اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دیگه دندون نموند برامون که رو جیگر بذاریم :D ایشالا که بشه، من ترجیح میدم توو خود تبریز شده شبانه شو بخونم بجای روزانه سهند!
هان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا؟؟؟؟
من میخواستم روزانه سهندو بزنم با توجه به اینکه تبریز به خونمون نزدیکه و راهش اتوبانه میخواستم بیام تبریز چون برای من مدرک مهمه که در بعضی جاها اون تیک کارشناسی ارشد پرش کنم

power girl

عضو جدید
من که نه چهار هزار وخورده ایمشاهده پیوست 150627
ایشالا با تجربه ا و راهنمایی هایی که از بچه های این باشگاه یاد گرفتم یه مدتی هست که شروع کردم
خدا رو شکر رتبه ام جوری شد که دیگه انتظار نتیجه بعدی رونکشم
من پارسال چشم بسته وبا منابع غلط خوندم توقعی بهتر از این هم نباید داشت
زحمتای الکی:smile:

فاطیما جان من پارسال دقیقا همین رتبه ی شما رو آورده بودم چون منابعم جالب نبود ولی امسال خدا رو شکر جبران کردم، اصلن ناامید نشین چیزیو از دست ندادین که نتونین جبران کنین شما تلاشتونو بکنین بقیه اشو بسپارین به حق! ایشالا موفق باشین

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 150630
اینم از نتیجه ما
242 مخ
213 الک
دوستان تو گرایش الک و مخابرات کجا ها و چی میشه قبول شد ؟؟

مخابرات سیستم تربیت مدرس بعد شریف و تهران و امیرکبیر قویترینه.اونجا میشه قبول شد.شبانه تهران احتمال داره و شبانه امیرکبیر تقریبا قطعیه.

آخرین ویرایش:

omid-power

عضو جدید
از همه دوستانی که تبریک گفتن ممنونم.انشاالله به هر آنچه که میخواهید برسید.من سال پیش این موقع حالم خیلی گرفته بود ولی عزم راسخی داشتم و با کمک خداوند متعال تونستم امسال رتبم رو بهتر کنم.سال پیش 2128 بودم ولی امسال خدا رو شکر که زیر 500 شدم.امیدوارم همه دوستان برای رفتن یا موندن تصمیم درستی بگیرن

امیدوارم همه دوستان برای رفتن یا موندن تصمیم درستی بگیرن
میشه بگی کجا بریم؟من میخوام برم سرکار ولی راهم نمیدن.جای دیگه ای هست برم؟:hypocrite:

A L I R E Z A

عضو جدید
:eek:
سلام علیر ضا جون تبریک میگم
بله صد درصدیه که میشه رتبه ها رو نگاه کردم 162 و تا 300 هم دیدم!!!!
ممنونم
مرسی از پاسخی که دادی
رتبه شما چند شد؟؟؟;)
روزانه خیر...شبانه آموزش محور شاید...ولی احتمالش کمه...انشا... قبول شید :smile:

روزانه خیر...شبانه انشاا... ;)
خدا از دهنت بشنفه :redface:

power girl

عضو جدید
هان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا؟؟؟؟
من میخواستم روزانه سهندو بزنم با توجه به اینکه تبریز به خونمون نزدیکه و راهش اتوبانه میخواستم بیام تبریز چون برای من مدرک مهمه که در بعضی جاها اون تیک کارشناسی ارشد پرش کنم

خب جناب مهندس من نظر خودمو گفتم که اصلن نمیتونه دلیل بر بد بودن سهند باشه، ولی بهر حال سطح تبریز از سهند بالاتره بخاطر این من دوست دارم تبریز قبول شم و الا دانشگاه سهند خودش دانشگاه تاپیه. شما رتبتون چند شده؟ منظورتون الکترونیکه دیگه؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنونم
مرسی از پاسخی که دادی
رتبه شما چند شد؟؟؟;)

من

2286 شدم البته بعد چند سال دوری از درس اشتباهات سر جلسه و کنکور آزمایشی ندادن و هیچ کدوم از درسهارو پاس نکردنو (بغیر از مدار و معادلات و الکترونیک و کنترل
) ، دانشگاه غیر انتفاعی و منایع غلط از ابتدا ...همین میشه

Romax

عضو جدید
اینم کارنامه من! توجه شما رو به درصد کنترلم جلب میکنم :D (اون سوال 57 رو هم درست نکردن دو گزینه رو که درصدم منفی نشه)
ب : اطلاعات رشته امتحاني اول
خير 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:
2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي برق نام رشته امتحاني اول: 1251 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميه نمره کل گرايش
مجاز 19029 162 مجاز 17781 162 162 6063 1
مجاز 10580 748 مجاز 9849 749 748 4731 6و5و2
مجاز 17118 149 مجاز 16355 149 149 6158 3
مجاز 10373 392 مجاز 9960 393 392 5528 4
مجاز 4337 225 مجاز 5726 262 261 5777 7
مجاز 5648 506 505 5096 8

۱۶/۴۲7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۵۰/۰۰رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۶۶/۶۷مدارهاي الكتريكي 1و2
۴۷/۲۲الكترونيك 1و2
سفيدماشينهاي الكتريكي 1و2
-۹/۰۹سيستمهاي كنترل خطي
۴۱/۶۷الكترومغناطيس
۴۸/۴۸تجزيه وتحليل سيستم ها
سفيدبررسي سيستمهاي قدرت 1
سفيدمدارمنطقي وريزپردازنده ها
سفيدمقدمه اي برمهندسي پزشكي

power girl

عضو جدید
من

2286 شدم البته بعد چند سال دوری از درس اشتباهات سر جلسه و کنکور آزمایشی ندادن و هیچ کدوم از درسهارو پاس نکردنو (بغیر از مدار و معادلات و الکترونیک و کنترل

ناراحتی نداره که چون تو این فایلی که دوستان در پستای قبلی ضمیمه کرده بودن و مربوط به قبولیای پارسال 2150 روزانه تبریز نانوالکترونیک قبول شده! فقط من نمیدونم این رشته چجوریاس؟! از نظر بازار کار و ادامه تحصیل و اینجور چیزا میگم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به احسان جان مبارک داداش خیلی خیلی برات خوشحالم واقعا مبارکت باشه
شبانه چی؟ شبانه کجا رو میارم؟
اگه هزینه اش رو بتونم بدم، بحث خوابگاه چی میشه؟ میدن؟

شبانه خواجه احتمالش هست.خوابگاه واسه شبانه رو نمیدونم.با این وضعیت اقتصادی هیچی معلوم نیست

A L I R E Z A

عضو جدید
من

عیب نداره...واقعا بعد از دوری از درس سخته...ایشالا امسال از بچه ها کمک بگیر...ما هم یه سری اشتباه داشتیم...مثلا من خودم گاهی زیاد میخوندم گاهی کم...از تجربه همه استفاده کن که امسال نتیجه بگیری...منم سال دومی بودم.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ناراحتی نداره که چون تو این فایلی که دوستان در پستای قبلی ضمیمه کرده بودن و مربوط به قبولیای پارسال 2150 روزانه تبریز نانوالکترونیک قبول شده! فقط من نمیدونم این رشته چجوریاس؟! از نظر بازار کار و ادامه تحصیل و اینجور چیزا میگم

بازار کار

باور کن فرقی نداره در مورد استخدامی چون خیلی خیلی به ندرت گرایشو میپرسن در بازار بیرون هم اصلا مهم نیست کجا درس خوندی فقط کار بلد بودن مهمه اما در کل نانو کار یاد نمی ده!!!
ابن نانو الکترونیک که امیدوارم از درساش یه چیزی دستون بیاید

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ارشناسی-ارشد-ترازهای-دانشگاه-های-دولتی/page29

power girl

عضو جدید
من خیلی بد دادم......:cry:
بهترین رتبه ام 1200 مهندسی پزشکیه! 1300 کنترل ! 1400 مخابرات !
اینم درصدام ....کاش مدارم صفر نمیشد...:crying:

زبان 15
ریاضی 19.5
مدار _0_
الک 13.89
کنترل 30
سیگنال 69.70
بقیه سفید

به نظرتون تو استان سمنان و خراسان رضوی جایی روزانه قبول میشم؟
لطفا راهنمایی کنید.

مبارکه! نمیدونم واسه چی نا امیدین:surprised: چون من مستقیما با کسی که رتبه 2000 الکترونیک و مخابراتو آورده بود صحبت کرده بودم که الان سمنان روزانه میخونن. شما 100% روزانه سمنان قبولین دیگه چرا ناامیدین؟ خدارو شکر کنین.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون آقا احسان، این نانوالترونیک چجور رشته ایه؟ چون پارسال با 2000 روزانه تبریز از این قبول شدن! زیر گرایشه الک هست!

نانو رو نمیدونم حقیقتش.ببینید یه رشته ای رو برید که بهش علاقه دارید.من از سوم دبیرستان هدفم مخابرات بود و از وقتی سیگنال پاس کردن هدفم شد مخابرات سیستم.حتی الان میتونم روزانه امیرکبیر برم پزشکی یا روزانه الکترونیک برم امیکبیر ولی ترجیح میدم به علاقم توجه کنم حتی اگه روزانه امیکبیر مخابرات سیستم نیارم.

soore

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام بهترین رتبه من کنترل:1469 شده

درصدام
زبان :15
ریاضی: 16
مدار: 25
الکترونیک: 25
ماشین: 25
کنترل: 12
تجزیه: 27

به نظرتون کنترل روزانه دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز رو میارم؟

دوستان خواهشن کمک کنید

سلام
کسی رو میشناسم 2 سال پیش با 1200 روزانه مخابرات-سیستم- شیراز رو آورد.

mohsen.ieee

عضو جدید
بچه به نظر شما الکترونیک خواجه نصیر بهتر یا علم و صنعت؟ رتبه الکترونیک 303

power girl

عضو جدید
نانو رو نمیدونم حقیقتش.ببینید یه رشته ای رو برید که بهش علاقه دارید.من از سوم دبیرستان هدفم مخابرات بود و از وقتی سیگنال پاس کردن هدفم شد مخابرات سیستم.حتی الان میتونم روزانه امیرکبیر برم پزشکی یا روزانه الکترونیک برم امیکبیر ولی ترجیح میدم به علاقم توجه کنم حتی اگه روزانه امیکبیر مخابرات سیستم نیارم.

بله منم از همون مقطع دبیرستان به الکترونیک علاقه داشتم این نانوالکترونیکم چون تو دفترچه پارسال زیر گرایشه الکترونیک بود نظرمو جلب کرد، بازم دربارش تحقیق بیشتری میکنم، چون منم ترجیح میدم اول به شبانه الکترونیک فک کنم تا روزانه نانو. بازم ممنون از راهنماییتون

• Like
واکنش ها: Ehi

power girl

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
با رتبه 1500 مخابرات میشه شبانه ارومیه یا تبریز مخابرات سیستم قبول شد؟

شبانه تبریز که فک کنم بشه، ولی در مورد ارومیه فکر میکنم روزانه اش قبول شین. چون یکی از دوستان بنده با 2300 شبانه مخابرات ارومیه قبول شدن با این حساب 1500 به روزانش بیشتر میخوره.

soore

عضو جدید
سلام
کسی می دونه پارسال آخرین رتبه های قبولی روزانه

دانشگاه فردوسی و
سبزوار و
شاهرود

در گرایش های مهندسی پزشکی - مخابرات - الکترونیک چند بوده؟

shaadiii

عضو جدید
سلااام،بچه هاا چرا جواااب نمیدین :D آدم احساس غربت بهش دس میده :cry:
میدونید واسه کنترل با رتبه ی 3300 روزانه و شبانه امیدی هست ؟
ممنون میشم اگر کمک کنید .:smile:

power girl

عضو جدید
سلام

دانشگاه فردوسی و
سبزوار و
شاهرود

دوستان زحمت کشیدن توو پستای قبلی فایل قبولیای پلرسالو قرار دادن، با اجازه دوست عزیزمون من اینجا دوباره قرار میدم که شمام استفاده کنین مشاهده پیوست 91.pdf

mohpooria

عضو جدید
سلام
دوستام من همیشه در دوران کنکور به این تالار سر میزدم و از مطالب آن استفاده می کردم ، ممنون از همه دوستان
به نظر شما رتبه 134 الک و 135 کنترل کجا قبول میشه ؟
شبانه و روزانه فرقی نداره
من به الکترونیک دیجیتال علاقه دارم و مباحث طراحی سیستم های کنترلی (رباتیک و برنامه نویسی و میکروکنترولر کار کردم)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااام،بچه هاا چرا جواااب نمیدین :D آدم احساس غربت بهش دس میده :cry:
میدونید واسه کنترل با رتبه ی 3300 روزانه و شبانه امیدی هست ؟
ممنون میشم اگر کمک کنید .:smile:

انشاالله شبانه برخی شهرسنانها رو شانس دارید

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستام من همیشه در دوران کنکور به این تالار سر میزدم و از مطالب آن استفاده می کردم ، ممنون از همه دوستان
من به الکترونیک دیجیتال علاقه دارم و مباحث طراحی سیستم های کنترلی (رباتیک و برنامه نویسی و میکروکنترولر کار کردم)

شما در یکی از سه دانشگاه اول یعنی شریف(شبانه) و تهران( روزانه یا شبانه) و امیرکبیر قطعا قبول خواهید شد.امیرکبیر روزانه تقریبا صد در صد قبولید

power girl

عضو جدید
سلام

تبریک میگم رتبه خیلی خوبی آوردین، شانس قبولی بالایی توو دانشگاههای شهرای بزرگ دارین با این رتبتون حالا بستگی به خودتون داره که میخواین کجا ادامه بدین.

soore

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله soore http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام

دانشگاه فردوسی و
سبزوار و
شاهرود

دوستان زحمت کشیدن توو پستای قبلی فایل قبولیای پلرسالو قرار دادن، با اجازه دوست عزیزمون من اینجا دوباره قرار میدم که شمام استفاده کنین مشاهده پیوست 150640

مرسی خانم power girl اونا رو دیدم .
از رتبه های قبولی دانشگاه فردوسی و سبزوار خیلی کم داشت
ولی در کل جواب من تو اونا نبود!!! چون من آخرین افراد محتمل قبولی رو می خوام!!

اگه کسی اطلاعی داره , لطفا ما رو هم مطلع کنه.
مرسی;)

power girl

عضو جدید
مرسی خانم power girl اونا رو دیدم .
از رتبه های قبولی دانشگاه فردوسی و سبزوار خیلی کم داشت
ولی در کل جواب من تو اونا نبود!!! چون من آخرین افراد محتمل قبولی رو می خوام!!

اگه کسی اطلاعی داره , لطفا ما رو هم مطلع کنه.
مرسی;)

مهندس اینو من نمیدونم، ولی بازم پرس و جو میکنم اگه اطلاعی پیدا کردم حتما مطلعتون میکنم.

mohpooria

عضو جدید
با تشکر از دوستان
گرایش های الکترونیک و کنترل دانشگاه های تهران رو از کجا می شود دید ؟
من دو از دوستان پارسال رتبه قدرت 42 و 48 شد ، جفتشون رفتن روزانه امیرکبیر ، شریف و تهران رو نیاوردن ، برا همینم یکم گیج شدم
شبانه شریف چقدر احتمال داره ؟

mohsen.ieee

عضو جدید
سلام
شریف گرایش دیجیتال پارسال 7 میگرفت. امیرکبیر گرایش دیجیتال پارسال 11 میگرفت. احتمال زیاد یکی را میارید. تبریک میگم خودم عاشق دیجیتالم و برای این دوتا خوندم ولی متاسفانه رتبم نرسید

mohpooria

عضو جدید
شریف گرایش دیجیتال پارسال 7 میگرفت. امیرکبیر گرایش دیجیتال پارسال 11 میگرفت. احتمال زیاد یکی را میارید. تبریک میگم خودم عاشق دیجیتالم و برای این دوتا خوندم ولی متاسفانه رتبم نرسید
انشاالله هم شما سال دیگه
پس با این اوصاف دیجیتال روزانه قبول نمی شم ؟ شریف یا امیرکبیر ؟ شبانش چطور ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا