ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

student.product

عضو جدید
سلام دوستان
رتبه ی جامدات و تبدیلم شده 1100 به نظرتون تهران شبانه جایی قبول میشم !!!
و هم اینکه عباسپور چه جور دانشگاهیه و من میتونم اونجا قبول شم؟
نظرتون هم در مورد گرایش های مربوط به خودرو و انرژی تجدید پذیر و هسته ای از این قبیل گرایشهای متفرقه چیه؟
یاحق
دوست عزیز میشه رتبه ساخت و تولیدتون رو بگید؟ مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
نظرتون هم در مورد گرایش های مربوط به خودرو و انرژی تجدید پذیر و هسته ای از این قبیل گرایشهای متفرقه چیه؟
یاحق

عباسپور تجدید قبولی احتمالا-هسته ای رو نمیدونم اما خودرو فقط علم و صنعت بزن پدر موتور اونجاست

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه صنایع و معادن دیگه چیه تو ظرفیتای ساخت زدن؟صنعتی اراک بهتره یا خود اراک ؟مگه اراک ساختش از مشهد بهتر نیست؟

بجز اصفهان دانشگاه های صنعتی ضعیفتر از دانشگاه های خود شهرند

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من احتمالا سیستم های انرژی شاهرود قبول میشیم به نظرتون ارزش داره اونو قبل از تبدیل انرژی سبزوار بزنم؟؟

دوست عزیز سیستم های انرژی زمین تا آسمان با تبدیل فرق داره،سیستم های انرزی درساش یه جور مدیریت در انرژی هستش،که مطمئن باش اگه لسانست سیالات هست برای ارشد تو این رشته فک میکنی ارشدت داره لیسانستو خراب میکنه،کلا به درد نمیخوره،رشته شناخته شده ای هم نیست،فعلا بازار کار بدی داره،دوستان که تو این رشته بودن مگین تا ده سال آینده وضعیت بازار کارش تو ایران خوب میشه،یا علی

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دانشگاه صنایع و معادن دیگه چیه تو ظرفیتای ساخت زدن؟صنعتی اراک بهتره یا خود اراک ؟مگه اراک ساختش از مشهد بهتر نیست؟
دانشگاه صنایع و معادن وابسته به علمی کاربردیه یه دانشگاه که چه عرض کنم یه مدرسه مزخرفه با امکانات صفر هواستون باشه گول تهران بودنشو نخورید
صنعتی اراکو نمیدونم ولی احتمالا با توجه به صنعتی بودن این شهر واسه ساختیا باید مناسب باشه
بچه های ساختی رتبه های امسال شبیه کنکور 89 است با اطلاعات سال 89 انتخاب رشته کنید فریب سال 90و91 نخورید چون سال 90 و 91 بچه های سیالاتی جامداتی بین رتبه های ساختی زیاد بودن ولی امسال اینجوری نیست
با این اطلاعات انتخاب رشته کنید
رتبه 1تا 15 امیرکبیر
15 تا 30 تهران
30تا 50 تربیت مدرس
50تا 100 علم و صنعت
100تا 130 خواجه نصیر
این بدترین حالت است اگه انشالله به غیر از این باشد که چه بهتر
انشالله بهترین انتخاب رشته رو داشته باشید
به اقا ایمان و سایر دوستان که رتبه خوب اوردن صمیمانه تبریک میگم
بابت تبریک ممنون مهندس
راجع به نظر شما باید عرض کنم کمو بیش همینه که شما میگی ولی به نظر من تا این حدم که میگید نیست بالاخره بچه های جامداتی با درصدای بالای ریاضی و جامدات خودشونو بین ساختیا جا میکنن بنابراین من نظرم اینه که تا رتبه 50-60 امیرکبیر و تا نزدیک 150 خواجه نصیر قبولی داریم البته روزانه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان،کسی اینجا ارشد امسال یا اصلا پارسال برای تبدیل رتبه 2 رقمی نیاورده که باهاش مشورت کنم؟اینجا بیشتر ساخت و طراحی راهنمایی میکنن!!!!

pouya_violon

عضو جدید
دوستان.با رتبه تبدیل 2100 و طراحی 2300 و هوا فضای 775 کجاها میشه قبول شد؟؟؟میگن تبدیل روزانه اردبیل میشه...

mahde1818

عضو جدید
من کارشناسیم جامداته ولی رتبه تبدیلم خیلی بهتر از طراحی هست مشکلی پیش نمیاره که من ارشد رو توی رشته سیالات ادامه بدم در حالی که کارشناسیم جامداته؟

atma0452

عضو جدید
دوستان من با640ساخت کجاهامیتونم قبول بشم اصلا روزانه جایرو میارم یا واسه سال بعد بخونم خواهشا هرکی اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:cry:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان من با640ساخت کجاهامیتونم قبول بشم اصلا روزانه جایرو میارم یا واسه سال بعد بخونم خواهشا هرکی اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین:cry:
رزوانه بیرجند بندرعباس و یا شاهرود شایدم کاشان

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارشناسیم جامداته ولی رتبه تبدیلم خیلی بهتر از طراحی هست مشکلی پیش نمیاره که من ارشد رو توی رشته سیالات ادامه بدم در حالی که کارشناسیم جامداته؟

یکی از دوستان بهم گفت تغییر گرایش پیشنیاز نمیخوره،از سیالات رفته بود طراحی،اینو بهم گفت که تغییر گراش پیش نمیخوره،خودشم پیش نخورده بود،اصفهان میخوند،درصد سیالات چند بود؟رتبه هات چند شده؟فک کنم من برعکس تو بشم،از سیالات میام طراحی!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایمان از رتبه های تبدیل خبر داری؟با 2200 کجاها میشه روزانه قبول شد؟شبانه کجاها؟مالک اشتر اصفهان روزانش چطور؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان بهم گفت تغییر گرایش پیشنیاز نمیخوره،از سیالات رفته بود طراحی،اینو بهم گفت که تغییر گراش پیش نمیخوره،خودشم پیش نخورده بود،اصفهان میخوند،درصد سیالات چند بود؟رتبه هات چند شده؟فک کنم من برعکس تو بشم،از سیالات میام طراحی!!!
خیلی جاها میخوره-مثلا برای طراحی کاربردی باید مقاومت 3رو پاس کنی

leila1362

عضو جدید
آقای امین فتحی به نظر شما می شه با رتبه 1908 تبدیل امید قبولی روزانه یا شبانه شاهرود یا سمنان رو داشت؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ایمان از رتبه های تبدیل خبر داری؟با 2200 کجاها میشه روزانه قبول شد؟شبانه کجاها؟مالک اشتر اصفهان روزانش چطور؟
دانشگاه رازي كرمانشاه
دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان
دانشگاه صنعتي اروميه
دانشگاه كاشان
دانشگاه شاهرود

m-s-rayaneh

عضو جدید
سلام دوستان
یاحق
دوستان من جوابمو نگرفتم این گرایش ها روزانه یا شبانه قبول میشن و اینکه ارزش داره شبانه برم؟ ادامه تحصیل هم نمیخوان بدم خدا بخواد میخوام برم تو صنعت

ehsan4u

عضو جدید
آقا ایمان با توجه به اینکه ظرفیت طراحی کاربردی امسال نسبت به پارسال نزدیک به 150 تا بیشر شده ، به نظر شما میشه با رتبه 2050 , شبانه سمنان طراحی رو قبول شد ؟؟

leila1362

عضو جدید
آقا ایمان با رتیه 1908 تبدیل به نطرتون می شه شبانه یا روزانه شاهرود یا سمنان رو قبول شد؟

saeedvalentino

عضو جدید
بجز اصفهان دانشگاه های صنعتی ضعیفتر از دانشگاه های خود شهرند

گروه ساخت و توليد دانشگاه صنعتي اراك خيلي قدمت داره البته ارشدش را 3 ساله آورده و اينكه دانشگاه صنعتي اراك تا 2 سال پيش يكي از واحدهاي دانشگاه علم و صنعت ايران بوده ولي الان شده صنعتي اراك.
ضمنا خود دانشگاه اراك تازه ساخت و توليد ارشد آورده و فكر نميكنم توي ساخت استاد درست حسابي داشته باشه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقا ایمان با رتیه 1908 تبدیل به نطرتون می شه شبانه یا روزانه شاهرود یا سمنان رو قبول شد؟
آقا ایمان با توجه به اینکه ظرفیت طراحی کاربردی امسال نسبت به پارسال نزدیک به 150 تا بیشر شده ، به نظر شما میشه با رتبه 2050 , شبانه سمنان طراحی رو قبول شد ؟؟
دوستان عزیز این فایل رو مربوط به قبولی سال گذشته دریافت کنید همه اطلاعات داخلش هست
موفق باشید;)
http://s2.picofile.com/file/7714918381/مکانیک.xlsx.html

leila1362

عضو جدید

leila1362

عضو جدید

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من این فایل رو دارم این فایل برای سال 90 هست یعنی می شه برای امسال هم به این فایل استناد کرد؟
واسه تبدیل و طراحی بله به علاوه اینکه افزایش ظرفیت هم باید لحاظ بشه ولی واسه ساخت زیاد قابل استناد نیست چون هر سال وضعیت برای بچه های ساخت فرق میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا