ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی راهنمایی نمیکنه چه کارکنم ساخت کدوم دانشگاهای تهران روبزنم که راحت تموم کنم چون شاغلم ونمیرسم خوب درس بخونم راستی رشته های مهندسی جوش ومهندسی پزشکی بیومکانیک چه جوری هست

یعنی کسی نیست راهنمایی کنه چیکارکنم ساخت وتولید کجا بزنم در تهران که راحت تر باشه

newuser

عضو جدید
دوست عزیز با یه حساب سر انگشتی شهریه ی شبانه با توجه به نرخ امسال حدود 8 میلیون میشه که نصفش وامه.اگر کسی شهرستانی باشه و بیاد تهران علاوه بر هزینه مکان زندگی باید هزینه رفت و آمد(که الان خیلی بالاست)و هزینه غذاش رو هم حساب کنه.پس کلا بین 10میلیون (برای کم خرج ها) تا 12میلیون (برای خرج متوسط)در میاد که کلا 4 تومنش وامه.اگر کسی روزانه جای دیگه ای رو میاره یه بررسی بکنه ببینه میتونه 2 ساله این قدر هزینه کنه؟!که بره شبانه وگر نه روزانه به این خوبی:دی

شبانه فقط تهران و شریف و امیرکبیر ارزش دارن بقیه دانشگا ها رو شبانه نزنین بهتره

amir-sta

عضو جدید
من دانشگاه تهران و امیرکبیر رفتم تهران ساخت و تولید ضعیفه متاسفانه استاد درست و حسابی هم نداره و شنیدم پایان نامه ها به سمت طراحی کاربردی میل پیدا میکنه اگه واقعا میخواهید ساخت و تولیدی بمونید برید امیرکبیر
موافقم.ساخت و تولید فقط در دانشگاه امیر کبیر و تا حدی مدرس معنای واقعیشو میتونه تا حد خوبی نشون بده.البته خواجه هم از امکاناتش تعریف میشه ولی تو چند تا فیلد خاص مثل ماشینکاری وndt

Arman_awn

عضو
دوست عزیز با یه حساب سر انگشتی شهریه ی شبانه با توجه به نرخ امسال حدود 8 میلیون میشه که نصفش وامه.اگر کسی شهرستانی باشه و بیاد تهران علاوه بر هزینه مکان زندگی باید هزینه رفت و آمد(که الان خیلی بالاست)و هزینه غذاش رو هم حساب کنه.پس کلا بین 10میلیون (برای کم خرج ها) تا 12میلیون (برای خرج متوسط)در میاد که کلا 4 تومنش وامه.اگر کسی روزانه جای دیگه ای رو میاره یه بررسی بکنه ببینه میتونه 2 ساله این قدر هزینه کنه؟!که بره شبانه وگر نه روزانه به این خوبی:دی

آخه دوست من شهریه ثابت 500 باشه و ترمی متوسط 8 واحد برداری یه ترمت میشه 1 میلیون و 460 تومن. 1 میلیونش رو دانشگاه می ده. به این معنی که تمام هزینه ی اضافی که به علت شبانه بودن
به شما تحمیل میشه توی دو سال در حقیقت 2 میلیونه. چرا که شما روزانه ی تهران هم بخونی همون هزینه غذا رفت و آمد و ... رو داری و اینا به شبانه ربطی نداره.

amir-sta

عضو جدید
آخه دوست من شهریه ثابت 500 باشه و ترمی متوسط 8 واحد برداری یه ترمت میشه 1 میلیون و 460 تومن. 1 میلیونش رو دانشگاه می ده. به این معنی که تمام هزینه ی اضافی که به علت شبانه بودن
به شما تحمیل میشه توی دو سال در حقیقت 2 میلیونه. چرا که شما روزانه ی تهران هم بخونی همون هزینه غذا رفت و آمد و ... رو داری و اینا به شبانه ربطی نداره.
بله عزیزم درسته ولی اگه روزانه باشی فقط هزینه غذا و رفت و آمدوداری. که در شبانه علاوه بر هزینه های فوق هزینه خونه که در بهترین حالت ماهی 150 با 5میلیون پول پیشه.در مورد شهریه هم 6 واحد عملی داری که هزینش بالاتره.پروژه و پایان نامه.حالا باز هم دو ساله هزینه 2میلیونه!!!!؟؟(تازه اگه خونه بگیری علاوه بر کرایه ،هزینه خرید لوازم مسکن هم هست.)

آخرین ویرایش:

p.abdollahi

عضو جدید
در مورد ساخت و تولید صنایع و معادن ایران اطلاعاتی دارین؟ کلن انتخاب چندم می تونه باشه؟

Doctor.mech

عضو جدید
خیلی ممنون اما منظورم این بود که بعد از طراحی خواجه نصیر،طراحی عباسپورو بزنم یا قوای محرکه علم و صنعت یا قوای محرکه نصیر؟

قوای محرکه زیاد بازار کار جلبی نداره.
طراحی خواجه که شبانه اش احتمال خیلی زیاد قبول میشی ولی خوب به نظرم این بهتر باشه :

انتخاب سختی هست، شاید اگه من تو این موقعیت بودم دانشگاه رو نسبت به رشته بیشتر توجه داشتم.
طراحی خواجه، قوای علم، طراحی عباسپور، قوای خواجه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
در مورد ساخت و تولید صنایع و معادن ایران اطلاعاتی دارین؟ کلن انتخاب چندم می تونه باشه؟
بهتون پیشنهاد میکنم اصلا نزنید دانشگاه که نیست مدرسه س با امکانات صفر به نظر شبانه بندرعباس از اون بهتره!

Mojtaba.A

عضو جدید
بله عزیزم درسته ولی اگه روزانه باشی فقط هزینه غذا و رفت و آمدوداری. که در شبانه علاوه بر هزینه های فوق هزینه خونه که در بهترین حالت ماهی 150 با 5میلیون پول پیشه.در مورد شهریه هم 6 واحد عملی داری که هزینش بالاتره.پروژه و پایان نامه.حالا باز هم دو ساله هزینه 2میلیونه!!!!؟؟(تازه اگه خونه بگیری علاوه بر کرایه ،هزینه خرید لوازم مسکن هم هست.)

شما مطمئنی که به شبانه ها هیچ خوابگاهی نمیدن؟ من منظورم خوابگاه خود دانشگاه نیست. خوابگاه خودگردان منظورم هست.
من احتمالا شبانه خواجه در بیام.
دوم اینکه فوقش زیاد رفت و آمد نمی کنیم. غذا رو هم مگه ناهار رو دانشگاه نمیده؟ شام هم همینطور (شام رو خیلی اطلاعات ندارم).
دیگه چیز خاصی نمی مونه.
حتی شبانه ی خواجه ارزون ترم هست.
شهریه ثابت 400 تومن. با فرض اصلا ترمی 12 واحد، حساب کردم شد 1360. اصلا 1400!

آخرین ویرایش:

mbamiri

عضو جدید
با سلام
کسی میدونه بارتبه 171 مجموعه آمار کجا میشه قبول شد؟آیا دانشگاه های تهران روزانه رو میاره؟
با تشکر.

rEd-NEcK_XL

عضو جدید
سلام
تو تبدیم انرژی 6841 و تو طراحی کاربردی 8082 آوردم :D:)
با اینا جایی قبول میشم ؟ پیام نور هم ثبت نام کردم
شبانه غیرانتفاعی پیام نور فرقی نداره امکان قبولی هس ؟
کجا فکر میکنید ؟
مرسی

amir-sta

عضو جدید
شما مطمئنی که به شبانه ها هیچ خوابگاهی نمیدن؟ من منظورم خوابگاه خود دانشگاه نیست. خوابگاه خودگردان منظورم هست.
من احتمالا شبانه خواجه در بیام.
دوم اینکه فوقش زیاد رفت و آمد نمی کنیم. غذا رو هم مگه ناهار رو دانشگاه نمیده؟ شام هم همینطور (شام رو خیلی اطلاعات ندارم).
دیگه چیز خاصی نمی مونه.
حتی شبانه ی خواجه ارزون ترم هست.
شهریه ثابت 400 تومن. با فرض اصلا ترمی 12 واحد، حساب کردم شد 1360. اصلا 1400!
آره شبانش ارزون تره.شبانه امیر کبیر از ترم 2 خوابگاه میده مثل روزانه .دانشگاه تهران اصلا به شبانه خوابگاه نمیده ولی خوابگاه خودگردان داره ماهی 200 در میاد که خیلی زیاده. شبانه خواجه هم بچه ها میگن خوابگاه به شبانه میده ولی مطمئن نیستم اگر میخوای بری خواجه حتما مطمئن شو.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ي سوال. ينفر از من پرسيده با رتبه ي حدود 3000 تبديل كجاها ميشه قبول شد ك ارزش رفتن داشته باشه و ي سال ديگه نخونه!
ديدم انگار ماشالا اينجا همه واردن!!! گفتم واسش بپرسم:)
بهش بگو احتمال داره مالک اشتر قبول شه،چون نیمه متمرکزه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز درست میگین ولی من تحقیق کردم همه ی دانشگاها ترمی یه میلیون وام شهریه میدن که اونم 3 سال بعد از فراغت از تحصیل تو 60 قسط دوباره میدین ینی تقریباً نمیدین.
بنابراین شما چهار ترمتون چیزی حدود 2 میلیون میشه اگه وام شهریه رو حساب کنیم. من چندتا از دوستام همینطوری دارن شبانه می خونن مشکلی هم ندارن اتفاقاً وضع مالیشون هم
چندان خوب نیست.

دوست عزیز شرایط وام گرفتن چیه؟سخت گیری زیاد میکنن؟چند تا ضامن میخواد؟

irang1388

عضو جدید
اقا خواهش می کنم یکی بگه 1750 تبدیل روزانه اردبیل .ارومیه جایی قبول می شم؟
خواهشن جواب بدید دوستان

rEd-NEcK_XL

عضو جدید
سلام
تو تبدیم انرژی 6841 و تو طراحی کاربردی 8082 آوردم
:d:)
کجا فکر میکنید ؟
مرسی

Doctor.mech

عضو جدید
سلام
تو تبدیم انرژی 6841 و تو طراحی کاربردی 8082 آوردم
:d:)
کجا فکر میکنید ؟
مرسی

نه متاسفانه هیچ جایی قبول نمیشید.
مگه شما مجاز به انتخاب رشته هم شدی ؟؟!!!!!!!!!!

sdnajafi

عضو جدید
سلام به همه
بچه ها میخواستم بدونم با رتبه 800 ساخت احتمال قبولی تو چه مایه هاییه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه هر کمکی کنه.
زبان 22
سیالات14
ساخت37
معدل16.65
یعنی جایی احتمالش نیست؟
یا کسی اطلاعات نداره؟

masoud_jm

عضو جدید
از دوستان کسی میدونه ترتیب انتخاب دانشگاه و رشته خاص تو لیسته انتخاب رشته چجوریاس؟
باید اوله لیست بزنیم،آخر بزنیم کجا بزنیم؟

اگه فرضن اوایل لیست دانشگاه امام حسینو انتخاب کنیمو از مصاحبه رد شیم بقیه انتخابا چی میشن؟

masoudfix1

عضو
فقط امیر کبیر و دیگر هیچ 1-روزانه امیر کبیر 2-شبانه امیر کبیر3-روزانه تهران 4-مدرس5-خواجه نصیر6-صنعتی اصفهان7-علم و صنعت 8-شبانه تهران 9-ش مدرس 10-ش نصیر 11-تبریز12- بابل 13-صنعتی اراک و دیگر هیچ انتخابم چطوره؟

علم و صنعت بعداز خواجه نصیر ؟ چرا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا