نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farshidparvizi

عضو جدید
یادم رفت بگم
زبان رو بدو ورودی به دانشگاه تعیین سطحت می کنن
و در لول های مختلف برای گذروندن دوره ی عمومی تقسیم میشید

erisss

عضو جدید
اختیار دارید
ماشاا... چند تا سوال دارید.
من با فراخوان رفتم
فوق رفتم نفت
فقط دانشگاه:28000000 ریال برای هر ترم
من خوشبختانه زبانم بدک نیست،بله پیش نیاز می خورید
نشنیدم ولی حتمأ امتیازتون نسبت به من بهتره اگه با کنکور بیاید
نخیر تهران قید میشه
آره نگران نباشید
ایشا ا... خوش خبر باشید و یه دانشگاه توپ روزانه قبول بشید
ببخشید دیر جواب دادم
مرسي خيلي لطف كردين اتفاقا زود جواب دادين يه سوال ديگه هم داشتم شرمنده زيلد شد: درسا انگليسي تدريس ميشن كه زبا ن براشون مهمه؟

farshidparvizi

عضو جدید
آره سپیده جان
باید سطح زبانت رو بیاری بالا
با هر چی شده!
ولی خوب میدونی دائم تو کیش موندن: آدم رو افسرده می کنه
باید خیلی خیلی هر روز انپی مثبت واسه خودت ردیف کنی
وگرنه جو جزیره ی کم رنگها می گیردت

erisss

عضو جدید
آره سپیده جان
باید سطح زبانت رو بیاری بالا
با هر چی شده!
ولی خوب میدونی دائم تو کیش موندن: آدم رو افسرده می کنه
باید خیلی خیلی هر روز انپی مثبت واسه خودت ردیف کنی
وگرنه جو جزیره ی کم رنگها می گیردت
مرسي كيش نميام هواشو دوس ندارم، احتمالا آخر انتخاب رشتم پرديس البرز دانشگاه تهران و بهشتي رو بزنم ، بازم ممنون از كمكتون

misa001

عضو جدید
دوووووووستان...کسی میدونه وضعیت ارشد هنر اصفهان چطوره؟!! هیات علمیش خوبه ؟؟:confused:

pyaazd

عضو جدید
سطح دانشگاهش خیلی بالا هست حتی نسبت به دانشگاه علم و صنعت که تهران هست بالاتره. کلا تو دانشگاه های شهرستانها دانشگاه اصفهان و قزوین بالاترین سطح رو دارن و بعد از اون دانشگاه یزد

mahdi_ghavidel

عضو جدید
امکانش هست تو اصلاحیه جدید سنجش بهشتی ظرفیت نوبت دوم هم بده؟؟؟؟؟؟میترسم تا شنبه انتخاب رشته نکنم بعد سایت شلوغ شه نتونم انتخاب رشته کنم اومدیم و سنجش زمان انتخاب رشته رو تمدید نکرد.صاحاب که نداره این سنجش

1architect

عضو جدید
بچه ها درباره ی پردیس ها...توی دفترچه نوشته که کسانی که از طریق کنکور پذیرفته بشن 50% تخفیف در شهریه شاملشون میشه...
حالا این توی شهریه ثابت میشه یا نه کل شهریه رو دیگه نمیدونم...اگه کسی متوجه شد به بقیه هم اطلاع بده.

من تو دفترچه پیدا نکردم میشه بگی صفحه چند نوشته؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفهومش اینه می خوان برای سال بعد مشتری بیشتری جذب کنند و از قبل از عید کلی مشتری داشته باشند
ما که خدا رو داریم و توکلش هم
به قول مجری تلویزیون
به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم

شقاقی گفت چون پارسال 700 نفر گرفته بوده خیلی بهش فشار اومده و می خواد امسال کمتر بگیره
در مورد این که از دانشجو های خودش می گیره هم دلیلش این که پارسال مجبور شده تمام درساها را دوباره برای کسایی که کلاساشا نیومده بودند و فقط رفتند ورکشاپ دوباره توضیح بده
در ضمن خودش امسال 950 تا شاگرد داره به خاطر همین از اونا هم قرارا امتحان بگیره و انتخاب کنه کاری به رتبه هم نداره

mahdi_ghavidel

عضو جدید
از من می شنوید ریسک نکنید ./... الان انتخاب رشتتون رو بکنید ... بعدا ویرایش کنید !!!
یعنی اون 15 رقمی هم که گرفتم باز هم میتونم ویرایش کنم آخه میگفتن وقتی 15 رقم رو بهتون دادیم یعنی ثپت نام کامله و دیگه نمیتونین کاری کنین

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شايدم اين حرفشون بازارگرمي باشه و همه رو ثبت نام كنن آخه توو اين دوره زمونه كي از پول ميگذره؟!!!!اگه هم واقعااز بيرون ثبت نام نكنن و براي شاگرداي خودش امتحان بزاره يعني ميخواد كيفيت داشته باشه وركشاپش

950 تا ادم
چگونه كيفيت؟؟؟اونم اسكيس؟؟؟؟

orkideh

عضو جدید
سلام 1 سوال. برای انتخاب رشته های غیر انتفاعی و پیام نور دوباره باید کارت خرید؟

art archer

عضو جدید
شقاقی گفت چون پارسال 700 نفر گرفته بوده خیلی بهش فشار اومده و می خواد امسال کمتر بگیره
در مورد این که از دانشجو های خودش می گیره هم دلیلش این که پارسال مجبور شده تمام درساها را دوباره برای کسایی که کلاساشا نیومده بودند و فقط رفتند ورکشاپ دوباره توضیح بده
در ضمن خودش امسال 950 تا شاگرد داره به خاطر همین از اونا هم قرارا امتحان بگیره و انتخاب کنه کاری به رتبه هم نداره

950 نفر؟؟؟چه خبره:eek:...پس باید شقاقی رو بیخیال شیم..

کسی از کلاسای اسکیس دیگه به غیر از ایوان خانه خبر داره؟هنوزم ثبت نام میکنن؟
صلواتی چطوره؟من اسمشو شنیدم ولی نمیدونم چطوره..لطفن راهنمایی کنید:cry:..ممنون

آخرین ویرایش:

art archer

عضو جدید
بچه ها ترتیب اولویت بین گرایش های علم وصنعت چطوریه؟چرا انقد تخصصیه گرایشا؟
الان من اولویتشو اینجوری حس میکنم:
1.پایدار
2.مسکن
3.فناوری
4 و 5:بین آموزشی فرهنگی با بهداشتی درمانی شک دارم کدوم کاربردی تره..میشه راهنمایی کنید؟ممنون:)

samra8631

عضو جدید
همدان به دزفول چقد راهه؟؟آقااااااااااااااااخوابگاه خود گردان جقده هزینه ش یکی بگه؟؟؟؟

ehsan1150

عضو جدید
من پس از بررسیهای فراوان رابطه رتبه اولیه ورتبه نهایی واسکیس رو کشف کردم.اگه رتبه اولیهx باشه واسکیس رو30 بزنیم رتبه نهایی میشهxتقسیم بر۳
متلارتبهاولیه ۸۰۰ اسکیس۴۰ رتبه نهایی۲۰۰ روزانه شیراز

رتبه اولیه۱۷۰۰ا***ی۳۲رتبه نهایی۶۵۷ غیرانتفاعی امام رصا
رتبه اولیه۴۲۰۰ اسکیس۶۰ رتبه نهایی ۷۰۰ غیرانتفاعی

معمارباشی

عضو جدید
یعنی اون 15 رقمی هم که گرفتم باز هم میتونم ویرایش کنم آخه میگفتن وقتی 15 رقم رو بهتون دادیم یعنی ثپت نام کامله و دیگه نمیتونین کاری کنین
توجه ویژه : كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

با توجه به اطلاعیه سنجش گفته اقدام به ویرایش کنید !!! پس حتما می شه ویرایش کرد !!!

soh-rab

عضو جدید
من پس از بررسیهای فراوان رابطه رتبه اولیه ورتبه نهایی واسکیس رو کشف کردم.اگه رتبه اولیهx باشه واسکیس رو30 بزنیم رتبه نهایی میشهxتقسیم بر۳

منبع بررسی هات چیه؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ترتیب اولویت بین گرایش های علم وصنعت چطوریه؟چرا انقد تخصصیه گرایشا؟
الان من اولویتشو اینجوری حس میکنم:
1.پایدار
2.مسکن
3.فناوری
4 و 5:بین آموزشی فرهنگی با بهداشتی درمانی شک دارم کدوم کاربردی تره..میشه راهنمایی کنید؟ممنون:)
بهداشتی درمانی استاد های بهتر وبا تجربه تری داره اونو زودتر بزنید آموزشی فرهنگی انتخاب آخرتون باشه موفق باشید

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام 1 سوال. برای انتخاب رشته های غیر انتفاعی و پیام نور دوباره باید کارت خرید؟
در صورتی که قبلا در زمان ثبت نام کارت علاقمندی وارد نکرده و هم اکنون مجاز به انتخاب رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی می باشید می توانید باخرید کارت علاقمندی و وارد کردن آن در زمان انتخاب رشته تمایل خود را به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی اعلام کنید در غیر اینصورت در این این رشته ها گزینش نخواهید شد .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

این فرمول شما برای رتبه های بالا شاید درست باشه ولی برای رتبه های پایین کاملا اشتباهه برای مثال دوستی در سال قبل با تئوری 48 و اسکیس 33 درنهایت رتبه 200 رو میاره وهنر کرج قبول میشه

erisss

عضو جدید
950 تا ادم
چگونه كيفيت؟؟؟اونم اسكيس؟؟؟؟
اگه دقت كنيد گفتم امتحان بگيره از شاگرداش يعني در صورتيكه همه شاگرداشو ثبت نام نكنه كارش با كيفيت تر ميشه نسبت به وقتي كه همه رو ثبت نام كنه

erisss

عضو جدید
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره اعلام‌ رشته‌ محل‌هاي جديد و برخي اصلاحيات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال‌ 1392

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=939
اين همون اصلاحيه اي هست كه قرار بود شنبه بياد؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا