نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erisss

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید
این درسته که از بین 3 تا اسکیس معماری . داخلی و منظر باید دوتاشو انتخاب کنیم؟ :( یا این قانون برای ما نیست؟

نگران نباش من اين سوالو از مشاور ايوانخانه پرسيدم گفت هر ٤تا عملي رو ميتوني شركت كني : معماري داخلي منظر مطالعات

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه سنجش

اطلاعیه سنجش

توجه ویژه : كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

misa001

عضو جدید
کسی میدونه وضعیت هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان در چه حده؟؟ اعتبارش به کیه ؟:w19:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی اطلاعی از دانشگاه علم و صنعت داره که سطح علمی ش چه جوریه؟
آخه من شنیدم از خیلی شهرستانها پایین تر هست!!!! چند نفر که خوندم گفتند راضی نبودند
اول این لینکو برو ببین هیئت علمی علم و صنعته سوابق اساتیدم بخون
http://www.iust.ac.ir/page.php?slct_pg_id=7134&sid=27&slc_lang=fa
تو دانشگاه های تهران نمیتونم مقایسه کنم ولی از دانشگاه های شهرستانها دیگه خیلی بهتره یه چیز دیگه هم اینه که اونایی که راضی نبودن حتما خودشون تلاش نکردن همش که استاد خوب نیست که سطح علمی یه دانشگاه رو میبره بالا دانشجو هم باید تلاش کنه میخواد هر جا قبول شه دیدم بعضی کلاسای ارشدو که استاد میاد سر کلاس هیچکس نیومده سر کلاس خوب از اون دانشجو میخواید که مثلا بگه ارشد اینجا خوبه ؟ وقتی خودش فعالیتی نمیکنه میخواید تعریف دانشگاه رو هم بکنه؟

آخرین ویرایش:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
اول این لینکو برو ببین هیئت علمی علم و صنعته سوابق اساتیدم بخون
http://www.iust.ac.ir/page.php?slct_pg_id=7134&sid=27&slc_lang=fa
تو دانشگاه های تهران نمیتونم مقایسه کنم ولی از دانشگاه های شهرستانها دیگه خیلی بهتره یه چیز دیگه هم اینه که اونایی که راضی نبودن حتما خودشون تلاش نکردن همش که استاد خوب نیست که سطح علمی یه دانشگاه رو میبره بالا دانشجو هم باید تلاش کنه میخواد هر جا قبول شه دیدم بعضی کلاسای ارشدو که استاد میاد سر کلاس هیچکس نیومده سر کلاس خوب از اون دانشجو میخواید که مثلا بگه ارشد اینجا خوبه ؟ وقتی خودش فعالیتی نمیکنه میخواید تعریف دانشگاه رو هم بکنه؟

سطح علمی دانشگاه علم وصنعت نسبتا خوبه.چون از نظر علوم فنی سطح نسبتا خوبی داره.و همین خاطره که گرایش های پایدار و فناوری داره.اما اینکه ارشد معماریش کلاسه بندی شده حرفیه.
بعدم بقول آقا نیما شاید کم کاری از خود اون دانشجو بوده که شاکی شده.
دانشاه علم و صنعت اساتید ثابتی مثل معماریان و وفامهر و بهزادی فر و اسماعیل شیعه داره که خودتون بعضا مطالعه ای از کتاباشون داشتید.اساتید طرحشون هم پروزه های قابل قبولی در زمینه طراحی داشتن مثل سید باقر حسینی و یزدانفر.
من همینو میدونم. اما خودم هم زیاد شنیدم که در مورد علم و صنعت بد میگن.
انتخاب با خودتونه.

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبانه هنر تهران 1.3 تا 1.6 ترمی
خودگردان دانشگاه تهران در کیش 6 تا 8
پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی حداقل 7 میلیون ترمی .... این تا این ترم بوده و برای اطلاع بیشتر می تونید به سایتاشون هم رجوع کنید .....

fahime_k

عضو جدید
بچه ها یه سوال !! معدل کارشناسی من تو مدرکم نیومده!! همون معدل کل 8 ترمم رو بگیرم درسته؟!

بوطیقا 5

عضو جدید
بنظرم برو دانشگاتون ریز نمرات ومعدل نهایی رو از آموزشتون بگیر این ریسک نکن که خودت حساب کنی نمیدونم این دانشگاها چیکارمیکنن معدل ادم کمتر میشه :smile: این که معدل باید دقیق باشه واقعا مهمه

memar-86

عضو جدید
شبانه هنر تهران 1.3 تا 1.6 ترمی خودگردان دانشگاه تهران در کیش 6 تا 8 پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی حداقل 7 میلیون ترمی .... این تا این ترم بوده و برای اطلاع بیشتر می تونید به سایتاشون هم رجوع کنید .....
مطمئنین شهریه شبانه این حدوده؟(همه دانشگاهها یک نرخه؟) یعنی از دانشگاه ازاد(1/8 تا 2 تومن) کمتره و فرق زیادی با غیر انتفاعی نداره؟(چون شنیدم شهریه غیر انتفاعی 900-1 تومنه) دوستانی که اطلاع دارند حتما مفصل توضیح بدن ممنون

بوطیقا 5

عضو جدید
با سلام خوب من امروز به پردیس دانشگاه تهران واحد قم رفتم و با مسئول آموزشش صحبت کردم غیر از معماری رشته های مهندسی صنابع و IT رو هم امسال وارد دانشگاه میکنن درباره اساتید گفتن که اساتید دانشگاه تهران میان ولی جزییات بیشتری نمیدونستن که کیا میان مدرکم که مدرک دانشگاه تهرانه خوابگاه هم به دانشجویان روزانه میدن به شبانه ها هم اگر ظرفیت داشته باشن خوابگاه میدن محیط دانشگاه هم چون در حاشیه شهر هست از آلودگی و سرو صدا دوره و آرامش خاصی داشت فضای دانشگاه هم برخلاف چیزی که فکر میکردم بی آب و علف باشه اتفاقا سرسبز بود یه آبنما یه زمین چمن بزرگ مجموعه ورزشی یه کتابخونه مرکزی بزرگ تو یه حیاط مرکزی یا یه حوض بزرگ و رواق های دورش فضای دل انگیزی بود خلاصه امکانات یه دانشگاه خوب رو داشت
من خودم به شخصه تو انتخاب رشتم اول دانشگاه های خود تهران رو میزنم بعدش این دانشگاه رو میزنم تو شبانه ها هم اول همین دانشگاه رو میزنم چون به خونه خودم نزدیکتره و احتمال داره خوابگاه ندن دانشگاه های تهران واسه شبانه

این رشته تو این دانشگاه سال اولشه و استاد ها و هیئت علمیش معلوم نیست کین و دانشکده مخصوص براش نساختن و احتمال داره یه سری مشکلاتی پیش بیاد واسه سال اولیا اینجا من هر دختری رو میدیدم چادری بود احیانا نمیدونم برخوردشون با مانتویی ها چطوره چون دم در حراستی که کارت بخاد و گیر به حجاب دخترا بدن نبود همه راحت میومدند داخل دانشگاه

اینم چند تا عکس هنری ازمحیط دانشگاه گرفتم ببینید;)

بچه ها کسی انتهای دفترچه برای این دانشگاه شرایط خاصی ندیده نکنه حجاب برتر از واجباتش باشه:surprised: یعنی واقعا چقدر احتمالش هست از دانشگاه تهران بیارن نریم سرمون بیکلاه بمونه:(

ArchiTech

عضو جدید
سلام. خوهش میکنم اساتید خوب اسکیسو با شماره معرفی کنین. ممنون
من واقعا شناخت ندارم

samra8631

عضو جدید
ترتیب دانشگاه به لحاظ سطح علمی یا داشتم خوابگاه میشه بگین چه جوریه؟؟خوابگاه های خودگردان هزینه ش چقد میشه؟؟

soh-rab

عضو جدید
البته خودمم نمیدونم برم این کلاسارو (کلاسای آقای صدیق) یا بیام تهران پیش شقاقی و یا اساتید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حقیقت داره که الان آقای صدیق و سبک اسکیسشون مقبول نیست؟

کسی می دونه کلاس های جدید شقاقی کی شروع می شه؟ از بقیه خبری داره؟ ایوان خانه جواب نمی ده

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به نظر شما مهلت انتخاب رشته تمديد ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soh-rab

عضو جدید
آره وقتی قراره اصلاحیه ساعت 4 شنبه بیاد روی سایت مطمئنن توی ساعات باقی مانده ترافیک سایت زیاده می شه و خودشون تمدیدش می کنند

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
توجه ویژه : كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

sahel_00743

عضو جدید
شبانه هنر تهران 1.3 تا 1.6 ترمی
خودگردان دانشگاه تهران در کیش 6 تا 8
پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی حداقل 7 میلیون ترمی .... این تا این ترم بوده و برای اطلاع بیشتر می تونید به سایتاشون هم رجوع کنید .....

بچه ها درباره ی پردیس ها...توی دفترچه نوشته که کسانی که از طریق کنکور پذیرفته بشن 50% تخفیف در شهریه شاملشون میشه...
حالا این توی شهریه ثابت میشه یا نه کل شهریه رو دیگه نمیدونم...اگه کسی متوجه شد به بقیه هم اطلاع بده.

erisss

عضو جدید
کسی می دونه کلاس های جدید شقاقی کی شروع می شه؟ از بقیه خبری داره؟ ایوان خانه جواب نمی ده
مشاور ايوانخانه ميگفتوركشاپ امسال فقط از بچه هاي خودشونه كه تازه آزمون ميگيرن و همه شاگردايخودشقاقيم قبول نميكنن واسه وركشاپ، حالا بازم خودتون بپرسين

soh-rab

عضو جدید
مشاور ايوانخانه ميگفتوركشاپ امسال فقط از بچه هاي خودشونه كه تازه آزمون ميگيرن و همه شاگردايخودشقاقيم قبول نميكنن واسه وركشاپ، حالا بازم خودتون بپرسين
مفهومش اینه می خوان برای سال بعد مشتری بیشتری جذب کنند و از قبل از عید کلی مشتری داشته باشند
ما که خدا رو داریم و توکلش هم
به قول مجری تلویزیون
به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم

erisss

عضو جدید
salam
shabeton mahtabi
man daneshjo pardisa kish hastam
khoshhal misham komakaton konaam
سلام مرسي از اينكه اومدي كمك خب من چند تا سوال دارم
شما با كنكور ارشد رفتي بينالمللي يا اينكه دانشگاه فراخوان داد و شما آزمون دادي؟
رشتتون چيه و هزينه هر ترم چنده؟
قضيه مدرك زبان چيه؟ اگه مدركي نداشته باشيم برامون واحد زبان ميزارن؟
اگه از طريق كنكور بريم ٥٠٪ تخفيف شهريه داره؟
تووي مدركتون قيد ميشه : پرديس بين المللي كيش؟
براي ادامه تحصيل تووي كشوراي ديگه اهميت مدركتون در حد دانشگاه هاي سراسري هست؟
ممنون ميشم جواب بدين

erisss

عضو جدید
مفهومش اینه می خوان برای سال بعد مشتری بیشتری جذب کنند و از قبل از عید کلی مشتری داشته باشند
ما که خدا رو داریم و توکلش هم
به قول مجری تلویزیون
به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم

شايدم اين حرفشون بازارگرمي باشه و همه رو ثبت نام كنن آخه توو اين دوره زمونه كي از پول ميگذره؟!!!!اگه هم واقعااز بيرون ثبت نام نكنن و براي شاگرداي خودش امتحان بزاره يعني ميخواد كيفيت داشته باشه وركشاپش

farshidparvizi

عضو جدید
اختیار دارید
ماشاا... چند تا سوال دارید.
من با فراخوان رفتم
فوق رفتم نفت
فقط دانشگاه:28000000 ریال برای هر ترم
من خوشبختانه زبانم بدک نیست،بله پیش نیاز می خورید
نشنیدم ولی حتمأ امتیازتون نسبت به من بهتره اگه با کنکور بیاید
نخیر تهران قید میشه
آره نگران نباشید
ایشا ا... خوش خبر باشید و یه دانشگاه توپ روزانه قبول بشید