی دوستان من که علم وصنعتی هستن گرایش های پایدارو مسکن و فناوری رو میزنن اول بعد هنر تهران و هنر اصفهان و بین الملل قزوینو میزنن بعد اون دو گرایش درمانی و آموزشی علمو صنعتو میزنن البته باز هر کی بنا به علاقش باید تصمیم بگیره و شرایطی که خودش داره

دوستان کمک فوری مخوام لطفااااا اگه هستین کمک کنین
بین معماری پردیس قم و معماری بینالمللی قزوین کدومشو اول انتخاب کنم؟
راستش میترسم این قم خیلی مذهبی باشه و حجاب برتر هم الزامی باشه
کدومش به تهران نزدیکتره به نظرتون؟
والا من که یه روز رفتم دانشگاه پردیس قم هر چی دختر دیدم چادری بودن ولی دم در حراستی نداشت که گیر بدن به خانما جفت قم و قزوین فاصلشون به تهران یکیه خیلی فرق نداره بستگی داره شما کجای تهران زندگی کنید اگه به سمت جنوب تهرانید به قم نزدیکترید اگه سمت غرب تهران باشید قزوین نزدیکتره ولی چون پردیس سال اولشه و معلوم نیست چه استادایی دارن من توصیه میکنم بین الملل قزوینو جلوتر بزنید اگه حتی حجاب هم ممکنه براتون مشکل ایجاد کنه تو قم همون قزوینو جلوتر بزنید
إإإإإإإإإ تو قمی ؟؟
آره من قمم سوالی داری؟

آخرین ویرایش:

naser1990

عضو جدید
سلام به همگی..بچها کسی از شهریه ها واسه ورک شاپ تو تهران خبر نداره؟بعد بین اساتید واسه اسکیس شقاقی بهتره یا طایفه؟؟؟؟؟

erisss

عضو جدید
بله توی قم هست اول جاده قدیم قم تهران بله خوابگاه هم داره برای روزانه ها برای شبانه ها اگه ظرفیت خالی باشه میدن من پرسیدم

گرایش پایداری راجع به معماری پایداره طرح هاشون هم بر همین رویکرده اساتید خوبی هم داره من جمله دکتر مفیدی دکتر فیضی گرایش مسکن هم مشخصه چیه دیگه اساتید این گرایش هم بسیار با تجربه هستند گرایش فناوری بسیار شبیه گرایش تکنولوژی دانشگاه تهرانه که طرح های این گرایش هم با رویکرد به سازه های نو و های تک انجام میشه ترکیبی از اساتید جوان و با تجربه حسن بزرگ این گرایشه گرایش درمانی هم طراحی فضاهای بیمارستانی و درمانیه طرح های سختی دارن اساتید باتجربه هم دارن ولی خوب من شنیدم که بازار کار خوبی نداره گرایش آموزشی فرهنگی رو زیاد اطلاع ندارم ازش ولی دوستان من که علم وصنعتی هستن گرایش های پایدارو مسکن و فناوری رو میزنن اول بعد هنر تهران و هنر اصفهان و بین الملل قزوینو میزنن بعد اون دو گرایش درمانی و آموزشی علمو صنعتو میزنن البته باز هر کی بنا به علاقش باید تصمیم بگیره و شرایطی که خودش داره

والا من که یه روز رفتم دانشگاه پردیس قم هر چی دختر دیدم چادری بودن ولی دم در حراستی نداشت که گیر بدن به خانما جفت قم و قزوین فاصلشون به تهران یکیه خیلی فرق نداره بستگی داره شما کجای تهران زندگی کنید اگه به سمت جنوب تهرانید به قم نزدیکترید اگه سمت غرب تهران باشید قزوین نزدیکتره ولی چون پردیس سال اولشه و معلوم نیست چه استادایی دارن من توصیه میکنم بین الملل قزوینو چلوتر بزنید اگه حتی حجاب هم ممکنه براتون مشکل ایجاد کنه تو قم همون قزوینو جلوتر بزنید

آره من قمم ولی الان تهرانم علم و صنعت کارشناسی ترم آخرو پاس میکنم

مرسی فرشته نجات دقیقا الان میخواستم دیگه انتخاب رشته کنم دستت درد نکنه
به نظرتون مدرکه کدومش معتبر تره .آخه شاید دکتری بخوام از ایران برم
والا خونمون نه جنوبه نه غرب . نزدیکای پارک وی هستم میتونم از پایانه بیهقی برم به نظرت کدوم نزدیکتره بهم
بازم ممنون خیلی به وقع اومدی

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی فرشته نجات دقیقا الان میخواستم دیگه انتخاب رشته کنم دستت درد نکنه
به نظرتون مدرکه کدومش معتبر تره .آخه شاید دکتری بخوام از ایران برم
والا خونمون نه جنوبه نه غرب . نزدیکای پارک وی هستم میتونم از پایانه بیهقی برم به نظرت کدوم نزدیکتره بهم
بازم ممنون خیلی به وقع اومدی
اگه مدرک برات مهمه مدرکه پردیس قم خوب بهتره چون از خود دانشگاه تهران میگیری با اینکه قید میکنن ولی به هر حال مدرکه دانشگاه تهران محسوب میشه

mahboooobeh

عضو جدید
مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 92 تمدید شد

مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 92 تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه (30 اردیبهشت) ;)خبر داد و گفت: تاکنون 47 درصد از مجازین انتخاب رشته کرده‌اند.دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تمدید مهلت انتخاب به رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی در آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، ایم مهلت تعیین شده است.
وی افزود: مجازین باید پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق این دفترچه حداکثر 100 رشته محل را از میان کد رشته محل‌های مجاز انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.
توکلی ادامه داد: مجازین باید با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام و یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت‌نام اولیه نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.
وی با اشاره به مجاز شدن 362 هزار و 938 داوطب، گفت: تا کنون 170 هزار داوطلب معادل 47 درصد مجازین نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.
مشاور عالی سازمان سنجش از مهلت ویرایش انتخاب رشته داوطلبان تا روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، با توجه به اعلام دانشگاه‌ها و موسسات برای حذف یا اصلاح رشته و یا ظرفیت جدید، اصلاحیه دوم سازمان سنجش در خصوص دفترچه راهنمای انتخاب رشته از ساعت 16 امروز بر روی سایت قرار می‌گیرد.
توکلی افزود: داوطلبان باید با مشاهده این اصلاحیه در صورت تمایل نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود در مهلت مذکور اقدام کنند.

ماهم جزو اون 53درصد باقی مونده ایم:D

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه (30 اردیبهشت) ;)خبر داد و گفت: تاکنون 47 درصد از مجازین انتخاب رشته کرده‌اند.دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تمدید مهلت انتخاب به رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی در آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، ایم مهلت تعیین شده است.
وی افزود: مجازین باید پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق این دفترچه حداکثر 100 رشته محل را از میان کد رشته محل‌های مجاز انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.
توکلی ادامه داد: مجازین باید با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام و یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت‌نام اولیه نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.
وی با اشاره به مجاز شدن 362 هزار و 938 داوطب، گفت: تا کنون 170 هزار داوطلب معادل 47 درصد مجازین نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.
مشاور عالی سازمان سنجش از مهلت ویرایش انتخاب رشته داوطلبان تا روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، با توجه به اعلام دانشگاه‌ها و موسسات برای حذف یا اصلاح رشته و یا ظرفیت جدید، اصلاحیه دوم سازمان سنجش در خصوص دفترچه راهنمای انتخاب رشته از ساعت 16 امروز بر روی سایت قرار می‌گیرد.
توکلی افزود: داوطلبان باید با مشاهده این اصلاحیه در صورت تمایل نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود در مهلت مذکور اقدام کنند.

خوشم میاد ایرانیا همه کاراشون لحظه آخره فقط 47 درصد ثبت نام کردن:biggrin:

بوطیقا 5

عضو جدید

سلام ببین این خبر توسایت نیست که !اخبار اعلام کرد؟:cry:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها یکی از دوستام پرسید امسال برای معماری چند نفر شرکت کننده داشته...حاضر و غایب و.... یکی دیگه رشتش برق بوده میگفت رشته ما 60000 نفر بودند...مال ما نمیدونین چند نفر بودند...؟؟؟؟

ناز

عضو جدید
بچه ها یکی از دوستام پرسید امسال برای معماری چند نفر شرکت کننده داشته...حاضر و غایب و.... یکی دیگه رشتش برق بوده میگفت رشته ما 60000 نفر بودند...مال ما نمیدونین چند نفر بودند...؟؟؟؟

شنیدم پارسال 25000 نفر شرکت کننده بوده.امسالو نمیدونم

saeid.archi

عضو جدید

بدو بدو زدم رفت .... اینا که میخوان تمدید کنن چرا زودتر نمیگن اخه؟حالا میشه ویرایش کرد دیگه؟

ناز

عضو جدید
دوستان این فرم پیش نویس انتخاب رشته 92 که تو سایت ایوان خانه گذاشتن رو کسی تونست ببینه؟
فقط عکسش هستونمیشه کلیک کرد،واسه همه اینطوره آیا؟؟
:razz:

pishnehad1_002.jpgpishenhad2_002.jpg
بچه ها نظرتون راجبه اینکه ایوانخانه بازسازی و مطالعات بهشتی رو قبل از معماری روزانه اصفهان گذاشته چیه؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر تمدید تو خود سایت سنجش نیومده، اون اصلاحیه ساعت 4 هم قراره بیاد حالا...

من انتخاب کردم رفت، استرس زیادی داشت بهم وارد میکرد، نمیتونستم بیشتر تحمل کنم:D 1 ساعتم طول کشید پروسش...

mahdi_ghavidel

عضو جدید
منم زدم رفت آخرش ویرایش میکنیم دیگه.گفتن 4 اصلاحیه میاد نزدیک 6 هنوز نیومده اون 53 درصد چه ریسکی میکنن عاشق این ریلکس بودنتونم.آخر کسی نگفت دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین بهتره یا هنر تهران فقط تهرانیا جواب میدن مسافت کرج قزوینو در نظر نگیرن ما شهرستانی هستیم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
خبر تمدید تو خود سایت سنجش نیومده، اون اصلاحیه ساعت 4 هم قراره بیاد حالا...

من انتخاب کردم رفت، استرس زیادی داشت بهم وارد میکرد، نمیتونستم بیشتر تحمل کنم:D 1 ساعتم طول کشید پروسش...
دق مرگمون كردن اين همه فرصت دارن باز ميزارن دقه آخر تمديد ميكنن بميرن
اصلاحيه كوفتيشم نمياد
خبر تمديدم تو سايت سنجش نيمده
محبوب از كجا ديدي؟

mahdieh88

عضو جدید
دوستان این رشته مهندسی معماری اسلامی چطوره....

تا جایی که من میدونم (از بچه های خودمون شنیدم) واحداش مثه خود معماریه، فقط رویکردش فرق داره، مثلا رویکرد طرحا اسلامیه، مثل طراحی ابنیه سنتی، البته دقیق نمیدونم فقط طرحاش اینجوریه یا همه واحداش!!!

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
منم زدم رفت آخرش ویرایش میکنیم دیگه.گفتن 4 اصلاحیه میاد نزدیک 6 هنوز نیومده اون 53 درصد چه ریسکی میکنن عاشق این ریلکس بودنتونم.آخر کسی نگفت دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین بهتره یا هنر تهران فقط تهرانیا جواب میدن مسافت کرج قزوینو در نظر نگیرن ما شهرستانی هستیم
چي چيو ريلكسيم
منتظريم بلكه 2 تا ظرفيت زياد و كم بشه دوتا دونه شانس بهمون اضافه شه چه ميدونم منتظر معجزه اين
گويا قزوين بهتره اين طور ك معلومه

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخر کسی نگفت دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین بهتره یا هنر تهران فقط تهرانیا جواب میدن مسافت کرج قزوینو در نظر نگیرن ما شهرستانی هستیم

کسی نمیگه چون تابلوئه هنر تهران بهتره دیگه...

hamidironi

عضو جدید
تمدیدمهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 92
مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه (30 اردیبهشت) خبر داد و گفت: تاکنون 47 درصد از مجازین انتخاب رشته کرده‌اند.

arcdoc

اخراجی موقت
تمدیدمهلت انتخاب رشته آزمون ارشد 92
مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت 24 روز دوشنبه (30 اردیبهشت) خبر داد و گفت: تاکنون 47 درصد از مجازین انتخاب رشته کرده‌اند.

چرا سنجش اصلاحيه......و تمديد رو نميزاره توي سايت.......:wallbash::wallbash::wallbash:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا