کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تیم ملی ایران با این ترکیب به جام جهانی صعود کرد/لامصب همشوند استقلالی اند

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سردار دکتر پروفسور رویانیان:400هزار میلیارد درآمد، در ازای پرداخت 2000 تومان توسط هر هوادار. با یک ضرب و تقسیم ساده به این نتیجه می‌رسیم که از دید رویانیان، پرسپولیس درحال حاضر 200 میلیارد نفر طرفدار دارد. جمعیت جهان بر اساس آخرین آمار موسسه آمار امریکا از 7 میلیارد و 46 میلیون نفر است. رقمی که رویانیان اعلام کرده بیشتر از 28 برابر جمعیت کل جهان می‌شود. از طرفی از ابتدای حیات روی کره زمین، حدود 80 میلیارد نفر روی این کره خاکی زندگی کرده‌اند. اگر در نظر بگیریم تمام انسان‌هایی که روی کره زمین زیسته‌اند پرسپولیسی بودند، باز هم 120 میلیارد نفر کم می‌آید. در صورتی که فرض کنیم مدیرعامل پرسپولیس اشتباه لپی کرده و منظورش 400 میلیارد تومان بوده، باز هم تعداد هواداران 200 میلیون نفر می‌شود. بیشتر از دوبرابر و نیم جمعیت کل ایران. رویانیان قبلا هم یک بار در تمرین پرسپولیس به بازیکنان این تیم گفته بود از 3 بازی آینده 12 امتیاز می‌خواهد، اما این بار اما رقم سوتی رویانیان خیلی بیشتر از دفعات قبلی است.

jade meh alod

عضو جدید
:surprised:
فردا بازیمون شروع میشه
از الان تا شروع بازی پیش بینی کنید
نتیجه صحیح 1 امتیاز ، گل زده صحیح 1 امتیاز ، گل خورده صحیح 1 امتیاز : اگه همی چی درست باشه 3 امتیاز
فقط و فقط هم بازیهای استقلال ، آخه کاربرامون زیادن تیمهای دیگه رو هم که ما کاری نداریم
من خودم شروع میکنم

استقلال2 گسترش فولاد0
(البته من با خوشبینی پیش بینی کردم تیم روحیه بگیره)

اون شارژ ایرانسلم الکی گفتم که تا آخر بخونید:D
:

به نظر من:
استقلال 1 - فولاد 0

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس رویانیان در حال نشان دادن 5-1 که مایه ننگ پرسپولیسیها است

کیسه کش لنگی که هم لنگش قرمزه هم کیسش

اینم پیرترین لنگیه جهان در حال نشان دادن ننگ لنگیا ینی الغرافه5-پرسپولیس1 یا ننگ دیگر لنگیا ینی فتح6-پرسپولیس0

این بیچاره هم ابروی لنگیا رو برده و با دستش نشون میده پرسپولیس زنگ تفریح تیم های عربیه!لنگ1-الغرافه5
هشدار/از لنگی هایی که بیماری قلبی دارند درخواست میشود هر چه سریعتر به بیمارستان مراجعه کنند و حرف دکترشون رو گوش کنن و استقلالی شن تا همیشه طعم قهرمانی رو بچشن//لنگی نابودت میکنم

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبید؟؟!!!
میبینم که تو صندلی داغ به زور رای جمع کردید و تعداد رای ها رو برابر کردین؟!!!!ولی هیشکی بجز من نمیدونه رای واقعی هر کس چقدره!!!!:دی
اره دیگه
توام دیدی؟؟؟:cool:
با هزار این درو اون در زدن غریبه رو که یه رای میخاس اوردیمش بالا:D
مشکوک میحرفی:D
چیطور؟؟:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اره دیگه
توام دیدی؟؟؟:cool:
با هزار این درو اون در زدن غریبه رو که یه رای میخاس اوردیمش بالا:D
مشکوک میحرفی:D
چیطور؟؟:D

مگه شما نمیدونین؟!!!!!
مسئولیت خطیر خروج غیرابیدلان از رای های نظر سنجی بر عهده منه!!!!!!!!
و طی تحقیقاتی که کردم ی سریا تا الان شناسایی شدن !!!ولی وایسادم وقتی زمان نظر سنجی تمومید بگم!!!
راستی شما نمیدونید که با نظر جولی که گفت ی تعداد پست مشخص مبنا قرار بگیره بقیه موافقن یا نه؟!!!

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما نمیدونین؟!!!!!
و طی تحقیقاتی که کردم ی سریا تا الان شناسایی شدن !!!ولی وایسادم وقتی زمان نظر سنجی تمومید بگم!!!
راستی شما نمیدونید که با نظر جولی که گفت ی تعداد پست مشخص مبنا قرار بگیره بقیه موافقن یا نه؟!!!

من متوجه منظورش نشدم میشه یه کم بیشتر توضیح بدی

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولن میگن شاهنامه اخرش خوش است:D

بعـــــــــــــــــــــــله!!!!:D
مگه شما نمیدونین؟!!!!!

نظرسنجی تا کیه؟