اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

یه سوال تو انتخاب رشته پیش اومده برام: اینکه مثلا اگه من انتخاب دومم مخابرات صنعتی بابل میزنم و قبول می شم ،خوب حالا اگه مخابرات صنعتی بابل انتخاب 24 امم باشه و اگه 23 تای قبلی رو قبول نشم بازم مخابرات بابل قبولم؟؟؟؟؟
هيچ فرقي نداره دوست من چه اول بزني چه آخر اگر قرار باشه اينو قبول شي ميشي ربطي نداره اول بزني يا آخر

o.m.k

عضو جدید
سلام بچه ها

یه سوال تو انتخاب رشته پیش اومده برام: اینکه مثلا اگه من انتخاب دومم مخابرات صنعتی بابل میزنم و قبول می شم ،خوب حالا اگه مخابرات صنعتی بابل انتخاب 24 امم باشه و اگه 23 تای قبلی رو قبول نشم بازم مخابرات بابل قبولم؟؟؟؟؟
دوست عزیز رتبت چنده

منم شاید بی خیال اصفهان و مشهد شدم
بیام بابل

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
نازلی جان شما ارشدتون تبریز بوده؟ میتونین یه توضیح مختصر راجع به گروه برق-مدارهای نوری بدین؟ فک کنم دست رستمی باشه گروهش؟ استاداش چجورین؟

سلام بله استاد های اصلی اپتیک دکتر رستمی و دکتر گل محمدی هستند البته تو دانشکده برق نیست.دانشکده فناوری اطلاعات هست.دکتر رستمی خیلی استاد شناخته شده و البته سخت گیری هستند با ایشون کار کنید همه جا کارتون رو قبول خواهند داشت

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که واسه یه کد رشته الک امیر کبیر فقظ در مورد پروژه توضیح داده_خ.ب گرایشش چیه؟
به نظر شما این محدودیته که پروژه رو برای یه جای خاص انجام بدی؟

uroom_mohammad

عضو جدید
سلام بله استاد های اصلی اپتیک دکتر رستمی و دکتر گل محمدی هستند البته تو دانشکده برق نیست.دانشکده فناوری اطلاعات هست.دکتر رستمی خیلی استاد شناخته شده و البته سخت گیری هستند با ایشون کار کنید همه جا کارتون رو قبول خواهند داشت

سلام!
این گرایش نانو الکترونیک رو در موردش اطلاعی دارین؟!(شاخه ی مهندسی نانو فناوری!
ممنون!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا كسي ميدونه سهميه شاگرد اولي برا كسي كه معدلشو تا ترم 6 وارد كرده و در حين تحصيل كنكور داده چجوري حساب ميشه؟ بايد حتما بعد فارغ التحصيلي باشه ؟ يا برامني كه تا ترم 6 دادم تاهمون موقع حساب ميشه؟ لطفا اگه كسي اطلاع داره مارو روشن كنه مرسيييييييي

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا كسي ميدونه سهميه شاگرد اولي برا كسي كه معدلشو تا ترم 6 وارد كرده و در حين تحصيل كنكور داده چجوري حساب ميشه؟ بايد حتما بعد فارغ التحصيلي باشه ؟ يا برامني كه تا ترم 6 دادم تاهمون موقع حساب ميشه؟ لطفا اگه كسي اطلاع داره مارو روشن كنه مرسيييييييي
مطمئن نیست ولی انگار بچه ها میگفتن رتبه اولی تا ترم6 سنجیده میشه

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان من چيكار بايد بكنم خب !!! كسي ميدونه؟

فردا صبح زنگ بزن به سنجش اونجا دیگه حتما راهنماییت میکنن.اما اگر سهمیه شاگرد اولیت اوکی بشه انشاالله قطعا روزانه تهران قبولی

power girl

عضو جدید
دوستان جواب سوال چند روز پیشمو هنوز نگرفتما :D

چرا بعضی از دانشگاهها گرایش رو ننوشتن جلوشون ؟

دوست عزیز من از یکی از اساتیدم پرسیدم گفتن اینایی که بدون گرایشن بعد ترم اول و تا پایان نامه گرایش مشخص میشه که بستگی به فیلد کاری دانشگاه توو اون رشته داره و توو مدرک گرایشی ذکر نمیشه مثلا الکترونیک خالی مینویسن واحدهای درسی مشترک میره جلو.
در مورد اونایی هم که گرایش جلوشون نوشته، نوع گرایش از اول مشخصه و واحدهای درسی بر اساس همین گرایش داده میشه، و قابل تغییر نیس. توو مدرکم به احتمال زیاد نوع گرایش ذکر شه! مثلا الکترونیک-مدارهای مجتمع نوری.
عینا جواب استادم به همین سوال شما که سوال خود منم بود، همین بود.

h.mehrabian

عضو جدید

شما اول باید فارغ التحصیل بشید ، بعد به آموزش دانشگاه مراجعه کنید و اونجا شرایط این سهمیه رو براتون چک میکنن .
اگه این شرایط رو داشتین برگه ای رو باید پر کنید و شماره داوطلبیتون رو توش بنویسید و معدل فارغ التحصیلیتون هم اینجا ثبت میشه دانشگاه براتون این سهمیه رو به سازمان سنجش میفرسته (برای این کار دانشگاه تا 5/5/92 وقت داره) بعد از تایید سازمان سنجش این سهمیه براتون در انتخاب رشته اعمال خواهد شد در ضمن معدل اعمالی همون معدل فارغ التحصیلی هستش

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول باید فارغ التحصیل بشید ، بعد به آموزش دانشگاه مراجعه کنید و اونجا شرایط این سهمیه رو براتون چک میکنن .
اگه این شرایط رو داشتین برگه ای رو باید پر کنید و شماره داوطلبیتون رو توش بنویسید و معدل فارغ التحصیلیتون هم اینجا ثبت میشه دانشگاه براتون این سهمیه رو به سازمان سنجش میفرسته (برای این کار دانشگاه تا 5/5/92 وقت داره) بعد از تایید سازمان سنجش این سهمیه براتون در انتخاب رشته اعمال خواهد شد در ضمن معدل اعمالی همون معدل فارغ التحصیلی هستش

مهندس اسلام پناه میگه تا ترم 6 معدل رو اعلام کردی حساب میشه ولی فک کنم حرف شما منطقی تر باشه!! ممنون

saberkh

عضو جدید
سلام
دوستان با رتبه 755 مخابرات شانسی واسه دانشگاه های تهران دارم؟

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس اسلام پناه میگه تا ترم 6 معدل رو اعلام کردی حساب میشه ولی فک کنم حرف شما منطقی تر باشه!! ممنون
پارسال یکی از بچه های دانشکده ما رتببش 2 رقمی شد ترم7 خودشو کشت تا شاگرد اول شد
ولی بچه ها میگفتن نتونسته سهمیش استفاده کنه چون تا ترم6 در نظر گرفته میشه

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که واسه یه کد رشته الک امیر کبیر فقظ در مورد پروژه توضیح داده_خ.ب گرایشش چیه؟
به نظر شما این محدودیته که پروژه رو برای یه جای خاص انجام بدی؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزئيات ورود بدون آزمون برگزيدگان علمي به مقاطع بالاي تحصيلي1392/02/27 14:11:21
مهمترين جزئيات شيوه نامه اجرايي ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي مقطع بالاتر اعلام شد براساس اين آيين نامه برترين­هاي هر رشته دانشگاهي مي­توانند براي ورود بدون كنكور به مقاطع بالاتر تحصيل اقدام كنند.شيوه نامه اجرايي به شرح زير است:
دانشجويان دوره كارشناسي پيوسته كه پس از پايان 7 نيمسال تحصيلي با گذراندن حداقل 100 واحد درسي جزوه ده درصد برتر هستند و در دوره كارداني و كارشناسي ناپيوسته دانشجويي كه پس از 4 نيمسال تحصيلي رتبه اول است واجد شرايط استفاده از تحصيلات آيين نامه مذكور هستند.
چنانچه دانشجو از سوي سازمان سنجش براي پذيرش بدون آزمون به دانشگاه يا موسسه معرفي شود و به هر دليل ثبت نام نكند، امكان استفاده مجدد از سهميه بدون آزمون را ندارد
این با اون سهمیه شاگرد اولی چه فرقی داره ده درصد دیگه چه صیغه ایه قاطی کردیم رسما....
من نمیخوام بدون ازمون باشه فقط تاثیر مثبت داشته باشه تو قبولی !!!

آخرین ویرایش:

navsob

عضو جدید
من چهار سال پیش از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدم. امسالم به خاطر بیکاری نشستیم یکم درس خوندیم 1500 اوردیم تو مخابرات برام مهمه بدونم که از دانشگاه تبریز یا صنعتی سهند بتونم قبول بشم اونم مخابرات سیستمش از دوستان اگه اطلاعاتی داره ممنونش میشم, اخه چهار سال گذشته و خیلی چیزا تغییر کرده

power girl

عضو جدید
دوستان خواهشا :cry: اگه کسی از گروه الکترونیک دانشگاه سهند اطلاعی داره منو راهنمایی کنه ممنون میشم

میخوام اینو بدونم که فیلد کاری الکترونیکش فقط در زمینه آنالوگ هست یا در زمینه نوری هم کار می کنن؟ چون توو دفترچه گرایش مشخص نشده!

marjan.gogol

عضو جدید
سلام دوستان
کسی فرق بین رشته مهندسي مكاترونيك و رشته مهندسي برق ومكاترونيك می دونه؟ که این دومی فقط دانشگاه امیرکبیر داره
و کلا به نظرتون رشته خوبی هست ؟ رتبه من تو این گرایش شده 1492 اهتمال داره کجا قبول بشم؟؟

esy_007

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی می دونه اگه ارشد رو تو مالک اشتر بخونیم،برای اپلای گرفتن مشکل پیدا می کنیم یا نه؟!:surprised:

marjan.gogol

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی می دونه اگه ارشد رو تو مالک اشتر بخونیم،برای اپلای گرفتن مشکل پیدا می کنیم یا نه؟!:surprised:

من شنیدم که فارغ التحصیلایی از مالک اشتر الان دارن آمریکا دکتری می خونن اما ریسکش بالا هست من که خودم اصلن تو انتخابام این دانشگاه رو نزدم

داوود خطر

عضو جدید
من شنیدم که فارغ التحصیلایی از مالک اشتر الان دارن آمریکا دکتری می خونن اما ریسکش بالا هست من که خودم اصلن تو انتخابام این دانشگاه رو نزدم
اگر پروژه نظامی مخصوصا پروژه های پدافندی و مخابراتی داشته باشی اجازه خروج از مملکت هم نداری شبانه و روزانش مهم نیست .

ahmadpashaei

عضو جدید
شما باشید کدوم رو برای من کنترلی که دوسش هم دارم انتخاب می کنید؟ 1- کنترل روزانه تربیت مدرس و حتی شاید علم و صنعت، 2- مخابرات سیستم روزانه علم و صنعت،خواجه،تربیت 3- بیو روزانه تهران و شاید شریف در مقایسه با 1-1- بیوالکتریک شبانه شریف 2-2- مخابرات سیستم شبانه امیرکبیر،شاید تهران و شریف 3-3- کنترل شبانه علم و صنعت و شاید خواجه نصیر
کدوم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا