چرا باید ازدواج نکرد، وقتی میتونیم ازدواج کنیم!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باید ازدواج نکرد، وقتی میتونیم ازدواج کنیم!

اولا سلام

دوما همچین سوالی ندیده بودم تابحال

حتما طرف مریض هستش وقتی میتونه ازدواج کنه و موقعیتشو داره نمیکنه:biggrin:

توصیه من اینه به روانشناس مراجعه کنه ...

و ارزوی مویدگی دارم براش:redface:

مولتی متر

عضو جدید
اولا سلام

دوما همچین سوالی ندیده بودم تابحال

حتما طرف مریض هستش وقتی میتونه ازدواج کنه و موقعیتشو داره نمیکنه:biggrin:

توصیه من اینه به روانشناس مراجعه کنه ...

و ارزوی مویدگی دارم براش:redface:
اولا" جواب سلام
دوما" حالا که دیده هستی همچنین سوالی
ثالثا" یعنی خیلی یا بعضی از مردم ایران مریض هستن ؟
رابعا" روانپزشک بهتر نیست !
خامسا"خودت چرا ازدواج نمیکنی؟

انیشتن

عضو جدید
مادرم ميگفت:به ديوار تكيه كن، ولى به مردها ، نه ...! كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد، سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند..! ولى اگر مردى رهايت كرد، دلت ميشكند، روح و تمام زندگيت ميشكند،و زنى كه بشكند، سنگ ميشود، سرد و سخت، كه نه ميخندد، و نه ميگريد..!و اين يعنى فاجعه...! فاجعه زنيست كه از دلداده گى ترسيده..!واقعا مردا عشقشون هوسه.اکثریتشون.

reza_19933

عضو جدید
خب اونی که شرایطشو داره و ازدواج نمیکنه به نظر من اشتباه میکنه!
حالا نه به این صراحتی که ایشون ra1372 گفتن ولی باشون موافقم.
و هرساله شرایط سخت تر میشه.

انیشتن

عضو جدید
من هیچوقت دوسندارم ازدواج کنم. مرد خوب کم پیدامیشه کسی که انصاف داشته باشه وجدان داشته باشه مرد باشه.نه نامرد

انیشتن

عضو جدید
از من به شماها نصیحت اول طرفتون رو بشناسین حتی از اون افرادی که کربلا میرن و ریش میذارن نماز اول وقت میخونن بیشتر بترسین چون ایمان الان شده تظاهر.طرف بایس آدم باشه نه با خدا.خیلیا باخدا بودن توزرد از آب درومدن.و‌حواستون باشه مکافات خونه همین دنیاس هرچی بدکنی درحق کسی بد میبینی پس اگر به ازدواج فک میکنین صداقت داشته باشید.

انیشتن

عضو جدید
ببین طرف بایس ببینه تا نظر بده زندگی مجردی با متاهلی فرق داره بایس توش قراربگیری تا اخلاقات رو شه.چون بخثه زندگی با یکی میاد وسط که مال خودت میشه و رفتار آدم تازه نمایان میشه زورگویی یا میانه روی .دروغگویی یا صداقت.غیرت یا بیغیرتی کلا دنیای متاهلی با مجردی فرق داره.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
از من به شماها نصیحت اول طرفتون رو بشناسین حتی از اون افرادی که کربلا میرن و ریش میذارن نماز اول وقت میخونن بیشتر بترسین چون ایمان الان شده تظاهر.طرف بایس آدم باشه نه با خدا.خیلیا باخدا بودن توزرد از آب درومدن.و‌حواستون باشه مکافات خونه همین دنیاس هرچی بدکنی درحق کسی بد میبینی پس اگر به ازدواج فک میکنین صداقت داشته باشید.

من صادق هستم فقط پول ندارم

ali199_1991

کاربر بیش فعال
مادرم ميگفت:به ديوار تكيه كن، ولى به مردها ، نه ...! كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد، سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند..! ولى اگر مردى رهايت كرد، دلت ميشكند، روح و تمام زندگيت ميشكند،و زنى كه بشكند، سنگ ميشود، سرد و سخت، كه نه ميخندد، و نه ميگريد..!و اين يعنى فاجعه...! فاجعه زنيست كه از دلداده گى ترسيده..!

ببخشید ولی الان برعکس شده ؛ دخترا بدتر شدن!

انیشتن

عضو جدید
ببخشید ولی الان برعکس شده ؛ دخترا بدتر شدن!
ببین دخترا احساسی و عاطفین وقتی ازدواج کنن همه کسشون شوهرشونه بالاخره دخترا فرق دارن اما مردا ازدواج کنن زنشون همه کسشون زیاد نمسشه زورگویی میکنن بی عدالتی میکنن زور مردا زیادتره عاطفه دخترا ضربه ببینه میرن دنبال کارای بد وقتی مرد رفتارش درست نباشه زن چکارکنه؟مرد هس که به زن آرامش میده.زن حساسه زودرنجه زود ناراحت میشه مطمن باشید اگر رفتارمردها و توجهاتشون به زن ها زیاد شه زن هیچوقت خیانت کارنمیشه

انیشتن

عضو جدید
بنظرمن اگر آدم نیمه گم شدشو پیداکنه کسی که آدمو درک کنه چرا ازدواج نکنه؟آدم از زندگی چی میخواد آرامش.اما اگر ازدواج به قیمت جهنم شدن زندگی باشه همون بهتر که آدم تنهازندگی کنه.اردواج آرامش بایس داشته باشه نه احساس زندان کردن

reza_19933

عضو جدید
بنظرمن اگر آدم نیمه گم شدشو پیداکنه کسی که آدمو درک کنه چرا ازدواج نکنه؟آدم از زندگی چی میخواد آرامش.اما اگر ازدواج به قیمت جهنم شدن زندگی باشه همون بهتر که آدم تنهازندگی کنه.اردواج آرامش بایس داشته باشه نه احساس زندان کردن

نمیشه ازدواج واقعا سخت شده. الان اگه نیمه که هیچی، خود گمشتم پیدا کنی پول نباشه نمیشه. والسلام..

ali199_1991

کاربر بیش فعال

نیمه ی گمشده ی من پول های تو جیبمه!

انیشتن

عضو جدید
من یه خواسگارداشتم.هی میگفت لاک زدن؟آرایش بیغیرتیه .والا کرم زدن هم بیغیرتیه؟ والا.من نمیدونم چرا تمیزی برا یه عده پسر بیغیرتیه.من واقعا نمیدونم اما منم خوشم نمیاد بیغیرت باشم.منظورم از حرفام اینه که با هرکسی نمیشه ازدواج کرد پول و تحصیل و مدرک خوشبختی نمیاره.فلان کن اون طور کن مامانم اینجور دوسداره فلان دوسداره تو بیغیرتی فلان و فلان.منم واقعا دیدم نه مثه اینکه کلا دارم شخصیت خودمو گم میکنم منم گفتم نمیخوام واقعا احساس زندان کردن دستم میداد.منم گفتم مگه من برا کسی زندگی میکنم گفتن ازدواج نگفتن تغییر هویت.هرکی آدمو میخواد بسم الله این بهانه ها و ادا اصول چیه.برا همین واقعا زده شدم از اردواج.واقعا آدمایی لذت میبرن ازندگی همو همونجور که هستن قبول میکنن نه برای عوض شدن.بنظر من هرکی خودش بایس باشه نقش بازی کردن تاریخ انقضا داره.

انیشتن

عضو جدید
دنیای مجردی واقعا آرامش بخش تر.اما من واقعا فهمیدم که هرکی ادعای عاشقی کنه عاشق نیس.عشق مقدسه عشق دیدن اشکای طرف نیس دیدن زجر کشیدن طرف نیس عشق خوخودطرف رو میخواد .طرف آدم بد عالم هم باشه عشقش تموم نمیشه.واقعا فهمیدم عشقی وجود نداره همش تظاهره.یه مشت خرافات تو مغز یه مشت آدم.

reza_19933

عضو جدید
من یه خواسگارداشتم.هی میگفت لاک زدن؟آرایش بیغیرتیه .والا کرم زدن هم بیغیرتیه؟ والا.من نمیدونم چرا تمیزی برا یه عده پسر بیغیرتیه.من واقعا نمیدونم اما منم خوشم نمیاد بیغیرت باشم.منظورم از حرفام اینه که با هرکسی نمیشه ازدواج کرد پول و تحصیل و مدرک خوشبختی نمیاره.فلان کن اون طور کن مامانم اینجور دوسداره فلان دوسداره تو بیغیرتی فلان و فلان.منم واقعا دیدم نه مثه اینکه کلا دارم شخصیت خودمو گم میکنم منم گفتم نمیخوام واقعا احساس زندان کردن دستم میداد.منم گفتم مگه من برا کسی زندگی میکنم گفتن ازدواج نگفتن تغییر هویت.هرکی آدمو میخواد بسم الله این بهانه ها و ادا اصول چیه.برا همین واقعا زده شدم از اردواج.واقعا آدمایی لذت میبرن ازندگی همو همونجور که هستن قبول میکنن نه برای عوض شدن.بنظر من هرکی خودش بایس باشه نقش بازی کردن تاریخ انقضا داره.

درسته..

طرفت باید "آدم" باشه..

انیشتن

عضو جدید
من فهمیدم که تفکر اعتقادی فرهنگی همه مهمه حتی طرز لباس پوشیدن.من واقعا فهمیدم که اینایی که میگن ظاهرمهم نیس اتفاقا مهمه دوتا آدم که حتی طرز لباس پوشیدنشون فرق داره نمیتونن باهم زندگی کنن.