ایرانیان زیبا رو از دید یک توریست

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالللب!!!!!پنجمین عکس از آخر همکلاسی دوران کاردانی منه.....عجبااااا........:eek:

بسی جذاب هستند خدا حفظشان کناد:redface:
حالا اسمشون چیه یادتون میاد؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی اکثر آدما زیبان؟ اکثر آدما معمولین بعضیا زیبان بعضیم زشتن ولی اینا که تو عکسا بودن معمولی بودن

خوشگل یعنی این:

درکی که من از زیبایی دارم با درک شما از زیبایی فرق میکنه
این چهره از نظر من معمولیه

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز

پ ن پ;)
تو نپسندیدی؟:redface:

آره بابا...اسمش مریمه....خود خودشه هااااا
چند وقت پیشم ناخواسته از وبلاگ یکی از بچه های کاردانی مطلب ورداشتم که بعدا دیدم میشناسمش.....کوه به کوه نمیرسه آدم به عکس آدم میرسه اینه هاااا:surprised:

برو پیداش کن بهش بگو عکست تو باشگاه مهندسانه پاشو بیا اینجا;)
باشگاه تو رو طلبیده :)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
درکی که من از زیبایی دارم با درک شما از زیبایی فرق میکنه
این چهره از نظر من معمولیه
زیبایی شناسی سلیقه ای است ولی نکاتی هست که میگم..
اگه سهیل خان ناراحت نشه اون عکسه ..عیبهاش1- چهره کاملن مردونه و ظرافت یوخدی(نداره)..2-بی روح به دوربین نگاه کرده مثل اکثر اروپایی ها ...خنده تو زیبا شدن ادم خیلی موثره...تازه خوبه زیادی شیر برنج وکک ومکی نیست...نکته مثبتش رنگ چشمشه..موشم که رنگ کرده....
اصلا صورت جذاب رو ادم دوستداره مثل اینه نگاه کنه.....از همه اینا زیباتر اینه دل ادم زیبا باشه
چهره زیباست که در ان چشم های بزرگ به دماغ و لبهای کوچک بیاد یعنی ممکنه صورت خانم شرقی باشه با جشم های بادومی ولی چون به اندازه دماغ و لبها میاد زیبا به نظر میاد...وجود طرافت در صورت..با اجازه صاحب تاپیک اینا از نظر من زیبا هستن..

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین هم سلیقه هستیم
من خودم ترجیح میدم جای اینکه شوهر کنم از این زنا بگیرم حتـــــــــــــــــــــــــــــــــی
(استغفرالله )

آره اینایی که گذاشته خیلی خوشگلن ولی اونی که من گذاشتمم مثل اینا بود مگه نه؟

eli.1992

عضو جدید
همشونو میپسندم
مخصوصا اون کوچولوهارو+این خانوم

البته از نظر من همه موجودات زیبا هستند حتی شما دوست عزیز:D

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیبایی شناسی سلیقه ای است ولی نکاتی هست که میگم..
اگه سهیل خان ناراحت نشه اون عکسه ..عیبهاش1- چهره کاملن مردونه و ظرافت یوخدی(نداره)..2-بی روح به دوربین نگاه کرده مثل اکثر اروپایی ها ...خنده تو زیبا شدن ادم خیلی موثره...تازه خوبه زیادی شیر برنج وکک ومکی نیست...نکته مثبتش رنگ چشمشه..موشم که رنگ کرده....
اصلا صورت جذاب رو ادم دوستداره مثل اینه نگاه کنه.....از همه اینا زیباتر اینه دل ادم زیبا باشه
چهره زیباست که در ان چشم های بزرگ به دماغ و لبهای کوچک بیاد یعنی ممکنه صورت خانم شرقی باشه با جشم های بادومی ولی چون به اندازه دماغ و لبها میاد زیبا به نظر میاد...وجود طرافت در صورت..با اجازه صاحب تاپیک اینا از نظر من زیبا هستن..

کاملا موافقم باهات.
خوش سلیقه ای عکس دومین خانم واقعا مطلوب منه خوب شد گذاشتیش. واقعا ماهه خوشگل نیست .;)

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره اینایی که گذاشته خیلی خوشگلن ولی اونی که من گذاشتمم مثل اینا بود مگه نه؟

نه مال تو معمولی و به قول دوستمون ترسناک بود:biggrin:

همشونو میپسندم
مخصوصا اون کوچولوهارو+این خانوم

البته از نظر من همه موجودات زیبا هستند حتی شما دوست عزیز:d

منظورت از این حتی شما دوست عزیز چی بود؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگه از منظره پشت عکسا بگذریم از چهره ها کاملا معلومه اصفهانین
چرا اصفهانیا اینقد چهرهای مشخصی دارن؟!!!

samaneh91

عضو جدید
به نظر من همه خشگل بودن
بعضی از دوستان شاید فک میکنن در بهشت تشیف دارن و باید همه دورو برشون حور و پری باشن نه آدم
ادم خوبه وقتی به کسی میگه زشت یه نگه به قیافه خودش بندازه و عیوب صورتشو ببینه اون وقت میبینه که زشتی توی کار خدا وجود نداره
ه کسی یه چهره ای میپسنده