مشاوره ازدواج با دختری که مادرم راضی نیست!!!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه دختر :razz:
به نظر میاد چشم و گوشت رو بسته نگه داشتی وگرنه عاشق دختر بزرگتر از خودت نمیشدی ... مطمئن باش چند سال دیگه میفهمی مادرت حق داشت

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینطور حرف زدنا خیلی راحته و انجام دادنش خیلی سخته،حتی خواهرم میگه مادر راضی نباشه من نمیام،تو خونه ما،مادرسالاری هست!!!

پدر چرا بی عرضه بودی!!من فقط خودم باید تنهایی برم اگه بخوام برم که عاقلانه نیست

من کاری به خانواده شما ندارم ولی شما باید مثل مرد از خواسته وعشقتون دفاع کنین ..........همین.نه پس میخوایی دختر بیچاره چی کار کنه ......ای بابا گفتم که بلاخره مامانت تو رو می بخشه مطمئنم تو برو خودت به دختره بگو که بیا باهم ازدواج کنیم خانوادش رو هم راضی کن عقد کنین بعد برین دست بوسی مادرتون .شاید اولین بار یکی بخوابونه زیر گوشت ولی بعدا می بخشه ..مادر سنگ نیست که راضیش کن.تو میتونی باید بتونی .....به اعصابت هم مسلط باش اروم اروم کارات رو درس کن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر میاد چشم و گوشت رو بسته نگه داشتی وگرنه عاشق دختر بزرگتر از خودت نمیشدی ... مطمئن باش چند سال دیگه میفهمی مادرت حق داشت

تو چرا همه رشته هامو پنبه میکنی !!؟؟؟خوب عاشقه بی احساس دو ساعته زحمت میکشم این دو به هم برسن مثل جن ظاهر شدی نذاشتی:biggrin:

elono

کاربر فعال
دارم با روان پزشک و روانشناش که مشاور ازدواج هم هستن صحبت میکنم،تا حالا چند باری رفتم،این روانشناس یه امیدایی بهم داده،فقط باید مادرمو راضی کنم ببرم باهاش بحرفه که راضی کردنش خیلی سخت بود،امروز با هزارتا داد و اعصاب خوردی راضی شد که بریم،در کل یه کارایی دارم میکنم،

بهترین کار هم همین هست که هم از اهل فن سوال بشه و هم از بزرگترها

شرایط آدما با هم فرق میکنه

شاید برا تو بهتر باشه ازدواج کنی با چنین آدمی و شاید هم بد باشه
پس مسمم باش و بیشتر منطق رو پیش بگیر (البته احساس هم تاثیر بده)

توکل بر خدا

امیر753

عضو جدید

این دختر سنش خیلی کم نشون میده و جثه اش و قدش از من کوچکتره،نمیدونم ولی خیلی بهم میخوریم،من اول فک میکردم از من کوچکتره،ولی حالام برام فرقی نمیکنه چون دوستش دارم

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چرا همه رشته هامو پنبه میکنی !!؟؟؟خوب عاشقه بی احساس دو ساعته زحمت میکشم این دو به هم برسن مثل جن ظاهر شدی نذاشتی:biggrin:

باید منطقی راهنماییش کنی:razz:

من خودم 8 سال پیش عاشق یه دختر بزرگتر از خودم شدم اونم ظاهرش کمتر از سنش بود الان 30 سالشه عکسشو تو فیسبوک نگاه میکنم خدا رو شکر میکنم که ماجرا به خیر گذشت ...

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دختر سنش خیلی کم نشون میده و جثه اش و قدش از من کوچکتره،نمیدونم ولی خیلی بهم میخوریم،من اول فک میکردم از من کوچکتره،ولی حالام برام فرقی نمیکنه چون دوستش دارم

عین خودم البته من خودم 29 سالمه بهم نمیاد سنم اینقدر باشه الان خوشحالم که ماجرا ختم به خیر شد

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید منطقی راهنماییش کنی:razz:

من خودم 8 سال پیش عاشق یه دختر بزرگتر از خودم شدم اونم ظاهرش کمتر از سنش بود الان 30 سالشه عکسشو تو فیسبوک نگاه میکنم خدا رو شکر میکنم که ماجرا به خیر گذشت ...

جایی که عشق باشد منطق به درد نمی خوره ...چه طوری میخوایی فراموشش کنه مگه میشه.!؟؟

امیر753

عضو جدید
من کاری به خانواده شما ندارم ولی شما باید مثل مرد از خواسته وعشقتون دفاع کنین ..........همین.نه پس میخوایی دختر بیچاره چی کار کنه ......ای بابا گفتم که بلاخره مامانت تو رو می بخشه مطمئنم تو برو خودت به دختره بگو که بیا باهم ازدواج کنیم خانوادش رو هم راضی کن عقد کنین بعد برین دست بوسی مادرتون .شاید اولین بار یکی بخوابونه زیر گوشت ولی بعدا می بخشه ..مادر سنگ نیست که راضیش کن.تو میتونی باید بتونی .....به اعصابت هم مسلط باش اروم اروم کارات رو درس کن

چرا افکار بعضی دخترا محدوده!!!البته معذرت میخوام و ازم ناراحت نباشین.......بابای این دختر اگه بفهمه مادرم نیومده واسه خواستگاری و راضی نیست نمیزاره ازدواج کنیم......ازدواج برام خیلی سخت شده

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا افکار بعضی دخترا محدوده!!!البته معذرت میخوام و ازم ناراحت نباشین.......بابای این دختر اگه بفهمه مادرم نیومده واسه خواستگاری و راضی نیست نمیزاره ازدواج کنیم......ازدواج برام خیلی سخت شده

پس بی خیالش شو نمیشه ........آخه سه سال همچین فاصله زیادی هم نیست!!!!!!!!!!!!؟؟؟نمیدونم والا راس میگی ولی اگه دختره بخواد میشه من نمی دونم آخه این چه فرهنگیه برای یه ازدواج باید از هفت خان رستم رد شی :mad:

امیر753

عضو جدید
باید چشم و گوشش رو باز کنه و دنبال یکی بهتر بگرده

خیلیا هستن که با همین شرایط من ازدواج کردن و خوشبخت شدن،یعنی سن دختر بزرگتر بود.........مادرم برام دلیل منطقی نمیاره و همش حرفای بیخودی و غیر منطقی میزنه و من نمیتونم قانع شم

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
خیلیا هستن که با همین شرایط من ازدواج کردن و خوشبخت شدن،یعنی سن دختر بزرگتر بود.........مادرم برام دلیل منطقی نمیاره و همش حرفای بیخودی و غیر منطقی میزنه و من نمیتونم قانع شم

فقط صبر کن
عجله نکن
کاریم نکن بعدا پشیمونی پیش بیاد
تا حالا صبر کردی یه مدتم روش
دختر خانمو ول نکن نذار حس کنه تنهاش گذاشتی
بعضی مسایل رو فقط باید زمان حلشون کنه

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت رو الان بذار جای من ... من الان 29 سالمه دنبال یه دختر حدود 20 تا 22 سال میگردم حالا اگر زن 30 ساله داشتم بهتر بود یا الان با دختر 22 ساله ازدواج کنم؟

امیر753

عضو جدید
پس بی خیالش شو نمیشه ........آخه سه سال همچین فاصله زیادی هم نیست!!!!!!!!!!!!؟؟؟نمیدونم والا راس میگی ولی اگه دختره بخواد میشه من نمی دونم آخه این چه فرهنگیه برای یه ازدواج باید از هفت خان رستم رد شی :mad:

نمیتونم باید تلاشمو کنم.....به این مشاورا امید بستم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت رو الان بذار جای من ... من الان 29 سالمه دنبال یه دختر حدود 20 تا 22 سال میگردم حالا اگر زن 30 ساله داشتم بهتر بود یا الان با دختر 22 ساله ازدواج کنم؟

فقط بحث سن نیست خیلی چیزهای دیگه هم هست شاید خوشبختر میشدی ....خوشبختی به سن نیست که!

امیر753

عضو جدید

بستگی به خودت داره که ایا از دختر راضی هستی یا نه.....من خیلی وقته با این دختر هستم و خیلی وقته اشنایی دارم....من حتی کارم به رابطه ج.ن.س.ی هم کشیده،شما مثل این که کل تاپیکو نخوندین!!من همه جوره راضیم ازش......آن حتی یه موقع هایی میامد خونه دانشجوییم برام غذا درست میکرد و باهم ناهار میخوردیم،الان که دارم مینوسیم گریم داره درمیاد.............خیلی بدبختم

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفکر سنتی ....
موفقیت فرزندشون میخوان برا همین فکر می کنند هرچیزی که اون ها در سر دارند درسته .....
به قولی نمی گذارن جوان خودش انتخاب کنه ....همه ما با این مشکلات روبرو هستیم و خواهیم بود .....من خودم یکی از همون ها م ..... به نظر من بهترین راه اینه که این دوستمون به مادرش این اطمینان رو بده که دختره رو می خواد و خوشبخت می کنه ....دادن این اطمینان با نشون دادن اینکه بزرگ شده و می تونه برا خودش تصمیم بگیره حاصل میشه ....
مثلا یه برنامه بلند مدت بریزه و همه رو از این برنامه آگاه کنه ...بعد به پله دوم رسید از 100 پله خانواده بهش اطمینان می کنه و به حرف هاش توجه می کنه ....

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط بحث سن نیست خیلی چیزهای دیگه هم هست شاید خوشبختر میشدی ....خوشبختی به سن نیست که!

چرا نیست؟ برای مرد مهمه که سنش از زن بیشتر باشه بنده خدا 40 سالش بشه زنش یائسه بشه باید چیکار کنه بره یه زن دیگه بگیره ؟ اگر زن 8 سال کوچیکتر بگیره تازه 32 سالش میشه؟
آدمو مجبور میکنی یه چیزایی بگه ها:razz::D

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به خودت داره که ایا از دختر راضی هستی یا نه.....من خیلی وقته با این دختر هستم و خیلی وقته اشنایی دارم....من حتی کارم به رابطه ج.ن.س.ی هم کشیده،شما مثل این که کل تاپیکو نخوندین!!من همه جوره راضیم ازش......آن حتی یه موقع هایی میامد خونه دانشجوییم برام غذا درست میکرد و باهم ناهار میخوردیم،الان که دارم مینوسیم گریم داره درمیاد.............خیلی بدبختم

خدای من اگه با هاش ازدواج نکنی بیچاره داغون میشه......:(

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیگه من گفتنیا رو گفتم خدا حافظ :razz:

J.AVID

عضو جدید
چرا نیست؟ برای مرد مهمه که سنش از زن بیشتر باشه بنده خدا 40 سالش بشه زنش یائسه بشه باید چیکار کنه بره یه زن دیگه بگیره ؟ اگر زن 8 سال کوچیکتر بگیره تازه 32 سالش میشه؟
آدمو مجبور میکنی یه چیزایی بگه ها:razz::D

ماشالا محاسبات ریاضیت خیلی خوبه!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفکر سنتی ....
موفقیت فرزندشون میخوان برا همین فکر می کنند هرچیزی که اون ها در سر دارند درسته .....
به قولی نمی گذارن جوان خودش انتخاب کنه ....همه ما با این مشکلات روبرو هستیم و خواهیم بود .....من خودم یکی از همون ها م ..... به نظر من بهترین راه اینه که این دوستمون به مادرش این اطمینان رو بده که دختره رو می خواد و خوشبخت می کنه ....دادن این اطمینان با نشون دادن اینکه بزرگ شده و می تونه برا خودش تصمیم بگیره حاصل میشه ....
مثلا یه برنامه بلند مدت بریزه و همه رو از این برنامه آگاه کنه ...بعد به پله دوم رسید از 100 پله خانواده بهش اطمینان می کنه و به حرف هاش توجه می کنه ....

کاش بشه چون من دلم برای دختر خانم میسوزه .....حرفتون منطقی هست .

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای من اگه با هاش ازدواج نکنی بیچاره داغون میشه......:(

داغون میشه؟ دختر اصلن نباید طرف پسر کوچیکتر از خودش بره دختر اگر 3 سال بزرگتر باشه یعنی حداقل 8 سال از پسر بزرگتره اینجا همه چیز به نفع دخترس ... عادلانه نیست

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین امیرجان من میخوام دوستانه بهت بگم این موارد رو ....خانواده ات از اینکه تو و اون رابطه داشتید مطلع اند ...به همین دلیل دیدشون به اون نامناسبه ...اما چون تو هدف دیگه ای داشتی که به ازدواج ختم میشه خانوادت فکر می کنن یه جوری تو اسیر اون شدی و باید کمک کنند تو از اسارت در بیای ....
بهت اصلا پیشنهاد نمی کنم بدون مادر یا خانواده بری چون مطمین باش آینده تضمین شده ای نداری چون نمونه بارزش رو خودم شخص ان دیدم ....یه راه مناسب باید پیدا کنی ....به عبارتی باید نشون بدی بزرگ شدی .....
نمی دونم چطور می تونی اعتماد خانواده ات به خودت جلب کنی اما مهمترین چیز اون اعتماد است .....اینکه اون دختر رو توی تصور اون ها بشکنی و یه تصور جدید بزاری ..
من پیشنهادم اینه که یه برنامه بنویسی ...مثلا 10 پله داره ....پله اول رو آسون بزار پله آخر رو نیمه سخت ....همه بدونن تو این برنامه رو داری ...وقتی دو پله ر و بری اونا بهت اعتماد می کنن ...کم کم می تونی حرفی برای گفتن داشته باشی ....

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
داغون میشه؟ دختر اصلن نباید طرف پسر کوچیکتر از خودش بره دختر اگر 3 سال بزرگتر باشه یعنی حداقل 8 سال از پسر بزرگتره اینجا همه چیز به نفع دخترس ... عادلانه نیست

مگه نگفتی داری میری !؟؟!!؟ اصلا هم به نفعش نیست اون بیچاره اگه این آقا باهاش ازدواج نکنه داغون میشه .شایدم خودکشی بکنه خدای نکرده........سنگ دل