ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

irang1388

عضو جدید
با این رتبه قبولم نه؟

با این رتبه قبولم نه؟

با این رتبه قبولم نه؟شبانه یا روزانه گیلان-بابل- اردبیل - قزوین -اراک ..کجا به نظرتون میشه؟

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    40.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

newuser

عضو جدید
بچه ها من درصدام ایناست
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 40
جامدات 45
ارتعاشات 21

معدل موثر 15.95

رتبه جامدات 297
رتبه سیالات 342

چون شانسم برای جامدات بیشتره میخواستم بدونم ارشد برم جامدات بعدا باید پیش نیاز بردارم؟ (چون کارشناسی سیالات خوندم)

saeedvalentino

عضو جدید
سلام:(

رياضي: 5
جامدات: 33/33
ساخت: 30
معدل موثر: 14/29
رتبه در گرايش ساخت 763

امسال ساخت خيلي راحت بود من هم به راحتي مي تونستم بالاي 50 بزنم ولي چه كنم كه سرجلسه خراب كردم.
به دليل اينكه ساخت سال 92 خيلي آسون بود اصلا نبايد با سال 90 مقايسه شود و درصد جامداتي ها و سيالتي ها در بين ساختي ها خيلي كم است و ميشه گفت ساخت و توليد ها رتبه واقعيشون را دارند ميبينند. امسال بعيد مي دونم رتبه 400 ساخت جايي قبول بشه حتي شبانه

irang1388

عضو جدید
یه جا زده بود 1800 روزانه اردبیل میشه؟
گیلان یا بابل شانسی نیست؟
اراک چه طور؟

bardiaxavi

عضو جدید
۳۸/۸۹زبان عمومي وتخصصي
۵/۰۰رياضيات /رياضي عمومي 1و2-معادلات ديفرانسيل /
۱۰/۰۰حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات
۸/۳۳جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
۱۳/۳۳ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي
سفيدساخت وتوليد
سفيدمباني بيومكانيك 1و2
سفيددروس پايه پزشكي

تبدیل 3270
طراحی 3487

بهترین هم تعلیق و ترمز بود 2163

اینم برای بچه های سال بعد که استفاده کنن

بچه ها من با این رتبه ها کلا دیگه با انتخاب رشته خداحافظی کنم دیگه؟

menamechanic

عضو جدید
به نظرشما بنده شانس قبولی تو گرایش ساخت دارم؟ نمره کل 4398 رتبه 1230
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20

siavash.ma

عضو
امسال وضعیت ساخت نسبت به پارسال اصلا قابل قیاس نیست هم درصدا خوب بود هم رتبه ها شما احتمالا شبانه خواجه نصیر رو میاری

ای کاش...من فقط تهران باشم روزانه شبانه یا دانشگاه مهم نیست دانشگاه رجایی هم خوشحالم میکنه
ایمان جان این بدترین حالته دیگه (خواجه نصیر)؟
امکان داره با 312 تهران هم قبول نشم؟

hamedtrk

عضو جدید
سلام دوستان.کسی میدونه با رتبه 158ساخت میشه کدوم یک از دانشگاه های تهران روزانه قبول شد؟
درصد ها ساخت40 جامدات30 ریاضی 24 زبان6

memeghme

عضو جدید
آقا کسی فایلی چیزی از آخرین رتبه قبولی های پارسال یا 90 نداره یادمه یه فایل بود از سال 90 که خیلی کامل بود کسی اونو داره؟

student.product

عضو جدید
سلام بچه ها.به نظرتوت با رتبه 1300 میشه روزانه یا شبانه آورد؟ کمکم کنیییییییییییییییییییییییییید

mostafanejabat

عضو جدید
سلام دوستان
میخوام بدونم با 490 تبدیل یا 520 جامدات می تونم تهران روزانه(هر دانشگاهی باشه)قبول بشم؟
تو رو خدا جوابمو بدین
خیلی ناراحتم

Arman_awn

عضو
با سلام خدمت دوستان

منم 622 طراحی 920 تبدیل شدم

زبان 50
ریاضی 6
سیالات 21
جامدات 43
ارتعاشات 3

dma

عضو جدید
سلام دوستان.کسی میدونه با رتبه 158ساخت میشه کدوم یک از دانشگاه های تهران روزانه قبول شد؟
درصد ها ساخت40 جامدات30 ریاضی 24 زبان6
سوال منم هست. 100 ساخت کجا می آرم؟؟؟؟ روزانه قبول نشم تهران فاتحه درس و میخونم :cry:

sinaps

عضو جدید
کمک

کمک

سلام با 146 ساخت تهران کجا میشه قبول شد؟
دوستان جامداتی لطفا اونایی که خیلی خوب شدن رتبه ساختشونو بگن.
در ضمن کنکور 92 خیلی با کنکور 90 دقت کنید 90 نه 91 فرقی نمیکرد. از نظر سطح سوالات ساخت
البته به نظرمن

siavash.ma

عضو
در ضمن کنکور 92 خیلی با کنکور 90 دقت کنید 90 نه 91 فرقی نمیکرد. از نظر سطح سوالات ساخت
البته به نظرمن

اقا تبریک
اره رتبه های ساخت مثل سال 90ه شما شبانه ی امیرکبیرو شاید قبول بشید

saeedvalentino

عضو جدید
البته به نظرمن

دوست عزيز من سال 90 شركت كرده بودم زمين تا آسمون سوالات فرق ميكنه سال 90 آنقدر سطح سوالات ساخت بالا و سنگين بود كه يكي از دوستان همينجا با 28 درصد ساخت و توليد و رتبه 750 روزانه شاهرود قبول شد كه در جاي خودش بسيار عجيب بود منتهي سال 92 سوالات بسيار استاندارد بود كه سوال غلط هم نداشتيم.

sinaps

عضو جدید
دوست عزيز من سال 90 شركت كرده بودم زمين تا آسمون سوالات فرق ميكنه سال 90 آنقدر سطح سوالات ساخت بالا و سنگين بود كه يكي از دوستان همينجا با 28 درصد ساخت و توليد و رتبه 750 روزانه شاهرود قبول شد كه در جاي خودش بسيار عجيب بود منتهي سال 92 سوالات بسيار استاندارد بود كه سوال غلط هم نداشتيم.

من با توجه به جدولی که مربوط به سال 90 میشه میگم در صد فردی که رتبش 147 شده بسیار نزدیک به من بود همین طور ترازش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا