آیا پوشاندن جامه زنانه بر تن يک مجرم تبهکار در شهر مريوان استان کردستان توهين آشکار به بانوان ايراني و مايه شرمساري نیست؟!+تصویر

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
برام جالبه که کسی به دنبال پاسخ این سوال نبود!!!!!

کسی میدونه جرم اون اقا چی بوده؟؟؟
فقط یه تیتر میخونین که برای تحقیر کردنش، لباس زنانه به تنش کردن؟؟؟

یعنی کسی با خودش فکر نکرد که یکی از صدها پسری بوده که با ارایش خودش به شکل دخترها، از پسرا اخاذی میکرده و پولشون رو میچاپیده؟؟؟

فیلم بازداشت یکیشون تو اینترنت بود، تو یوتوب، یارو نوشته بود برخورد با یه دوجنسه! بعد تو صحبتاشون میومد که یارو لباس زنونه پوشیده برا اخاذی و گل زدن ملت! :)))))))))))))))

من که حوصله ندارم بشینم ان‌صفحه چرندیات بدون تحقیق قبلی اقایون رو بخونم، الان هم صفحه‌ی اول رو دیدم و جواب رو براتون نوشتم... اگر چیزی تو صفحات بعدی اضافه شده که ارزش داره ما هم حرف بزنیم، بگید بیایم جواب بدیم! )

تازگی نظرات شده....چرندیات...
دوست داری از شون هم تشکر بشه....

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

برادر البرز عزیز خوبین؟ خوشین؟

یه سوال برام پیش اومد چون شما تاپیکو استارت زدین به صورت خاص از شما می پرسم:gol:

اینکه اصل کار اشتباه بوده را که شکر خدا همه قبول دارن اما

بنظرت اون فرمانده ای که دستور این کار را داده قصدش توهین به بانوان بوده؟ چن درصد همچین نیت و قصدی را داشته؟
==============================

و یه خاطره مثل همیشه تعریف کنم:

دوران ابتدایی که بودم یه دانش آموزی تو کلاس ما بودم که 3-4 سال مردود شده بود و تو یه کلاس در جا میزد (مثل کلاه قرمزی)

معلم وقتی می خواست صداش بزنه بهش می گفت نابغه پروفسور بیا پای تخته سیاه ...!

حالا نظرتون چیه دوستان روزنامه ها میومدن تیتر میزدن توهین به نوابغ و پروفسورین کشور؟

========
چرا ما دوست داریم همه چیزو به هر چیزی که دوست داریم در موردش صحبت کنیم ربط می دیم؟ (ان شا الله اگه عمری باقی نتایج یه تحقیق که جمعهی از روانشاسان در باب این موصوع انجام دادن را قرار میدم)

اگه توهین نیست پس چیه؟؟
اگه توهین نیست چرا لباس یه روحانی رو تنشون نکردن؟؟اونوقت میخواستم ببینم چند روز عزای عمومی اعلام میکنن...
آقای محترم توهین از این واضح تر!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه
این اصلا توهین به زن نیست
شما میدونید جرم اون مجرم چیه ؟ دلیل این که روسری سرش کردن چیه ؟
عرف لباس پوشیدن زن های کرد رو میدونید!! نه
چرا همه چیو از دیدگاه خودتون می بینید
گاهی لازمه منطقی فکر کرد
این مثال دوستمون جواب همین سواله (و یه خاطره مثل همیشه تعریف کنم:

دوران ابتدایی که بودم یه دانش آموزی تو کلاس ما بودم که 3-4 سال مردود شده بود و تو یه کلاس در جا میزد (مثل کلاه قرمزی)

معلم وقتی می خواست صداش بزنه بهش می گفت نابغه پروفسور بیا پای تخته سیاه ...! )

mech_eng2000

عضو جدید
نه
گاهی لازمه منطقی فکر کرد

:eek:خیلی بی سر و ته بود

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:خیلی بی سر و ته بود

دوست گرامی میشه بگی کجای این حرکت توهین به زنه
چطور حلقه به گوش انداخت پسرا توهین نیست؟؟!!!
چطور اصلاح ابرو پسرا تو هین به مردیت نیست ؟؟!!!
چطور تریپ های مردونه واسه دخترا توهین نیست ؟؟!!!

بعد یه کاری که جهت ادب کردن یه مجرم و نشون دادن این گونه مردا به مردم توهینه
اون کسیه که با ارایش خودش به شکل دخترها، از پسرا اخاذی میکرده

mech_eng2000

عضو جدید

:biggrin:تن 1 مجرم، لباس یک زن کردن، به منظور تحقیر اون مجرم
این توهین از سر و پاش میریزه
چجوری بگم کجاش توهینه؟؟؟
شما بگو کجاش توهین نیست

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاری که پیشتر با مجید توکلی هم شده بود برای به اصطلاح تحقیر کردنش!من نمیدونم یک عده تهی مغز نشستن به خیال خودشون دست به ابتکار زدن برای مجازات کردن!تازه بعدا میفهمن که چه غلطی کردن!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

جالبه اون روز این تاپیک مونده بود تو ذهنم
این چجور ادب کردنیه!؟!
اون خودش لباس و تریپ زنونه داشته و با این کار هم لذت می برده هم کارشو راه می نداخته همه هم می دیدنش
حالا این کار ادب کردنش نیست که
بیشتر به هدفش رسیده؛ مث اینه که بردنش بهش گفتن یه مانور بده از اینکه چجوری شخصیت زنو با مرد بودن ترور کردی!!!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:تن 1 مجرم، لباس یک زن کردن، به منظور تحقیر اون مجرم
این توهین از سر و پاش میریزه
چجوری بگم کجاش توهینه؟؟؟
شما بگو کجاش توهین نیست

داداش تقصیر تو نیست کسی که این تاپیک رو شروع کرده یه جاهاییشو حذف کرده:)

این لباس رو مامورا تنش نکردن- وقتی دستگیرش کردن این لباس تنش بوده

این همه جهت گیری بخاطر همینه

mech_eng2000

عضو جدید
جالبه اون روز این تاپیک مونده بود تو ذهنم
این چجور ادب کردنیه!؟!
اون خودش لباس و تریپ زنونه داشته و با این کار هم لذت می برده هم کارشو راه می نداخته همه هم می دیدنش
حالا این کار ادب کردنش نیست که
بیشتر به هدفش رسیده؛ مث اینه که بردنش بهش گفتن یه مانور بده از اینکه چجوری شخصیت زنو با مرد بودن ترور کردی!!!
حقیقتیه

mech_eng2000

عضو جدید

یعنی تا دستگیرش کردن، انداختنش پشت وانت بردن گردوندنش؟؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوشنبه هفته گذشته، نیروی انتظامی مریوان برای به اصطلاح «ادب‌کردن» یک متهم شهر، لباس زنانه به تن او می‌کند و او را در شهر می‌گرداند. البته این اقدام بدون حکم قاضی پرونده و فقط توسط نیروی پلیس مریوان انجام شده است

آیا پوشاندن جامه زنانه بر تن يک مجرم تبهکار در شهر مريوان استان کردستان توهين آشکار به بانوان ايراني و مايه شرمساري نیست؟!

****بیخودی پرسه زدیم صبحمان شب بشود
بیخودی حرص زدیم سهم مان کم نشود
ما
خدا را با خود سر دعوا بردیم و قسمها خوردیم
و
حقیقتها را زیر پا له کردیم
و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم

دوست عزیز لطفا پست های ناقص نزار
این مطلب تو کامل نیست

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبری که گذاشتم متعلق به سایت خبری تابناک با آدرس قید شده است.

عکس خبر متعلق به روزنامه کویتی الوطن با این آدرس می باشد.

درباره صحت و سقم این مورد هم«بهار نوشت:

پوشاندن لباس زنانه بر تن یکی از متهمان مریوانی و گرداندن او در ملاءعام، نه‌تنها واکنش‌های بسیاری از سوی مردم مریوان و استان کردستان همراه داشت بلکه باعث شد بسیاری از نمایندگان مجلس نیز به این امر اعتراض کنند. تصمیمی که حتی در سایر شهرهای کشور نیز بازتاب داشت و رسانه‌های داخلی و خارجی این تصمیم نیروی انتظامی را با جزییات منعکس کردند. به طوری که نه‌تنها گروهی از زنان مریوان به پوشاندن لباس قرمزرنگ زنانه بر تن یک متهم و گرداندن او در شهر اعتراض کردند بلکه بسیاری از مردان مریوانی هم در واکنش به این اقدام پلیس لباس زنانه به تن کردند و اعتراض خود را از این طریق به مسئولان نشان دادند. بسیاری از معترضان این اقدام پلیس را توهین به مقام زن می‌دانند. در این راستا هم عضو هیات‌رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقد است که برای حل ماجرا، نیروی انتظامی باید معذرت‌خواهی کند»
دوست عزیز اگر وقت میذاشتید می دیدید سه لینک پایگاه خبری گذاشته بودم!

توی این مملکت کلی اتفاقات دیگه‌ای می‌افته که اونا جیکشون در نمیاد!!
حالا چهارتا افسر یگان ویژه‌ی یه شهر بدبخت و بی امکانات مثل مریوان گیر اوردن و هر چی از دهنشون در میاد بارش میکنن!!! همین کار رو اگر نوپوی تهران کرده بود، اینا حتی جرات نداشتن تماشا بکنن این ماجرا رو! :))))))))
پس این حرفاشون ارزش چندانی نداره! :))) (چرا؟ چون دیوار طرفشون کوتاهه و چون میخوان کسی نگه اینا لال بودن، هر حرفی بخوای میزنن... تازه کم‌کاری هم کردن!! باید بازخواست میکردن و چند نفر رو اخراج هم میکردن! )...

نظرات رو که نیگا میکنی، هیچکس خبر رو تحلیل نکرده، همه اومدن گفتن بله لباس زنونه تنش کردن که زن رو تحقیر بکنن و اینا و رفتن!! بدون اینکه نیاز ببینن فسفر بسوزونن!! :)...
و عرض کردم که پاسخم صرفا برای صفحه‌ی اول بوده و نه همه‌ی صفحات! پس به نظرات گهرباری که در سایر صفحات ارسال شده، من کاری ندارم! :) و نخوندمشون هم!
خدا از باعث و بانیش نگذره که نمیذارن جیک (لفظ مورد استفاده خودتون)بزنن !!!
به دوست دیگمون هم گفتم مهم اینه که ببینیم این عمل از چه مصدری خارج شده . وگرنه بین مکان ها فرقی نداره و اونچه که مهمه روح قوانین یکسان است!

من از شما تحلیلی بخضوص ندیدم جز یک سوال و مثل که توی یوتوب دیدین اگر اصل خبر ایراد داره خوشحال میشم در راستای فرضیه و مثلتون سند معتبرشو بذارین و به مثالهای پیشین خودتون اکتفا نکنین

نه
گاهی لازمه منطقی فکر کرد

من مطلب خبری گذاشتم با لینک خبر و اگر شما از جرم این شخص مطلع هستید خوشحال میشم در جهت تنویر افکار قرار بدید.
بله حق با شماست من عرف لباس پوشیدن زنان کرد رو نمیدونم اما این سخن بنده نیست سخن نماینده خود شهر مریوان هست که در خبرگزاری «کرد پرس» ذکر کردن که عیناً به همراه لینک خبر میذارم
امید کریمیان، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس؛وشاندن لباس زنانه به تن یک فرد مجرم و گرداندن وی در سطح شهر، توهین و هتک حرمت به جایگاه زنان جامعه است فروردین ماه در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: درنظر گرفتن اشد مجازات برای فرد خاطی و کسی که چندین فقره برهم زدن نظم عمومی را در پرونده اش دارد ستودنی است اما نباید برای تنبیه اراذل و اوباش قشر زنان تحقیر شوند و لباسی را به تن آنان کرد که از آن شائبه بی حرمتی به زنان جامعه ایجاد شود.»

نمیدونم شما هم با قانون آشنا هستید یا نه، اینو قبلن گذاشتم اما لازم میبینم دوباره بذارم
در مورد این موضوع شاید برای این اراذل و اوباش مجازات تکمیلی در نظر گرفته شده باشد تا برای خاروخفیف‌کردن او بخواهند اقداماتی انجام دهند. ولی تن‌کردن لباس زنانه به مجرم به هیچ عنوان در قانون وجود ندارد و قاضی هم حق صادرکردن چنین حکمی را ندارد.انجام هر فعل حرامی در قانون مجازات اسلامی، تعزیر دارد و تن‌کردن لباس زنانه برای مردان و برعکس آن کاری حرام است»

منم با شما موافقم گاهی که نه همیشه باید منطقی فکر کرد!!

بهتره وب سایت دکتر حامد قادر مرزی نماینده مردم قروه و دهگلان هم یه نگاهی بیاندازید.
و اگر بنا به صحبت شما این لباس از قبل بر تن این فرد بوده که باید بگم ؛ تمام این صحبت ها و بحث ها چیزی جز بیهودگی نیست که حتی وقت نمایندگان مجلس رو هم بگیره ! و ماجرا کن لن یکن از پای بست ویران شدست و نیازی به این همه جدل و وقت گذاشتن نیست!
دوست عزیز لطفا پست های ناقص نزار
این مطلب تو کامل نیست

دوست عزیز پست ناقص ارسال نشده تلخیص شد و اصل خبر در سوتیتیر دوشنبه موجود هست و علاوه بر اون سه لینک دیگه هم قید شد.

آخرین ویرایش:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا تحلیل این خبر نادرست نیازی به دونستن قانون نداره
دوما منابعی که مطلبو ازشون گرفتی چندان اعتباری ندارن (خصوصا کویتی الوطن)
برای اینجور خبرا باید بری سراغ منابع اصلی نه هر سایت یا منبع خبری
سوما حالا که میدونی چرا اون مجرم لباس زن تنشه پس پستتو کامل نمی کنی
اون مجرم هنگام دستگیری لباس زن تنش بوده . حالا چرا دارن با تویتا می برنش مال اینه که توسط یگان ویژه دستگیر شده و یگان ویژه در مریوان از این نوع خودرو ها استفاده می کنه
شما به بزرگواری خودتون ببخشین که ایشونو با مرسدس بنز نبرن

REYMOND00

کاربر بیش فعال
کلا ماله کشی تو مملکت ما غوغا می کنه!!!یه چیزی که به وضوح توهین آمیزه رو میخوان موجه جلوه بدن!!!اصلا طرف با لباس زنونه هم دزدی می کرده ...آیاااااا قانون می گه اینو بایدد لباس زنونه تنش کنن و بگردونن تو شهر؟؟؟اصلا همچین چیزی هست تو قانون؟می دونی که برای بععععضی جرما هم آفتابه میندازن گردن مجرم!!!این یعنی چی؟یعنی اینقد این آفتابه پسته که نشونه پست بودن این مجرم هم هست...این هم همون...
و درباره اینکه کسی بدون دستور بخواد مجرمی رو اعمال قانون کنه امکان نداره دوست من!!همینجور دزد رو گرفتن و چرخش دادن؟مگه اینجا عربستانه که همونجا حکم اجرا شه و حتی نیازی به قاضی نباشه؟؟؟نه داداش من...
و اون نابغه پروفسور هم برمیگشته به شعور معلمتون!!!که کل شخصیت بچه رو زیر سوال می برده!!و درحقیقت به وضوح مسخره می کرده...ما که از این معلما نداشتیم!!اگه یه معلمی که دیپلم اومده سرکار و حینشم به ضرب و زور یه مدرک لیسانسم چسبونده بغل کارنامش با یه قاضی که n سال مو سفید کرده درس خونده برابره؟؟پس چرا حقوقاشون اینهمه متفاوته؟چون کارشون فرق می کنه...حالا اگه یه معلم هم شعور نداشته باشه باید اونو توجیه بیاریم برای حرکت یه قاضی؟یا یه مسئول انتظامی؟نه دیگه!!
شاید بخاطر اینکه معلم معلمه بشه از اشتباهش چشم پوشی کرد اما از یک قاضی هییییییچ عذری پذیرفته نیست...
لینک خبر هم چه اهمیتی داره وقتی همههههههه رسانه های گروهی در دست گرای خاصیه و کسی حق اعتراض نداره؟؟؟رسانه های دیگه هم یا نگفتن...یا حق تحلیل خبر نداشتن!!الان ما درباره اینکه یه دونه تخم شربتی چقد کالری داره مقاله داریم!!اونوقت چرا این موضوع که حتی عکسش هم هست و کلی آدم هم شاهدن هیییچ تحلیلی نداریم؟فیلمای زپرتی هم تو تی وی 3 ساعت تحلیل داره!!اونوقت از اثرات این کار هیچ جمعبندیی نداریم!!
برادر من....دوست من...هموطن من....من اگه الان ساکت بشینم برای نسل آینده مسئولم...که باعث شدم ارزش همه چیز بیاد پایین و حتی بی ارزش بشه!!!یه زمانی چارقد مادر شفا بود...و الان....
خجالت داره به خدا...

آخرین ویرایش:

mech_eng2000

عضو جدید
کلا ماله کشی تو مملکت ما غوغا می کنه!!!یه چیزی که به وضوح توهین آمیزه رو میخوان موجه جلوه بدن!!!اصلا طرف با لباس زنونه هم دزدی می کرده ...آیاااااا قانون می گه اینو بایدد لباس زنونه تنش کنن و بگردونن تو شهر؟؟؟اصلا همچین چیزی هست تو قانون؟می دونی که برای بععععضی جرما هم آفتابه میندازن گردن مجرم!!!این یعنی چی؟یعنی اینقد این آفتابه پسته که نشونه پست بودن این مجرم هم هست...این هم همون...
و درباره اینکه کسی بدون دستور بخواد مجرمی رو اعمال قانون کنه امکان نداره دوست من!!همینجور دزد رو گرفتن و چرخش دادن؟مگه اینجا عربستانه که همونجا حکم اجرا شه و حتی نیازی به قاضی نباشه؟؟؟نه داداش من...
و اون نابغه پروفسور هم برمیگشته به شعور معلمتون!!!که کل شخصیت بچه رو زیر سوال می برده!!و درحقیقت به وضوح مسخره می کرده...ما که از این معلما نداشتیم!!اگه یه معلمی که دیپلم اومده سرکار و حینشم به ضرب و زور یه مدرک لیسانسم چسبونده بغل کارنامش با یه قاضی که n سال مو سفید کرده درس خونده برابره؟؟پس چرا حقوقاشون اینهمه متفاوته؟چون کارشون فرق می کنه...حالا اگه یه معلم هم شعور نداشته باشه باید اونو توجیه بیاریم برای حرکت یه قاضی؟یا یه مسئول انتظامی؟نه دیگه!!
شاید بخاطر اینکه معلم معلمه بشه از اشتباهش چشم پوشی کرد اما از یک قاضی هییییییچ عذری پذیرفته نیست...
لینک خبر هم چه اهمیتی داره وقتی همههههههه رسانه های گروهی در دست گرای خاصیه و کسی حق اعتراض نداره؟؟؟رسانه های دیگه هم یا نگفتن...یا حق تحلیل خبر نداشتن!!الان ما درباره اینکه یه دونه تخم شربتی چقد کالری داره مقاله داریم!!اونوقت چرا این موضوع که حتی عکسش هم هست و کلی آدم هم شاهدن هیییچ تحلیلی نداریم؟فیلمای زپرتی هم تو تی وی 3 ساعت تحلیل داره!!اونوقت از اثرات این کار هیچ جمعبندیی نداریم!!
برادر من....دوست من...هموطن من....من اگه الان ساکت بشینم برای نسل آینده مسئولم...که باعث شدم ارزش همه چیز بیاد پایین و حتی بی ارزش بشه!!!یه زمانی چارقد مادر شفا بود...و الان....
خجالت داره به خدا...
ریموند عزیز شاید طرف با افتابه دزدی میکرده:D

REYMOND00

کاربر بیش فعال
یکی از دوستان هم مثال ابرو برداشتن پسرا و پسرنمایی دخترا رو زده بود که می خوام بهش بگم آقا جون استثنا قاعده نمی شه که!!همین الان اون پسره رو همین آقایون ببینن مهمون هلف دونیه!!یا اون دختره مانتوی پسرونش!!!!!(نمی دونم ما چی رو می گیم زنونه و چی مردونه!!ووقتی همه باید مانتو شلوار بپوشن و چیزی بندازن سرشون که نمی شه مثل پسرا بود!)یکم کوتاه باشه ترتیبش داده اس توسط همین مجریان قانون!یا اگه سوار موتور باشه که خونش حلاله!!حالا هی بیان آزاد کنن مثلا!!وقتی گواهینامه نمی دن...
و اونها هم به میل خودشون این کارا رو می کنن!!!نه بخاطر تحقیر که!!اما وقتی میگی مجازاتش این بوده یعنی یه کار پست رو به دوشش گذاشتن...که اینجا لباس زنانه یعنی پست بودن این لباس!والااااااا...به قول یکی از دوستان چرا لباس شیخا رو تنش نکردن؟؟؟؟
لاقل اگه کسی اشتباه کرده با حمایت بیجا باعث نشیم که بی ادب تر هم بشه!!مثل بچه ای که تربیت نداره تا کی نباید به روش آورد ؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یزدان قسم منم کاره ای نیستم

فقط خواستم به شما بگم که اینجوری نیست که می گن - ما خودمون کوردیم اگه کسی بخواد کوچکترین توهینی بهمون بکنه حسابشو می رسیم.

اینو میگم وتمام :: اون پسره با لباسی که بر تن داشت دستگیر شده و در حال انتقال به بازداشتگاهه.
من دیگه جواب کسی رو نمی دم خواهشا مخاطب تونو عوض کنین. انگار از حقیقت خوشتون نمیاد.
پایان

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون مجرم هنگام دستگیری لباس زن تنش بوده . حالا چرا دارن با تویتا می برنش مال اینه که توسط یگان ویژه دستگیر شده و یگان ویژه در مریوان از این نوع خودرو ها استفاده می کنه

پس تحلیل چه چیزی نیاز به دونستن قانون داره دوست عزیز؟! تمام این حرکت از عدم رعایت قانون مبنی بر انجام این حرکت داره !«ولی تن‌کردن لباس زنانه به مجرم به هیچ عنوان در قانون وجود ندارد و قاضی هم حق صادرکردن چنین حکمی را ندارد»

منابع من اعتبار ندارن!؟ عذر میخام از شما اما آیا سایت های خبری ذکر شده(تابناک، بهار، اشاره تلویحی الف، سایت نماینده قروه و دهگلان، کرد پرس و سخن نماینده شهر مریوان و... ) از سایت های غیر معتبر هستند از نظر شما؟!
میتونم بپرسم از نظر شما منابع اصلی کدامند و برای سخن خودتون کدام منبع موثق رو ذکر کردید!؟ بنده به شخصه هنوز از طرف شما منبعی ندیدم که سخنانتون رو توجیه کرده باشه !

یکبار دیگم گفتم بازم میگم ؛ دوست گرامی تاپیک تلخیص شده چون آغاز تاپیک با یک سوال بود اما در سوتیتر «دوشنبه» در ابتدای تاپیک منبع خبری ذکر شده و اگر زحمت بکشید میتونید مطلب کامل رو مشاهده بفرمائید
اون مجرم هنگام دستگیری لباس زن تنش بوده . شما ادعا میکنید که لباس متعلق به خود این فرد بوده پس منتظر میمونم تا منبع این حرفتونو بگذارید و تا اونموقع ادامه این بحث بی نتیجه و فشل خواهد بود .

آخرین ویرایش:

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه
گاهی لازمه منطقی فکر کرد

....
چشما تو باز کن...نگاه کن...

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رئیس پلیس کشور:از زنان کردستانی عذرخواهی می کنم/ با ماموران متخلف برخورد شد

رئیس پلیس کشور:از زنان کردستانی عذرخواهی می کنم/ با ماموران متخلف برخورد شد

به یزدان قسم منم کاره ای نیستم

فقط خواستم به شما بگم که اینجوری نیست که می گن - ما خودمون کوردیم اگه کسی بخواد کوچکترین توهینی بهمون بکنه حسابشو می رسیم.

اینو میگم وتمام :: اون پسره با لباسی که بر تن داشت دستگیر شده و در حال انتقال به بازداشتگاهه.
من دیگه جواب کسی رو نمی دم خواهشا مخاطب تونو عوض کنین. انگار از حقیقت خوشتون نمیاد.
پایان

پ پس منتظر میمونم تا منبع این حرفتونو بگذارید و تا اونموقع ادامه این بحث بی نتیجه و فشل خواهد بود .

رئیس پلیس کشوراز زنان کردستانی عذرخواهی می کنم/ با ماموران متخلف برخورد شد

رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.
کد خبر: 2054326

تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۲/۲۳ - ۱۹:۲۲

آخرین ویرایش:

afsane h

عضو جدید
اصلا انگیزشون ازین کار چی بوده؟!!!!!واقعا که.همه پیشرفت میکنن اما ما...

شهلای تنها

عضو جدید
اینا آدم نبودن از حیون هم حیونترن اگه آدم بودن این کارو نمیکردن

مردای اونجا هم اگه غیرت داشتن نمیذاشتن چنی عمل زشتی رو انجام بدن

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رفتار ناشایست نشان دهنده ی کم سوادی اون فرمانده ی پلیس را میرساند .
چراکه داشتن تحصیلات و سواد علمی مستلزم مطالعه ، تحقیق ، پژوهش و دانایی شخص و در آخر افزایش سطح فرهنگی وی می شود .
سوالی که هر شخص عاقل و باسوادی قبل از انجام عملی مهم از خود می پرسد
حال اگر جایگاه اون فرد در مقام بالایی چون نیروی انتظامی ، یکی از ارگان های مهم کشور باشد . می بایست حداقل بداند که ارزش زن چیست ؟ و کار او چه چیز را و چه کس را زیر سوال میبرد ؟

تحقیر مجرم در ظاهر زنانه ، توهین به جامعه زنان کشور است و
اگر این عمل ناپسند برای من تنها یک اشتباه فردی و شخصی از طرف نیروی انتظامی بحساب بیاید و خیلی برایم مهم نباشد
و بتوانم آنرا هضم کنم
شرمندگی نیروی انتظامی برای مادران اون شهر و کشور باقی می ماند .
مخصوصا برای خودشان.